Fischer 544597 Dowels за гипс табла дуотек 12 со бар M6, 12 mm con Vite, сива, 25 парче

Fischer 544597 Dowels за гипс табла дуотек 12 со бар M6, 12 mm con Vite, сива, 25 парче

DEN 196.80

Неодамнешно

Достапно на барање

Намален дијаметар на дупката (10мм за Дуотек верзија 10 и 12.mm за верзијата Дуотек 12). Елементот за навалување со две компоненти засилен со стаклени влакна и јака за високи товари и сечење; Исто така, благодарение на внатрешните метални делови. Нема резба во областа за поддршка и затоа нема слабеење на гипс таблата. Флексибилен уред за заклучување за иверица и метрички завртки. Дуотек Фишер најлонски навалување на прицврстување на најлонско навалување со прицврстување со бар M6 x 100. Материјали за поддршка : панели од гипс влакна од дрво панели, како што се OSB панели, иверица, MDF иверица чаршафи од челични чаршафи пластични панели Пластични панели Предности на предности : Мал дијаметар за дупки (12; мм) и Елемент за кратко навалување (46; мм) за лесна инсталација во тесна и изолирана празнина. Елементот за навалување со две компоненти се засили со стаклени влакна и јака за високи товари за затегнување и сечење. Благодарност и до внатрешните метални делови. Нема резба во областа за поддршка и затоа нема слабеење на гипс таблата. Флексибилен уред за заклучување за метрички завртки. Можете да ја завршите и одвртите завртката неколку пати. Лесно пред-склопување-Бушинг пред го поставува брадавицата без завртка. Брзина на инсталација. Намалено естетско влијание благодарение на грмушката со мала големина. Долниот милиметар опсег може да се користи како сонда за дупка. Неколку паралелни точки за фиксирање со намалено меѓуоскино растојание. Апликации : Мебел за дневна соба за куќишта Полици за прирачници за прирачници со сликички огледала лустери ламби и тавански светла итни светла Електрични канали од цевки од цевки за чад Операција : Duotec fischer fixings се погодни за не-поминувачки инсталации.

Избор на купувачи

Завртки 20 парчиња 410 Хексна завртка од не'рѓосувачки челик M5.2 M6.3 Само -дупчење завзема завртка со заптивка/без заптивка -)) Неодамнешно
Завртки 20 парчиња 410 Хексна завртка од не'рѓосувачки челик M5.2 M6.3 Само -дупчење завзема завртка со заптивка/без заптивка -))

Големина : M5 Стил на глава : Хекс Тип на завртка : завртки за дупчење Материјал : Не'рѓосувачки челик Стил �

DEN 3.00
Поставена завртка за приклучок, рамна точка, 6-32 x 3/4 , легура челик, црн оксид, хексадециран груб конец, 6 грутки/слепи/ален/завртка Неодамнешно
30pcs M6 Spot заварување завртки Ironелезни бакарни ореви за внатрешна конец на асортиман на орев Неодамнешно
30pcs M6 Spot заварување завртки Ironелезни бакарни ореви за внатрешна конец на асортиман на орев

Материјал : бакар Е прилагодено : да Број на модел : завртки за заварување на местата M6 X 22 Снабдувања на DIY

DEN 531.04
M3M4M5M6M8 304 SS хексагонални завртки за завртки и рамни мијалнички заптивки и навртки за завртки поставени 4 во 1 издолжен не'рѓосувачки Неодамнешно
Завртки 1 парчиња M16 M18 за спојување игла wallидно bellвонче за грб - завртка за грб - Неодамнешно
Завртки 1 парчиња M16 M18 за спојување игла wallидно bellвонче за грб - завртка за грб -

Големина : M18x110mm Стил на возење : Ништо Број на модел : 3 JASDJ91 DHKAUDJDKA Тип на завртка : завртки за машина...

DEN 2.33
Комплет за асортиман на хардвер од 1760 пар Неодамнешно
Комплет за асортиман на хардвер од 1760 пар

Практичен хардверски комплет : Овој комплет содржи 1760 парчиња хардвер во вкупно, вклучени завртки за ди�

DEN 799.84
Завртки 90pcs m5 m6 најлон ален капаче глава завртка за завртки за завртки за хексадецимални асортимани поставени бели Неодамнешно
Завртки 90pcs m5 m6 најлон ален капаче глава завртка за завртки за завртки за хексадецимални асортимани поставени бели

Пакет : 5099 п Стил на глава : круг Стил на погон : Хекс штекер Снабдување со DIY : обработка на дрво Тип на зав�

DEN 2.67
Завртки 1 парчиња Триклам за санитарни не'рѓосувачки челик Проверете го вентилот Големина: 2 /51мм SS304 Неодамнешно
Завртки 1 парчиња Триклам за санитарни не'рѓосувачки челик Проверете го вентилот Големина: 2 /51мм SS304

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

DEN 1.33
Завртки 5 парчиња 5/8-11 Ален конкавни завртки за завртки Внатрешна шестоаголна завртка за завртки за завртки Машина Ориз завртка 12,9 Неодамнешно
M3M4M5M6M8 304 SS хексагонални завртки за завртки и рамни мијалнички заптивки и навртки за завртки поставени 4 во 1 издолжен не'рѓосувачки Неодамнешно
Мабек хардвер ореви од не'рѓосувачки челик обични мијалници на сврзувачки елементи за завртки Неодамнешно
Мабек хардвер ореви од не'рѓосувачки челик обични мијалници на сврзувачки елементи за завртки

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

DEN 1137.60
1/4 x 6, завртки за заостанување, хексадецимална глава, челик, топла натопи галванизирана, бесплатни бродови во САД Неодамнешно
1/4 x 6, завртки за заостанување, хексадецимална глава, челик, топла натопи галванизирана, бесплатни бродови во САД

1 / 4 "x 6" Завртки за заостанување, хексадецимална глава, челик, топла натопи галванизирана Завртки за заос

DEN 1531.20
8 x 2 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/црн оксид Неодамнешно
8 x 2 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/18-8 не'рѓосувачки челик/црн оксид

Рамни завртки за само прислушување Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик со црна оксид финиш...

DEN 166.24
Завртки Jackекли 45-во-1 професионален хардверски завртки за возач на алатки JK-6089B од Неодамнешно
Завртки Jackекли 45-во-1 професионален хардверски завртки за возач на алатки JK-6089B од

Снабдувања на DIY : Метал Снабдувања на DIY : Метал 45во1 заменлив прецизен сет на рачни алатки Професионални

DEN 1.33
Shunyian 20 парчиња завртки ги покрива капачињата хексадецимални завртки за завртки за капакот на капакот на капакот на капакот на Неодамнешно
Прицврстувач на ракав, 5/8 x 3in, PK5 Неодамнешно
Прицврстувач на ракав, 5/8 x 3in, PK5

Цена за : Секоја ставка : Прицврстувачот на ракавот се среќава / надминува : G Спец FFS325 C, GRP II, тип 3 класа 3 м�

DEN 271.84
1/4 x 2 304 одделение од не'рѓосувачки челик, завртки за заостанување, хексадецимални сврзувачки елементи, завртка од не'рѓосувачки Неодамнешно
20pcs m2 месинг единечна глава хексадецимална орев орев слепиот дупка изолација Поддршка на колоната на конецот, мазна површина отпорна на Неодамнешно
Поставена завртка за приклучок, конусна точка, 1/2-13 x 1 1/2 , легура челик, црн оксид, хексадециран груб конец, 1/2 инчен груб/слеп/завртка Неодамнешно
X-Gree M6x15mm јаглероден челик жолт цинк обложен мебел со навој вметнат орев 200 парчиња (M6x15mm acero al carbono amarilo zincado para Неодамнешно
X-Gree M6x15mm јаглероден челик жолт цинк обложен мебел со навој вметнат орев 200 парчиња (M6x15mm acero al carbono amarilo zincado para

Големина на низата : M6 x 15mm / 0,24 "x 0,6" (внатрешна DIAL); Име на производот : Вметнување на мебел Материјал : јагл

DEN 545.60
Волфрон 120 пар Неодамнешно
Волфрон 120 пар

Гаранција за задоволство : Ние се грижиме за сите клиенти кои се чувствуваат Ако овој производ не ги исп�

DEN 178.72
IndProd M3/M4/M5 рамна глава самостојно прислушување на дрвени завртки Асортимани за прицврстувачи на асортимани 270 парчиња, Неодамнешно
IndProd M3/M4/M5 рамна глава самостојно прислушување на дрвени завртки Асортимани за прицврстувачи на асортимани 270 парчиња,

Лесен челик кел Тенка алуминиумска цевка Гипс wallидна табла Врати и прозорци 【Висок квалитет на материј

DEN 2.67
Zhengguifang трајни 200 парчиња 304 завртки од не'рѓосувачки челик, код за асортиман на асортиман на приклучоци за приклучок, сет Неодамнешно
Zhengguifang трајни 200 парчиња 304 завртки од не'рѓосувачки челик, код за асортиман на асортиман на приклучоци за приклучок, сет

200pcs не'рѓосувачки челик хексадецимален хексадецимален хексадецимален код за завртки за асортиман на а�

DEN 465.28
Мебел за мебел од дрво од дрво за фиксирање на интерфејс Хекс штекер Е-орев 8MMX15mm 200pcs (Interfaz de fijación de Muebles de Madera Interfaz Неодамнешно
Мебел за мебел од дрво од дрво за фиксирање на интерфејс Хекс штекер Е-орев 8MMX15mm 200pcs (Interfaz de fijación de Muebles de Madera Interfaz

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон Содрж�

DEN 736.16
Поправете го завртката Поправете добро ореви завртки од гума црна тоалетна седиште за слепиот дупка слепа дупка Неодамнешно
Поправете го завртката Поправете добро ореви завртки од гума црна тоалетна седиште за слепиот дупка слепа дупка

Квалитетна гума Одлична цврстина Не е лесно да се скрши Пакет вклучува : Квалитетна гума Одлична цврсти�

DEN 1.33
Најлонска пелета Соче постави завртки за чаши, 3/8-24 x 1 1/2 , легура челик, црн оксид, хексадецимална фитна нишка, дијаматор на конец: Неодамнешно
FifturedIsPlays® 5-40 x 1/2 не'рѓосувачки рамни завртки за машини за рамна глава, целосна нишка, погон на Филипс, не'рѓосувачки челик 18-8, Неодамнешно
1 парчиња M10*70mm Ален завртка Внатрешен шестоаголник Клучен со целосна нишка за лангирање на завртката за завртки за завртки 12,9 Неодамнешно
Waleni 50/100PC M3 M4 M3 * 5 * 4mm Thread Cnurled Brassed The Text Set Ture отпорен на топлина вметнување навртка за вметнување на орев за Неодамнешно
Waleni 50/100PC M3 M4 M3 * 5 * 4mm Thread Cnurled Brassed The Text Set Ture отпорен на топлина вметнување навртка за вметнување на орев за

Месинг топло топење вметнете ореви за греење, загревање на бакарна конец, вметнува орев SLтип двојна дво�

DEN 1.33
Комбинација на согудио завртка комбинација од не'рѓосувачки челик Висока глава, завртка, завртка за рака, завртка за завртка на завртки Неодамнешно
8-18 x 5/8 завртки за самостојно дупчење, челик, цинк позлата, вовлечен хексадецимален мијалник, нечистена, 2 точки, Текс 2 Неодамнешно
8-18 x 5/8 завртки за самостојно дупчење, челик, цинк позлата, вовлечен хексадецимален мијалник, нечистена, 2 точки, Текс 2

Завртки за само дупчење со нечистено возење Самостојно дупчење челик до челик Текс #2 вежбачка точка Неп

DEN 1043.20
Прицврстувач за тешко наоѓање 014973180560 ладни фалсификувани крилја ореви, 3/8-16-инчи, 5-парчиња Неодамнешно
Прицврстувач за тешко наоѓање 014973180560 ладни фалсификувани крилја ореви, 3/8-16-инчи, 5-парчиња

Дијаметар 1 : 3 / 8 инчи Дијаметар 2 : 45 / 64 инчи Должина : 17 / 16 инчи Ширина : 51 / 64 инчи Материјал : Не'рѓосувачки

DEN 152.96