100 парчиња/лот M4*l+6/8 месинг колона завртка со единечна глава хексадецимална колона Шасија бакарна колона матична плоча Хекс -вселенски столб Столб Столб

100 парчиња/лот M4*l+6/8 месинг колона завртка со единечна глава хексадецимална колона Шасија бакарна колона матична плоча Хекс -вселенски столб

DEN 262.40

Неодамнешно

Достапно на барање

Големина : M4 X75 X6 Димензии : М3*4. Е прилагодено : да. Број на модел : завртка за колона. Пакет : 100-199 п. Големина : M4 X75 X6. Димензии : М3*4. Е прилагодено : да. Број на модел : завртка за колона. Пакет : 100-199 п. Освен преку Интернет трансакцијата, ние исто така прифаќаме T/T, Western Union, Pay Pal. Ве молиме, контактирајте ме за детали ако ви треба.Пеканзиплок торба во торба со меурчиња или мала кутија. Испраќањето на предметите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена. Charge Most of the Atticts е по кина по ер-пошта, epacket (само САД). Испорака Time China Post Air Mail обично трае 18-24 работни дена во повеќето земји во Европа, 30-40 работни дена до Руската Федерација, Бразил, Јужна Америка. : 3-7 работни денови. Ако испративме погрешна ставка или квалитетот не е добар, ве молиме контактирајте не за компензација од огорченост. Ве молиме, да го разберете времето за испорака на Air Mail China Post Air не е во наша контрола, ако не ја добиете парцелата За 30 дена, ве молиме оставете ја Меса кај нас и ќе го провериме статусот со поштата и ќе ве одржуваме ажурирани. Спецификации на ИТИМ : Димензии : M3*4 IS Прилагодено : Испратено : ДакМодел Број : Колона за шраф : 100-199pcsmaterion : Brasshead Style : Hexscrew Type : Машински шрафциски стил : Надворешни резерви на хексадејм : Електричноригин : Кинацертификација на копното : Ништо.

Избор на купувачи

X-Ree 10pcs Metal Profil_e Внатрешен прицврстувач Неодамнешно
X-Ree 10pcs Metal Profil_e Внатрешен прицврстувач

Име на производот : Прицврстувач за прицврстување на слот; Материјал : легура на цинк Тежина : 145g; Содржин

DEN 1132.80
M6 M8 M10 Надворешна триаголна глава против кражба на завртки за завртки за завртки за нокти Шасија 304 Отпорен на корозија на Неодамнешно
M6 M8 M10 Надворешна триаголна глава против кражба на завртки за завртки за завртки за нокти Шасија 304 Отпорен на корозија на

Големина : M10x30mm (2 парчиња) Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Големина : M10x30mm (2 парчињ�

DEN 0.67
SSTI Titanium M8 Ti GR5 6AL4V прирабници за прирабници на трескави завртки PVD обложени за велосипед/Motocycle MTB делови фиксна Неодамнешно
SSTI Titanium M8 Ti GR5 6AL4V прирабници за прирабници на трескави завртки PVD обложени за велосипед/Motocycle MTB делови фиксна

M8 Torx титаниумски завртки за мотоцикли, титаниум Дијаметар на главата : Дебелина на главата од 13мм : 6,5мм К

DEN 353.60
Делови за замена на завртки на копчето за завртки за завртки за трева за трева за косилка за косилка - бренд на CN Неодамнешно
Делови за замена на завртки на копчето за завртки за завртки за трева за трева за косилка за косилка - бренд на CN

Испорака од 15 до 20 дена Пакетот вклучува : 1x пластична орев 1x завртка Белешка : 1 Поради разликата во свет�

DEN 2.00
8-32 x 2 Цврсти месинг машина завртки со рамна глава соборена количина 25 Неодамнешно
8-32 x 2 Цврсти месинг машина завртки со рамна глава соборена количина 25

Завртки за машина за рамна глава на Филипс Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така ч�

DEN 3.00
Ореви од капа на желади 8-32 одделение 18-8 не'рѓосувачки челик 10pk Неодамнешно
Ореви од капа на желади 8-32 одделение 18-8 не'рѓосувачки челик 10pk

✅ Ставка : Ореви од капа на желади #832 Одделение 188 не'рѓосувачки челик 10pk ✅ Основен материјал : не'рѓосув�

DEN 273.60
M5*8/10/12-50мм Црна најлон хексагонална завртка, хексагонална пластична завртка, пластична изолирана завртка Неодамнешно
M5*8/10/12-50мм Црна најлон хексагонална завртка, хексагонална пластична завртка, пластична изолирана завртка

Големина : М5, должина : 20мм10pcs Е прилагодено : да Број на модел : 1 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : најлон At

DEN 704.00
AEXIT M6 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 50мм 304 не'рѓосувачки челик филипс на ракав за ракав за ширење на орев и завртки на завртки Неодамнешно
Прицврстувач за напор 014973309176 Единствени штитови за експанзија, 1/4, парче-100 Неодамнешно
Прицврстувач за напор 014973309176 Единствени штитови за експанзија, 1/4, парче-100

Дијаметар : 1 / 4 инчи Материјал : челик Големина на вежба : 1 / 2 инчи Дијаметар : 1 / 4 инчи Материјал : челик Го

DEN 827.84
1 парче половина заб 304 не'рѓосувачки челик Fisheye завртка и кревање на прстен комбо комплет 14x150mm за електрични сврзувачки елементи. Неодамнешно
1 парчиња M10*210mm црна боја Ален завртка внатрешна шестоаголна сјајна површина за лангирање на завртката за завртки за завртки 8,8 одделение Неодамнешно
1PC M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M16 Machinery Clicking Machinery Прилагодливо заклучување на рачката Надворешно завртка за копче за машка Неодамнешно
1PC M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M16 Machinery Clicking Machinery Прилагодливо заклучување на рачката Надворешно завртка за копче за машка

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 229.76
8 x 1/2 Копче Глава за глава Торкс безбедносен лим метални завртки од не'рѓосувачки челик отпорен на тампер, qty 25 број 8 големина x 1/2 Неодамнешно
Завртки 4PCS M8X24MM TI/Golden/Burn Blue Gr5 Titanium Torx завртки за сопирачка за моторцикл - сопирачка - Неодамнешно
Завртки 4PCS M8X24MM TI/Golden/Burn Blue Gr5 Titanium Torx завртки за сопирачка за моторцикл - сопирачка -

Големина : Согорување на сина боја Материјал : Челик од легура Тип на завртка : завртки за машина Стил на �

DEN 1339.20
IIVVERR 2 парчиња 0,19 Дијаметар на дупката со дијаметар од цилиндер во форма на не'рѓосувачки челик завртка (2 парчиња 0,19 Неодамнешно
IIVVERR 2 парчиња 0,19 Дијаметар на дупката со дијаметар од цилиндер во форма на не'рѓосувачки челик завртка (2 парчиња 0,19

Име на производот : Орев од завртки; Материјал : Не'рѓосувачки челик (Име на производ : Орев од завртки; Ма�

DEN 0.33
Taufe орев титаниум орев Торкс прирабници за моторцикл велосипедски автомобил Неодамнешно
Taufe орев титаниум орев Торкс прирабници за моторцикл велосипедски автомобил

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 254.40
Групата Хилман 4350 5/16-18 орев од месинг крило Неодамнешно
Групата Хилман 4350 5/16-18 орев од месинг крило

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 2 Ширина на пакетот : 3 Висина на пакетот : 1,

DEN 1.67
MROMAX 30PCS M6 BUTERFLY CHING CHINGES CARBONEL CHEEL CLEET CINCTING CHING ORETS РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ Неодамнешно
MROMAX 30PCS M6 BUTERFLY CHING CHINGES CARBONEL CHEEL CLEET CINCTING CHING ORETS РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ

✅ 【Димензија】 Навојна големина : M6x ​​4mm; Дебелина на рачката : 4мм / 0,16 "; вкупна големина : 27мм x 11mm x 13mm

DEN 127.84
X-Dree 5pcs 304 не'рѓосувачки челик M6 Thread Chright Chain Butterfly завртки за главата (5 парчиња 304 Acero Inoxidable M6 Rosca Ala Forma Неодамнешно
X-Dree 5pcs 304 не'рѓосувачки челик M6 Thread Chright Chain Butterfly завртки за главата (5 парчиња 304 Acero Inoxidable M6 Rosca Ala Forma

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 76g; Содржина на пакет : за

DEN 0.33
8-32 Машински завртки за прицврстување на цинк легура конус на олово на ракав | Неодамнешно
8-32 Машински завртки за прицврстување на цинк легура конус на олово на ракав |

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

DEN 1.33
1/4 -20 x 1 1/2 машински завртки, не'рѓосувачки челик 316, рамна глава, погон на Филипс, целосна нишка, обична завршница Неодамнешно
1/4 -20 x 1 1/2 машински завртки, не'рѓосувачки челик 316, рамна глава, погон на Филипс, целосна нишка, обична завршница

Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресењ�

DEN 3791.84
AEXIT 304 не'рѓосувачки нокти, завртки и сврзувачки елементи челик засилени хексадецимални прирабници Сребрен тон орев и завртки сетови M8 10 Неодамнешно
Завртки 2 парчиња M10 јаглероден челик забен хексадециран шраф на главата на прирабницата Хексагона машина за завртки за завртки Неодамнешно
1/4 x 3/4 со нишки со низок низок стил формирање/филипс/тава глава/челик/црн оксид Неодамнешно
1/4 x 3/4 со нишки со низок низок стил формирање/филипс/тава глава/челик/црн оксид

Пан Филипс високо ниско Завртки за само прислушување Димензиите на главата често се разликуваат од ста�

DEN 2.00
2pcs m8*145mm Надворешна шестоаголна прирабница глава за лангирање на завртката машина 8,8 одделение од јаглероден челик цинк тип1251 Неодамнешно
Зашрафете M6L DIY компјутерски куќиште занишани со завртки за рака l = 10/12/14 Неодамнешно
Зашрафете M6L DIY компјутерски куќиште занишани со завртки за рака l = 10/12/14

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Филипс Стил на глава : круг Материјал : Јаглероден челик Пак

DEN 1156.80
Luoqiufa Knurled Threaded Insert, m2 x 3mm l x 4mm OD женски нишки од месинг, ореви за вметнување месинг, пакет од 100 Неодамнешно
Luoqiufa Knurled Threaded Insert, m2 x 3mm l x 4mm OD женски нишки од месинг, ореви за вметнување месинг, пакет од 100

[Големина]Големина на темата М2, должина 0,12 инчи (3 мм), надворешен дијаметар 0,16 инчи (4мм) Материјал : месин

DEN 1.33
1 парчиња M18*160мм црна боја Ален завртка Внатрешна шестоаголник Клучен со нокти за завртки за завртки 12,9 одделение јаглероден челик Неодамнешно
Ореви од месинг од тауфе орев декоративно покритие полукружено орев од желади Неодамнешно
Ореви од месинг од тауфе орев декоративно покритие полукружено орев од желади

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 588.80
3 парчиња M6 единечна глава хексадецимална орев орев за слепи дупки изолациска поддршка на колумни завртки за навој 304 не'рѓосувачки Неодамнешно
MS51959-111/3/8-16 x 1 завртки за машини за Mil-spec/Phillips/Flat/18-8 Не'рѓосувачки челик/DFAR во согласност Неодамнешно
MS51959-111/3/8-16 x 1 завртки за машини за Mil-spec/Phillips/Flat/18-8 Не'рѓосувачки челик/DFAR во согласност

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Тестирани и овластени за воени стандарди 188 не'рѓосувачки челик Рамен

DEN 0.67
X-Ree 1/4 Thread Dia dome глава од не'рѓосувачки челик капаче хексадецимални ореви 10 парчиња (1/4 '' rosca dio купола глава Acero Inoxidable Неодамнешно
X-Ree 1/4 Thread Dia dome глава од не'рѓосувачки челик капаче хексадецимални ореви 10 парчиња (1/4 '' rosca dio купола глава Acero Inoxidable

Одделение : 4,8; Големина на конецот : 1 / 4 "(женскиДиаметар); Име на производот : капаче на капаче Материјал :

DEN 1.33
Поставена завртка за приклучок, точка за чаша, DIN 916, M16-2.0 x 80mm, легура челична метрика класа 14.9-45h, црн оксид, хексадециран груб Неодамнешно
1 парчиња M16*90мм црна боја Ален завртка внатрешна шестоаголна сјајна површина за лангирање на завртката машина 8,8 одделение Неодамнешно
1 парчиња M16*90мм црна боја Ален завртка внатрешна шестоаголна сјајна површина за лангирање на завртката машина 8,8 одделение

Број на модел : HNDQ78 WGG278 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копнот�

DEN 1508.80
Крст рамен лаптоп компјутерски часовник и гума плус анти-лажни завртки M1.6 * 4 M1.4 * 4 Неодамнешно
Крст рамен лаптоп компјутерски часовник и гума плус анти-лажни завртки M1.6 * 4 M1.4 * 4

Големина : M1 Димензии : М2*5 Е прилагодено : да Број на модел : M1 Пакет : Под 50 парчиња Димензии : М25...

DEN 3.33
Хардвер Поправете резервни завртки 50pc M1.4 M1.7 M2 M2.6 M3 M4 DIN968 304 Не'рѓосувачки челик крст Филипс тава тркалезна глава со мијалник Неодамнешно
10pcs UNC 2-56 4-40 6-32 8-32 10-24 12-24 US Grouse Thread Cross Cross Round Filhips Pan Head завртка на завртката 2 10-24 Неодамнешно
10pcs UNC 2-56 4-40 6-32 8-32 10-24 12-24 US Grouse Thread Cross Cross Round Filhips Pan Head завртка на завртката 2 10-24

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 194.08
Завртки за завртки Syzhiwujia Couragel 6pcs Титаниум завртка за завртки за велосипед и делови за прицврстување на мотоцикли Неодамнешно
Завртки за завртки Syzhiwujia Couragel 6pcs Титаниум завртка за завртки за велосипед и делови за прицврстување на мотоцикли

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се скршат под нормална употреб�

DEN 1.00
Поставена завртка за приклучок, половина од кучињата, 3/8-24 x 5/8 , легура челик, црн оксид, хексадецимална конец на конец, Неодамнешно
Мабек хардвер ореви 10 парчиња алуминиумска легура преку ореви со дупки занишани со завртки со палецот со високи чекори затегнати Неодамнешно