13х4 Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Кадрави Перики За Црни Жени 32 Инчни HD Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Со При

13х4 Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Кадрави Перики За Црни Жени 32 Инчни HD Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка

DEN 3935.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Претходно Извадена со бебешка коса : Поубава и Природна Природен изглед на Скалпот. Транспарентна чипка : чипката е супер мека,стопена директно во вашата кожа и издржлива. 13х4 Транспарентни чипка предни перики човечка коса претходно извадена. Слободен дел, може да се раздели на било кој начин лесно. Транспарентна боја на чипка, совршено измешана. Дише Мрежеста Капа направи поудобно и меко. Прилагодлив Еластичен Ремен На Грбот, можете да ја прилагодите големината според вашата глава на позициите 1 2 3 4. Добро се вклопуваат и лесно инсталираат и се грижат. Средно капаче за перика (22,5 инчи), 4 чешли наоколу. Подобро Фиксиран На Главата. Ви обезбедува голема флексибилност. Производите за коса доабурн се човечка коса со врвен квалитет, кои беа отсечени директно од младата дама, немаат синтетичка или животинска коса. Може лесно Да се Исправи, Завитка, Обои, Избели и Стилизира со ваша корист. Двојни Машински Плетенки за да ја држат косата подалеку од ОПАЃАЊЕ. Искуство Работници : сите работници прифатија професионална обука за производи за коса пред да работат. Висококвалитетни Контроли пред испраќање на влакната. Предлагаме прво да направите некои тестови за коса. Ве молиме изберете добра боја за коса и контролирајте го времето и температурата на боење. `+Материјал за Предни Перики од чипка со длабоки Бранови : фронталната перика со длабоки бранови Е 10а бразилска девица човечка коса чипка предни перики, природни и здрави,меки и живи, без пролевање и заплеткување. `+ Длабоко Бранови Чипка Предни Перики : 13х4 HD Транспарентни Чипка Предни Перики Човечка Коса, Влажни и брановидни перики човечката коса користи најдобра швајцарска hd транспарентна чипка, мека и дише, невидлива, погодна за сите бои на кожата.

Избор на купувачи

Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, цвеќиња од паун Неодамнешно
Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, цвеќиња од паун

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 2.00
Скала-Линха Експерт-Комплет Амидо Де Милхо Шампон Е Кондиционадор -) Неодамнешно
Скала-Линха Експерт-Комплет Амидо Де Милхо Шампон Е Кондиционадор -)

Ја Одржува Вашата Коса Здрава (Ajuda Manter Os Fios Saudaveis;) Ултра Поправка И Сјај (Ултра Репаракао Е Бриљо) Со Пченк

DEN 208.80
Сукри Кратка Брановидна Чипка Предна Боб Перика Црна Боб Перика За Црни Жени Синтетички Т Дел Чипка Предна Перика Отпорни На Топлина Неодамнешно
Никитобај Ернет Краток Директно Ѓумбир Отпорен На Топлина Синтетичка Перика Со Странични Удирања за Жени Перика Со Природен Изглед Неодамнешно
6 парчиња Кристал Со Три заби Шнола Од Патка Цветна Патка Клип За Коса Канџа Неодамнешно
6 парчиња Кристал Со Три заби Шнола Од Патка Цветна Патка Клип За Коса Канџа

Големината е погодна за повеќето женски, удобни и не е лесно да се скрши Не само за свадбена употреба, ту�

DEN 231.36
Ножици директна Professionalономска Професионална Смолкнување Со Контурно Сечило, 5,5 Инчи, 3,5 Унца Неодамнешно
Ножици директна Professionalономска Професионална Смолкнување Со Контурно Сечило, 5,5 Инчи, 3,5 Унца

5,5 инчен ergономски смолкнување Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ челик 440С Доживотна Гаранција Јапонски нерѓосувач

DEN 868.00
Professionalел Професионален Ефект На Сјај На Течна Свила За сите типови коса КУРЕКС БРИЛИЈАНТНОСТ, 100 мл Неодамнешно
Professionalел Професионален Ефект На Сјај На Течна Свила За сите типови коса КУРЕКС БРИЛИЈАНТНОСТ, 100 мл

Амодиметикони (амино функционални силикони / силоксани) имаат кондиционирачки и регенерирачки својс�

DEN 3.33
Медицинска сестра капачиња со долга коса, прилагодливо работно капаче за птици од паун со копчиња и лакови за коса за коса Неодамнешно
Карирани скриншии за Коса премиер, Карирани Еластични Врски За Коса, Разни бои големи Врски За Коса, Силни Еластични Меурчиња Неодамнешно
N/A Womenените тркалезна четка за нега на коса четка за четка за коса за стилизирање на облекување чешел за виткање четка за коса, ролери Неодамнешно
КЛИСПИД Капут За Дожд За Еднократна Употреба Деца Дожд Пончо Јава Дожд Палта Деца Пончо Камо Јакна За Дожд Менс Пончо Возрасни Неодамнешно
Булдог Цевка Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг Капи Неодамнешно
КРУНА Водич Големи Канџи Клипови За Жени Дебела Коса &засилувач; Тенка Коса, 4.3 Бисер Биг џамбо Коса Клипови Нелизгачки Вилица Неодамнешно
Pdgjg 1 пакет мажи и жени намалување на губење на косата Масажа чешел воздушно перниче за коса, влажна чешел чешел чешел за коса Неодамнешно
Тинејџер 2000 парчиња Црна Коса Гумени Ленти Меки Еластични Врски За Коса За Деца Девојки Плетенки За Коса Неодамнешно
Тинејџер 2000 парчиња Црна Коса Гумени Ленти Меки Еластични Врски За Коса За Деца Девојки Плетенки За Коса

Топли совети : црните гумени ленти се за еднократна употреба, ако повторно се користите, секој пат, како �

DEN 127.84
висесани Бербер Кејп Елка Беспрекорна Шема Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа Неодамнешно
ПУМА УБАВИНА Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса Директно 13х4 HD 613 Чипка фронтална Перика Претходно Извадена Со Бебешка Коса 18 Инчи Неодамнешно
ХУАМИЈАОДИ 2 Пакувајте Микрофибер Крпа За Сушење Коса Завиткајте Капачиња За Коса Против Разлетување Со Копче Супер Абсорбента Мека Неодамнешно
Големи Шарм За Нокти Украс За Нокти Божиќен Лак Украсен Легура За Нокти Вежба За Нокти 5 Парчиња Притиснете На Ноктите Креативен Неодамнешно
ХЗГДЕН Кадрава Омбре Човечка Коса Перика Кафеава Боб Перика Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 4х4 Чипка Затворање Перика Неодамнешно
Тијерас Професионален Салон За Сечење Коса Чистење Ножици Берберски Ножици Алатки За Сечење Коса Сет Неодамнешно
Тијерас Професионален Салон За Сечење Коса Чистење Ножици Берберски Ножици Алатки За Сечење Коса Сет

Вклучен пакет : 1 х редовни ножици за коса; 1 х ножици за разредување на текстура; 1х премиум кожна футрола

DEN 367.84
Куанџ Вафли Суво Капаче За Коса Женска Вода Брзо Сушење Мек Турбан Капа За Туширање Сува Крпа За Коса (Боја: Д, Големина Неодамнешно
Куанџ Вафли Суво Капаче За Коса Женска Вода Брзо Сушење Мек Турбан Капа За Туширање Сува Крпа За Коса (Боја: Д, Големина

Еднослоен двостран кадифе дизајн на мала решетка, дише и брзо сушење, тродимензионални јамки, пријателс

DEN 5630.72
Комплет За сечење коса Професионални Ножици За Бербер 9 Парчиња Ножици За Разредување ножици За Коса Чешел За Коса Ножици Поставени За Неодамнешно
Шварцкопф Професионална Суштина Постојана Боја На Коса, 6-0, Темна Природна Русокоса, 2,1 Унца Неодамнешно
Шварцкопф Професионална Суштина Постојана Боја На Коса, 6-0, Темна Природна Русокоса, 2,1 Унца

Најчиста Органска Суштина Ослободени Од Амонијак Без мирис, силикон, парабени Бојата на есенцијалноста

DEN 2.67
Најдобри Природи Изобилство Мешавина Од НАПИВКА за КОСА помага да го одржите скалпот чист и да ја трансформирате косата во најдобра Неодамнешно
Вокосте Сатен Јазол Лента За Глава, Лента За Коса За Жени, Темносина, Широка 1,2 Инчи Неодамнешно
Вокосте Сатен Јазол Лента За Глава, Лента За Коса За Жени, Темносина, Широка 1,2 Инчи

НАДГРАДЕТЕ ЈА ВАШАТА ОБЛЕКА : стилската лента за глава лесно може да ја надгради секоја облека, погодна �

DEN 207.84
Јапонски Сакура Дизајн Предвремени Коса Клип Со Сјајот Куци Неодамнешно
Јапонски Сакура Дизајн Предвремени Коса Клип Со Сјајот Куци

Чиримен направи сакура цреша цреша дизајн предвремени коса клип со сјајот куци Киримен, Јапонска тради�

DEN 744.00
2 Парчиња Клипови За Коса Со Канџи За Жени-3,5 француски Дизајн Целулоиден Леопард Печатење Силни Додатоци За Коса За Жени Шноли Од Неодамнешно
н/А Ленти За Глава Јазол Турбан Лента За Коса Лента За Коса Еластични Додатоци За Коса За Жени И Девојки Неодамнешно
н/А Ленти За Глава Јазол Турбан Лента За Коса Лента За Коса Еластични Додатоци За Коса За Жени И Девојки

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

DEN 1248.00
N/Multifunctional воздушно перниче чешел чешел чешел чешел чешел права чешел чешел чешел леб чешел Неодамнешно
N/Multifunctional воздушно перниче чешел чешел чешел чешел чешел права чешел чешел чешел леб чешел

Воздушното перниче ефикасно ја разгорува јачината на чешелот за масирање на скалпот и ја зголемува обл�

DEN 2909.28
Канитор 6 ПАРЧИЊА Шминка Лента за Глава и Крпи За Зглоб За Перење Лице Симпатична Еластична Лак Спа Лента За Глава Рачни Ленти Мека Неодамнешно