Патување Безжичен Пегла За Коса и Виткање 2 во 1, Пегла За Коса Со Батерија на Полнење 4800mAh, Мини Големина Лесно Носење, Пегла За Виткање На Титаниумска Плоча Повеќе О?

Патување Безжичен Пегла За Коса и Виткање 2 во 1, Пегла За Коса Со Батерија на Полнење 4800mAh, Мини Големина Лесно Носење, Пегла

-50 %

DEN 479.84

Неодамнешно

Достапно на барање

●Одличен минималистички дизајн ● рамно железо за мини патување на полнење, компактна големина, дизајн на опашка за исправување на косата со брава за картички може да се шини нагоре, да се намали големината, лесен за носење е многу погоден за патување ●Професионално стилизирање на косата нашиот Безжичен Пегла За Коса е дизајниран со ултра мазни титаниумски обложени пресвртни панели за да се обезбеди минимално оштетување на вашата коса, оставајќи ја вашата коса поздрава, помека, помазна и посјајна без ризик од прилепување, влечење и статичко. Нашата професија може да ви го даде најдоброто. ●Комбинација со двојна функција● надградениот пегла 2-во-1 и железо за виткање може да ја намалат прженоста, да помогнат да се запечати влагата на косата, да се олесни ракувањето со вашата коса, да се заштитат кутикулите и да се одржува вашата коса здрава. Во споредба со традиционалниот исправувач, овој јонски исправувач го прави вашиот стил потраен и поубав. ●Најдобар пегла за коса за патување 2 во 1 пегла за патување и виткање, СО батерија ОД 4800АХ, издржливост повеќе од 40 минути, може брзо да го загрее железото, исто така може да го продолжи користењето на времето. Автоматско исклучување во рок од 15 минути без притискање на копчето за вклучување. `+Издржливост и услуга пеглите за Коса се изработени од силни материјали и се исклучително издржливи.

Избор на купувачи

Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса, чиста зелена туѓо нофето месечина Неодамнешно
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса, чиста зелена туѓо нофето месечина

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 1.67
Розмари &засилувач; Јубали Женски Обвиткан Двојно Влакно Висат Центар Кристал Кристал Кристал Тика Коса Чешел Круг Дијадема Главата Неодамнешно
Тејглен Цвет Кристална Лента За Коса Лоза Рачно Изработени Невестински Кристали Мониста Лента За Глава Свадба Додатоци За Коса Неодамнешно
Работно капаче за психоделична Хена Мандала со копчиња , Прилагодливо хируршко чистење капаче со ласкава коса Неодамнешно
Работно капаче за психоделична Хена Мандала со копчиња , Прилагодливо хируршко чистење капаче со ласкава коса

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

DEN 223.68
Ауси Остави Отплеткување Млеко Чудо Кадрици Унца, 6,7 Фл Оз Неодамнешно
Ауси Остави Отплеткување Млеко Чудо Кадрици Унца, 6,7 Фл Оз

Тип На Производ : Убавина Точка Пакет Димензија : 1,52 См Л X6, 6 См W X16, 76 См H Точка Пакет Тежина : 8,0 мл...

DEN 143.52
Бакнеж керамички турмалин рамно железо, 1/2 “ Неодамнешно
Бакнеж керамички турмалин рамно железо, 1/2 “

Удобно ракување Поставување на температурата достигнува до 450 F Светло на индикаторот за моќност Рамно �

DEN 287.68
Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Работна Капа Лента За Потење, Шапки Со Черепи Во Боја На Тетоважа Со Лак Неодамнешно
Прилагодливо Работно Капаче Со Копче, Работна Капа Лента За Потење, Шапки Со Черепи Во Боја На Тетоважа Со Лак

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.67
Сизоби Иглички За Коса-2 инчи, Боби Игла - 50 Брои, Клипови За Коса - За Сите Типови Коса, Додатоци За Коса За Жени-Црна Неодамнешно
Сизоби Иглички За Коса-2 инчи, Боби Игла - 50 Брои, Клипови За Коса - За Сите Типови Коса, Додатоци За Коса За Жени-Црна

①Задолжителни Додатоци за Коса За Жени : Дојдете со 50 парчиња боби иглички,помогнете да ја одржувате ва�

DEN 3.00
Васана Транспарентен Пластичен Лак За Коса Штит За Лице Маска За Спреј За Коса Бербер Фризура Заштитник За Лице Фризерски Заштитник Неодамнешно
ДОНА Арган Екстра Голема Решетка Купола Перика Капа Црна Купола Перика Капа 1pc Широк Еластична Лента Перика Капа Неодамнешно
ДОНА Арган Екстра Голема Решетка Купола Перика Капа Црна Купола Перика Капа 1pc Широк Еластична Лента Перика Капа

Еластично затворање Машинско Перење ЕКСТРА ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА СПАНДЕКС КУПОЛА ПЕРИКА КАПАОдговара на мал

DEN 0.67
н / Цвет Невестински Клипови Бисери Накит За Коса Рачно Изработени Женски Глави Модни Додатоци За Венчавки Облека За Деверуша Неодамнешно
Акм лабораторија новофан капи анти губење на косата третман со алопеција Нокти кршливост Кожа Убавина Подарок Неодамнешно
Акм лабораторија новофан капи анти губење на косата третман со алопеција Нокти кршливост Кожа Убавина Подарок

Својства потеклото на промените во растот и квалитетот на косата и ноктите често е мултифакториелно Уп�

DEN 563.04
Пеперутка фиба; Прекрасна специјална фиба; шишки фиба; Моден клип за коса, клип за коса, метален клип за нокти за коса, женски додатоци за Неодамнешно
Бонбон Природа Измешајте Масло Од Тилчец Етерични Масла Органски Природни Неразредени Чисти За Раст На Косата Здравствена Заштита Неодамнешно
Нето Перика Преку Капа Боја Перика Носат Кожата Еластична Најлон Нето Нега Перика Капа Пред Чипка Капа Перика За Складирање Капа Неодамнешно
Означете Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса 13х4 HD Транспарентна 4/27 Мед Русокоса Чипка Фронтални Перики Претходно Откинати Со Неодамнешно
Lyf рачно изработена бисерна свадба чешел за коса, невестински клип за коса, свадбени ацесии за невеста и деверуша Неодамнешно
Lyf рачно изработена бисерна свадба чешел за коса, невестински клип за коса, свадбени ацесии за невеста и деверуша

Материјал : Рачно изработено перрално и чист кристален сјаен чешел за коса Совршен дизајн за невести ил�

DEN 2.33
Мачка Летна Шема Буфант Капа Со Копче Торбичка За Опашка, Памучна Работна Капа, Прилагодливи Хируршки Капачиња Неодамнешно
Мачка Летна Шема Буфант Капа Со Копче Торбичка За Опашка, Памучна Работна Капа, Прилагодливи Хируршки Капачиња

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 175.84
Без топлина виткар за коса, надграден без топлинска шипка за виткање на глава за долга коса, преку ноќ за спиење ролери со клипови за коса и пискави, Неодамнешно Продажбата
Алидиди 613 Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 150% Густина Директно Чипка Фронтална Перика Човечка Коса Претходно Неодамнешно
Алидиди 613 Русокоса Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 150% Густина Директно Чипка Фронтална Перика Човечка Коса Претходно

613 чипка предна перика човечка коса 1632 инчи 100% девствени човечки перики За Коса 13х4 ХД Транспарентна чип�

DEN 4959.84
Wmdtr Постмодернистички Златен Ѕид Светлина Креативни H65 Бакар + Стакло Дизајн Ѕид Светилка, Led Една Глава Декоративни Ѕид Неодамнешно
Wmdtr Постмодернистички Златен Ѕид Светлина Креативни H65 Бакар + Стакло Дизајн Ѕид Светилка, Led Една Глава Декоративни Ѕид

● Стандарден целосно бакарен материјал H65 за да се создаде цврсто тело на светилката, а технологијата н�

DEN 2.33
Bestope Pro Curling Iron 6 во 1 Виткање со стапчиња за виткање со 6 заменливи керамички виткари на косата со контрола на температурата Неодамнешно
Bestope Pro Curling Iron 6 во 1 Виткање со стапчиња за виткање со 6 заменливи керамички виткари на косата со контрола на температурата

6 заменливи буриња 6 Стилови на коса : Професионален керамички виткање железо сет вклучува 6 различни гол

DEN 607.84
Планета Гуди Вентилиран Лопатка Четка, Чешел Чешел За Дебели, Кадрава &засилувач; Парична Казна Коса - Безболно Коса Додатоци За Жени, Неодамнешно
Мина Вибрациона Хена Боја На Коса Црна |Природна Боја На Дамки Прашок За Нијансирање На Косата со Масло За Негување на веѓите За Неодамнешно
Покрив за фен за фен за фен за фен за коса, преносни преклопувачки преклопувачки фен за коса, дифузер за складирање торба за Неодамнешно
Андонгнивел Долги Брановидни Перики Синтетички Перики За Жени Природен Изглед Бранова Перика Отпорна На Топлина Перика Фризура Неодамнешно
Сончево Црно Невидливо Продолжување На Косата Со Жица И Екстензии На Црна Коса Со Опашка 18 инчи 160гр Неодамнешно
Сончево Црно Невидливо Продолжување На Косата Со Жица И Екстензии На Црна Коса Со Опашка 18 инчи 160гр

1 Поудобно нееластичната жица е 11 инчи, постабилна Добар сооднос на должина и тежина : 12"18" : 80гр, 20" : 100гр...

DEN 0.33
Перика со Лента за Глава аксице Кадрава, Перики Со Лента За Глава За Црни Жени Синтетички, Перики Со Лента За Глава Со Брановидни Бранови, Неодамнешно Продажбата
Претходно Откинати Hd Транспарентни Директно 4x4 Човечка Коса Чипка Затворање Боб Перики За Црни Жени Необработени Девица Коса Боб Чипка Неодамнешно
Билни Есенции Тело Завист Регенератор Зголемен Волумен За Коса, 11,7 fl oz Неодамнешно
Билни Есенции Тело Завист Регенератор Зголемен Волумен За Коса, 11,7 fl oz

РЕГЕНЕРАТОР за ВОЛУМЕН : ви Дава мала тежина за да ја подигнете косата со полнота ЗГОЛЕМЕН ВОЛУМЕН за КО�

DEN 2.33
4 десетици долги прачки за перм - сиви Неодамнешно Продажбата
4 десетици долги прачки за перм - сиви

4 пакет сиво Одлично е да се заштеди секој салон Разновидност на големини за да направите повеќе кадриц�

DEN 103.84