Rkurck 12/24V Студ тип Тип 50А автоматски прекинувач за ресетирање со црвен капак

Rkurck 12/24V Студ тип Тип 50А автоматски прекинувач за ресетирање со црвен капак

DEN 159.84

Неодамнешно

Достапно на барање

#10-32 столпчиња каде што терминалите можат да се решат до 1/2 " Висока и ниска температура отпорност (-40 ° C-85 ° C), траен и долг живот. Флексибилниот црвен винил покритие го штити терминалот од влага, прашина и Случајно краток спој. Висока и ниска отпорност на температура (-40 ° C-85 ° C), издржлив и долг живот. Флексибилното црвено винилско покритие го штити терминалот од влага, прашина и случајно краток спој. Автоматско ресетирање на прекинувачот на колото; може да се монтира во која било ориентација. Се користи во специјални возила, без теренски возила, јахти и електрични контроли на бродови, модели од 14 V-28 V. Спецификација : Номинален напон : 6-28 V Оценета струја : 10 A/15 A/20 A/30 A/40 A/50 A Применуваат на 6-28 VDC Апликација Пластично тело и заграда за монтирање #10-32 Должина на завртката. 66in (16,8мм); растојание на завртки.69in (17,5 mm) Растојание на крилото : 1,56in (39,6 mm) Рејтинг на прекин : 2.5 Ka @ 28 VDC Оперативно темпо : -40 ° C до 85 ° C (-40 ° F до 185 ° F) Темпон на складирање : -40 : -40 ° C до 125 ° C (-40 ° F до 260 ° F) Оценка на вртежен момент : 15in-lb IP66 Хидроизолацијата : IP66 на пластична обвивка (освен терминал) Конформација : SAE JGG3; SAE J1171 (Ниво на заштита на палење) Пакет Вклучен : 1x 50 A автоматско ресетирање на колото за ресетирање со црвен капак.

Избор на купувачи

GKI CF1029 филтер за воздух во кабината Неодамнешно
GKI CF1029 филтер за воздух во кабината

Форма и функција на ОЕ Димензија на пакетот : 27 Тежина на пакет : 0,45 фунти Земја на потекло : Кина...

DEN 2.67
LINNCAS Моторот Течноста За Ладење Експанзија Резервоар Прелевање Резервоар Со Капа И Сензор Компатибилен со За DeVille 4.6 L DHS 00-05 Неодамнешно
Нов Сад За Филтер За Гориво За Косилка Компатибилен СО JohnDeere 3225B 3235 3235A 3235B Неодамнешно
Нов Сад За Филтер За Гориво За Косилка Компатибилен СО JohnDeere 3225B 3235 3235A 3235B

100% Сосема Нова Резервна Единица Одговара На Моделот : 3225Б 3235 3235А 3235Б Понудата е само за филтер за ГОРИВО..

DEN 191.84
Панголин 270 парче o прстени асортиман гума за асортиман за асортиман на прстенести производи за асортиман на асортиман за асортиман Неодамнешно
Филтер Доналдсон p566522 Неодамнешно
Филтер Доналдсон p566522

Примарна примена : Пал HC8904 FKS13 H или Z Земја на потекло : Соединетите држави Дуралитските средства за чист�

DEN 2099.20
Адигарауто S20050 гаснење тело компатибилен со 2008-2014 Chevrolet Express 1500/2007-2013 Chevrolet Silverado 1500/2008-2014 GMC Savana Неодамнешно
Адигарауто S20050 гаснење тело компатибилен со 2008-2014 Chevrolet Express 1500/2007-2013 Chevrolet Silverado 1500/2008-2014 GMC Savana

Chevrolet Express 1500 20082012 Chevrolet Malibu 20082012 Chevrolet Silverado 1500 20072012 GMC Savana 1500 20082014 GMC Sierra 1500 20072013 Pontiac G6 20072009...

DEN 1023.84
За филтрирање на воздухот на Subaru WRX/WRX STI CABIN 2015-2020 за 72880FG000 Неодамнешно
За филтрирање на воздухот на Subaru WRX/WRX STI CABIN 2015-2020 за 72880FG000

Точно одговара на OEM# : 72880 FG000 и Parts Link# : Ги исполнува или ги надминува стандардите за усогласеност Dot & SAE...

DEN 3.00
Хидрауличен мотор на вентилаторот YiHetop 307-3036 Компатибилен за Caterpillar C2.2 3044C 3024C C3.4 Мотор 216B 226B 232B 236B Неодамнешно
Хидрауличен мотор на вентилаторот YiHetop 307-3036 Компатибилен за Caterpillar C2.2 3044C 3024C C3.4 Мотор 216B 226B 232B 236B

Број на дел : 3073036, 3073036, CA3073036 Компатибилен за мотор Caterpillar : C2.2, 3044 C, 3024 C, C3 Компатибилен за натоварувач на �

DEN 4144.00
LDETXY преклопна пикап за пикап за пикап, скала, тешка 45 Преклопување на задната врата на опашката со скалила за заклучување на уредот за Неодамнешно
Чистач на воздух, за 40-48 IDF Вебер, DRLA & HPMX, висок 2-1/2, компатибилен со Dune Buggy Неодамнешно
Чистач на воздух, за 40-48 IDF Вебер, DRLA & HPMX, висок 2-1/2, компатибилен со Dune Buggy

За Volkswagen и VW базирани Dune Buggies ЕМПИ 9024 Хром правоаголен чистач на воздухот со елемент на газа Апликација :

DEN 3.33
FRAM DG4967 Двоен чувар на масло за масло, пакет од 1 Неодамнешно
FRAM DG4967 Двоен чувар на масло за масло, пакет од 1

Врши на 96% ефикасност на единечен премин (SPE) Со третман на мотор PTFE Патентираниот систем за испорака на FR

DEN 0.33
ВИКС Филтри - 33243 Филтер За Гориво, Пакет од 1 Неодамнешно
ВИКС Филтри - 33243 Филтер За Гориво, Пакет од 1

Вградени дихтунзи Обезбедува зголемени перформанси за чистење на горивото Брзи, лесни замени на филтер

DEN 191.68
Патриот Издувни Гасови H1284 Хром Аранжман Стил Езеро Цевка Страна Издувни Гасови Неодамнешно
Патриот Издувни Гасови H1284 Хром Аранжман Стил Езеро Цевка Страна Издувни Гасови

Дајте му на вашата прачка носталгичен изглед Целосно заварен заглавие Одговара На ткофи, модел Како, 3234

DEN 1.67
Филтер/пумпа за гориво Carbbia RV за Cummins onan Model 149-2341-01, одговара на Marquis Gold Hgjab, Emerald Advantage HGJAC, Неодамнешно
Филтер/пумпа за гориво Carbbia RV за Cummins onan Model 149-2341-01, одговара на Marquis Gold Hgjab, Emerald Advantage HGJAC,

1FITS Marquis Gold / RV QG Marquis platinum / rv qg efi Хексот од брадавицата го олеснува користењето на длабок штекер.Фит соврш

DEN 0.33
АРП 6131250 Нерѓосувачки Челик 3/8-16 12-Точка Завртки-Пакет од 5 Неодамнешно
АРП 6131250 Нерѓосувачки Челик 3/8-16 12-Точка Завртки-Пакет од 5

Завртките имаат дијаметар од 3 / 8", стандарден чекор на конецот од 16, должина под главата од 1250, а вртењето

DEN 148.80
РЕДЕЛЕКТРИЧКИ НОВО ФАНСКИ ФАНСКИ КОМПАТИТИБИТНО СО 12V ARCTIC CAT 2008-09 500 4X4 ПРИРАЧНИК 13 CORE 06-07 FIS 70-1019 Неодамнешно
РЕДЕЛЕКТРИЧКИ НОВО ФАНСКИ ФАНСКИ КОМПАТИТИБИТНО СО 12V ARCTIC CAT 2008-09 500 4X4 ПРИРАЧНИК 13 CORE 06-07 FIS 70-1019

Компатибилен со Арктичка мачка, мачка, човек и многу други Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел �

DEN 2.67
FDPAF050 Филтер за воздух за мотор за 2017-2022 CR-V, -2022 CIVIC, замена за 17220-5AA-A00 Неодамнешно
FDPAF050 Филтер за воздух за мотор за 2017-2022 CR-V, -2022 CIVIC, замена за 17220-5AA-A00

Компатибилен список : CRV (15 L) (2017 22022), Civic (1.5 L) (2016 22022) Замена за CA12050,0421901 93869 FDA12050 FFA12050 172205 AAA00 AF5263 AF5263 MCA12050 2004

DEN 311.84
А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Infiniti И Nissan Модели-QX56, QX80, Титан, Неодамнешно
А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Infiniti И Nissan Модели-QX56, QX80, Титан,

20072013 QX56 Спорт Алатка 20142018 QX80 Спорт Алатка 20082015 Титан Пикап 20172018 Титан Пикап 20062015 Армада Спорт Алатка...

DEN 3.00
Кардоне 19-3891 Повторно Произведени Истоварени Диск Сопирачка Дебеломер Неодамнешно
Кардоне 19-3891 Повторно Произведени Истоварени Диск Сопирачка Дебеломер

Како преработен оригинален Дел Од Опремата, оваа единица гарантира совршено вклопување на возилото Кли

DEN 2621.76
Јукон Опрема &засилувач; Оска Трага Лок Прстен Завртка За Форд 8/9 Диференцијални Неодамнешно
Јукон Опрема &засилувач; Оска Трага Лок Прстен Завртка За Форд 8/9 Диференцијални

Висококвалитетни Мали Делови Дизајниран Да Одговара На Специфични Диференцијални Апликации...

DEN 1.67
Lostar Left + Dight Sides Return Line Injector за 2004-2010 Chevrolet Silverado 2500 HD, 2004-2010 GMC Sierra 2500 HD 97328733, Неодамнешно
Lostar Left + Dight Sides Return Line Injector за 2004-2010 Chevrolet Silverado 2500 HD, 2004-2010 GMC Sierra 2500 HD 97328733,

97328733 20072010 CHEvrolet Silverado 3500 HD (V8 403 6 20072007 CHEvrolet Silverado 3500 Classic (V8 403 6 20042007 CHEVROLET C4500 (V8 403 6 20042007 CHEvrolet C5500 Kodiak (V8 403 6...

DEN 726.40
Opparts ALA8302 AIR FILTER Неодамнешно
Opparts ALA8302 AIR FILTER

Подготвени за инсталирање Не е потребна измена Подготвени за инсталирање Не е потребна измена...

DEN 1216.00
K&N Универзален прицврстувач за внесување на воздухот: Филтер за замена за премија со високи перформанси: Филтер за замена на прирабница: Неодамнешно
Апекс АТБ4023 Заптивка На Телото За Гас Неодамнешно
Апекс АТБ4023 Заптивка На Телото За Гас

Врвните дихтунзи се произведуваат за да ги исполнат или надминат спецификациите НА ОЕМ и индустриските

DEN 312.80
Ар-02 Аналоген Регулатор На Воздухот, ЗН312Е-3 1/4 Сепаратор За Вода За Сушење Масло И Пакет За Вртливи Конектори АИ-112-1 Неодамнешно Продажбата
Ар-02 Аналоген Регулатор На Воздухот, ЗН312Е-3 1/4 Сепаратор За Вода За Сушење Масло И Пакет За Вртливи Конектори АИ-112-1

Регулаторот ЗА Воздух АР02 е вистински тип На Дијафрагма што го испорачува посакуваниот и прецизен прот�

DEN 847.52
Континентал 280796 Оригинална опрема за квалитет на моторот за квалитет на моторот Неодамнешно
Континентал 280796 Оригинална опрема за квалитет на моторот за квалитет на моторот

Едноставна и брза замена Висок капацитет за апсорпција на честички Супериорна ефикасност Заштитете од

DEN 1.67
НОВ КАРИ 78-87 ГМ Г-ТЕЛО ЗАДНИОТ КРАЈ СО 11 БАРАБАН СОПИРАЧКИ, СОПИРАЧКИ ЛИНИИ, ПАРКИНГ СОПИРАЧКИТЕ КАБЛИ, ОСКИ, &засилувач; ЛЕЖИШТА, Неодамнешно
Филтер за масло Motadin компатибилен со Honda 15400-PFB-014 15400-PJ7-005 15400-PJ7-015 15400-PM3-004 Неодамнешно
Филтер за масло Motadin компатибилен со Honda 15400-PFB-014 15400-PJ7-005 15400-PJ7-015 15400-PM3-004

Висококвалитетна замена на задниот дел од марката Мотадин Филтер за масло исто како и сликата Висококв�

DEN 2.67
Комплет за алатки за усогласување на спојката Clutchxperts SPC компатибилен со 2005-2010 SCION TC 2.4L DOHC 2AZFE Неодамнешно
Комплет за алатки за усогласување на спојката Clutchxperts SPC компатибилен со 2005-2010 SCION TC 2.4L DOHC 2AZFE

Број на дел од производителот : SPCXT56036 STCAT Земја / регион на производство : Соединетите држави...

DEN 1502.40
Фрагола 483408 Преграда Мета Фитинг Неодамнешно
Фрагола 483408 Преграда Мета Фитинг

Тип на вклопување : Специфично За Возилото Димензии на пакетот : 5,3 Л х 1,5 Ч х 3,5 В (инчи) Тежина на пакетот :

DEN 2.33
Предниот браник усна компатибилен со моделите на Chevy Camaro SS Chevy Camaro SS, со спојлер на црна пуп-брана во стилот на црна Неодамнешно
Предниот браник усна компатибилен со моделите на Chevy Camaro SS Chevy Camaro SS, со спојлер на црна пуп-брана во стилот на црна

Соодветно за 20162018 година Chevy Camaro SS модели Стил : Ikon V5 Стил Материјал : PU Color : Black Пакетот вклучува : 1x предна

DEN 3.33
Pureflow Hepa Cabin Air Filter PC5844HX | Fits -14 Mercedes-Benz E250, -10 E350, 2017-14 E400, 2011-10 E550, 2015-08 C350, 2012-08 C300, Неодамнешно
Pureflow Hepa Cabin Air Filter PC5844HX | Fits -14 Mercedes-Benz E250, -10 E350, 2017-14 E400, 2011-10 E550, 2015-08 C350, 2012-08 C300,

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

DEN 560.80
ДНК моторинг OEM-RF-0184 фабрички стил на ладење на фабрички стил на ладење Ефикасност за ладење подобрена директна замена [компатибилен Неодамнешно
Продавницата РОП | Електрична пумпа за гориво со филтер за гориво за 2011 година Yamaha 175HP Outboard VZ175TLR Неодамнешно
Продавницата РОП | Електрична пумпа за гориво со филтер за гориво за 2011 година Yamaha 175HP Outboard VZ175TLR

Електрична пумпа за замена на ROP Shop со филтер за гориво за 2011 година Yamaha 175 HP Outboard VZ175 TLR Спецификации Погл

DEN 559.84
Замена на липерт 18 опрема за поттикнување на забите преку рамки за слајд на RVS; 12 ДП/14,5 ПА Неодамнешно
Замена на липерт 18 опрема за поттикнување на забите преку рамки за слајд на RVS; 12 ДП/14,5 ПА

Замена 18заби Spur Gearfit Тип : Универзална вклопување Се користи за преку рамки за слајдови Лесна, инсталаци�

DEN 2.33
Acdelco GM Оригинална опрема A3212C филтер за воздух Неодамнешно
Acdelco GM Оригинална опрема A3212C филтер за воздух

Помага во стапици на честички во воздухот пред да влезат во моторот Одличен капацитет и ефикасност на ф�

DEN 0.33
GFJEF мотор Техарло за ладење Термостат куќиште 2120031U1B Поставете за 2012- година за NV3500 2005-2015 за склопот на куќиштето Неодамнешно
GFJEF мотор Техарло за ладење Термостат куќиште 2120031U1B Поставете за 2012- година за NV3500 2005-2015 за склопот на куќиштето

FitmentСобрание за куќиште на термостат одговара за 20122016 година за NV3500 20052015 за XTERRA Број на дел од ОЕ ова куќ

DEN 3.33