3М 5153 PTFE/UHMW лента, 1 ширина x 36yd должина

3М 5153 PTFE/UHMW лента, 1 ширина x 36yd должина

DEN 4860.32

Неодамнешно

Достапно на барање

Ослободете ја површината на метални алатки за врзување; Поставени пренесувајќи ги чизми, корита и каналите Површината со лесно ослободување на машините за пакување и запечатување на топлина, опрема за пеглање и притискање. Овозможува поголема јачина на затегнување и отпорност на солза и пункција од типичните ленти поддржани од PTFE филм. Многу ниска апсорпција на влага им овозможува на лентите да се извршуваат во многу влажни околини. 3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации. Адхезија до челик 35 мл/во, бренд со лента 3М, чисто време за отстранување не е оценето, склопување и производство, општо одржување и поправка, магацин, животна средина затворен и на отворено, империјална лента должина 36 г. 5153, лепило со лента со лепило силиконски, материјал за поддршка на лента PTFE обложена крпа, тен лента тен, лента под-тип ptfe масна стаклена лента за стакло, дебелина на лента 5,3 мил. Со PTFE (Политетрафлуороетилен), 3М општа намена PTFE стаклена ткаенина лента 5153 обезбедува масна површина на машините за процеси.

Избор на купувачи

Подароци за стоматолошки хигиеничар, стоматолошка кошула за Божиќ, омилена стоматолошка хигиеничар на Сантас Неодамнешно
Подароци за стоматолошки хигиеничар, стоматолошка кошула за Божиќ, омилена стоматолошка хигиеничар на Сантас

100% памук 64000 Унисекс Soft Style маица Барате симпатична, смешна, гроздобер, ретро Божиќна маичка за хигиенича

DEN 2.67
Excel 55678 Брусење Стап W/Екстра Појас Неодамнешно
Excel 55678 Брусење Стап W/Екстра Појас

Ние ја цениме безбедноста, Иновациите, Квалитетот, едноставноста и заедницата Соработуваме со реномира

DEN 3679.68
Армани фармерки - 3Y5B54_5NYFZ Неодамнешно
Армани фармерки - 3Y5B54_5NYFZ

100% вискоза Прицврстување : Zip Надворешни џебови : 2 Пол : Тип на жена : Блејзер Прицврстување : Поштенски ра

DEN 555.20
Техничка прецизност замена за Sharp Anxr30LP Светилка за ламба и куќиште за куќиште Неодамнешно
Техничка прецизност замена за Sharp Anxr30LP Светилка за ламба и куќиште за куќиште

Замена за остриот ANXR30 LP ламба и куќиште за куќиште ТВ ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за ост

DEN 2779.20
2-Пакет WB13K10014 Топ Електрода Замена За Џенерал Електрик JGBP88DEM2WW-Компатибилен СО WB13K10014 Електрода Неодамнешно
2-Пакет WB13K10014 Топ Електрода Замена За Џенерал Електрик JGBP88DEM2WW-Компатибилен СО WB13K10014 Електрода

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGBP88 DEM2 WW Ултра издржлив, висококвали

DEN 1425.60
Moltdesigns Среќен роденден на најдобрата Греми во Светската картичка - Грејста картичка за роденден - Гремичка картичка - Подарок за Неодамнешно
Викинг Вежба И Алатка 46312 Тип 24-УБН Директно Флејта Приклучок Стил Маг Супер Премиум Допрете Малку, 1-12 Неодамнешно
Викинг Вежба И Алатка 46312 Тип 24-УБН Директно Флејта Приклучок Стил Маг Супер Премиум Допрете Малку, 1-12

Премиум Челик Со Голема Брзина КалајТитаниум Нитрид Обложени Приклучок Стил Директно флејта рака Допр�

DEN 1.67
Униси Црвени Афиони Торбичка За Сликање Во Масло Женска Шминка Стп Кожни Козметички Кеси За Деца Училиште Преносни Стационарни Држачи Неодамнешно
TANFENJR Compatible MX-B42NT1 MXB42NT1 Black Toner-Cartridge Replacement for Sharp MX-Б402 МХ-Б402сц Печатач и нбсп; Неодамнешно
TANFENJR Compatible MX-B42NT1 MXB42NT1 Black Toner-Cartridge Replacement for Sharp MX-Б402 МХ-Б402сц Печатач и нбсп;

[Име на пакетот] 1 Пакет МХБ42НТ1 Тонер Кертриџ [Компатибилни Модели На Печатачи] Остар MxB402 MXB402 SC Печатач...

DEN 1375.84
IeaSextC Поместување на лавици за бања со подот, со тркала со тркала со тркала, лесна соба за складирање на злато Неодамнешно
IeaSextC Поместување на лавици за бања со подот, со тркала со тркала со тркала, лесна соба за складирање на злато

Поголемите тркала им помагаат на нашите рачни камиони со рамна рамка да се движат лесно над груб терен с

DEN 2.00
Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Преносни Влошки За Хигиенски Салфетки Вреќи За Складирање Женска Неодамнешно
Чикрија Деца девојки во боја блок пофалби танцувачки фустан литургиски лирски танцувачки облеки за туника фустан Неодамнешно
Чикрија Деца девојки во боја блок пофалби танцувачки фустан литургиски лирски танцувачки облеки за туника фустан

60% спандекс мрежа, 40% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобн�

DEN 1.67
Cridrox 32 мл шише со вода со временски маркер-бесплатно протекување на БПА-шише со вода со слама-шише со вода во теретана [шише за Неодамнешно Продажбата
Омио За Samsung Galaxy S23 Ултра Антигравитација Случај Ултра Тенок Магичен Нано Леплив Дизајн Антигравитациски Заштитен Капак Нано-Вшмукување Неодамнешно
Фројд 62-323: прирабница за прирабница Неодамнешно
Фројд 62-323: прирабница за прирабница

Спецификации : Доживеа диа 3 / 16 ", Мала висина 1 / 8", целокупна диа Супериорни делови за замена на квалитето

DEN 806.72
LED ламба за предводена биро со USB порта за полнење и излез, детска мала биро ламба со држач за пенкало и 8 бои ноќна ламба и 3 Неодамнешно
LED ламба за предводена биро со USB порта за полнење и излез, детска мала биро ламба со држач за пенкало и 8 бои ноќна ламба и 3

Лесно за носење, можете да ја донесете ламбата за деца на биро во кој било агол од вашата канцеларија, сп�

DEN 2.00
Божиќни хеланки на ДСОДАН за жени, Божиќ, грда Дедо Мраз, печати јога панталони со високи панталони со теретани со теретани Неодамнешно
Шарен молив со молив од ананас, со висок капацитет, канцелариски кутија за шминка торбичка YHO дизајн за канцелариско училиште Неодамнешно
Q3Y761 Шрафцигер Поставете вкрстена серија за домаќинства со шрафцигер за мобилен телефон лаптоп мултифункционална поправка Неодамнешно
NB SMSF40GWUU 40mm Слајд Грмушка Линеарно Движење Топката Черупка Лежишта Неодамнешно
NB SMSF40GWUU 40mm Слајд Грмушка Линеарно Движење Топката Черупка Лежишта

Точка : SMSF40 GWUU Лого Тип : Линеарна Слајд Грмушка Материјал За Задржување : Челик Внатрешен Дијаметар на л�

DEN 609.60
Талбојс 984ТА7ЧПУСК 7 х 7 Керамичка Врвна Професионална Рингла Со Сертификат, 14,8 Должина х 9,9 Ширина х 4,3 Висина, 5 до 500 Неодамнешно
Талбојс 984ТА7ЧПУСК 7 х 7 Керамичка Врвна Професионална Рингла Со Сертификат, 14,8 Должина х 9,9 Ширина х 4,3 Висина, 5 до 500

Температурен опсег од амбиент до 400 Степени Целзиусови или амбиентален до 500 Степени В Достапен Со леано

DEN 2.67
цициглоу Жичен Број Рампа, 18 КЛУЧЕВИ USB Игри Тастатура, Компактен И Тивок, Компатибилен Со Лаптоп и Десктоп, За Сметководство, Неодамнешно
Awert vinyl 12x10ft пролет Велигденска позадина бел wallид кафеав прозорец цветни предели разнобојни јајца симпатична зајак велигденски Неодамнешно
Седум ПЧЕЛИ Фаберже Јајце: Екстра Големи 7, Рачно Насликани Емајлирани Украсни Кутии За Ситници Со Накит Шарки Уникатен Подарок За Неодамнешно
DCEVERTTO 6 Парчиња Симпатична Мини LED Миленичиња Ноќно Светло, Прилагодлив Телефон Стојат Преносни Читање Маса Ноќна Ламба За Студентите Неодамнешно
Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case, Sanhezhong со три слоеви хибриден солиден удар со тешки удари со тешки удари против отпуштање на Неодамнешно
Samsung Galaxy Tab E 9.6 Case, Sanhezhong со три слоеви хибриден солиден удар со тешки удари со тешки удари против отпуштање на

Совршено одговара на вашиот Samsung Galaxy Tab E 9 Лесно е да се конвертира дизајнот на Kick Stand, ве прави исклучител

DEN 3.00
Гази Медитација Реики духовна вера заздравување на енергијата вистинска скапоцен камен, калцит камен жица, обвивка од 6 странични ѓердан Неодамнешно
Knosfe бикини сетови за жени мини танга секси 2 парчиња костим за капење бикини жица за капење костуми за капење Неодамнешно
Knosfe бикини сетови за жени мини танга секси 2 парчиња костим за капење бикини жица за капење костуми за капење

Надвор од рамо бикини за жени бикини жици гаќички долги торзони костими за капење 2 парчиња црни флуиди �

DEN 0.67
АМСКАН СМЕР и Блесок Сцена за роденден со комплет за фото-реквизити- 17 компјутери, повеќебојни, една големина Неодамнешно
АМСКАН СМЕР и Блесок Сцена за роденден со комплет за фото-реквизити- 17 компјутери, повеќебојни, една големина

Пакетот вклучува : 17 компјутери Појасниот и сјајниот роденденски сцена со комплет за фото реквизити со �

DEN 2.67
Беси STE370 BESSTE370 Телескопски Пумпа Акција Менгеме Неодамнешно
Беси STE370 BESSTE370 Телескопски Пумпа Акција Менгеме

Може да поддржува носивост до 350 килограми Исклучително стабилна конструкција со челични цевки со висо�

DEN 1424.00
Шрафцигер PH3 x 150мм Неодамнешно
Шрафцигер PH3 x 150мм

✅ Шрафцигер PH3 x 150мм ✅ Количина на пакет : 1 ✅ Боја : црвена / црна ✅ Стил на глава : рамен...

DEN 1.33