USB Флеш Диск Фото Стап за iPhone 256GB, Метал 4 ВО 1 USB Тип Ц Палецот Диск, Голема Брзина Меморија Стап, Надворешно Складирање Pendrive Фото Резервна Копија Складирање Диск за iPho

USB Флеш Диск Фото Стап за iPhone 256GB, Метал 4 ВО 1 USB Тип Ц Палецот Диск, Голема Брзина Меморија Стап, Надворешно Складирање Pendrive

DEN 575.84

Неодамнешно

Достапно на барање

UL ОДОБРЕН USB ФЛЕШ-УРЕД : USB-флеш-уредот за iphone е изработен од метал и усвојува ротирачки дизајн од 360°, usb-меморискиот стап СО квалитетен чип за лиценца, обезбедувајќи да добиете подобра стабилност за време на складирањето и 3x побрзи трансфери100% режим на инспекција гарантира дека произведениот производ се придржува докритериуми за квалитет. ПРИКЛУЧЕТЕ И РЕПРОДУЦИРАЈТЕ И СПОДЕЛЕТЕ СО ЕДЕН КЛИК : Приклучете Го Стапчето за фотографии кога патуваме фотографија, снимката и видеото може директно да се складираат Во Погонот на Палецот, не заземаат простор на уредот. фотографиите поддржуваат споделување со еден клик на вашите социјални медиуми и кутија за разговор со пријатели.Можете да го сортирате и именувате ВАШИОТ OOTD, така што ќе можете да го достигнете со еден клик при филтрирање и Уредување фотографии. кога вашите уреди офлајн, без кабел за податоци сеуште можат да пренесуваат датотеки и да ги гледаат филмовите, Да го Направат вашиот живот поудобен и ефикасен. 4-ВО-1 ПАМЕТЕН ДИСК : ОВОЈ USB флеш-уред има вградени 4 различни порти (i Phone порта/Тип C/Микро USBard USB) нема потреба од дополнителни USB адаптери.USB флеш-уредот за телефонска фотографија стап со USB 3.0 мемориски стап може да биде достапен за i Phone, Андроид Телефон, Компјутерска опрема, автомобил, стерео, итн.може да пренесува податоци помеѓу различни уреди, лесно да го комплетира споделувањето податоци.Исто така, постојат детални упатства во флеш-уредот. ПОСТАВУВАЊЕ ЗА ШИФРИРАЊЕ ЗА ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА : USB флеш-уред за шифрирање на датотеки за поддршка на телефонски стап. Можете да изберете да го шифрирате целиот USB стап за фотографии преку препознавање лице или лозинка за да го обезбедите целото складирање или да ги заклучите избраните датотеки. Совршено за заштита на вашата индивидуална приватност и безбедноста на вашите податоци на Меморискиот Стап. Нема потреба да се грижите дека другите ќе ви ги украдат датотеките. Можете да споделувате содржина додека ги чувате безбедни чувствителните датотеки. ШТО Ќе Добиете : USB Flash Drive ® 1, Повеќејазичен прирачник x 1,24 Месеци Гаранција,(копирај функција, Airdrop, датотека за печатење со еден клик или нанесете слика на apple watch face. Повеќе функции чекаат да доживеете)за да ве задоволиме и да ви обезбедиме најпријателска услуга за клиенти е нашата прва цел.

Избор на купувачи

Смешни Подијатар Изолирани Патување Кригла Божиќни Подароци-Супер Страшно Не Е Работа-Уникатен Роденденски Подароци За Шеф Мажи Неодамнешно
Персонализирана Црно Бела Торба За Козметичка Шминка Со Точки Неодамнешно
Персонализирана Црно Бела Торба За Козметичка Шминка Со Точки

Монограмирање : Прилагодете ја секоја торба со вашето име или иницијали изберете од 6 различни фонтови и

DEN 367.20
СУВО Асторија Тркалезна Керамички Пенкало Носителот За Маса Симпатична Молив Чаша Тенџере Биро Организатор За Жени Вен Девојки Неодамнешно
МИЛТОН Термостел Дуо DLX 750ml Изолирано Челично Шише Неодамнешно
МИЛТОН Термостел Дуо DLX 750ml Изолирано Челично Шише

БОЈАТА НА ПРОИЗВОДОТ ЌЕ ВАРИРА ОД СЛИКАТА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОИЗВОДОТ НЕ СЕ МЕНУВА, НО БОЈАТА ЌЕ ВАРИРА СПО

DEN 3.00
Подлога за глувци, Тркалезна Мермерна Подлога За Глувци, Симпатична Подлога За Глувци Со Дизајн, Гумена Подлога За Глувци Што Не Се Лизга, Неодамнешно
2022 Де Слика 8 Пауеркоин Слика Осум Змеј И Тигар 3 Мл Сребрена Монета 15$ Токелау 2022 Антички Финиш Неодамнешно
2022 Де Слика 8 Пауеркоин Слика Осум Змеј И Тигар 3 Мл Сребрена Монета 15$ Токелау 2022 Антички Финиш

Земја : ТокелауГодина : 2022 Номинална Вредност : 15 ДолариМетал : Сребро Големина : 41 х 60 ммТежина( г) : 93,3 (3 м�

DEN 1473.60
Хилман Група 2885 Хексадецимален Допрете Болт, 5/16-18 Х 4-Инчен, 10-Пакет Неодамнешно
Хилман Група 2885 Хексадецимален Допрете Болт, 5/16-18 Х 4-Инчен, 10-Пакет

Користи Клуч Од 1 / 2" Ниска Јаглерод Болт Да Се Користи Во Дупки Кои Имаат Целосно Навојни Дупки Од Името �

DEN 3.33
60х126 Правоаголник Сатен Чаршав За Свадба Партија Банкет Настани Декорација-Црвено-во Неодамнешно
60х126 Правоаголник Сатен Чаршав За Свадба Партија Банкет Настани Декорација-Црвено-во

Материјал : 100% полиестер, отпорен на дамки и брчки Дебелина : 200гсм (грама на метар квадратен) Тежината на

DEN 2.67
Неблагодарна работа, Ленти За Трчање За Дома, Пренослива Лента За Трчање Со Преклопување ОД 2,5 КС со 15 Претходно Поставени Програми Неодамнешно
1986 Џеферсон Никел 5 Цент Парче Избор Доказ 5Ц Сад Монета Колекционерски Неодамнешно
1986 Џеферсон Никел 5 Цент Парче Избор Доказ 5Ц Сад Монета Колекционерски

1986 С 5ц Џеферсон Никел Избор Доказ Состојба Профил Монети И Колекционерски ПредметиПовеќе Монети За Пар

DEN 0.67
Хибридеас Врата Нацрт Затка Ширина Прилагодливи И Должина Прилагодливи 39 за Дното На Вратата Под Вратата Нацрт Блокатор Врата Неодамнешно
Држач За Кристали на Месечината-Рустикален Послужавник За Месечина Од Дрво Со Тркалезна Лента, Кристален Послужавник За Камења, Плоча Неодамнешно
Комплет За Клуч ЗА Спојување НА ВЕНТИЛАТОРОТ ОМТ Компатибилен Со Бмв Е34 Е36 Е39 Е46 Е90, Комплет За Алатки За Отстранување На Пумпа Неодамнешно
Микролитар 07-3045ГР-300 ® - Плочи Комплет За Погодност На Системот За Земање Примероци Со Зелена Капа ТЕФЛОНСКИ/Силиконски Затворач, Неодамнешно
Момун Безжична Тастатура Глувче Комбо, Шарени Симпатична Круг Ретро Машина За Пишување Тастатура, Целосна Големина Безжични Неодамнешно
Женски Пеперутка Со Долги Ракави Со Качулка Со Качулка Дуксер Дуксер Шерпа Пуловер Дуксер Со Дуксер Меки Неодамнешно
Женски Пеперутка Со Долги Ракави Со Качулка Со Качулка Дуксер Дуксер Шерпа Пуловер Дуксер Со Дуксер Меки

Плоштад Класичен прстен затворање Миење Раце Само Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Јакна Со Качулка Женск�

DEN 178.72
Свапо 22 26мм Лента За Часовници За Гармин Феникс 7 Феникс 6 5 5плус 935 945 силиконски Лесни Нараквици за Феникс 7х 6х 5х Часовник Неодамнешно
Свапо 22 26мм Лента За Часовници За Гармин Феникс 7 Феникс 6 5 5плус 935 945 силиконски Лесни Нараквици за Феникс 7х 6х 5х Часовник

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 284.00
Невроните Не Се Вклучени Еднорог Кафе Или Чај Кригла-Носорог Е Само Масти Еднорог-Смешно Кафе Чаша Неодамнешно
Невроните Не Се Вклучени Еднорог Кафе Или Чај Кригла-Носорог Е Само Масти Еднорог-Смешно Кафе Чаша

Кригла држи 11оз од вашиот омилен топол или ладен пијалок Бела надворешност и внатрешност Машина За Миењ

DEN 3.33
HomeRoots 6 Уста Разнесени Желка Уметност Стакло Неодамнешно
HomeRoots 6 Уста Разнесени Желка Уметност Стакло

уметничкото стакло е мешавина од многу бои на стакло и сосема е нормално да се појавуваат воздушни меур�

DEN 2707.68
ЛЕТ Нордиските Тетива Навивам Ремен Со Вежба Бенд &засилувач; 2 ПАРЧИЊА 18во Мускулна Масажа Ролери Стап Масажа Топката Во Собата Неодамнешно
Кожен Камериер Послужавник, Коцки Фиока Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Еднорог Неодамнешно
3дроуз Мисија Риџ, Вашингтон. Човекот скијач на бело. Алпски. - 22оз Штајн Кригла Неодамнешно
3дроуз Мисија Риџ, Вашингтон. Човекот скијач на бело. Алпски. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 343.84
9/16-18 х 3 1/2 Шестоаголна Глава Капа Завртки, Нерѓосувачки Челик 316, Обична Завршница-ПАРИЧНА Казна НИШКА UNF, Делумно Навој, Должина: 3 1/2 Неодамнешно
НМББН Лаптоп Торба Лаптоп Лагер Торба Дами Актовка Рамо Вкрстено Тело Водоотпорен Отпорен На Удари Неодамнешно
НМББН Лаптоп Торба Лаптоп Лагер Торба Дами Актовка Рамо Вкрстено Тело Водоотпорен Отпорен На Удари

Најлон 360°заштитете ги лаптопите и добро Спакувани избегнувајте оштетување во транзит најлонска конст�

DEN 1000.00
Алатка за мерење на лента за криење на витезот во оклоп “ Неодамнешно
Алатка за мерење на лента за криење на витезот во оклоп “

Компактна мултиалатка Вклучува мерка на лента од 1М и ниво на дух Прицврстена приврзаност за прицврстув

DEN 91.04