HGST Ultrastar HE6 6TB 3.5 SAS 7200 RPM Внатрешен хард диск - SAS 64 MB кеш, 12 GB / S - HUS726060ALS640 / 0F18370 64 MB Cache 3,5 -инчен внатрешен меч или OEM дискови 0F18370

HGST Ultrastar HE6 6TB 3.5 SAS 7200 RPM Внатрешен хард диск - SAS 64 MB кеш, 12 GB / S - HUS726060ALS640 / 0F18370 64 MB Cache

DEN 2363.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Првиот светски хелиум HDD - патентираната технологија на хелиозел го овозможува овој нов градежен блок за иден раст Првиот 6 TB HDD во индустријата - иновативниот дизајн на дискот 7 STAC му овозможува на најголем капацитет во светот. ТЦОПТИМИЗИЗИРАНА ПЛАТЕР-Овозможува поголем капацитет, помала моќност, поладно и потивко работење во стандарден фактор од 3,5 инчи. 2м часа MTBF рејтинг Зголемување на капацитетот на погонот. Иновативната хелиозелна иновација во Ultrastarhe6 го намалува вашиот TCO затоа што на погоните им е потребна помала моќност за да работат и ладат од погоните исполнети со воздух. За квалитет, сигурност на ниско TCO, верувајте во вашиот центар за податоци на HGST.

Избор на купувачи

Температурен монитор-лесен за читање на прецизен монитор на температурата со сонда за отпорност со држач за магнет Неодамнешно
Температурен монитор-лесен за читање на прецизен монитор на температурата со сонда за отпорност со држач за магнет

[Лесно за читање] Овој температурен монитор користи дигитален LCD дисплеј, кој е лесен за читање [Со држач

DEN 0.33
Табела за табели за складирање на табели за складирање на датотеки за списанија списание списание за складирање на средства Неодамнешно
UKCOCO Прецизни Алатки 2 парчиња Транспортер Алатка За Мерење Транспортер И Пронаоѓач На Агол 180 Степени Обработка На Дрво Агол Владетел Неодамнешно
Лиуж Британска Коска Кина Попладне Чај Чај Сет, Чаша И Чинија, Европски Керамички Кафе Сет, Црн Чај Чаша, Свадба Подарок Неодамнешно
Лиуж Британска Коска Кина Попладне Чај Чај Сет, Чаша И Чинија, Европски Керамички Кафе Сет, Црн Чај Чаша, Свадба Подарок

Тенка, но елегантна, мазна површина ја прави различна од обичниот порцелан Тоа е во согласност со коскат

DEN 0.67
UXCELL BT50 90 ° Повлечете го копчето за задржување на копчето за водата M24 Тема за држач за алатки CNC Заменете Неодамнешно
UXCELL BT50 90 ° Повлечете го копчето за задржување на копчето за водата M24 Тема за држач за алатки CNC Заменете

Материјал Направен со добар квалитет 40cr, со висока цврстина, добра отпорност на 'рѓа долга издржливост �

DEN 159.84
MscarLife повеќефункционално моделирање на јајца за моделирање четка за перење четки чевли четка за четки за кујнски садови за миење садови, Неодамнешно
Бенкс Магнетни Јасно за iPhone 14 Pro Случај, Компатибилен Со Magsafe [Не Пожолтување] Кристално Јасно Shockproof &засилувач; Анти-Нула, Анти-Падот Неодамнешно Продажбата
Rico Industries NFL Baltimore Ravens Classic 12 x 30 меко чувство на пена - ез да се обеси - домашен декор Неодамнешно
Rico Industries NFL Baltimore Ravens Classic 12 x 30 меко чувство на пена - ез да се обеси - домашен декор

Се чувствуваше Направено во САД Одлична ставка за подароци : Загарантирано е да ви биде најомилената по�

DEN 1.67
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Леица Х-У [Пакет од 2] Неодамнешно
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Леица Х-У [Пакет од 2]

Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално За Леика ХУ (Тип 113) Благ слој против отсјај ја �

DEN 159.20
Хобоничи 2023 недели англиска Верзија СЛОБОДА ТКАЕНИНИ/Бибер Неделен Лаптоп Започнува јануари Неодамнешно
Хобоничи 2023 недели англиска Верзија СЛОБОДА ТКАЕНИНИ/Бибер Неделен Лаптоп Започнува јануари

(Колони за влез) месечен календар / тип на блок; Почнувајќи Од понеделник; Неделен закажан / Лев тип "Речис

DEN 3.00
Индија - FS44 тркалезен раб Сликинстон 115 x 45 x 13 x 5mm - фино Неодамнешно
Индија - FS44 тркалезен раб Сликинстон 115 x 45 x 13 x 5mm - фино

Камења, водичи за чест и абразивни датотеки Камења, водичи за чест и абразивни датотеки 115 x 45 x 13 x 5mm (4 1 / 2 x

DEN 630.40
Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабел, Сликарство Неодамнешно
АДТ-ЛИНК PCIe X8 До X8 Адаптер Кабел За Графички Видео Картичка PCI Експрес Екстендер PCIe X8 На PCIe X8 Слот Продолжување Кабел ЗА 1U 2u Неодамнешно
АДТ-ЛИНК PCIe X8 До X8 Адаптер Кабел За Графички Видео Картичка PCI Експрес Екстендер PCIe X8 На PCIe X8 Слот Продолжување Кабел ЗА 1U 2u

1 Предност на жицата, користење на германска патентирана увезена жица, користење На Тајван увезен висок�

DEN 491.04
NSTEKY CASTION CONTRUCTION WORTION SHEAFTER SHEAFEL CHELLED ХАРД ХАТ ХАРТ ХАРТ ХАТ со отвори за отвори Неодамнешно
NSTEKY CASTION CONTRUCTION WORTION SHEAFTER SHEAFEL CHELLED ХАРД ХАТ ХАРТ ХАРТ ХАТ со отвори за отвори

【Прилагодени модерни дизајни】 Целосна капа за тврда капа што ги исполнува вашите безбедносни и модни �

DEN 752.00
Дуксер Со дуксери За Жени Плус Големина Лесни Врвки За Влечење Врвови За Печатење Глуварче Графичка Кошула Со Качулка Неодамнешно
Дуксер Со дуксери За Жени Плус Големина Лесни Врвки За Влечење Врвови За Печатење Глуварче Графичка Кошула Со Качулка

Полиестер, Врвен материјал за целодневна удобност Увезени и 715 Дена Испорака Белешки За Големина!!! : Ве м

DEN 3.00
ИНСАЈЗЕ ИСЛ-Б5-550 Линеарна Скала, 22 /550 мм, Резолуција 0.0002 Неодамнешно
ИНСАЈЗЕ ИСЛ-Б5-550 Линеарна Скала, 22 /550 мм, Резолуција 0.0002

Резолуција 0002 инчи Скала хелиум теренот 787евизин Скала референтна точка теренот 1 Точност : (197+5л), л е ефе

DEN 2.00
Икона На Комунизмот На Ссср Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Училишна Работа Пикник Патување Неодамнешно
Икона На Комунизмот На Ссср Двојно Редење Бенто Кутија За Ручек Контејнер За Училишна Работа Пикник Патување

Оваа бенто кутија е изработена од пп материјал, цврст и издржлив, еднократно, дизајн на тока, удобен прек

DEN 448.00
Хавајски Ананас Декоративно Стакло Јадење, 9 Неодамнешно
Хавајски Ананас Декоративно Стакло Јадење, 9

Направено со цврсто стакло од сода вар Само за декорација и не е наменет за употреба со храна...

DEN 2.67
Фрли Перница, Цртан Филм Симулација Пица Помфрит Дизајн Софа Перница Полнети Кадифен Кукла Неодамнешно
Фрли Перница, Цртан Филм Симулација Пица Помфрит Дизајн Софа Перница Полнети Кадифен Кукла

? : Перницата за помфрит содржи 5 големи помфрит што може да се извади ? : Со симулација пица помфрит дизај�

DEN 0.67
Daybetter 2 Пакет Бела ЛЕД Лента Светлина, 40ft Затемнето Светло Јаже Светло, 6500K 24v Светлосни Ленти, 720 Led Диоди 2835 Неодамнешно
Daybetter 2 Пакет Бела ЛЕД Лента Светлина, 40ft Затемнето Светло Јаже Светло, 6500K 24v Светлосни Ленти, 720 Led Диоди 2835

€Светла q со 2 пакети 40ft 720 Висококвалитетни Led Диоди и температура НА бојата ОД 6500 K, Напојувана со работе

DEN 372.80
[Ur бесплатно да одам] Замена на торбата за капење 500 мл Неодамнешно
[Ur бесплатно да одам] Замена на торбата за капење 500 мл

Замена на вреќи за капење за [бесплатно да се оди] преносно и еднократно решение за уринарна инконтиненц

DEN 483.20
Јамасита Занает 11518220 Акебоно Нацуме 5,5 Повеќенаменски Сад, 6,5 х 6,5 х 4,0 инчи Неодамнешно
Јамасита Занает 11518220 Акебоно Нацуме 5,5 Повеќенаменски Сад, 6,5 х 6,5 х 4,0 инчи

Големина : 6,5 х 4,0 инчи (165 х 102 Големина : 6,5 х 4,0 инчи (165 х 102 Професионалните готвачи носат комерцијални сад

DEN 742.24
Нанма Водоотпорни Торби За Кутии За Чевли Торбички Смешни Мачиња Од Цртани Филмови За Торба За Организатор За Складирање Патувања Неодамнешно
Cabilock 8pcs Мала кука црна обложена, куки за висина на полици, гаража, мрежен wallид, лавици за складирање, лавици за пекари, висечки Неодамнешно
САВИДИ за Гармин Феникс 7 7Х 6 6Х Про 5Х 5 Плус 3 ЧАСОТ МК2 Лесен Паметен Часовник Рачен Зглоб Кореа 26 22мм Силиконски Часовник Неодамнешно
AYKDTFN Симпатична Смешковци Дизајн Глувчето Рампа, Мали Kawaii Смешни Mousepad, Лаптоп Компјутер Тастатура Канцеларија Дома И Игри Биро Неодамнешно
Gintooyun PC Дијагностичка 4-цифрена картичка, тестер за анализатор на матични плочи PCI компјутер, 4 цифри PCI/ISA пост-картичка Дијагностика Неодамнешно
Ја Сакам Статуата На Слободата на сад И Знамето На САД Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешна Ноќна Покривка Неодамнешно
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Sanyo XACTI HD1000 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear Неодамнешно
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Sanyo XACTI HD1000 - MaxRecor Nano Matrix Crystal Clear

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 288.00
Skullcandy S2ikdz-010 Ink'd 2.0 слушалки, црвено Неодамнешно
Skullcandy S2ikdz-010 Ink'd 2.0 слушалки, црвено

Дизајн на ушите режира висококвалитетен звук во увото Врховниот звук обезбедува напаѓање на бас, приро

DEN 343.20
Држач за поддршка на резервоарот за риба XMHF Аквариум риба Неодамнешно
Држач за поддршка на резервоарот за риба XMHF Аквариум риба

Име на производот : стаклен клип за риби; Материјал : Акрилик Инсталирајте во секунда, многу лесна за упо�

DEN 143.84
Ailidon Индустриски 80W Троен Сјај Деформабилни LED Гаража Светлина 360 Степени Таванот Светлина За Дома Магацин Работилница AC85-265V Неодамнешно
Алуминиумска Лента Неодамнешно
Алуминиумска Лента

Плоштад модерна алуминиумска лента Елоксирана алуминиумска лента Силен во вода, загадување, оксидациј�

DEN 1249.60