Станица за полнење, безжичен полнач, 3 во 1 брзо преклопување на безжично полнење за iPhone 14,13,12,11/pro/max/mini/plus, x, xr, xs/max, se, 8/плус, Apple Watch 1- 8, AirPods 3/2/Pro со адаптер 18W

Станица за полнење, безжичен полнач, 3 во 1 брзо преклопување на безжично полнење за iPhone 14,13,12,11/pro/max/mini/plus, x,

DEN 1.67

Неодамнешно

Достапно на барање

【3 во 1 Безжичен полнач】 Станицата за полнење може брзо да се наплаќа за повеќето телефони, Apple Watch и Air Pods истовремено Широка компатибилност за сите уреди со Android и i OS со можност за безжично полнење. Безжичниот полнач е компатибилен со i Phone 14,13,12 Pro/Max/Mini/Plus, X, XR, Xs/Max, SE, 8/Plus и други Samsung Galaxy, IWatch 8/7/6/5/4/3/ 2/SE, Air Pods 2/3/Pro/Pro 2. мора уред за вентилаторите на Apple. Збогум неуредни жици насекаде. 【Брза станица за безжично полнење】 Само поставете ги уредите на безжичниот полнач (ве молиме избегнувајте да носите густа кутија). По многу екстремни тестови и повратни информации од вентилаторите, ние користиме надградени чипови за полнење со голема моќ и електронски компоненти од светска класа за да обезбедиме квалитет на полначот за безжичен телефон. Опремено со адаптер 18 W, испорачува брзо полнење на вашиот i Phone, i Watch и Air Pods од 0 до 100% за околу 2 -3 часа. 【Мулти-заштитен заштитет за безбеден штанд за безжичен полнач】 3 во 1 станица за полнење за Apple со прекумерна заштита, заштита од напон и заштита од прекумерна температура, како и функција за откривање на странски објекти. Разумниот дизајн на внатрешно коло може да спречи оштетување на преплашувањето на батеријата на опремата и да обезбеди безбедно и брзо полнење на уредот. Дизајнот на безжичен полнач со двојна калем обезбедува поширока област за полнење во пејзаж или ориентација на портрет. 【Преклопна и преносна подлога за безжично полнење за безжично полнење】 станица за безжично полнење со 4 агли прилагодување е преклопна, лесна и преносна и може да се стави во торба или куфер. Овој безжичен полнач не е погоден само за ноќна маса или канцеларија, доколку патувате или на деловно патување, донесете ја оваа станица за полнење за повеќе уреди Apple. Преносен безжичен полнач е вашиот придружник за патувања. 【Паметно дишење на ноќната светлина】 Сино светло за дишење означува дека вашиот телефон правилно се полни, додека блиц сино светло ве предупредува дека има странски предмет или телефон е погрешно поставен. Може да се вклучи/исклучи рачно ако сте вознемирени од светлината, нежниот сина индикатор на дното може да се користи и како ноќно светло, апсолутно совршена станица за полнење за ноќна ноќ.

Избор на купувачи

3 Пакет Камера Леќа Екран Заштитен Филм Компатибилен со iPhone 12 pro, Анти-Гребење Случај Пријателски Лесно Да Се Инсталира Неодамнешно
3 Пакет Камера Леќа Екран Заштитен Филм Компатибилен со iPhone 12 pro, Анти-Гребење Случај Пријателски Лесно Да Се Инсталира

[ Компатибилен со i Phone 12 Pro] : заштитник На екранот На објективот На Фотоапаратот компатибилен само со i Phon

DEN 95.84
KMI CHOU T5 безжичен полнач за автомобили Air Vent Teleone држач за автомобил 15W Qi Брзо полнење со автоматско прицврстување на автомобили Компатибилно Неодамнешно
Charger SinoACC за Fitbit Sense Versa 3 Smartwatch 3.3ft Брза замена за полнење Fitbit Sense 2, смисла, Versa 4, Versa 3 Charger Неодамнешно
Charger SinoACC за Fitbit Sense Versa 3 Smartwatch 3.3ft Брза замена за полнење Fitbit Sense 2, смисла, Versa 4, Versa 3 Charger

Докажана компатибилност : Дизајн за Fitbit Sense 2, Sense, Versa 4, Versa 3 Smartwatch? Брза брзина на полнење : Дизајн за полне

DEN 1238.40
Tek Styz Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus Меморандум Рампа 7 LTE со Сопствени Капацитивни Допир 3 Пакет! Неодамнешно
Tek Styz Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Asus Меморандум Рампа 7 LTE со Сопствени Капацитивни Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот AsМеморандум рампа 7 LTE ја зголемува издржливоста и точ�

DEN 2.67
3drose Jos Fauxtographee- Yellowолта балон - Среќата е голем жолт балон со напишани зборови - телефонски прстен Неодамнешно
3drose Jos Fauxtographee- Yellowолта балон - Среќата е голем жолт балон со напишани зборови - телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 159.84
Navitech повеќенаменска леплива гел подлога за табла за анти -лизгачки табла - компатибилни со Blackview A60 Неодамнешно
Navitech повеќенаменска леплива гел подлога за табла за анти -лизгачки табла - компатибилни со Blackview A60

Најсилна издржливостbetter се користи на мазни површински објекти и доволно добро за какви било методи на

DEN 1.00
Телефонска заграда за преклопување на зајаче, Универзален преносен преклопен зајаче Телефонски заграда за сите мобилни телефони Неодамнешно
Задолжување на столот, станица за полнење со лесна категорија, канцеларија за преносни часовници за автомобили за куќи за мобилни Неодамнешно
エレコム elecom p - Sthplbk Паметен Телефон Рака Ремен, Кожа, Ремен Лист Вклучени , Капка Превенција, Црна Неодамнешно
エレコム elecom p - Sthplbk Паметен Телефон Рака Ремен, Кожа, Ремен Лист Вклучени , Капка Превенција, Црна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Кожен ремен за рака за паметни телефони што може да

DEN 344.16
Ellвездената Панда Каваи Телефон Стенд за биро, прилагодлив компатибилен со паметни телефони и таблети, симпатичен штанд за Неодамнешно
Кожа компатибилна СО RЦ 65 Ладилник - Цврст Зелен | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Винил Налепници | Лесен За Нанесување | Неодамнешно
Компатибилен За Google Pixel Watch Band Кожа За Мажи, Pixel Watch Премиум Кожна Нараквица Прилагодлива Лента За Ремени За Google Pixel Неодамнешно
Компатибилен За Google Pixel Watch Band Кожа За Мажи, Pixel Watch Премиум Кожна Нараквица Прилагодлива Лента За Ремени За Google Pixel

Ние користиме специјална технологија за боење, лентата не исчезнува лесно Имаме различни бои кои можат

DEN 271.84
ЗАШТИТНИК НА Објективот НА ФОТОАПАРАТОТ ОБХЕИ Дизајниран За iPhone 14 Pro max/iPhone 14 Pro, Bling Bling Кристални Дијаманти Легура Метален Неодамнешно
ЗАШТИТНИК НА Објективот НА ФОТОАПАРАТОТ ОБХЕИ Дизајниран За iPhone 14 Pro max/iPhone 14 Pro, Bling Bling Кристални Дијаманти Легура Метален

Компатибилен со : заштитник НА објективот НА ФОТОАПАРАТОТ OBHEI компатибилен само со iphone 14 Pro (6,1 Инчи) 2022 и i

DEN 134.24
ABS безжичен полнач за автомобили за BMW 7 серија G11 G12 -2022 Брзо полнење автоматско прицврстување за полнач за автомобили Телефонска Неодамнешно
Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung Samsung Galaxy Pocket 2 е овозможува брза брзина на полнење! Неодамнешно
Брзото брзо полнење MicroUSB кабел работи компатибилен со вашиот Samsung Samsung Galaxy Pocket 2 е овозможува брза брзина на полнење!

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот кабел Samsung Samsung Galaxy Pocket 2 користи технологија за �

DEN 166.40
Стенс Искра Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A42 5G Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Убава Паун Прстен Стојат Цвеќиња Неодамнешно
Стенс Искра Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A42 5G Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Убава Паун Прстен Стојат Цвеќиња

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 191.20
Ремен За Часовници Од Легура КАНУЗ за Епл Гледајте Серија 8 7 6 5 4 SE 45mm 42mm 44mm Модификација На Метална Рамка Бизнис Секојдневен Неодамнешно
UCОМКС нано 3 во 1 Безжичен Полнач за iPhone, Магнетна Преклоплива Станица за Полнење 3 во 1, Полнач За Патување За Повеќе Уреди за Iphone Неодамнешно Продажбата
8 пакувања опсези компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm за жени мажи, дишејќи мек силиконски водоотпорен Неодамнешно
8 пакувања опсези компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm за жени мажи, дишејќи мек силиконски водоотпорен

Дизајн на големина од 38мм / 40мм / 41мм за Apple Watch 38mm, 40mm и 41 mm, се вклопува за 6 "7,9" (150мм200мм) зглобови ; 42мм / 44мм

DEN 239.84
Здраво светски норвешки јазик квадратен мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка Неодамнешно
Tek Sty Pro Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен СО LG XBOOM Оди P5 Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Неодамнешно
Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Sony E2104 и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Светло! [Бело] Неодамнешно
Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии За Sony E2104 и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Светло! [Бело]

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 787.20
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Breitling B05 AB0521U0/A755 TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не калено Неодамнешно
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Breitling B05 AB0521U0/A755 TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters [не калено

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 1.00
НАРАКВИЦА ACEDAX Работи Со Apple Watch Band 44/45mm, Бохо Шик Кожен Ремен За Apple Watch Ultra Band 49mm со Црна Метална Тока, Повеќеслоен Неодамнешно
НАРАКВИЦА ACEDAX Работи Со Apple Watch Band 44/45mm, Бохо Шик Кожен Ремен За Apple Watch Ultra Band 49mm со Црна Метална Тока, Повеќеслоен

Компатибилен со Сите Модели На Apple Watch – acedax apple watch band 42mm 44mm 45mm 49mm е компатибилен со новиот apple watch ultra од 2022

DEN 2.33
Станица За полнење За Samsung, DUMTERR 3 во 1 Станица За Полнач Samsung Watch За galaxy S23 ultra/S23/S22/S21/Samsung Слушалки/Galaxy Неодамнешно
Станица За полнење За Samsung, DUMTERR 3 во 1 Станица За Полнач Samsung Watch За galaxy S23 ultra/S23/S22/S21/Samsung Слушалки/Galaxy

€3 Во 1 Станица За Полнење ● Нашата станица за полнење може да наплаќа за samsung galaxy watch, android телефон и слуш�

DEN 792.00
Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии Работи За Чест Забелешка 8 и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Светло! [Бело] Неодамнешно
Алжир шминка за шминка капа, телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Неодамнешно
Алжир шминка за шминка капа, телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 830.40
Band Hokusai SmartWatch Band - Инспириран од уметникот, компатибилен со секоја големина и серија на Apple Watch Неодамнешно
Band Hokusai SmartWatch Band - Инспириран од уметникот, компатибилен со секоја големина и серија на Apple Watch

Прекрасна пролетна сцена : Покажете ја вашата loveубов кон уметноста на Хокусаи со овој зачудувачки бенд �

DEN 0.33
Мофи Powerstation Плус XL Моќ Банка - 10,000 mAh Внатрешна Батерија, Вграден Во 10w Микро-USB Кабел Со Apple Молња Конектор Неодамнешно
Мофи Powerstation Плус XL Моќ Банка - 10,000 mAh Внатрешна Батерија, Вграден Во 10w Микро-USB Кабел Со Apple Молња Конектор

КОМПАКТНА БАНКА ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЗА ВАШИТЕ УРЕДИ СО APPLE со внатрешна батерија од 10000 m Ah, Mophie Powerstation PLXL обезб

DEN 216.00
3DROSE ALEXIS DESIGN - шепи за шема - Слика на шарени миленичиња мачки или кучиња шепа траги животински образец - телефонски прстен Неодамнешно
3DROSE ALEXIS DESIGN - шепи за шема - Слика на шарени миленичиња мачки или кучиња шепа траги животински образец - телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 159.84
2 Заштитник На Екранот За Приватност На Пакувањето За Samsung Galaxy S22 Плус со Заштитник на Објективот од 2 Пакувања, Заштитник За Екран Против Неодамнешно
CNHKAU За Apple Гледајте Бенд Серија 8 Силиконски часовник бенд + нерѓосувачки челик часовник случај 45mm 44mm 42mm Метална Рамка Модификација Неодамнешно