Дронот без четка без четка со камера за возрасни 4K GPS дрон Следете ме RC Quadcopter Helicopter L500 Pro Двојни камери 2 Батерии и торба за складирање

Дронот без четка без четка со камера за возрасни 4K GPS дрон Следете ме RC Quadcopter Helicopter L500 Pro Двојни камери 2 Батерии и торба

-80 %

DEN 2719.84

Неодамнешно

Достапно на барање

4 K UHD камера со стабилизација на сликата : Оптимизираната целосна HD камера изградена со држач за апсорпција на шок обезбедува снимање 4096*2160 слики со висока резолуција и видеа со висока резолуција од 1920 година без вибрации на камера Преносот 5 GHz FPV и прилагодливиот леќа од 90 ° ви овозможува да го видите зборот од различен агол. GPS помогна во интелигентниот лет : Никогаш не губете го дронот. Автоматски се враќа секогаш кога батеријата е мала, сигналот се губи или притискате на едно враќање на копчето. Исто така, толку е паметно да летате по ваша волја, следејќи ве автоматски, летате по патеката што ја поставивте или летате околу точка во кругови. Може да се фокусирате на вашата фотографија и креација. Интелигентна батерија : Надградената батерија може да одржува 25 минути работно време кога е целосно наполнета. Бројот на батерии е по избор. Може да се изберат до три батерии, а максималниот век на траење на батеријата може да достигне 75 минути. Лесна употреба и забавно за летање - Дронот е лесен за почетник, опремен со функции како автоматско враќање, FPV, Tap Fly, режим без глава, еден клуч полетување/слетување, со едноставен печат, дури и мали момчиња и девојчиња можат да го земат под добро контрола. Едноставно работење : опремените мулти сензори гарантираат лебди со голема стабилност и слики со висок квалитет, земени под различна околина за летање; Позиционирањето на оптичкиот проток прави одличен ефект кога GPS сигналот е изгубен или слаб. Функции, како еден клучен старт/стоп, итен стоп, одржување на надморска височина и електрична ограда, чувајте ја едноставна за контрола за дури и почетници. Четири мотори без четки со голема моќност : Имаме опремени 4 мотори со голема моќност под секое сечило на вентилаторот, кои имаат 8 нивоа отпорност на ветер и моќност од 3200 вртежи во минута, обезбедувајќи стабилен став на летот и полесна контрола, што не само што ги задоволува професионалните играчи, туку и нови играчи. Совети : Кога ќе ја завршите gps конекцијата на нашата, ве молиме почекајте го GPS Vaule над 10, а потоа тргнете го за да го контролирате дронот надвор од контролата кога ќе ја управувате. Ние предложиме целосна калибрација пред да полетувате секој пат, сликата ќе биде појасна и сигналот ќе остане стабилен. Пред секој пат кога ќе го тргнете дронот, нашиот прирачник има детални описи на сите функции, разни мерки на претпазливост и како да играте. Поддршка за работа со телефон и апликација : Ако мислите дека операцијата за далечински управувач е многу проблематична, само користете го вашиот мобилен телефон за да го контролирате дронот, интерфејсот за работа со мобилни телефони е поедноставен и јасен. Фотографии, видеа и други снимки може да се видат на мобилниот телефон. 4 K UHD камера со стабилизација на сликата : Оптимизираната целосна HD камера изградена со држач за апсорпција на шок обезбедува снимање 4096*2160 слики со висока резолуција и видеа со висока резолуција од 1920 година без вибрации на камера. Преносот 5 GHz FPV и прилагодливиот леќа од 90 ° ви овозможува да го видите зборот од различен агол. GPS помогна во интелигентниот лет : Никогаш не губете го дронот. Автоматски се враќа секогаш кога батеријата е мала, сигналот се губи или притискате на едно враќање на копчето. Исто така, толку е паметно да летате по ваша волја, следејќи ве автоматски, летате по патеката што ја поставивте или летате околу точка во кругови.

Избор на купувачи

Brangmann Folia 50915/1 - Jumbo Hanadicraft Case 107 компјутери Неодамнешно
Brangmann Folia 50915/1 - Jumbo Hanadicraft Case 107 компјутери

Печатен случај со пластична рачка 50 предлози за ракотворби комплетни со обоен прирачник Вклучително и �

DEN 892.80
Единствена партија за партии на партии | Една големина | 8 компјутери Неодамнешно
Единствена партија за партии на партии | Една големина | 8 компјутери

100% хартија Пакетот вклучува : 8 капачиња за забави една големина Неверојатен дизајн : Имајте забава испо

DEN 0.33
Детска фабричка форма и алпинист за игра, сет од 4 парчиња, примарен, CF322-389, алпинист за меки игралишта за бебиња, дневна грижа или активност Неодамнешно
Билди за колекционерски новини на Марди Грас Неодамнешно
Билди за колекционерски новини на Марди Грас

Билди за колекционерски новини на Марди Грас (пакет од 5 сметки) Овој предлог закон не е легален тендер...

DEN 1.67
На патеката сет на додатоци за додатоци на мостот на САД: Суспензија, автопат и мост на Арх Мост Компатибилен со сите главни возови Неодамнешно
Забавно експресно розово срцеви лажици - партиски материјали - 16 парчиња Неодамнешно
Забавно експресно розово срцеви лажици - партиски материјали - 16 парчиња

Овие симпатични лажици имаат форми на срце на рачките и се совршени за забавата за Денот на вineубените и�

DEN 3.33
loveaMooo стомак временски мат, лазејќи со надувување на вода за бебиња за играчки за новороденчиња 0-12 месеци или дете, развој на Неодамнешно
Mdairc Тешки висечки комплет занишани закачалки и хамак пролет и 360 мазен замав вртливиот вртливиот вртлим kglobal вртливата кука Неодамнешно
LetsGood Climbing Net за деца на отворено - Полиестер нинџа карго нето за игралиште, курсеви за пречки, дрва куќа, сет за замав Неодамнешно
LetsGood Climbing Net за деца на отворено - Полиестер нинџа карго нето за игралиште, курсеви за пречки, дрва куќа, сет за замав

Искачување на карго мрежата може да се користи на отворено и затворено, дозволувајќи им на децата да ужи

DEN 3.33
HWF водоотпорен пајак Веб дрво занишани за деца на отворено, 40 тркалезно веб -дрво нето -замав со трајни прилагодливи висечки јажиња, Неодамнешно
Матеански жив топки најголемиот дел, разновидни бои, гумени високи топчиња за трескање за деца, забави за забави, карневалски награди Неодамнешно
Hindон Хинде Лука Моето име трепкачка значка Неодамнешно
Hindон Хинде Лука Моето име трепкачка значка

Вклучени батерии Има вклучен / исклучен прекинувач 20 минутен тајмер Траење на батеријата 12 часа Персона

DEN 0.67
Curубопитни умови зафатени торби пакет од 12 партии на тиква Jackек-о-фенер, фаворизирање на стрес топки, пакет од 12, најголемиот дел Неодамнешно
Toyvian 4pcs дрвени висечки играчки Бебе игра за салата за салата поставена органски приврзок виси играчки сензорни играчки расадници Неодамнешно
Зафатен табла Травел играчка противпожарен камион Монтесори Сензорна активност Одбор за автомобили Возење рано едукативни играчки за Неодамнешно
Maxim Enterprise, Inc. Пресекот со тампон постојки - Додаток за патека за дрвени играчки за играчки, 2 црвени и бели ленти со ленти со пресек Неодамнешно
Елек од пластична картичка за пластична картичка Неодамнешно
Елек од пластична картичка за пластична картичка

Само елек Не е вклучен костум за тело Пластична картичка „костум“ елек Не е вклучен костум за тело...

DEN 0.33
Играчки за автомобили на Дизни Пиксар автомобили Ксавиер Roadault, повеќебојни Неодамнешно
Играчки за автомобили на Дизни Пиксар автомобили Ксавиер Roadault, повеќебојни

Преголемите, ликовите со дизни и пиксарски автомобили во 1 : 55 скала! Бои на потписи, дизајни и тркала за д

DEN 129.44
Замав постави работи двојно Кливис со налепница за лого SSS Неодамнешно
Замав постави работи двојно Кливис со налепница за лого SSS

Продадени индивидуално Потребно е специјален клуч на Ален продаден одделно Доаѓа со налепница за лого S

DEN 160.16
Играчки играчки играчки играчки за новороденчиња 1 сет Монтесори Сквер Сензорни играчки Ткиво кутија играчка играчка марама за учење Неодамнешно
Амскан правда лига лига на хартија со раб - 8 п.п. Неодамнешно
Амскан правда лига лига на хартија со раб - 8 п.п.

Пакетот вклучува : 8 x хартија со хартија со фолија раб Позадина на стрип стил со логоа со суперхерој, при�

DEN 223.84
Toyvian 1 сет играчки топка за играчки надвор од деца играчки деца на отворено играчки пластични надворешни претстави деца лизгачки Неодамнешно
AAG Mini Malz Figurines Pencil Topper ~ сет од 20 Неодамнешно
AAG Mini Malz Figurines Pencil Topper ~ сет од 20

Mini Malz Figurines Pencil Toppers ~ сет од 20 Секоја бројка е приближно 1 инч Различни фигури на животни Одлични забави з�

DEN 3.00
Swing Set Stufts Inc. Воланот налепница жолто и SSS налепница за лого Неодамнешно
Swing Set Stufts Inc. Воланот налепница жолто и SSS налепница за лого

Направено од здрав полиетилен Цврст преку (не шуплив) обликуван дизајн Хардвер за монтирање вклучен за �

DEN 1.00
Beistle шарени ретро цвеќе-4 компјутери, разнобојни Неодамнешно
Beistle шарени ретро цвеќе-4 компјутери, разнобојни

Оваа ставка е голема вредност! Партиска ставка од 60 ти Исечоци за празнични прилики Оваа ставка е голема

DEN 2.67
Вабоба Месечина топка - отскокнува од овој свет - оригинален патентиран дизајн - кратери прават поп звуци - лесни за зафаќање - црвена боја Неодамнешно
Katehaa xxl рокер со големина, директна испорака, природен дрвен рокер, алпинист, играчки за искачување на бебиња затворен, алпинист во затворен Неодамнешно
Waboba Monster Moon Ball - Избрани бои Неодамнешно
Waboba Monster Moon Ball - Избрани бои

Вклучува 3 x Waboba Monster Moon Ball, боја избрана по случаен избор Оваа нова верзија на оригиналната топка од Месе�

DEN 2.33