Prime-Line U 10142 Поддршка за полици за поддршка, дијаметар од 5 мм, чисто, бело

Prime-Line U 10142 Поддршка за полици за поддршка, дијаметар од 5 мм, чисто, бело

DEN 2.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Конструирана од трајна пластика за да се овозможи безбеден товар Овие штипки за поддршка на полиците доаѓаат бело во боја за да одговараат и да се мешаат најдобро во орманите. Наменето за употреба во ормани од различни типови. Карактеристики на дијагонална поддршка за поддршка под седиштето за поголема поддршка. Лесно за инсталирање со само неколку едноставни алатки. За понатамошни димензионални и спецификациски информации, видете го цртежот на линијата. Конструирана од трајна пластика за да се овозможи безбеден товар. Овие штипки за поддршка на полиците доаѓаат бело во боја за да одговараат и да се мешаат најдобро во орманите. Наменето за употреба во ормани од различни типови. Карактеристики на дијагонална поддршка за поддршка под седиштето за поголема поддршка. Лесно за инсталирање со само неколку едноставни алатки. За понатамошни димензионални и спецификациски информации, видете го цртежот на линијата. Овие штипки за полици се изработени од пластика и доаѓаат во јасен финиш за зголемено прикривање. Штипки од надворешен дијаметар имаат 3/8 во длабочина и карактеристики на засилени стебла за посилен зафат. Тие можат да поддржат максимум 5 фунти.

Избор на купувачи

Носталгичен Магацин 725851 Прериска Плоча Со Приватност На Клучалката Кристално Розова Стаклена Врата Во Безвременска Бронза, 2,75 Неодамнешно
Чибери 20 Пакет 3/4 Преклопување 4Д Меки Затворени Шарки За Врата На Рамката На Лицето, Прилагодлива Брзина На Затворање, Самозатворен Неодамнешно
Мишимото Тркалезно Челично Јадро Копче За Менување Дрво, Орев Дрво Неодамнешно
Мишимото Тркалезно Челично Јадро Копче За Менување Дрво, Орев Дрво

Изработени од природно тврдо дрво и нерѓосувачки челик Секое копче е уникатно нема две шеми на дрвени з

DEN 1.33
Држач За Тоалетна Хартија За ВАЕХОЛД Стојат Со Полица И Резерва, Слободен Држач За Ткиво Во Бањата, Држач За Складирање Ролна Тоалетна Неодамнешно
Alzassbg 10 пакувања со нафта со нафта бронзени кабинети, 2 инчи со дијаметар од кујнски кујнски хардвер за ормани и фиоки AL6092orb Неодамнешно Продажбата
Alzassbg 10 пакувања со нафта со нафта бронзени кабинети, 2 инчи со дијаметар од кујнски кујнски хардвер за ормани и фиоки AL6092orb

Цврсти копчиња за хардвер, висококвалитетно масло, нанесуваат бронзена завршница Совршен за кабинет, п�

DEN 319.84
Најлонски Пластични Шарки, Пластични Шарки, Шарки На Кабинетот За Дистрибутивни Кутии, Мали Шарки Неодамнешно
Најлонски Пластични Шарки, Пластични Шарки, Шарки На Кабинетот За Дистрибутивни Кутии, Мали Шарки

Големина : 7х5 см; дупка : М6; дебелина : 10ММ Одличен материјал и издржлив : пластичен најлонски материјал, ц

DEN 3.00
Френклин месинг P29618-904-C 5-1/16 Straight Bar Pull ,, Heirlom Silver Неодамнешно
Френклин месинг P29618-904-C 5-1/16 Straight Bar Pull ,, Heirlom Silver

Нежните фигура на оружје со темни поттикнувања Класичен стајлинг со елегантни детали му дава на вашата

DEN 48.00
Блум 33. 3600х20 33.3600 Компактен 33 Завртка На 110 Степен Отворање Шарка За Рамка За Лице, Цинк Умре-Фрлија, Никел Заврши Неодамнешно
Блум 33. 3600х20 33.3600 Компактен 33 Завртка На 110 Степен Отворање Шарка За Рамка За Лице, Цинк Умре-Фрлија, Никел Заврши

Дијаметар на отворот : 35мм длабочина На Чашата : 1 / 2 инчи Апликација на кабинетот : рамка за лице Степен н�

DEN 2.00
Сојузнички месинг CC-2-22-IRW Carolina Crystal Christal 22 инчи Две нивоа дрвени полица, без месинг месинг Неодамнешно
Сојузнички месинг CC-2-22-IRW Carolina Crystal Christal 22 инчи Две нивоа дрвени полица, без месинг месинг

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 2.33
1-5/16штала врата растојанија, штала врата разделувачи 1-5/16 инчи, Лизгачки Штала Врата Хардвер Песна Растојанија За Рамен Пат Неодамнешно
SHYPT 2pcs Поддршка Кабинетот Врата Останете Хидраулични Подигнете Капаци Поддршка Отворање Шарка Престој Неодамнешно
SHYPT 2pcs Поддршка Кабинетот Врата Останете Хидраулични Подигнете Капаци Поддршка Отворање Шарка Престој

Лесна инсталација Може тампон затворен, тивок Може да биде врвна поддршка, виси поддршка, изложување на

DEN 926.40
СУСЕНЈА БРОНЗЕНСКИ ОБОКИ ОБОКИ РАБОТНИЦИ, ДРУГИ ПОВЕЕ ПОВЕЕ 3 инчи, рачки за фиоки за гардероба, со завртки, легура на цинк, 16 парчиња Неодамнешно
Вин убавица 10 парчиња тешка должност под полиците куки тавани куки, кука за палто под полица, завртки од не'рѓосувачки челик монтиран Неодамнешно
ЕЗ -Нишис - САД - Подготвени за ниша од плочки преобразливи решенија за бања што го тушираат шампон полица за шампон Неодамнешно
ЕЗ -Нишис - САД - Подготвени за ниша од плочки преобразливи решенија за бања што го тушираат шампон полица за шампон

Брза и лесна инсталација професионални резултати за неколку минути Водоотпорен нема да обликува, мувл

DEN 880.00
Виченца Дизајнира К1156 Полино Кожа Кои Повлекување, 4-Инчен, Црн, Гроздобер Калај Неодамнешно
Виченца Дизајнира К1156 Полино Кожа Кои Повлекување, 4-Инчен, Црн, Гроздобер Калај

4 инчен дизајнерски кабинет повлечете со црна кожа Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени о�

DEN 1145.28
Рачно Изработен Наутички Декор Држач За Тоалетна Хартија Од Патка Од Леано Железо 10 - Декоративно Животно-Деко На Плажа Неодамнешно
Рачно Изработен Наутички Декор Држач За Тоалетна Хартија Од Патка Од Леано Железо 10 - Декоративно Животно-Деко На Плажа

Вкупни димензии : 10" L x 3" W x 3 " H во бизнисот од 1959 ГодинаКупи со доверба100% гаранција за враќање на парите...

DEN 0.33
Стенли Хардвер С821-355 РПРД741 Станбена Шарка Во Сатен Никел, 2 Пакет Неодамнешно
Стенли Хардвер С821-355 РПРД741 Станбена Шарка Во Сатен Никел, 2 Пакет

2 пакет За употреба на лесни станбени врати во апликации со ниска фреквенција Незголемувањето отстранл�

DEN 123.04
Tossper Тешки Нерѓосувачки Челик Магнетни Фати Кабинетот Метал Фаќа За Оставата, Чајната Кујна Врата, Отворено Затворање Фати Неодамнешно
DIYHD 6.6 СТАПКИ Мек Комплет За Затворање +38x84 Бела Врата Панел Неодамнешно
DIYHD 6.6 СТАПКИ Мек Комплет За Затворање +38x84 Бела Врата Панел

6,6 СТАПКИ мек хардвер за врата со лизгачка штала +38х84 " панел Со Бела врата Хардвер Само, не вклучувајќи в�

DEN 1.00
E -Plex - E2031xsll626 Kaba Electronic Lockless Lock, вклучен цилиндер Каба, финиш на сатен хром Неодамнешно Продажбата
E -Plex - E2031xsll626 Kaba Electronic Lockless Lock, вклучен цилиндер Каба, финиш на сатен хром

Нерака, работи за вратите од десната и левата рака Цилиндрична брава со 3часовен рејтинг на пожар UL / ULC...

DEN 7590.72
Држач За Тоалетна Хартија, Модерен Држач За Ролна Тоалетна Хартија Од Месинг Хром, Држач За Тоалетна Хартија За Ѕид За Бања, Неодамнешно
Сатен Антички Месинг Фиока Кауција Повлече Рачка Центри: 4-1/2 - Антички Кабинет, Гроздобер Шкаф, Стариот Биро Репродукција хардвер Неодамнешно
Бгл Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Ролна Од Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки Челик Со Ѕид На Полица Монтиран За Бања Неодамнешно
Бгл Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Ролна Од Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки Челик Со Ѕид На Полица Монтиран За Бања

Мултифункционален Држач За Тоалетна Хартија со полица Максимално одговара на сите големи паметни теле�

DEN 447.84
8 парчиња месинг месинг со месинг со клучеви за заклучување на шкафче за шкаф за шкаф, багаж, торби за патувања, ранец, компјутерска торба Неодамнешно
LION заклучува 1500 заклучување на клучеви за складирање на клучеви, држач за преносни клучеви за заклучување на вашиот код, безбеден Неодамнешно
RTYUIE 2 ПАРЧИЊА Железо Шарка Маса Нога Преклопен Држач Лаптоп Маса И Стол Маса Само-Заклучување Преклопен Нога Шарка Мебел Хардвер Неодамнешно
Штала врата од вратата на вратата на вратата Повлечете ја вратата за влечење/влечење на вратата за вратите за лизгачки врати, двострана Неодамнешно
Илјапа Самозатворање На Шарките На Вратите, 2 Пакувања, Рамна Црна Пружинска Шарка-4 х 4 Инчни Внатрешни Пружински Шарки За Врати Неодамнешно
Носталгичен магацин во Newујорк, Antique Brass Неодамнешно
Носталгичен магацин во Newујорк, Antique Brass

Фрлени во високо квалитетен месинг и понудени по ваш избор на 5 уникатни завршувања што ги истакнуваат с

DEN 1491.20
HASP за заклучување на безбедноста на Truforce, челик со висока безбедност w/tab & 1 1/2 вилици Неодамнешно
HASP за заклучување на безбедноста на Truforce, челик со висока безбедност w/tab & 1 1/2 вилици

HASP за заклучување на безбедноста на Truforce, HighSecurity Steel w / Tab & 1 1 / 2 "вилици Безбедност и безбедност на работн

DEN 678.40
Кингстон Месинг ЦЦ2103 Грузиски Држач За Хартија За Пиедестал, Антички Месинг 21-1/2 Неодамнешно Продажбата
Кингстон Месинг ЦЦ2103 Грузиски Држач За Хартија За Пиедестал, Антички Месинг 21-1/2

Висококвалитетна алуминиумска и месинг конструкција Проекција( длабочина) : 31 / 8" 71 / 2" дијаметар база Вк�

DEN 1251.20
Коофизо 20-Пакет Квадратни Стапки Влечење На Кабинетот-Масло Нанесуваат Бронзена Рачка За Мебел, 5 инчи/128мм Растојание Со Завртки Неодамнешно
ШИПТ Високо Полиран Цврст Фалсификуван Нерѓосувачки Челик Т Тип Контејнерски Шарки За Дрвени Куќишта Шарка На Вратата Додатоци за Неодамнешно
Cosmas 10 пакет 161-3,5CH полирана хромирана современа рачка на кабинетот за влечење - 3-1/2 Центри за инчи - 3,5 инчи Неодамнешно
Cosmas 10 пакет 161-3,5CH полирана хромирана современа рачка на кабинетот за влечење - 3-1/2 Центри за инчи - 3,5 инчи

Висококвалитетна полирана хромирана завршница конструкција на цврст челик Центри за дупки : 31 / 2 "(89мм)..

DEN 3.33
Заклучување на накит накит од дрво кутии црви за фиоки за украси украсни куфери HASP брава брава од мебел хардвер хардвер Неодамнешно
Заклучување на накит накит од дрво кутии црви за фиоки за украси украсни куфери HASP брава брава од мебел хардвер хардвер

Заврши од врата Бравите за лизгање на вратите се специјално дизајнирани за безбедност на врати, кутии, ф

DEN 387.20