Geekworm Raspberry Pi HDMI во модул, HDMI до CSI-2 C790, HDMI влез TC358743 Поддржува до 1080p60fps Видео и аудио поддржано компатибилен со Raspberry PI 4B/3B+/3B/PI Zero/W/2W/CM4

Geekworm Raspberry Pi HDMI во модул, HDMI до CSI-2 C790, HDMI влез TC358743 Поддржува до 1080p60fps Видео и аудио поддржано компатибилен

DEN 2.00

Неодамнешно

Достапно на барање

【Преглед】 Овој C790 HDMI во CSI модулот го зема влезниот сигнал HDMI и го претвора во посебен сигнал за внесување на сигналот CSI : HDMI; Излезен сигнал : CSI; Влез HDMI : Поддржува до 1080p60 Hz на Raspberry Pi 【Список на пакување】 : ✔1 x HDMI до CSI-2 модул C790 ✔1 x FPC 15 PIN 1.0mm кабел (15cm должина) ✔1 x fpc 22pin 0,5 mm кабел (15cm должина)) ✔1 x i2s кабел (15cm должина). 【Упатство за корисникот】 Погледнете во нашата вики пребарување C790. Го реши прашањето за напојување на HDMI во интерфејс. Нов додаден интерфејс за поддршка на I2 S аудио. C790 ги поддржува CSI-2 2 лентата и 4 Lane во исто време. Влез HDMI : Поддржува до 1080p60 Hz на Raspberry Pi (користете само со CM4). HDMI до CSI-2 мост чип : TC358743 XBG. 4 CSI-2 канали и часовник (PI 4 и Pi Zeo само поддржуваат 2 LAN, MAX 1080 P@50 FPS, и CM4 можат да поддржат 4 LAN, MAX 1080 P@60 FPS). Интерфејсот CSI-2, со 15 пински FPC седиште, растојание од 1,0 mm, се наоѓа на предниот дел на модулот C790. Интерфејсот CSI-2, со 22 пински FPC седиште, растојание 0,5 mm, се наоѓа на задниот дел од модулот C790. Големина : 30 x 45 mm. Снабдување со електрична енергија : 3. Нето тежина : 10g.

Избор на купувачи

ДУБА 30л Сензор Корпа За Отпадоци Индукција Автоматски Корпи За Отпадоци Без Допир Паметна Корпа За Отпадоци Од Кујна Канти Со Голем Неодамнешно
Setの комплет од 5 aimee 10.0 Чинии, 12.6 x 1.2 инчи, сад за сервирање , Ресторан, Гостилница, Јапонски Садови, Комерцијална Употреба Неодамнешно
Setの комплет од 5 aimee 10.0 Чинии, 12.6 x 1.2 инчи, сад за сервирање , Ресторан, Гостилница, Јапонски Садови, Комерцијална Употреба

Оваа листа е за сет од 5 Димензии по парче [32 х 3 см] полупорцелан Во зависност од производот, бојата и обли

DEN 1344.00
1pcs Нов WS12L-2D410 WS12L2D410 Неодамнешно
1pcs Нов WS12L-2D410 WS12L2D410

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 4776.80
HIDevolution [2023] Evoc Системи СО Високи Перформанси PE601B 16 QHD+ 240hz, 2.6 GHz i9-13900H, RTX 4070, 64 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА, Неодамнешно
HIDevolution [2023] Evoc Системи СО Високи Перформанси PE601B 16 QHD+ 240hz, 2.6 GHz i9-13900H, RTX 4070, 64 GB DDR5 RAM МЕМОРИЈА,

Intel 13Та Генерација Raptor Езеро i913900 H 14 Јадро20 Конец Процесор, 26 GHz (Макс Турбо Фреквенција 5.4 GHz), 24 MB Паметни �

DEN 2.67
За Traxxas 1/10 E-Revo 2.0 VXL 8633 8634 Алуминиум Задни долни раце за суспензија L+R Red Неодамнешно
За Traxxas 1/10 E-Revo 2.0 VXL 8633 8634 Алуминиум Задни долни раце за суспензија L+R Red

Оригинален број : 8633 8634 (Долна рака) Нашата продавница е специјализирана во општи додатоци на разни брен�

DEN 1428.80
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висина, шарена форма на уметност од долар Неодамнешно
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висина, шарена форма на уметност од долар

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 0.33
X - DREE 15pcs 0,25 mm Дебелина М3 Алуминиумска Легура Рамен fende_r Завртка Мијалник Златен Тон (15pcs 0,25 mm espesor M3 aleacion de aluminio Неодамнешно
X - DREE 15pcs 0,25 mm Дебелина М3 Алуминиумска Легура Рамен fende_r Завртка Мијалник Златен Тон (15pcs 0,25 mm espesor M3 aleacion de aluminio

Име на производ : Алуминиумска Легура fende_r Мијалник; Содржина На Пакетот : 15 парчиња x Алуминиумска Легур�

DEN 1454.40
ПРОАИМ Тешка Хи-Шапка Со Мичел Монт – Алуминиумска Камера Столб / Мини Статив Штанд + Октагон Дрво Одбор 15, 5х15, 5 | Носивост Неодамнешно
ПРОАИМ Тешка Хи-Шапка Со Мичел Монт – Алуминиумска Камера Столб / Мини Статив Штанд + Октагон Дрво Одбор 15, 5х15, 5 | Носивост

Стабилни брзи брзи монтирања на кое било место што не е можно со стандардни стативи Проаим Хи шапка ви о

DEN 612.80
6/12/24пц ИД 6,2 мм .244 Прилагодено Должина 22-30 Инчен Јаглерод Стрели Рбетот 500 Целна Пракса &засилувач; Лов Стрелка Ротирачки Неодамнешно
6/12/24пц ИД 6,2 мм .244 Прилагодено Должина 22-30 Инчен Јаглерод Стрели Рбетот 500 Целна Пракса &засилувач; Лов Стрелка Ротирачки

Внатрешен Дијаметар : 6,2 мм 244"; Исправност : + / 0 'Рбетот 500 Стрелка Стрелка од 22,5 Инчи (Забелешка : ова е дол�

DEN 433.60
Случај за таблети LVSHANG за iPad 10.2 инчи 2019 Преклопување на обвивката со автоматски таблети за таблети за таблети за таблети Неодамнешно
Случај за таблети LVSHANG за iPad 10.2 инчи 2019 Преклопување на обвивката со автоматски таблети за таблети за таблети за таблети

【Компатибилност】 : Специфично дизајниран за таблет i Pad 102 инчи 2019 година Нема да биде компатибилен со д�

DEN 684.64
HP Z2 G9 Работна Станица-Intel Core i5 Hexa-core i5-12500 12 Gen 3 GHz - 16 GB DDR5 SDRAM RAM МЕМОРИЈА-512 GB SSD-Кула Неодамнешно Продажбата
HP Z2 G9 Работна Станица-Intel Core i5 Hexa-core i5-12500 12 Gen 3 GHz - 16 GB DDR5 SDRAM RAM МЕМОРИЈА-512 GB SSD-Кула

Intel Core i5 3 ghz процесор ви обезбедува солидна изведба за гледање видеа, играње игри, а во исто време, негова�

DEN 1151.00 1439.84
ХАЛЕКС/СКОТ фецер 26207 3/4 Две Дупка Ремен Неодамнешно
ХАЛЕКС/СКОТ фецер 26207 3/4 Две Дупка Ремен

Производот Е 3pk 3 / 4" Две Дупка Ремен Лесен за употреба Производот е произведен во Кина Производот Е 3pk 3 / 4"

DEN 1.33
Зомаке 10л Ултра Лесен Ранец: 10л Ранци За Пешачење - Мал Пакет За Враќање Со Мала Тежина На Отворено Пакет За Пешачење За Жени Мажи Неодамнешно
Сув пак 16200 20 дневен рекордер за ленти, 20F - 100F Неодамнешно
Сув пак 16200 20 дневен рекордер за ленти, 20F - 100F

Видлива почетна верификација Очигледно евидентно заптивка со бар код и сериски број Едноставно за рабо

DEN 2.00
ASUS 15.6 K50IJ Лаптоп Лцд Екран 15.6 WXGA HD++ Неодамнешно
ASUS 15.6 K50IJ Лаптоп Лцд Екран 15.6 WXGA HD++

ЛАПТОП ЛЦД ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ : 15 ЛАПТОП ЛЦД РЕЗОЛУЦИИ НА ЕКРАНОТ : WXGA ++ ЛАПТОП ЛЦД ЕКРАН ЗАВРШИ : СЈАЈНИ.

DEN 0.33
N/СИЛИКОНСКИ USB 2.0 Флеш Диск 128gb Авион Модел Пенкало Погон Авион Thumbdrive 8GB 16GB 32GB 64GB Pendrive Меморија Диск Неодамнешно
N/СИЛИКОНСКИ USB 2.0 Флеш Диск 128gb Авион Модел Пенкало Погон Авион Thumbdrive 8GB 16GB 32GB 64GB Pendrive Меморија Диск

Поддршка УСБ верзија 2 Топла Приклучок & Игра Издржливо складирање во цврста состојба Не е потребна надв

DEN 2144.00
DC 12V метална опрема за метална мала брзина за електронска заклучување робот Електрична завеса 25мм 25GA-370 Неодамнешно
DC 12V метална опрема за метална мала брзина за електронска заклучување робот Електрична завеса 25мм 25GA-370

Материјал : Овој производ е DC Gear мотор со метална опрема со голема прецизност, стабилна работа, добра цвр

DEN 2.67
Tfcocft wallидни куки, куки за виси, лепила wallидни куки, куки за само лепило, шема на пејзаж на животни од кучиња на плажа Неодамнешно
Weiping-Десктоп Клип Лупа, HD Оптички LED Читање На Светлината Десктоп Лупа Неодамнешно
Weiping-Десктоп Клип Лупа, HD Оптички LED Читање На Светлината Десктоп Лупа

Led осветлување со постојана струја, користејќи led технологија за постојана струја и нисконапонско освет

DEN 2.00
FMCHICO жени трендовски блузи случајни лабави плетени врвови пукалови шупи од чипка долги ракави кошули Неодамнешно
FMCHICO жени трендовски блузи случајни лабави плетени врвови пукалови шупи од чипка долги ракави кошули

Мека ткаенина за дишење Направени во САД и увезени Cardенски кардиган во боја, шарени шарени кимоно карди�

DEN 1919.20
Ришелје Хардвер БП89221184 Комунални Метални Кука, Мат Никел, 2-Пакет Неодамнешно
Ришелје Хардвер БП89221184 Комунални Метални Кука, Мат Никел, 2-Пакет

Добијте двојно поголема погодност со ова пакување од 2 едноставни куки Капацитет на оптоварување : 5 кг П

DEN 0.67
СВОК Солена Вода Аквариум Светлина, Солена Вода Корална Светлина, Висока Осветленост, 55W, Антифликер, За Растенија ЗИ-К3 Сад Приклучок 110V Неодамнешно
Брава-Надолу Поштенски Паричник Восток 1-1961 Голем Додаток, Восток 1-1961, 8 х 5 Неодамнешно
Брава-Надолу Поштенски Паричник Восток 1-1961 Голем Додаток, Восток 1-1961, 8 х 5

100% Најлон Направено во НАС Затворање на патент Оваа торбичка за монети е одлична за чување досадни моне�

DEN 1.67
Џеб Огледало, 1x/3X Зголемување Компактен Патување Шминка Суета Огледало Со Led Светла, Чанта Огледало, Преносни, Преклопен Неодамнешно
Џеб Огледало, 1x/3X Зголемување Компактен Патување Шминка Суета Огледало Со Led Светла, Чанта Огледало, Преносни, Преклопен

?●LED Компактно Огледало Q : Осветлено компактно огледало со LED светло Мекото led прстенесто светло симулир

DEN 0.67
Inkdotpot Беж Девојки Ноќ Надвор Моминска Забава Гаќи Игра Рустикален Крафт Цветни Невестински Туш Игра 1 Знак + 30 Големина Картички Неодамнешно
Кеккејк Стаклена Покривка Стаклена Торта Штанд За Сервирање Купола За Покривање Чинии За Торта Сервер Клош Кекс Десерт Послужавник Неодамнешно
Чарлс Леонард | Магнетна табла за спреј за спреј | Микрофибер со полнење со суво бришење на течноста за бришење во внатрешноста, се продава Неодамнешно
Почетна Батерија 48 Замена За Кенмор 20-5055 Вакуум Кеси-Компатибилен Со Кенмор 50558, 5055, 50557, Вакуум Кеси Од Типот Ц Неодамнешно
Почетна Батерија 48 Замена За Кенмор 20-5055 Вакуум Кеси-Компатибилен Со Кенмор 50558, 5055, 50557, Вакуум Кеси Од Типот Ц

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 0.67
Периодичен Систем Хемиски Елементи Хемија Наука Менделеев Бенто Ручек Кутија Истекување-Доказ Бенто Кутија Контејнери За Храна Неодамнешно
Нови подароци за очув, прво мојот маќеа засекогаш мојот пријател, Божиќен сончоглед ѓердан за маќеа за очув Неодамнешно
Нови подароци за очув, прво мојот маќеа засекогаш мојот пријател, Божиќен сончоглед ѓердан за маќеа за очув

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за маќеа Испратете го на тој специјален некој

DEN 2.67
А500 Мини Неодамнешно Продажбата
А500 Мини

Вклучени се 25 класични игри Со Амига, со : ВОНЗЕМЈАНСКА раса 3Д, Друг Свет, АТР : Трки на сите терени, Борбе�

DEN 1970.72
FXJ Внатрешни Корпи За Отпадоци Едноставна Корпа За Отпадоци Од Типот На Лулашка, Корпа За Ѓубре Пластична Корпа За Складирање Ѓубре Барел Неодамнешно
Божиќен снежен глобус фенер со музика осветлена балерина снежна глобус вода фенер кој се врти сјајни фенер за танцување девојка Неодамнешно
Вага Јапонски Бонсаи Алатки За Складирање Пакет Ролна * Платно Постави Торба 430ММ 600 Неодамнешно
Вага Јапонски Бонсаи Алатки За Складирање Пакет Ролна * Платно Постави Торба 430ММ 600

Може да се постави целосен сет на алатки за саксии за да се олесни употребата на алатки, но и да се постиг

DEN 1068.80