Сензор за температура на FtVogue J Type Thermistor Temp Probe Mearuing Tool за PID контролер

Сензор за температура на FtVogue J Type Thermistor Temp Probe Mearuing Tool за PID контролер

DEN 108.16

Неодамнешно

Достапно на барање

Издржлив со употреба : Доаѓа со 2000мм и цврста структура, не е лесна за дефект, многу издржлив за долгорочно користење Паметни дизајни : Светло во тежина и компактен по големина, и инсталацијата и работењето се многу едноставни за мерење. Сензирање на сондата : Со широк опсег на сензори на температура од 0 ℃ до 750 ℃, практичната термичка сонда е многу лесна за употреба. Совршен натпревар : Можете исто така да го комбинирате сензорот J тип со контролорот PID Temp, кој во голема мерка ќе ги поедностави делата. Сигурна работа : Директно Шанк обезбедува подобра чувствителност, како и поголема точност, со што откривањето е многу полесно. Сензирање на сондата : Со широк опсег на сензори на температура од 0 ℃ до 750 ℃, практичната термичка сонда е многу лесна за употреба. Совршен натпревар : Можете исто така да го комбинирате сензорот J Type со контролорот PID Temp, кој во голема мерка ќе ги поедностави работата. Сигурна работа : Директно Шанк обезбедува подобра чувствителност, како и поголема точност, со што откривањето е многу полесно. Паметни дизајни : Светло во тежина и компактен по големина, и инсталацијата и работењето се многу едноставни за мерење.

Item Type: Temperature Sensor
Model: WRNJ-M6
Graduation Number: J Type
Temperature Measurement Range: 0~750℃
Wire Specification: Approx. 2000mm / 78.74in
Package List:
1 x Temperature Sensor:

Избор на купувачи

Vmree Nail Powder, Nail Art Laser Laser Color Промена на прав Симфонија Меџик огледало во прав огномет во прав додатоци за уметност ласерски Неодамнешно
Vmree Nail Powder, Nail Art Laser Laser Color Промена на прав Симфонија Меџик огледало во прав огномет во прав додатоци за уметност ласерски

? Пакет : 1 компјутерски прашок за нокти, четка за сунѓер за нокти 1 парчиња ? Материјал : прав ? Декорација �

DEN 3.00
Данганг пакувања за монтирање на стапалата, монтирање на нозете за системот за пакување на пакетите на Милвоки, компатибилни со плочата Неодамнешно Продажбата
AMD A4-7300 Dual-core 3.80 GHz Процесор-Приклучок FM2OEM Пакет - 1 MB-Да-32 nm-AMD Radeon HD 8470D Графика-65 W-158??Ф-АД7300ОКА23ХЛ Неодамнешно
AMD A4-7300 Dual-core 3.80 GHz Процесор-Приклучок FM2OEM Пакет - 1 MB-Да-32 nm-AMD Radeon HD 8470D Графика-65 W-158??Ф-АД7300ОКА23ХЛ

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда...

DEN 1.00
Виндинација 6 Инчи 6 Мозочен Линеарен Побудувач 12 Волти 12V 225 Фунти фунти + Нагоре Надолу Dpdt Прекинувач + Држачи За Монтирање Неодамнешно
Цидиф цврста завршница дрвени панталони/закачалки со здолништа со анти-калници за облекување на облеката за палто Неодамнешно
Цидиф цврста завршница дрвени панталони/закачалки со здолништа со анти-калници за облекување на облеката за палто

Материјал : Дрвена Пука за дрвени клипови за панталони и здолништа, исто така виси облека или ткаенина б�

DEN 2496.00
Прицврстувачи на њупорт м16 х 150мм Шестоаголна Капа Завртка 316 Нерѓосувачки Челик М16-2,0 х 150мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Делумно Неодамнешно
memzuoix 2.4 G Безжичен Глушец, Безжичен Компјутерски Глувци Безжичен Глушец За Лаптоп, Десктоп, КОМПЈУТЕР, Macbook-2 Пакет Неодамнешно Продажбата
memzuoix 2.4 G Безжичен Глушец, Безжичен Компјутерски Глувци Безжичен Глушец За Лаптоп, Десктоп, КОМПЈУТЕР, Macbook-2 Пакет

●МАКСИМАЛНО ЧУВСТВО за РАКА} Модерната контурна форма, отпорна на пот и пријателска за кожата се за мак�

DEN 434.72
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Karbonn A6 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу Неодамнешно
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Karbonn A6 за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Karbonn A6 за да мо

DEN 2.33
Попуст таг &засилувач; Етикета Џамбо Коверти, 22 х 27, Крафт, 100/Случај Неодамнешно
Попуст таг &засилувач; Етикета Џамбо Коверти, 22 х 27, Крафт, 100/Случај

Големите пликови штитат преголеми печатени предмети Незгумените клапи овозможуваат повторна употреба

DEN 3.33
Кигаи Цвет И Пеперутка Еднократно Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Пренослива Отпорна На Истекување Ладилник За Замрзнување Неодамнешно
Suл 1100mah Супер Капацитет Ааа Батерии За Полнење, 4 Пакет Неодамнешно
Suл 1100mah Супер Капацитет Ааа Батерии За Полнење, 4 Пакет

1100mah niMH високиот капацитет ве тера да не се грижите за издржливоста на вашите уреди Ниските батерии за с�

DEN 119.84
Strapексон Сплетер каиш, 2in, црна, прилагодлива Неодамнешно
Strapексон Сплетер каиш, 2in, црна, прилагодлива

Достапно во црно или бело Целосно прилагодливо за играчи од сите големини Направено во Канада Опис на п�

DEN 1.00
Петарда 1 127мм Неутрална густина 0 0.3 Филтер за видео, емитување и кино производство Неодамнешно
Петарда 1 127мм Неутрална густина 0 0.3 Филтер за видео, емитување и кино производство

Технологијата за потпирач за пожар е неутрална низ целиот спектар, вклучувајќи УВ, видлива и инфрацрвен

DEN 2.33
Piqola 2 парчиња ќебе за да направите списоци со списоци со списоци со 2 налепници на налепници за лепење на мемории за мемории за повторна Неодамнешно
Preiser 80901 Пешаци 1/200 Скала Луѓе Одење Пакет 1/200 Модел Слика Неодамнешно
Preiser 80901 Пешаци 1/200 Скала Луѓе Одење Пакет 1/200 Модел Слика

Произведено Во Германија Вистински скала модели добро детални Подготвен за поставување, освен за необо

DEN 2.67
Неродеко Мијалник Кофа За Перење Када за Перење када за перење 2 парчиња Корпа За Перење Преносна Када За Миење Садови Када За Миење Садови Неодамнешно
Прилагодливи алатки за сечење на машини за раце 1 парчиња алатки 1 парчиња Неодамнешно
Прилагодливи алатки за сечење на машини за раце 1 парчиња алатки 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Направено од HSS материјал, прилагодлив опсег Одговара за

DEN 1324.80
Хамигар 6х4фт Среќен 22 Роденден Позлата Сјајна Банер Позадина - 22 Години Роденден Украси Забава Материјали За Жени Мажи-Црно Злато Неодамнешно
Омним 305306-1 Хекса Ракавица Кутија Носителот/Диспензерот Неодамнешно
Омним 305306-1 Хекса Ракавица Кутија Носителот/Диспензерот

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Димензија : 17,8 см L X25, 4 См W X40, 6 См H Точка Пакет Теж

DEN 1400.00
Подароци на Ник Нок Conjurator - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро Неодамнешно
Подароци на Ник Нок Conjurator - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 1382.40
Акрилни Пенкала За Боја Маркери -12 Водоотпорни Пенкала За Боја Во Боја За Сликање Карпи,Графити, Камен, Керамика, Стакло, Дрво, Ткаенина, Неодамнешно
Нилајт 10 ПАРЧИЊА 3,8 инчи 6 ЛЕД Црвен Страничен Маркер Индикатор За Светло Заден страничен Маркер Светло За Приколка ЗА Камион Cab Неодамнешно
Фенси купување 2port P117 двојна хемија 18V замена на батеријата за Ryobi 18V батерија еден+ P117 P118 за Ryobi 18V Max Lithium NICD Неодамнешно
Фенси купување 2port P117 двојна хемија 18V замена на батеријата за Ryobi 18V батерија еден+ P117 P118 за Ryobi 18V Max Lithium NICD

【Полнач за батерии за оригинал Ryobi】 —— Замена за Charger Ryobi Battery P117 P118 P118 B P135 P166, 140237023, 140153004 【Компатибилен

DEN 623.84
X-DREE 4mm Dia 200mm Должина Hss Тркалезна Вратило Прачка Бар Струг Алатки Сива 2pcs (4mm Dia 200mm Должина Hss Barra de varillas de eje redondo Неодамнешно
X-DREE 4mm Dia 200mm Должина Hss Тркалезна Вратило Прачка Бар Струг Алатки Сива 2pcs (4mm Dia 200mm Должина Hss Barra de varillas de eje redondo

Тежина : 41г; Име На Производот : Струг Круг прачка Главен Материјал : хсс Содржина на пакетот : 2 парчиња х �

DEN 1.00
Glamsockets Декоративен wallиден монтиран заштитник со 3 продажни места, двојни пристаништа за полнење со USB и држач Неодамнешно
Glamsockets Декоративен wallиден монтиран заштитник со 3 продажни места, двојни пристаништа за полнење со USB и држач

Уметноста се среќава со функцијата : Овој заштитник на вештачки wallид допрете додава акцент на вашите об�

DEN 559.84
CXDHLK 3pcs Метал Круг Врвот Ноктите Уметност Гел Продолжување Сликарство Лагер Четки Цртање Цвет Ливче Пенкало Комплет Маникир Алатки Неодамнешно
Чистач на пареа со висок притисок со висока температура, преносна машина за чистење на електрична енергија Неодамнешно
Чистач на пареа со висок притисок со висока температура, преносна машина за чистење на електрична енергија

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 1.00
Петтата Авенија Кристал Габриела 7 Парче Пијалок Во собата Со Стомна, Јасно Неодамнешно
Петтата Авенија Кристал Габриела 7 Парче Пијалок Во собата Со Стомна, Јасно

Материјал : Кристал Поставете содржина : 1 стомна и 6 висококвалитетни очила Капацитет на стомна : 40 унци,

DEN 1.00
Зачудувачки случај со молив во океанот, мал брод на крајбрежје, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, затегнат Неодамнешно
Carlisle RCX85-5 гума златна лента со ленти со ленти со ленти, 5 ленти, 7/8 ширина, 90,3 Должина Неодамнешно
Carlisle RCX85-5 гума златна лента со ленти со ленти со ленти, 5 ленти, 7/8 ширина, 90,3 Должина

Супериорната флексибилност со намален стрес на свиткување помага да се расипе топлината, обезбедувајќ�

DEN 316.80
Mesee совпаѓан со јазици и ритари за рутер, сет, 1/4 инчен шанк 3 заби Т форма за мелење на мелење на мелење на дрво Неодамнешно
Mesee совпаѓан со јазици и ритари за рутер, сет, 1/4 инчен шанк 3 заби Т форма за мелење на мелење на мелење на дрво

Бит на рутер од 1 / 4 инчи, сет на рутер, идеален за правење фиока или друг проект за обработка на дрво Длаб�

DEN 2.33
Chingyaosink Finisher и Locker2-Layer Storage Storage Slaiping Filer, преносна издржлива корпа за складирање на кујна со рачка, бела Неодамнешно
Chingyaosink Finisher и Locker2-Layer Storage Storage Slaiping Filer, преносна издржлива корпа за складирање на кујна со рачка, бела

Складирање на мрежи за влечење сина, 2 слоја Складирањето под мијалникот усвојува дизајн на мрежа за лес

DEN 848.00
3М леќи покритие 7899-100/7899-100-Ам, додаток 100 еа/случај Неодамнешно
3М леќи покритие 7899-100/7899-100-Ам, додаток 100 еа/случај

Додаток за еднократна употреба за да ги заштитите леќите од гребнатини, прашина и преголема Наменето за

DEN 1.00
Група Хилман 2774 3/8 x 2-инчен автомобилски обетка, 5-пакет Неодамнешно
Група Хилман 2774 3/8 x 2-инчен автомобилски обетка, 5-пакет

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 3 Ширина на пакетот : 1 Висина на пакетот : 1.

DEN 153.44
67 парчиња пролетна огласна табла еден свет заедно сме и заедно можеме да го промениме светскиот билтен табла Денот на земјата за украси за Неодамнешно Продажбата
Сини океански бранови шише со топла вода со покривка симпатична гумена вреќа со топла вода топла вода за кревет софа Неодамнешно
Сини океански бранови шише со топла вода со покривка симпатична гумена вреќа со топла вода топла вода за кревет софа

Кратка кадифна + гума Направени во САД или увезени Материјал : Кејд од кратка кадифна + гума, обезбедувај�

DEN 268.64