ASUS Rog Zephyrus S GX701 Gaming Лаптоп, 17.3 144hz Pantone Потврди Full HD IPS, GeForce RTX 2070, Intel Core i7-9750H, 16GB DDR4, 1TB PCIe Nvme Ssd Хипер Диск, Windows 10 Home

ASUS Rog Zephyrus S GX701 Gaming Лаптоп, 17.3 144hz Pantone Потврди Full HD IPS, GeForce RTX 2070, Intel Core i7-9750H, 16GB DDR4, 1TB

DEN 11984.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Nvidia Ge Force RTX 2070 8 GB GDDR6 (База : 1215 MHz, Поттик : 1440 MHz; TDP : 115 W) Најнови Intel Core i7-9750 H хекса-јадро процесор.3 " 144hz 3ms pantone потврди FHD (1920x1080) дисплеј. 16gb DDR4 2666 MHz RAM МЕМОРИЈА 1 TB NVMe PCIe SSD (Хипер диск) Windows 10 Дома. Помал од стандарден фактор на форма само 0,74" (18,7 мм) тенок. Nvidia Ge Force RTX 2070 8 GB GDDR6 (База : 1215 MHz, Поттик : 1440 MHz; TDP : 115 W). Најнови Intel Core i7-9750 H хекса-јадро процесор.3 " 144hz 3ms pantone потврди FHD (1920x1080) дисплеј. 16gb DDR4 2666 MHz RAM МЕМОРИЈА 1 TB NVMe PCIe SSD (Хипер диск) Windows 10 Дома. Помал од стандарден фактор на форма само 0,74" (18,7 мм) тенок. Rog Zephyrus s поставува стандард за ултра-тенок Windows 10 Про Игри лаптопи кој NVIDIA Ge Force RTX графика и 9-Ти Генерал Intel основни процесори. Фалејќи се со потврден дисплеј со стапка на освежување од 144 Hz pantone со ултра тесна рамка, PCIe NVMe SSD и 9-ти генерал intel core i7 процесор, новиот GX701 ја има целата моќ и преносливост потребна за освојување на најновите и најголемите наслови на игри, насекаде. Користете го прекинувачот ROG-ексклузивен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР за промена помеѓу G-SYNC за игри и Оптимус за траење на батеријата додека ROG активниот аеродинамичен Систем (AAs) се проширува за да му помогне На Zephyrus s да ги одржи врвните перформанси за игри и други тешки товари.

Избор на купувачи

AlpCour Protable Pop Up Thand - шатор за приватност за преносен тоалет, туш и просторија за промена на кампување и на отворено - пространа, Неодамнешно
AlpCour Protable Pop Up Thand - шатор за приватност за преносен тоалет, туш и просторија за промена на кампување и на отворено - пространа,

Полиестер Издржлив и водоотпорен материјалшаторот за туширање за кампување Alp Cour беше дизајниран и диз�

DEN 1600.00
Систем За Филтрирање На Целата Куќа Неодамнешно
Систем За Филтрирање На Целата Куќа

Прочистете ја дојдовната општинска вода за целата куќа Прочистете ја дојдовната општинска вода за цела

DEN 1.67
Sitepro 21-pc50 боја може да има држач со јамка за појас, hi-vis портокал Неодамнешно
Sitepro 21-pc50 боја може да има држач со јамка за појас, hi-vis портокал

Тешка најлонска конструкција со најлон јамка за појас за мрежи Држи конзерва за боја на колкот за лесен

DEN 259.52
Термички печатач за печатач Trexd Desktop POS Термички печатач 2inch 58mm Неодамнешно
Термички печатач за печатач Trexd Desktop POS Термички печатач 2inch 58mm

Печатете баркодови или етикети без да користите мастило, потивко и поефикасно Широка компатибилност : П

DEN 2.33
Рамки од пост излитена шик слика за слика, пластика, злато со бела монтажа, 10 x 8 големина на слика 8 x 6 инчи Неодамнешно
Рамки од пост излитена шик слика за слика, пластика, злато со бела монтажа, 10 x 8 големина на слика 8 x 6 инчи

30мм широк AP3025 Златна слика Фотофрам со бела монтажа 10 "x8" слика големина 8 "x6" Обликување : рециклирана екс

DEN 0.33
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Sony DSC-W190/S DSC-W190/R DSC-W190/B DSC-W370 DSC-W370/G + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Неодамнешно
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Sony DSC-W190/S DSC-W190/R DSC-W190/B DSC-W370 DSC-W370/G + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 132.64
Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 10 парчиња напнатост на затегнување на челична жица со дијаметар од Неодамнешно
JFOX Northwest Orient B707-300 N352US 1/200 Diecast авион модел Неодамнешно
JFOX Northwest Orient B707-300 N352US 1/200 Diecast авион модел

1 : 200 авиони со скала 9,17 инчи во должина? 8,54 инчи во распон на крилјата Детално метално тело и пластика...

DEN 1.67
Anets P8905-05 ORF, BNR 49 LP 1,56 Неодамнешно
Anets P8905-05 ORF, BNR 49 LP 1,56

Димензии на пакетот : 6,35 см L x1 Вид на производот : Снабдување со услуги за храна Земја на потекло : Соедин�

DEN 550.56
RR тркалезно богато дизајнирање полици за полици монтирани рустикално дрво лебдечки полици метални загради за складирање за бања Неодамнешно
Скајти Фотографија, Камера, Хај-тек, Роботска Риба, 120-минутно Траење На Батеријата, Далечински Управувач Со Апликација За Мобилен Неодамнешно
Куќата градина дланка на раката ирски благослов четкано сребро јаже трим 8 x 10 табела и wallидна фото -рамка Неодамнешно
Куќата градина дланка на раката ирски благослов четкано сребро јаже трим 8 x 10 табела и wallидна фото -рамка

Прекрасна фото рамка со елегантен, дизајн на јаже; Димензионалната рамка со врежани детали за цветниот �

DEN 2.33
Наслов на знаци - знаци за продажба на голем двор со 400 ознаки за продажба на налепници, жолти/црни, 11 x 14 инчи, 6 -пакувања знаци Неодамнешно
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со Philips v Line 24 241V8 [Пакет од 2] Неодамнешно
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со Philips v Line 24 241V8 [Пакет од 2]

Ултратенкиот филм за заштитник на матниот екран дизајниран специјално за Philips v Line 24 241 V8 Антисјајната об

DEN 2.33
3drose девојче, жена лице и коњ - повеќе би се возел ... - шишиња со вода Неодамнешно
3drose девојче, жена лице и коњ - повеќе би се возел ... - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 3.00
Колекција на кучиња Самоид Неодамнешно
Колекција на кучиња Самоид

♥ Лесно е да се примени ♥ Ве молиме имајте во предвид дека ако некои бели делови на сликите се транспаре

DEN 144.00
Кутија за алатки Langca, складирање со двослојни, кутија со алатки од не'рѓосувачки челик со рачка, кутија за хардвер електричар, кутија Неодамнешно
Ucland 50 компјутери 5мм слама капа 2 пин жолто LED светло за емитување на диоди Неодамнешно
Ucland 50 компјутери 5мм слама капа 2 пин жолто LED светло за емитување на диоди

Име на производот : Емитувајќи диода LED; Материјал : Метал, пластика Напред напон : 22.2 V; Должина на бранот :

DEN 0.67
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ Етикети, не се движи од палета “, 4 x 6 , флуоресцентно зелено, 500/ролна Неодамнешно
ЛОГИСКИ ЛОГИКИ Етикети, не се движи од палета “, 4 x 6 , флуоресцентно зелено, 500/ролна

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспе�

DEN 1249.60
Diablo by Freyd DAG3100 15/16 in. X 17-1/2 in. Auger Bit Multi, една големина Неодамнешно Продажбата
Diablo by Freyd DAG3100 15/16 in. X 17-1/2 in. Auger Bit Multi, една големина

Двостепено дејство за сечење за прецизни, чисти дупки во апликациите за дупчење на дрво Duratip за екстремн

DEN 364.80
MHW-3BOMBER ESPRESSO PEARTER MILECK MILECT FROTHED стомна од не'рѓосувачки челик кафе Капучино лате уметност бариста чаша P5013MB Неодамнешно
MHW-3BOMBER ESPRESSO PEARTER MILECK MILECT FROTHED стомна од не'рѓосувачки челик кафе Капучино лате уметност бариста чаша P5013MB

Уникатен концепт за дизајн : Метална чаша од пена од млеко со уникатен дизајн на устата на крокодил цили�

DEN 0.33
Kisangel Hotfix Tool 2pcs Печатење Брејкерс акрилични ролери за ролери за боја Неодамнешно
Kisangel Hotfix Tool 2pcs Печатење Брејкерс акрилични ролери за ролери за боја

Погодно за какви било лични почетници на DIY или професионалец Подобрете ги вашите вештини за сликање на

DEN 302.40
Безжична Електрична Машина За Дупчење Нокти За Акрилни Нокти Гел Лак Отстранете Маникир Педикир Алатки За Нокти Салон Опрема За Нокти Неодамнешно
Фолк затегнат бутче - големина на редуктор 5307J, дијаметар од 2.6875 во дијаметар, 5/8 x 5/16 во големината на клучот Неодамнешно
Фолк затегнат бутче - големина на редуктор 5307J, дијаметар од 2.6875 во дијаметар, 5/8 x 5/16 во големината на клучот

Големина на редукторот на производителот : 5307 J Дијаметар на носење на грмушка : 2 Минимална големина на к

DEN 2.00
Панталони за пешачење за жени Којоин со џебови од патент, лесен брз сув сончање жени од карго панталони шорцеви Неодамнешно
Панталони за пешачење за жени Којоин со џебови од патент, лесен брз сув сончање жени од карго панталони шорцеви

90% најлон, 10% спандекс Затворање на влечење ? [Заштита на сонце Ве молиме, дозволете 0,51 "разлики како резул

DEN 191.84
Чистење на Симпсон 41096 оклопна серија 4500 psi црево за миење садови, топла и ладна вода употреба, 3/8 инчи на 100 стапки, 100 метри Неодамнешно
Чистење на Симпсон 41096 оклопна серија 4500 psi црево за миење садови, топла и ладна вода употреба, 3/8 инчи на 100 стапки, 100 метри

Двојна плетена конструкција на челик над полиестер за топла и ладна комерцијална мијалник за притисок �

DEN 1.33
Модели на скала на Хиндка за 1 18 Ферари Ферари F12 TDF TADF Made Casting Model Model Model Детска играчка играчка игра играчка мини Неодамнешно
Модели на скала на Хиндка за 1 18 Ферари Ферари F12 TDF TADF Made Casting Model Model Model Детска играчка играчка игра играчка мини

Концепт за дизајн : Ние се фокусираме на создавање и производство на модели на скала на класични автомоб

DEN 177.60