Сина Светлина Блокирање Очила За Читање За Мажи Жени Класичен Рамка Правоаголник Стил Удобност Пролет Шарки Компјутерски Читачи +2.5

Сина Светлина Блокирање Очила За Читање За Мажи Жени Класичен Рамка Правоаголник Стил Удобност Пролет Шарки Компјутерски Читачи +2.5

DEN 255.84

Неодамнешно

Достапно на барање

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ МЕТАЛНИ РАМКИ : рамката е изработена од метал И ТР90, што е поцврсто и поквалитетно, а текстурата е целосно надградена Нерѓосувачки челик материјал Лесен и Издржливост. Метални пружински шарки силни и издржливи, помагаат очилата да се прилагодат на удобно носење на лицето.Заштитата на животната средина не паѓа. ●НАДГРАДЕНА ЛЕЌА ПРОТИВ СИНА СВЕТЛИНА : ЃУМБИР надградена леќа против сина светлина со 10-слојна технологија против рефлексија која може да филтрира 85% од штетните сини зраци од компјутерите и паметниот телефон, да го намали заморот на очите со главоболка. Носејќи сини блокаторски очила, ќе ви се допадне ова визуелно искуство откако ќе читате долго време.Вашиот најдобар избор!. ●ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДИ : ширина На Објективот-1,89 инчи(48мм), висина На Објективот-1,26 инчи(32мм), Мост(ДБЛ)-0,79 инчи(20мм), должина На Храмот-5,51 инчи(140мм), висина на Рамката-1,30 инчи(33мм), ширина На Рамката-5,12 инчи(130мм). ●ПАКЕТ со ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : 1 читачи на сина светлина + 1 висококвалитетна ткаенина за очила + 1 мека торбичка + 1 шрафцигер за очила по 1 ниска цена ви дава голема вредност за квалитетен производ.

Избор на купувачи

6 парчиња/Пакет Унисекс Детска Амблиопија ЕС За Очила Страбизам Лепенка За Еднократна Обука За Очи Неодамнешно
6 парчиња/Пакет Унисекс Детска Амблиопија ЕС За Очила Страбизам Лепенка За Еднократна Обука За Очи

Еднократно, и не лепило Таа е погодна за детска амблиопија монокуларна обука, така што може да се развие

DEN 21.12
ОКСИ КЈАРИ Очила За Читање Мачки За Жени Модни Слатки Дами Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.50 2.75 3.0 3.5 Неодамнешно
ОКСИ КЈАРИ Очила За Читање Мачки За Жени Модни Слатки Дами Читатели 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.50 2.75 3.0 3.5

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 50 милим�

DEN 2.67
Класичен Ретро Инди Старата Школа Круг Црна 2.50 Читање Очила За Сонце Неодамнешно
Класичен Ретро Инди Старата Школа Круг Црна 2.50 Читање Очила За Сонце

Увезени Пластична рамка Неполаризирани Ширина на објективот : 48 милиметри Ширина на мостот : 21мм...

DEN 271.84
ЛУФ 4парови Очила За Читање Лесни Компјутерски Очила Неодамнешно Продажбата
ЛУФ 4парови Очила За Читање Лесни Компјутерски Очила

100% сосема ново Квадратна рамка, елегантна и модерна со вас Пакетот за очила со 2 сиви и 2 проѕирни леќи мо�

DEN 303.84
Очила Заштедете 10% На Комплет 4 Пакет Дами Очила За Читање и 4 Читачи на Пакети за Жени +1.25 Неодамнешно
Очила Заштедете 10% На Комплет 4 Пакет Дами Очила За Читање и 4 Читачи на Пакети за Жени +1.25

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

DEN 3.00
Дејл Ернхард Џуниор 6776 Очила За Читање +2.25 Неодамнешно
Дејл Ернхард Џуниор 6776 Очила За Читање +2.25

Метална рамка неполаризирани Ширина на објективот : 57 милиметри Мост : 18 милиметри Рака : 145 милиметри Бр�

DEN 1.33
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Пат 66 Хеликоптер Неодамнешно
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Пат 66 Хеликоптер

6" х 8" или 7" х 7 " премиум микрофибер крпа со цврсто зашиени рабови Крпа нема да има воден печат Воден печат

DEN 1.67
Стил со повеќе Погледи 30 Во Кафеава Јачина +1,75 Неодамнешно
Стил со повеќе Погледи 30 Во Кафеава Јачина +1,75

Леќи со повеќе фокуси со две нивоа на зголемување за блиски и средни растојанија ОТПОРНИ НА гребење ЦР 39

DEN 1062.40
Исцелите 24 парчиња чаши за нос заштитени нос заштитени за очила ветровизорна рамка за поддршка Дете метално црно Неодамнешно
Исцелите 24 парчиња чаши за нос заштитени нос заштитени за очила ветровизорна рамка за поддршка Дете метално црно

Затегнати очила за нос влошки за нос за очила за очила за очила на носот не е лесно да се деформираат и да

DEN 3.00
SevenPlus 2 пакувања очила за читање сино светло блокирање, анти -УВ сјај, преклопни компјутерски чистачи на шарки за жени маж Неодамнешно
ЛИНЕГЕАР НСТ ВАРИЈА-Фотохромни Леќи За Оукли Ромео1 Неодамнешно
ЛИНЕГЕАР НСТ ВАРИЈА-Фотохромни Леќи За Оукли Ромео1

Не вклучувајте ја рамката NXT VARIA (Фотохромни) 100% Ув Заштита (УВ400) Дебелина на објективот : 1,8 мм...

DEN 3.33
Очила 4 пакувања за читање очила Полка точки гроздобер читатели за жени кои читаат Неодамнешно
Очила 4 пакувања за читање очила Полка точки гроздобер читатели за жени кои читаат

Пластична рамка Ширина на леќи : 48 милиметри Мост : 13 милиметри АРМ : 140 милиметри Димензија на производи

DEN 367.84
Моландра Производи Читање Спринтови - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Неодамнешно
Моландра Производи Читање Спринтови - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 708.80
Rikeyo 2 Пакувајте закрпи за очи за деца очила, памук и свила, мрзлива лепенка за око за амблиопија, детски очни капаци за лево Неодамнешно
Rikeyo 2 Пакувајте закрпи за очи за деца очила, памук и свила, мрзлива лепенка за око за амблиопија, детски очни капаци за лево

Надграден 3Д сеопфатен дизајн : Тридимензионалниот дизајн на оваа детска лепенка ја прави покриеноста п

DEN 1222.40
Очила за сонце на Feisey читател за мажи жени бифокални за читање под очила за сонце B2718 Неодамнешно
Очила за сонце на Feisey читател за мажи жени бифокални за читање под очила за сонце B2718

Носењето очила ќе ви даде визуелно искуство со висока дефиниција и јасен свет Двојниот леќа ви носи удо�

DEN 732.80
Аезуни преголеми очила за бифокално читање Womenените Big Blue Blue Light Readers 1.0 1,25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 Неодамнешно
Аезуни преголеми очила за бифокално читање Womenените Big Blue Blue Light Readers 1.0 1,25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5

Композитна рамка Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на леќи : 54 милиметри..

DEN 0.33
Порше Дизајн Машки Не-Поларизирани Очила 56 Неодамнешно
Порше Дизајн Машки Не-Поларизирани Очила 56

Титаниумска рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 56 милиметри Рака : 145 милиметри Рамка материјал

DEN 934.40
ЛУР 3 Пакува Очила За Читање Со Половина раб + 7 Пакувања Очила За Читање Без Обрач Неодамнешно
ЛУР 3 Пакува Очила За Читање Со Половина раб + 7 Пакувања Очила За Читање Без Обрач

●КУПЕТЕ 1 НАБАВЕТЕ 10 ПАКУВАЊА q : овој комплет доаѓа во 10 пакувања очила за читање со 100, што е најдобриот �

DEN 1172.80
Bullabulling Fashion Cat Eye Eye Reading Очила за жени метална рамка сина светлина блокирачки компјутерски читатели Неодамнешно
Bullabulling Fashion Cat Eye Eye Reading Очила за жени метална рамка сина светлина блокирачки компјутерски читатели

Увезени Не поларизирани Ширина на леќи : 55 милиметри Мост : 16 милиметри АРМ : 142 милиметри Карактеристики

DEN 1504.00
Софија вергара х Фостер Грант Женска Софија Очила За Читање Мачки Неодамнешно
Софија вергара х Фостер Грант Женска Софија Очила За Читање Мачки

Увезени Пластична рамка Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 56 милиметри Мост : 18 ми�

DEN 1.67
Stastend Прогресивно мултифокално анти -сино светло за читање очила за жени и мажи рамка за очила за очила Неодамнешно
Stastend Прогресивно мултифокално анти -сино светло за читање очила за жени и мажи рамка за очила за очила

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 1,96 инчи Висина на леќи : 1,49 инчи Мост : 0,79 инчи АР

DEN 319.84
иефиел 20 Пара Анти-Лизгачки Влошки За Нос Зафати Лепливи Влошки За Нос за Очила И Очила За Сонце Неодамнешно
иефиел 20 Пара Анти-Лизгачки Влошки За Нос Зафати Лепливи Влошки За Нос за Очила И Очила За Сонце

Изработен од висококвалитетен силикон во форма"Д" / капка, високо ефикасен за одржување на очилата во пр

DEN 1.00
КСИНМЕЈД Вентилатор Сина Светлина Блокирање Очила, Читање И Компјутерски Очила Неодамнешно
КСИНМЕЈД Вентилатор Сина Светлина Блокирање Очила, Читање И Компјутерски Очила

Пластична рамка неполаризирани Ширина на објективот : 53 милиметри Висина на објективот : 41 милиметри...

DEN 207.84
univorvion Сина Светлина Блокирање Очила 2 Пакет Преголеми Јасни Квадратни Компјутерски Очила За Сина Светлина За Жени Машки Очила Неодамнешно
Преглед P317 Средно Вклопување Мултифокус Очила За Читање Неодамнешно
Преглед P317 Средно Вклопување Мултифокус Очила За Читање

Увезени АнтиРефлектирачки слој слој Ширина на објективот : 53 милиметри Мултифокус очилата за читање Со

DEN 0.67
Aofly AF8302 бренд дизајн мачка око сина светлина блокирање очила женски модни компјутерски игри оптички очила рамки женски ув400 Неодамнешно
Azeeda 2 x 'Разиграни леќи за микрофибер леќи/чаши за чистење на микрофибер Неодамнешно
Azeeda 2 x 'Разиграни леќи за микрофибер леќи/чаши за чистење на микрофибер

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г

DEN 1.00
ЛУР 4 Пакувања Стилски Очила За Читање + 6 Пакувања Класични Очила За Читање Неодамнешно
ЛУР 4 Пакувања Стилски Очила За Читање + 6 Пакувања Класични Очила За Читање

●КУПЕТЕ 1 НАБАВЕТЕ 10 ПАКУВАЊА● : овој комплет доаѓа во 10 пакувања класични и практични очила за читање +2

DEN 1.00
Menicon уникатно pH повеќенаменско решение со кутија за леќи RGP, 4 fl oz Неодамнешно
Menicon уникатно pH повеќенаменско решение со кутија за леќи RGP, 4 fl oz

? За леќи со пропустливи гас да имате тешко време да го најдете најдоброто решение за контакт за да се гр

DEN 703.84
5 Пара Сини Очила За Читање За Жени Блокирање На Сина Светлина, Машки И Женски Компјутерски Очила Удобност Пролет Шарка Читателите Неодамнешно
Читатели на був 5 пакувања елегантни женски очила за читање со убави обрасци за дами Делукс пролетна шарка стилски изглед Неодамнешно
Читатели на був 5 пакувања елегантни женски очила за читање со убави обрасци за дами Делукс пролетна шарка стилски изглед

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова за�

DEN 3.33
Котија Спорт целосна читање очила за сонце за сонце на отворено, класичен читател на читатели Презбиопични очила за сонце Неодамнешно
Ванван половина рамка сина светлина блокирајќи ги очилата за читање жени мажи лесни читатели на раб Неодамнешно
Ванван половина рамка сина светлина блокирајќи ги очилата за читање жени мажи лесни читатели на раб

【Лесен и практичен дизајн】 Дизајнот на полурамка ја прави тежината на целиот пар очила многу лесна, а �

DEN 287.84
Очикепер 4 пакувања дами за читање очила - модни читатели на модни точки за жени кои читаат Неодамнешно
Очикепер 4 пакувања дами за читање очила - модни читатели на модни точки за жени кои читаат

Увезени Пластична рамка не поларизирани Ширина на леќи : 53 милиметри Мост : 13 милиметри АРМ : 135 милиметри

DEN 1.67
Случаи На Контактни леќи За Спортска Визија 3 Парчиња | НЕ За Раствори На Пероксид | За Повеќенаменски Решенија За Контактни леќи | Неодамнешно
ХЕНИ ОПТИКС 2-Пакет Очила За Блокирање На Сина Светлина, Очила За Возење Компјутерски Игри,Очила Против Очила За Жени/Мажи Неодамнешно
ХЕНИ ОПТИКС 2-Пакет Очила За Блокирање На Сина Светлина, Очила За Возење Компјутерски Игри,Очила Против Очила За Жени/Мажи

进口 Пластична рамка ЗАШТИТА ЗА ВАШИТЕ ОЧИГо Ублажува визуелниот замор и непријатност од долги периоди �

DEN 3.33
Колодис Очила За Читање За Жени Мажи со секој Случај, Сина Светлина Блокирање Леќа Пролет Шарка Читачи Очила Неодамнешно
Колодис Очила За Читање За Жени Мажи со секој Случај, Сина Светлина Блокирање Леќа Пролет Шарка Читачи Очила

Увезени Преклопете затворање Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективот : 51 милиметри...

DEN 1.00
ЈХВ Фотохромни Презбиопични Очила За Сонце Мажи И Жени Автоматски ЗУМ ХД Мулти-Фокус Надворешни Анти-УВ Риболовни Очила Неодамнешно
ЈХВ Фотохромни Презбиопични Очила За Сонце Мажи И Жени Автоматски ЗУМ ХД Мулти-Фокус Надворешни Анти-УВ Риболовни Очила

Фотохромни леќи : Фотохромните очила за читање ќе станат чисти во затворени простории или ноќе и автома�

DEN 2.67
Камери Визија Стимулатор Неодамнешно
Камери Визија Стимулатор

Просторно ориентиран стимул Целодневна пасивна окулузија заменета со седумминутна активна стимулациј

DEN 191.84
Марамчиња за чистење на леќи од Бауш и Ломб, претходно влошени ткива, анти-магла, анти-статичко, анти-стрип, чистење стакло и пластика, 100 Неодамнешно
ЈМ Класичен Бифокално Читање Очила За Сонце Читач Очила За Жени Ув Заштита Отворено Желка&засилувач; Црна +3.0 Неодамнешно
ЈМ Класичен Бифокално Читање Очила За Сонце Читач Очила За Жени Ув Заштита Отворено Желка&засилувач; Црна +3.0

Метална рамка Ултра Виолетова Заштита слој слој Дизајн ФункцијаЛесни, бифокални очила за сонце леќи, цв

DEN 1521.60
Eyekepper Заштедете 10% на пакети 5 пакувања Пролетни шарки за читање очила за мажи и 5 класични читатели на пакети +2,50 Неодамнешно
Eyekepper Заштедете 10% на пакети 5 пакувања Пролетни шарки за читање очила за мажи и 5 класични читатели на пакети +2,50

Eyekepper 5 пакет плус 5 пакет е еднакво на 10 пакувања класични очила за читање за мажи Набавката на пакети мо�

DEN 0.33