K Type Termocoupe сензор Не'рѓосувачки челик 3,3yd Termocoupe 0 ℃ до 400 ℃

K Type Termocoupe сензор Не'рѓосувачки челик 3,3yd Termocoupe 0 ℃ до 400 ℃

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Ги задоволува вашите потреби : Овој сензор за температура на термопар е долг околу 3,3 јарди за да ги задоволи вашите потреби Широка примена : Сензорот за температура на термопар е широко користен во пластика, машини, текстил, храна и други индустрии. Не'рѓосувачки челик : Овој сензор за температура на термопар е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и не е лесен за деформирање. Едноставна структура : Сензорот за температура на термопар има едноставна структура, трајна жица и отпорност на висока температура. Широк опсег : Овој сензор за температура на термопар директно ги мери температурите на површината од 0 до 400 ° C во различни процеси на производство. Ги задоволува вашите потреби : Овој сензор за температура на термопар е долг околу 3,3 јарди за да ги задоволи вашите потреби. Широка примена : Сензорот за температура на термопар е широко користен во пластика, машини, текстил, храна и други индустрии. Не'рѓосувачки челик : Овој сензор за температура на термопар е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и не е лесен за деформирање. Едноставна структура : Сензорот за температура на термопар има едноставна структура, трајна жица и отпорност на висока температура.

Item Type: Thermocouple Sensor
Material: Stainless Steel
Indexing number: Type K
Probe Specification: 200mm
Measuring Range: 0-400℃
Length: Approx. 3 Meters / 3.28yd (Manual Measurement, Slight Error May Exist)
Package List:
1 x Thermocouple Sensor:

Избор на купувачи

WINETIS 5x Кабина Маркер Светла Покрив Трчање Врвот Клиренс Светилки Црна Леќа Покрива + Зелена 194 168 T10 LED Светилки Компатибилен Со Ford Неодамнешно
Ффхао Паметна силиконска лента ЗА часовници ЗА НАРАКВИЦА СО ГУМЕНИ ремени СУУНТО јадро 35мм црн појас вклучени Завртки шрафцигер Неодамнешно
Allenjoy 8x8ft Ткаенина Фотографија позадини Божиќ Геометриски Црна И Бела Лента Зебра премин Линија Банер Роденден Партија Свадба Декорација Неодамнешно
Bmisegm памучна долна облека мажи машки обични спојувања висока еластичност цврста дишечка долна облека, оставата, цврсти ножеви Неодамнешно
Готвач Занает Изберете Стек Нож Во собата, 4.5 инчен нож 8.25 инчи во должина 4 парче во собата, Црна Неодамнешно
Готвач Занает Изберете Стек Нож Во собата, 4.5 инчен нож 8.25 инчи во должина 4 парче во собата, Црна

Ножевите за стек се издржливи и цврсти, што им овозможува лесно да се движат низ дебели парчиња Сечилото

DEN 399.68
Girly cupcakes на бели 52 тавански вентилатор само сечила Неодамнешно
Girly cupcakes на бели 52 тавански вентилатор само сечила

Прекрасно обичај направен за вашиот дом Универзален за 52 "вентилатор Лесно се чисти со влажна партал...

DEN 1.67
Лисја од лисја дрвена висечка знак Декорација Дрво правоаголник дома кујнски wallид декор 9,8 x 4,9 инчи Неодамнешно
Лисја од лисја дрвена висечка знак Декорација Дрво правоаголник дома кујнски wallид декор 9,8 x 4,9 инчи

Дрво Направени во САД или увезени Големина : Оваа плоча за виси за печатење доаѓа во 9,8 x 4,9 инчи, така што �

DEN 351.84
Ново Мексико Лобос ХБС црн винил билијард базен табела Неодамнешно
Ново Мексико Лобос ХБС црн винил билијард базен табела

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

DEN 2208.00
Најдобар Миксолог, ПРЕТПАЗЛИВОСТ: Јас сум Пензиониран Миксолог. Имам Приказни И Цел Ден Да Зборувам.!, Миксолог Застрелан Стакло Неодамнешно
Вежба Јога Мат Носете Торба Торба Превозникот Со Лента За Рамо Црвен Рак Рак Море Бел Корал, 6, 7х33, 9ин/17х86 см Јога Мат Торба Неодамнешно
Вежба Јога Мат Носете Торба Торба Превозникот Со Лента За Рамо Црвен Рак Рак Море Бел Корал, 6, 7х33, 9ин/17х86 см Јога Мат Торба

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

DEN 1.33
Ако На Почетокот Не Успеете, Обидете се Да Го Направите Она што Ви Го Кажал Вашиот Стоматолог. Застрелан Стакло, Стоматолог Керамички Неодамнешно
ЛГБТ гордо знаме цигара стакло од пепелници, тркалезно место за пушење, фиока за пепел за хотелска маса Топ декорација Неодамнешно
Телефонски антички фиксен телефон со високи луксузни домашни ретро жичен фиксни телефон за домашна декорација на домови Неодамнешно
Torrell Troup RC 2010 Панини дебитанти и starsвезди NFL фудбалска картичка 245 Неодамнешно
Torrell Troup RC 2010 Панини дебитанти и starsвезди NFL фудбалска картичка 245

Картичката е близу нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографија Испорачано во пластичен то

DEN 1088.00
Моторого Црн ЛЕД Мотоцикл Трепкачи За Трепкање Индикатори За Странични Маркери Трепкачи Компатибилни за 2013 Година СУЗУКИ ДРЗ400СМ Неодамнешно
Сито за тестирање на кол-пармер, месинг рамка/жица SS, 8 OD, целосна висина, бр. 325 Неодамнешно
Сито за тестирање на кол-пармер, месинг рамка/жица SS, 8 OD, целосна висина, бр. 325

Материјал : Месинг рамка, жица од не'рѓосувачки челик Тајлер Стандардна големина на екранот (мрежа) : 325...

DEN 0.33
IIVVERR 8mm Врв 15cm Должина Квадратни SDS дупчалка Дупчалка Дупчалка Дупчалка Алатка (Пунта де 8 мм Должина де 15 см Куадрадо Сдс Неодамнешно
IIVVERR 8mm Врв 15cm Должина Квадратни SDS дупчалка Дупчалка Дупчалка Дупчалка Алатка (Пунта де 8 мм Должина де 15 см Куадрадо Сдс

Име на производ : Ударна Вежба; Карактеристика : Квадратна ДУПКА за вежба СДС Материјал : ХСС;Ширина На Вр

DEN 0.33
Жхкјан 2 парчиња 12v Орел Очи Лед Светла Мотоцикл Дневно Трчање Светло Рефлектор Огледало Монтирање Магла Светло Опашка Враќање Резервна Неодамнешно
001PC 14DR ПРИКЛУЧОК-06PT-8 Неодамнешно
001PC 14DR ПРИКЛУЧОК-06PT-8

Технологијата со директен Вртежен Момент помага да се спречи заокружување на прицврстувачите Завиткан

DEN 3.00
Ултрапур 99,6% Нано Коцка Мезопорозен Јаглерод Во Прав За Каталитички-Истиот Ден Приоритетна Испорака Неодамнешно
Ултрапур 99,6% Нано Коцка Мезопорозен Јаглерод Во Прав За Каталитички-Истиот Ден Приоритетна Испорака

Име на производот : Коцка Мезопорозен Јаглерод Во Прав Изглед : Црн Прав Големина на честички : 3,26,6 nm; вол�

DEN 14320.00
Покрив за печатење на автомобили за печатење на кучиња Pawlion Pug Неодамнешно
Покрив за печатење на автомобили за печатење на кучиња Pawlion Pug

Конструирана со висококвалитетна полиестерска микровлакна ткаенина за максимална издржливост и удобн

DEN 2.33
4 пакувања канти за корпи за складирање на платно, торба за организатори на домови за шминка за возрасни, облоги за играчки за Неодамнешно
Мобилен 32gb Spice M - 5115 Micro Sdhc Картичката Е Прилагодена Форматирана за дигитално снимање со голема брзина, без загуби! Вклучува Стандарден Неодамнешно
Не Ми Треба Терапија Затоа Што Играм Игри на Табла. Одбор Игри Застрелан Стакло, Сарказам Одбор Игри, Керамички Чаша За Мажи Жени Неодамнешно
Женски чизми | Чизми и чизми за женски глужд | Борбени чизми за жени | Bootsенски патент теле -плитки | Најт чизми Неодамнешно
Женски чизми | Чизми и чизми за женски глужд | Борбени чизми за жени | Bootsенски патент теле -плитки | Најт чизми

Скејт чевли снежни чевли танцуваат чевли Увезени! Стил на пети : Бадем пети, алуминиумски пети, велосипе�

DEN 2.67
SZRMCC BlackMagic Hyperdeck Shuttle Camera Monitor Radio HD SDI 3G Флексибилен мек видео коаксијален RF кабел RG174 75OHM BNC машки до десен Неодамнешно
SZRMCC BlackMagic Hyperdeck Shuttle Camera Monitor Radio HD SDI 3G Флексибилен мек видео коаксијален RF кабел RG174 75OHM BNC машки до десен

Ова е флексибилен мек коаксијален SDI кабел од 75 Ohm RG174, кој се користи за поврзување на која било опрема со

DEN 335.84
Hioasis 140pcs Јасни златни пластични плочи - златни плочи за еднократна употреба служени за 20 -тина плочи вклучуваат 20 -те плочи, Неодамнешно
Hioasis 140pcs Јасни златни пластични плочи - златни плочи за еднократна употреба служени за 20 -тина плочи вклучуваат 20 -те плочи,

【Совршени компоненти】 140 парчиња јасни пластични плочи со сет на злато, вклучуваат 20 парчиња вечера, 20 �

DEN 639.84
Екстек 461995-Нист Комбинација Фото/Контакт Тахометар СО НИСТ Неодамнешно
Екстек 461995-Нист Комбинација Фото/Контакт Тахометар СО НИСТ

Точка Е КЛАСА II ласерски производ, 1mw излезна моќност Комбиниран Тахометар кој обезбедува комбинирани к

DEN 351.52
Проектор за ноќно светло на starвезда за деца, бебешка ноќна ламба со MusicBox, 360 ° Ротација расадник ноќно светло за бебе, Неодамнешно
Проектор за ноќно светло на starвезда за деца, бебешка ноќна ламба со MusicBox, 360 ° Ротација расадник ноќно светло за бебе,

【6 Поставени проектни филмови и ротација на 360 степени】 LED светлосен проектор доаѓа со 6 различни филмск

DEN 0.67