Yokive 20 парчиња отпорници на филмски метални оксидни филмови, отпорник на оската олово, чувајте ја работата со нормално коло, одлично за опрема за електрична енергиј?

Yokive 20 парчиња отпорници на филмски метални оксидни филмови, отпорник на оската олово, чувајте ја работата со нормално коло, одлично

DEN 1272.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Повеќенаменски - Нашите отпорници на филмови со метален оксид во моментов се користат во опрема за контрола на автоматизација на електрична енергија, а некои инструменти или уреди треба да работат во високо -температура на околината долго време Она што го добивате - пакетот доаѓа со отпорници на филмови со метален оксид од 20 парчиња кои се 3 W рејтинг на електрична енергија, 100 ом вредност на отпорност, 350 V издржливо напон, 350 V максимален работен напон, 750 V максимален напон на пулсот, 5% толеранција на отпорност, вкупна должина од 77,5 ± 10мм. Сигурен материјал - Оксидните филмски отпорници се изработени од метален материјал, можат да толерираат температури од -55 ℃ до 155 ℃, што може ефикасно да ја зголеми отпорноста. Специјален дизајниран - овој отпорник на филмот метал оксид има карактеристики на стабилна изведба, низок шум за време на работата, итн. Може да игра добра улога во ограничувањето и дистрибуирањето на струјата, намалувањето и дистрибуирањето на напонот и другите функции. Покрај тоа, тој е дизајниран со оска олово за лесна инсталација. Забелешка - Ве молиме, обрнете внимание на рејтингот на електрична енергија и вредноста на отпорот според вашата потреба пред да нарачате. Повеќенаменски - Нашите отпорници на филмови со метален оксид во моментов се користат во опрема за контрола на автоматизација на електрична енергија, а некои инструменти или уреди треба да работат во високо -температура на околината долго време. Она што го добивате - пакетот доаѓа со отпорници на филмови со метален оксид од 20 парчиња кои се 3 W рејтинг на електрична енергија, 100 ом вредност на отпорност, 350 V издржливо напон, 350 V максимален работен напон, 750 V максимален напон на пулсот, 5% толеранција на отпорност, вкупна должина од 77,5 ± 10мм. Сигурен материјал - Оксидните филмски отпорници се изработени од метален материјал, можат да толерираат температури од -55 ℃ до 155 ℃, што може ефикасно да ја зголеми отпорноста. Специјален дизајниран - овој отпорник на филмот метал оксид има карактеристики на стабилна изведба, низок шум за време на работата, итн. Може да игра добра улога во ограничувањето и дистрибуирањето на струјата, намалувањето и дистрибуирањето на напонот и другите функции.

Избор на купувачи

Хофман a4axfn аксијален вентилатор, 4 , 115V, 50/60 Hz Неодамнешно
Хофман a4axfn аксијален вентилатор, 4 , 115V, 50/60 Hz

Компактните вентилатори за ладење се идеални за апликации каде просторот за куќиште е ограничен и тивк�

DEN 2.33
ЛАВИНА ТАТО УСБ Микрофон Кондензатор Д80 Снимање Микрофон Со Штанд И Прстен Светлина За КОМПЈУТЕР Караоке Стриминг Подкастинг Неодамнешно
Метронски Импулсен Запечатувач 16 инчи, Рачна Машина За Запечатување На Топлина За Пластични Кеси, Заптивки За Вреќи За Смалување Тешка Неодамнешно Продажбата
Глава компатибилен со глава, капакот на лицето на лицето Професионален најлон замена на главата додаток за машина за дишење ленти за глава Неодамнешно
Фафан Долг Ракав Панталони Костум За Жени Моден Костум Патент Скијачки Спортови На Отворено Секојдневен Дебел Сноуборд Ромпер Долго Неодамнешно
Акру Масло За Чешлање Брада- Чисти Навлажнувачки Масла Неодамнешно
Акру Масло За Чешлање Брада- Чисти Навлажнувачки Масла

Направено со 100% Чисти Навлажнувачки Масла : Совршена мешавина Од Шеа Орев, Семе од Грозје, Јојоба, повтор

DEN 195.52
Сарџент уметност 16 унца течна метална акрилна боја, сребрена боја, не-остри, богати живописни пигменти, брилијантна матна завршница, Неодамнешно
Sineky 10PCS/LOT M3 M4 HEX BRASS SHASSING STORKING STORCHED COMCUTER COMPUTS MANTICOND SAPTOR Неодамнешно
Sineky 10PCS/LOT M3 M4 HEX BRASS SHASSING STORKING STORCHED COMCUTER COMPUTS MANTICOND SAPTOR

10 парчиња / многу цврсти месинг хексадецимален растојание Материјал : Цврст месинг Големина : Машкоженс�

DEN 1.67
n/Компјутерски Звучници Bluetooth Звучник Опкружувачки Звук Сабвуфер За Компјутер КОМПЈУТЕР ЛАПТОП USB Жичен Двоен Музички Плеер Мини Звучна Неодамнешно
Yamashita Kogei 04-0263-0205 Cambro Food Pan Cover, Clear, 1/6 Неодамнешно
Yamashita Kogei 04-0263-0205 Cambro Food Pan Cover, Clear, 1/6

Големина : 5,9 x 6,9 x 6,4 инчи (15 x 17,6 x 16 Материјал : Поликарбонат смола Земја на потекло : САД Големина : 5,9 x 6,9 x 6,

DEN 3.00
938 Внатрешен стил на задржување на стилот/челик/црна фос Неодамнешно
938 Внатрешен стил на задржување на стилот/челик/црна фос

Внатрешни прстени за задржување Carbon Spring Steel SAE 1060090 За аксијална инсталација во машински куќишта и здолн�

DEN 2.67
33890027 - ОЕМ надградена замена за Влезниот вентил за машина за перење LG Неодамнешно
33890027 - ОЕМ надградена замена за Влезниот вентил за машина за перење LG

Ова е сосема нова машина за вода за миење на OEM, влезен воден вентил Дел за замена на OEM со врвен квалитет!

DEN 308.80
Поликом за продолжување на микрофон за SoundStation EX и Premier Неодамнешно
Поликом за продолжување на микрофон за SoundStation EX и Premier

Кабли од 10 метри за микрофони за експанзија што се поврзуваат со премиерот на Sound Station Ex Проширете го ваш�

DEN 2.67
Магнетна Мешалка Топла Плоча 6L Капацитет За Мешање, 6.5 ' Lcd Мешалка За Топла Плоча w/ 2000rpm, Макс 572v/300 € Топла Плоча Со Неодамнешно
Магнетна Мешалка Топла Плоча 6L Капацитет За Мешање, 6.5 ' Lcd Мешалка За Топла Плоча w/ 2000rpm, Макс 572v/300 € Топла Плоча Со

Силна Моќност На Мешање : брзината На мешање На Магнетната Мешалка за Рингла може да биде до 2000 вртежи во

DEN 1574.40
Weetg 5W преносни -компатибилни звучници бас со сабвуфер звук кутија водоотпорни аудио плеери со бумбокс Неодамнешно
Weetg 5W преносни -компатибилни звучници бас со сабвуфер звук кутија водоотпорни аудио плеери со бумбокс

Поврзете се со паметен телефон, таблет во секунди преку Ниту една жица исто така не значи помалку пробле

DEN 296.00
Додаток SFP примопредавател Неодамнешно
Додаток SFP примопредавател

Таа е изградена според стандардите на МСА и е уникатно серијализиран и тестирани со податоци за податоц

DEN 0.67
JLP Silverado 1500 2500 3500 F150 F250 F250 F350 Ram Ramcharger Black Trailer Ball Cover Неодамнешно
JLP Silverado 1500 2500 3500 F150 F250 F250 F350 Ram Ramcharger Black Trailer Ball Cover

Едноставно притискање на капакот на топката за да ги собере сите стандардни 1 7 / 8 "и 2" топки за приколка и

DEN 352.00
32gb Турбо Брзина MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА SAMSUNG ПРОПЕЛ ПРО РАНТ. Мемориската Картичка Со голема Брзина Доаѓа со бесплатни Неодамнешно
Pdgjg мермерна шема Степлер десктоп пролетен напојуван за напојување за материјали за врзување на домашни канцеларии Неодамнешно
Pdgjg мермерна шема Степлер десктоп пролетен напојуван за напојување за материјали за врзување на домашни канцеларии

Тип : Степлер Големина : 12,5*6,5*3см (должина*ширина*Дебелина) Погоден тип на игла : 26 / 6, 24 / 6 Отпорни на абење �

DEN 1457.60
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Призма Неодамнешно
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Призма

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мека на допир, не ќе попуштат или кора Исчистете со благ детергент Направе�

DEN 2.67
Држач за мобилни телефони Cabilock Компјутер за монтирање таблета за перница држач за таблети рамна таблета штанд рамна подлога Неодамнешно
Unger Cleaning Aluminum навојна рачка за санитарна скрипта / четка комбо - 58 l Неодамнешно
Unger Cleaning Aluminum навојна рачка за санитарна скрипта / четка комбо - 58 l

Овозможува долг дострел над голем дел Големи нишки за компатибилност со слични производи Ергономски на

DEN 764.96
2 парчиња Цртан Филм Дизајн На Случај Жилети За Веѓи Тример За Бричење На Косата На Лицето Неодамнешно
2 парчиња Цртан Филм Дизајн На Случај Жилети За Веѓи Тример За Бричење На Косата На Лицето

Лесно се мие и не е лесно за ' рѓа и ви овозможува да се исечете под различни агли Дизајнираната покривка

DEN 1.33
418.154 Ø 25/2 ° Обратна валјак за Аги ЕДМ Неодамнешно
418.154 Ø 25/2 ° Обратна валјак за Аги ЕДМ

●Other OEM numbers:418154 ●Size:Ø 25 / 2° ●For use on : Agie EDM AC170 / 270 / 370 AC120 / 220 / 320 AC 150 370 HSS Sprint ●Product range : Onestop Full range EDM wear parts

DEN 1.67
Rolux RL-AFU1 Адаптер комплет против монтирање на USB и 5 DIF жици Неодамнешно
Rolux RL-AFU1 Адаптер комплет против монтирање на USB и 5 DIF жици

5 V USB, 72 V, 12 V кабли за напојување Со батеријата за напојување со злато може да обезбеди долго време за кам�

DEN 2384.00
Canittus произведен од KEK RV Surge Protector 30 AMP-Portable RV Camper напон чувар со водоотпорен покритие и анализатор на паметно Неодамнешно
Canittus произведен од KEK RV Surge Protector 30 AMP-Portable RV Camper напон чувар со водоотпорен покритие и анализатор на паметно

Надграден нов дизајн : Забележано дека многу купувачи разгледале некои покритие на заштитниот заштитни

DEN 3.00
Виснфа Нов монтиран телефон со велосипед со анти -челични раце АНТИ тресење и стабилно 360 ° Додатоци за ротација на велосипед Неодамнешно
Умен креации на лилјаци за Божиќни украси од 6 парчиња, разнишано декор за празници за новогодишни елки, црвени и бели Неодамнешно Продажбата
Умен креации на лилјаци за Божиќни украси од 6 парчиња, разнишано декор за празници за новогодишни елки, црвени и бели

✅ Класичен Божиќен декор Тема : Овој сет на украси е совршен начин да се донесе Божиќно расположение во �

DEN 223.84
POWERTEC 12826 13 HSS Planer Blades замена за Ryobi AC8630 AP1301 - Сет од 2 Неодамнешно
POWERTEC 12826 13 HSS Planer Blades замена за Ryobi AC8630 AP1301 - Сет од 2

Вклучува : (2) Планерски сечила 13 " Премиум алатки за сечење за апликации за обработка на дрво Замена на с�

DEN 0.33
3,3V 5V 12V 24V 1 модул на реле за канали Високо и ниско ниво на активирање на двојна опција за изолација на модулот за изолација на модулот Неодамнешно
10 парчиња KSD301 250V 10A 120 ° C Термостат Температура Температура Термална контрола Неодамнешно
10 парчиња KSD301 250V 10A 120 ° C Термостат Температура Температура Термална контрола

10 A 250 V KSD301 Термостат Температурен Термички контролен прекинувач нормално затворен Минута; големина : 3,4

DEN 0.67