HWGO 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон на напон, монитор за монитор LED индикатор за светло на ламбата за светло на светло

HWGO 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон на напон, монитор за монитор LED индикатор за светло

DEN 0.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Температура на животната средина : -25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 2-80 Hz, забрзување на 0,7 g ;. Релативна влажност на воздухот : ≤98%;. Рангот на загадување е три одделение, а категоријата на инсталација е III ;. Степен на заштита : глава IP65. Температура на животната средина : -25+55 ;. Работа под фреквенција на вибрации 2-80 Hz, забрзување на 0,7 g ;. Релативна влажност на воздухот : ≤98%;. Рангот на загадување е три одделение, а категоријата на инсталација е III ;. Степен на заштита : глава IP65. Извор на осветлување : LED; боја на ламби : r-Red, y-yellow, G-зелена, волт. : 60 V-500 V; Природа на снабдувањето : AC; Thread Dia : 22mm/0,87 “Оценета температура : T90; Life of Continuous Work : Обично над 30,000 часови. IP65 напон на работна фреквенција : 2,5k V (валидна вредност на AC), 1мин; индекс на истекување : CT1≥100; Фреквенција : AC 50-60 Hzpackage Вклучен : 1 PCX мерач на напон.

Избор на купувачи

208/240ВАК Не-Обратна Дефинитивна Намена Контактор 2П 75А Неодамнешно
208/240ВАК Не-Обратна Дефинитивна Намена Контактор 2П 75А

€ Точка : Дефинитивна Цел Магнетни Контактор ① Засилувачи со полно ОптоварувањеИндуктивни : 75 А ① Волт�

DEN 1.33
Aglide 6 ft осветлен кабел за продолжување на отворено со 3 електрични места за електрична енергија - 12/3 SJTW тешки жолти кабел за продолжување Неодамнешно
Хејарбајт Керамички Аксијален Оловен Осигурувач 5х20мм/0,2 х0, 79 Временски Застој БАВЕН Удар 8а 250в Временско Одложување Осигурувачи 5 Неодамнешно
Плочи за прекинувачи со светлина од 4 парчиња огледало двојно дупчење излез 4,72 x 2,91 Светло светло покритие Издржливи wallидни плочи Обвивки Неодамнешно
Френклин месинг W35058-SN-C Класичен брада со единечна Switchидна плоча/Покривна плоча/обвивка, сатен никел Неодамнешно
Френклин месинг W35058-SN-C Класичен брада со единечна Switchидна плоча/Покривна плоча/обвивка, сатен никел

Класичниот стајлинг на класичната колекција на wallидни плочи со брада е инспириран од деталните метални

DEN 3.00
Автоматски опсег дигитален мултиметар AC/DC напон струја на охм мерач на капацитет на ламба NCV Индукција Тестер Професионален волтметар Неодамнешно
Дгзи Термички Прекинувачи 30а Мини Големина Термички Преоптоварување Заштитник Притисни Копче Прекинувач Неодамнешно
Дгзи Термички Прекинувачи 30а Мини Големина Термички Преоптоварување Заштитник Притисни Копче Прекинувач

Номинална струја : 30А; влезна моќност : 125ВАЦ / 250ВАЦ / 32ВДЦ 5060хз Погоден за автомобилска, индустриска, морс

DEN 143.84
Лилоа 5 ПАРЧИЊА Долг Капак 14х51 Керамички Осигурувач 32А 40А 50А 63А Топливо Заградување ЗАUS18 Р016 14 * 51 Јадро На Осигурувачи Неодамнешно
Лилоа 5 ПАРЧИЊА Долг Капак 14х51 Керамички Осигурувач 32А 40А 50А 63А Топливо Заградување ЗАUS18 Р016 14 * 51 Јадро На Осигурувачи

Осигурувачи Fuses Note : моделот На Производот Случајно дозволете 13 СМ да се разликува поради рачно мерење П�

DEN 2.00
Gould TR400R 250V 400A 8 5/8x2 1/10 RK5 Временско задоцнување осигурувач Неодамнешно
Gould TR400R 250V 400A 8 5/8x2 1/10 RK5 Временско задоцнување осигурувач

Индикатор за по избор на цврста состојба Smart Spot Bravendspot Временско одложување за почетнички мотори и струи

DEN 1.00
1,5 ЗАСИЛУВАЧ 3АГ/МДЛ СЛО-УДАР ОСИГУРУВАЧ-50ПК Неодамнешно
1,5 ЗАСИЛУВАЧ 3АГ/МДЛ СЛО-УДАР ОСИГУРУВАЧ-50ПК

3АГ / МДЛ СлоБло стакло осигурувач За моментални бранови со висока струја СлоБло стакло осигурувач За мо

DEN 2.33
Feit Електрични 5 Инчен ИЛИ 6 Инчен LED Вдлабнати Осветлување Реновирање Светла, 120 Вати Еквивалент Висок Излез, 2000 ЛУМЕН 5000K Неодамнешно
Feit Електрични 5 Инчен ИЛИ 6 Инчен LED Вдлабнати Осветлување Реновирање Светла, 120 Вати Еквивалент Висок Излез, 2000 ЛУМЕН 5000K

ПРЕКРАСНО СВЕТЛО овие 6 во надградба на рефлектори имаат излез на лумен од 2000 година користејќи само 22 в

DEN 1167.20
WDBBY Дигитален професионален мем за стегање AC струја 6000 брои Вистински RMS мултиметар DC/AC напонски тестер диоди Ом тестови Неодамнешно
WDBBY Дигитален професионален мем за стегање AC струја 6000 брои Вистински RMS мултиметар DC/AC напонски тестер диоди Ом тестови

Притиснете "Поставување на задното осветлување" за да го вклучите задното осветлување на екранот и изме

DEN 2336.80
Купер БУСМАН ЈЦД-2Е Автобус Среден Напон Осигурувач Неодамнешно
Купер БУСМАН ЈЦД-2Е Автобус Среден Напон Осигурувач

Бусман Од Итон АБЦ1 / 10Р АВТОБУС МАЛ ДИМЕНЗИЈА ОСИГУРУВАЧ Произведено во САД Бусман Од Итон АБЦ1 / 10Р АВТО�

DEN 1270.40
Стаклен Осигурувач Вграден Држач За Осигурувачи, 12 Ga. Жица Води Неодамнешно
Стаклен Осигурувач Вграден Држач За Осигурувачи, 12 Ga. Жица Води

Жица Води 1 / 4" Х 11 / 4 " АГЦ стаклен осигурувач вграден држач за осигурувачи 12 мерач жица води...

DEN 0.67
Everleelectrix 4 Пакет 4.8A Wallиден излез со USB порти 15AMAMP Duplex USB -wallидни места за тампер отпорен на USB -излез полнач, Неодамнешно Продажбата
Everleelectrix 4 Пакет 4.8A Wallиден излез со USB порти 15AMAMP Duplex USB -wallидни места за тампер отпорен на USB -излез полнач,

Два бели USB излез со USB порти со комбиниран капацитет од 4,8А Брзо полнење на повеќето уреди директно не с�

DEN 639.84
N/A мултифункционален мерач на монитор на батеријата, 0-200V, 0-300A LCD дисплеј дигитална струја и детектор на напон Неодамнешно
N/A мултифункционален мерач на монитор на батеријата, 0-200V, 0-300A LCD дисплеј дигитална струја и детектор на напон

ЛЦДприказ : ЛЦД со голем екран со целосен поглед од 180 ° преглед, синото осветлување може да се вклучи / ис

DEN 0.33
Мерсен дел ATDR1 - 1/8 Decc: 600V 1-1/8A CC TD ОСИГУРУВАЧ Неодамнешно
Мерсен дел ATDR1 - 1/8 Decc: 600V 1-1/8A CC TD ОСИГУРУВАЧ

ЗасилувачСтапица 2000 временско одложување ATDR11 / 8 осигурувачите со мала димензија обезбедуваат заштита �

DEN 3.00
FI36100 600VAC 250VDC 100a 3Pole 200ka Калапи Случај Термички Магнетни Главната Плоча Прекинувач Неодамнешно
FI36100 600VAC 250VDC 100a 3Pole 200ka Калапи Случај Термички Магнетни Главната Плоча Прекинувач

Фи36100 ПанелПрекинувач; Тип Обликувана Кутија, Термички Магнетни, Главни; Рејтинг На Напон 600 ВОЛТИ НАИЗМ�

DEN 572.80
Минијатурен Прекинувач, 45 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 ПОЛ, Површински / Дин Стил На Монтирање На Шини, СЕРИЈА QOU Неодамнешно
Минијатурен Прекинувач, 45 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 ПОЛ, Површински / Дин Стил На Монтирање На Шини, СЕРИЈА QOU

● Ставка : Минијатурен Прекинувач ● Број На Столбови : 3 ● Активатор На Прекинувачот : Вклучи ● Ставка : �

DEN 288.00
Мерач на дигитален волтметар на jadeshay voltmeter 0.36inch Две жица DC 2.5-30V дигитален LED дисплеј мерач на напон Неодамнешно
Мерач на дигитален волтметар на jadeshay voltmeter 0.36inch Две жица DC 2.5-30V дигитален LED дисплеј мерач на напон

【Мултинамена】 : Професионален дигитален волтметар, може да се користи за мерење на напон на DC, прилагод

DEN 1291.20
Дигитален Мултиметарски Осигурувач FF630MA 1000v Керамички Осигурувач Со Брзо Дејство за Dc Дигитален Мултиметар 6,3 x 32mm Неодамнешно
Дигитален Мултиметарски Осигурувач FF630MA 1000v Керамички Осигурувач Со Брзо Дејство за Dc Дигитален Мултиметар 6,3 x 32mm

Димензии : 6, 3х32мм / 0,25 "х 1,25" Тип На Осигурувач : Брз Удар Номинален Напон : 1000v Номинална Струја : 630 MA (0,63 A)..

DEN 2.67
Flextreme 10/4 SOW Рефус Електрична Жица, 600V, Вода/Масло Отпорни Преносни Кабел Неодамнешно
Flextreme 10/4 SOW Рефус Електрична Жица, 600V, Вода/Масло Отпорни Преносни Кабел

ПРЕМИУМ ТФ ФЛЕКСТРЕМ 10 / 4 СЕЕ 100 Нога Кабел КАРАКТЕРИСТИКИ 4 x 10 AGG ПроводнициЦрна, Црвена, Зелена, БелаПОП

DEN 1096.00
Енергити без завртки Декоратор wallидна плоча Дете за безбедно излез, големина 3-банда 4,68 H x 6.53 L, нераскинлив поликарбонат термопластичен, Неодамнешно
Qcqiang 2PCS NPT3/4 Водоотпорна кабелска жлезда од не'рѓосувачки челик, прилагодливи заштитници на кабелска жлезда од 13-18мм Неодамнешно
Qcqiang 2PCS NPT3/4 Водоотпорна кабелска жлезда од не'рѓосувачки челик, прилагодливи заштитници на кабелска жлезда од 13-18мм

Големина : 3 / 4 "NPT, Кабелски опсег : 1318мм Карактеристики : кабелски жлезди од не'рѓосувачки челик, високо з�

DEN 3.33
HOMOYOYO 10PCS Тест Сонда сонда на автомобили Мерачи на автомобили Дигитален мултиметар осцилоскоп мултиметарски игли за мултиметар Неодамнешно
Плоштад Д / Шнајдер Електрични KH36250-ПОВТОРНО Сертифициран Неодамнешно
Плоштад Д / Шнајдер Електрични KH36250-ПОВТОРНО Сертифициран

Kh36250 Панел Прекинувач; Тип Обликувани Случај, Термички Магнетни, Главни; Напон РЕЈТИНГ 600 ВОЛТИ НАИЗМЕНИ�

DEN 1371.20
Мерач на напон Gooffy, тековен тестер дигитален дисплеј автоматско препознавање за домашен мултиметар Неодамнешно
Мерач на напон Gooffy, тековен тестер дигитален дисплеј автоматско препознавање за домашен мултиметар

Практична употреба : Овој тестер за напојување може да се користи за мерење на напон, капацитет за полне�

DEN 683.20
Moesgo 2 Gang Smart Dimmer Switch, независно контролирајте 2 светла, потребна е единечна пол, неутрална жица, паметен прекинувач Неодамнешно
Moesgo 2 Gang Smart Dimmer Switch, независно контролирајте 2 светла, потребна е единечна пол, неутрална жица, паметен прекинувач

【Белешка】 Потребна е неутрална жица; Единечен пол, а не 3 пат паметен прекинувач; Соодветна затемнета 300

DEN 1164.80
Приклучок за банана PCB, 4мм банана приклучок за приклучок со никел за откривање на месинг за месинг на месинг, преносни 5 парчиња за мултиметар Неодамнешно
LS251D LEEB Tester Tester Tester Digital Hardend Meter Range 170-960HLD Неодамнешно
LS251D LEEB Tester Tester Tester Digital Hardend Meter Range 170-960HLD

Погоден за мерење на железо, бакар, челик и други метални материјали Користејќи напредна технологија за

DEN 1374.40
НОВ ПЛОШТАД Д ФА36030 и-ЛИНИЈА 3П 30А 600В-АЦ И-ЛИНИЈА ПРЕКИНУВАЧ Д508484 Неодамнешно
НОВ ПЛОШТАД Д ФА36030 и-ЛИНИЈА 3П 30А 600В-АЦ И-ЛИНИЈА ПРЕКИНУВАЧ Д508484

Полјаци : 3 П Ампеража : 30 А ЗАСИЛУВАЧ Напон : 600 VAC Тип : Калапи Случај ШИФРА : Д508484 (НБМ) Ампеража : 30 А ЗАСИЛУ

DEN 14320.00
Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб Неодамнешно
Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб

● Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб ● Број На Столбови : 1 ® Засилувач Опсег : 0 до 30 А ① Конектор Тип :

DEN 1298.88
Светло прекинувач, вклучување/исклучен прекинувач за вклучување на кабелот со 2 парчиња со LED индикатор за табела за ламба за ламби Неодамнешно
Филект 2 парчиња 50а Тешки Изолирани Алигаторски Клипови,Крокодилски Електрични Тест Стеги За Батерии, Стегач За Полнач За Батерии За Неодамнешно
Davitu DC мотор - 37 DC Постојаниот магнет без четка за насочен мотор DC12V/24V DC бавен брзина на мотор прилагодлива брзина XD -WS37GB3650 -: Неодамнешно
Davitu DC мотор - 37 DC Постојаниот магнет без четка за насочен мотор DC12V/24V DC бавен брзина на мотор прилагодлива брзина XD -WS37GB3650 -:

Брзина (вртежи во минута) : 10rpm, напон (V) : 24 V Циркулациониот вентилатор, навлажнувачот, навлажнувачот, осв

DEN 1169.60
NTE Electronics R58 - 4a Серија R58 Термички Прекинувач, 250 Брзо Поврзување Терминал, 0.10 Оми Отпор, 4 Засилувач Неодамнешно
NTE Electronics R58 - 4a Серија R58 Термички Прекинувач, 250 Брзо Поврзување Терминал, 0.10 Оми Отпор, 4 Засилувач

0,250 " (6,35 мм) Терминали За Брзо Поврзување Не може Рачно Да се Сопне Индикатор За Визуелно Патување...

DEN 219.20
Џемита Прекинувач, Мкб Сигурен Стабилен За Секундарна Дистрибуција На Енергија За Сончева Енергија За Мал Систем За Производство на Неодамнешно
10 Мерач Жица Конзервирана Бакар Брод Кабел, igrely 10awg Морски Електрична Жица За Соларни Панел Приколка Автомобилски RV Звучник Жица, Пејзаж Неодамнешно
Sunlite 41410-SU LED Retrofit 4-Инчен Круг Вдлабнато Осветлување, CCT Подесување 30k/40K/50K Температура На Бојата, Затемнување, Неодамнешно
Sunlite 41410-SU LED Retrofit 4-Инчен Круг Вдлабнато Осветлување, CCT Подесување 30k/40K/50K Температура На Бојата, Затемнување,

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕНадградба НА ЛЕР без потреба од електричар Доаѓа со адаптер Со средна основа (Е26) и �

DEN 1599.84