Greenfield Threading 302609 GT/VTD #12-28NF HTGP H3 4FL GP Долна рака допре

Greenfield Threading 302609 GT/VTD 12-28NF HTGP H3 4FL GP Долна рака допре

DEN 112.96

Неодамнешно

Достапно на барање

Материјална примена за k леано железо М не'рѓосувачки челик n Не-ферозен метал p челик Тип на работа слепа дупка. Општа намена за апликација. Земја на потекло : Соединетите држави. Материјална примена за k леано железо М не'рѓосувачки челик n Не-ферозен метал p челик. Тип на работа слепа дупка. Општа намена за апликација. Земја на потекло : Соединетите држави. GT/VTD #12-28 NF HTGP H3 4 FL GP Долна рака.

Избор на купувачи

Алатки За Сечење кодијак KCT131536 САД Направија Цврста Премиум Карбидна Крајна Мелница, Обложена Со Алтин, 4 Флејта, Дијаметар Од 3/16 Неодамнешно
Валтер АГ-Х4044919-1.5-15 - Карбид Крај Мил, Метрички, 1,5 мм Мил Диа Неодамнешно
Валтер АГ-Х4044919-1.5-15 - Карбид Крај Мил, Метрички, 1,5 мм Мил Диа

Техничка Спецификација Точка Агол Радиус Крајот Мелница МатеријалОбработка Карбид Заврши Техничка Сп

DEN 969.60
Вежба Америка КБР 8.00 мм Карбид Крај Мил 4 Флејта 20.00 Мм Флејта Должина 63.00 мм Вкупна Должина Необложени Еден Крај Квадрат Неодамнешно
Вежба Америка КБР 8.00 мм Карбид Крај Мил 4 Флејта 20.00 Мм Флејта Должина 63.00 мм Вкупна Должина Необложени Еден Крај Квадрат

Големина 8,00 мм Материјал : Карбид Заврши : Необложени (Светли) Должина на флејта : 20,00 мм Вкупна Должина : 63

DEN 3.33
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња Неодамнешно
Дупчалка Карбид Вметнете У Дупчење Индексирана Вежба Вметнете За Метално Вртење Вметнете 10 парчиња

Дрво Вежба Малку Поставува Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Индексирани Вежба Вметнете За Метал В�

DEN 1.00
YG-1 07301CH HSSCo8 Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Центар За Сечење, Hardslick Финиш, 2-1/2 Должина, 5/16 Неодамнешно
YG-1 07301CH HSSCo8 Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Центар За Сечење, Hardslick Финиш, 2-1/2 Должина, 5/16

Централното сечење им овозможува на овие крајни мелници да дупчат во делот за почеток на слот Високи Пе�

DEN 905.60
Wokesi 2mm Радиус€6mm Shank®75mm OAL, 2 Флејти, Со Голема Брзина Челик Топката Носот Крајот Мил Цпу Рутер Адаптер Битови Мелење Алатки Неодамнешно
Sandvik Coromant, 870-1400-14-PM 4334, Corodrill 870 Веб-врв, карбид, десна рака, 4334 одделение, PVD Tialn, Zertivo Technology Неодамнешно
Sandvik Coromant, 870-1400-14-PM 4334, Corodrill 870 Веб-врв, карбид, десна рака, 4334 одделение, PVD Tialn, Zertivo Technology

Вежба за врвот на карбид : Заменливиот врв на вежба за карбид со долг, предвидлив живот и перформанси на �

DEN 3097.60
Widia A25Rnntol2 серија на врвни нишки A-NNT Groovering и Thraining Baring Bar, челик, дијаметар од 25 mm Shank, лева рака, должина од Неодамнешно
Widia A25Rnntol2 серија на врвни нишки A-NNT Groovering и Thraining Baring Bar, челик, дијаметар од 25 mm Shank, лева рака, должина од

Цврст дизајн за зголемена стабилност на вметнување за време на апликации за навој Теми за добар квалите

DEN 4111.20
5 парчиња двојно исечено 6x12mm глава Sizetungsten карбид ротари за ротирачки мелница за умирање за дупчење за гравура на резба за дупчење Неодамнешно
Ацетел Метрички Нишка Допрете М55 Х 1.5, Хсс Машина Допрете Десната Рака М55х1, 5мм Неодамнешно
Ацетел Метрички Нишка Допрете М55 Х 1.5, Хсс Машина Допрете Десната Рака М55х1, 5мм

®Големина и Должина : 6,69 " / 170мм, Глава На Конец : 1,97 " / 50мм, Квадратна Глава : 28,0 мм х 28,0 мм( Л*В), Дијаметар Н�

DEN 2511.84
Секач за мелење на хардвер 1/2 инчи и 12 мм Шанк Индустриско одделение од тркалезно коло од дрво за мелење на дрво за мелење секач за Неодамнешно
CS Unitec 1-3/8 X 4 Униброах Прстенест Секач Со Пилот Игла Неодамнешно
CS Unitec 1-3/8 X 4 Униброах Прстенест Секач Со Пилот Игла

Цпу прецизно тло за брза пенетрација, точност и долг животен век Флејтите ја извршуваат должината на се�

DEN 2.00
Абот 1,5мм x 60176; Засилен чак вилици - Стил П - Модел: How27M88S Чак Големина: 8 Просторна на дупки: .984 Висина: 2 Должина: 4 Ширина: Неодамнешно
Абот 1,5мм x 60176; Засилен чак вилици - Стил П - Модел: How27M88S Чак Големина: 8 Просторна на дупки: .984 Висина: 2 Должина: 4 Ширина:

Вилицата на струг, мека, за употреба со 8 во Чукови, целокупна должина 4 во, целокупна висина 2 во оваа лист

DEN 836.80
Славини за мелење на кокод, 2-56 UNC Thread 2B, машина со голема брзина челик 3 алатка за навојување на завртки за завртки-2-парчиња Неодамнешно
Dormer F302M18 Hexagon Rethreading Dinuts, Bright, M18, челик со голема брзина, приклучок 2,5 mm, дијаметар 1,48 , висина 11/16 Неодамнешно
Dormer F302M18 Hexagon Rethreading Dinuts, Bright, M18, челик со голема брзина, приклучок 2,5 mm, дијаметар 1,48 , висина 11/16

Заврши : Светла облога Тежина на пакет : 0,67 фунти Материјал : челик со голема брзина Земја на потекло : Шве

DEN 0.33
Карбид Мелење МАШИНА 8Х60 Алуминиум Бакар Дрво Крајот Мелење МАШИНА HRC55 3 Флејта ЦПУ Мелење Машина Волфрам Челик Крајот Мелење Машина Неодамнешно
ИГ - 1 18227 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, 42 Степен Хеликс, Долга Должина За Алуминиум, Тиалн-Екстремна Завршница, 6-1/2 Должина, 2 Неодамнешно
ИГ - 1 18227 Хсс Крај Мил, 2 Флејта, 42 Степен Хеликс, Долга Должина За Алуминиум, Тиалн-Екстремна Завршница, 6-1/2 Должина, 2

Остро сечење најсоодветен облик на флејта за сечење алуминиумска легура, итн Овие алатки се направени о

DEN 2.33
Сандвик Коромант, КНУКС 16 04 10Р11 4315, Вметнување Т-Макс За Вртење, Карбид, Паралелограм, Сечење На Десната Рака, 4315 Одделение, Ти+Ал2о3+Калај, Неодамнешно
Машински Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десна Рака Конец Допрете Вежба Рачни Алатки 1 парчиња Неодамнешно
Sandvik Coromant, C4-266RFG-27050-22, Steel Corothread 266 Сечење единица за вртење на конецот, десното намалување на раката, со течноста Неодамнешно
Sandvik Coromant, C4-266RFG-27050-22, Steel Corothread 266 Сечење единица за вртење на конецот, десното намалување на раката, со течноста

Придобивки од семејството на овој производ : Намалена машина и застој Одлична завршница на површината п

DEN 638.40
Џенси Слегер Прстенест Секач Со Врв На Карбид, Необложена Завршница, Стебло Со Навој М18 х 1,5, 2 Длабочина, 2-7/8 Дијаметар Неодамнешно
Џенси Слегер Прстенест Секач Со Врв На Карбид, Необложена Завршница, Стебло Со Навој М18 х 1,5, 2 Длабочина, 2-7/8 Дијаметар

Дизајнот без центар создава дупки со сечење само на периферијата на дупката за поголема продуктивност �

DEN 0.33
Карбидна Крајна Мелница, 22,0 мм Д, 38мм Сече Неодамнешно
Карбидна Крајна Мелница, 22,0 мм Д, 38мм Сече

Завршна мелница со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтн�

DEN 1454.40
VIDIA TCF1313R2SSF125E Врвот Намалување 4 Индексира Вежба, 1.313 Сечење Дијаметар, 2xD, Десната Рака Сече, 1.25 Стебло, Вметнете Големина Неодамнешно
VIDIA TCF1313R2SSF125E Врвот Намалување 4 Индексира Вежба, 1.313 Сечење Дијаметар, 2xD, Десната Рака Сече, 1.25 Стебло, Вметнете Големина

Една сеопфатна платформа Високо разноврсна вежба со различни геометрии и достапни оценки Платформата T

DEN 5362.56
Сандвик Коромант, 5513 020-10, Завртка За Глава Неодамнешно
Сандвик Коромант, 5513 020-10, Завртка За Глава

Собранието Точка Димензии на пакетот : 15,24 H x 0,762 L x 7,62 W (сантиметри) Тежина на пакетот : 0,008 килограми Земј�

DEN 82.40
1/8 Дијаметар 7/64 широк секач за копчиња HSS, директен заб, челик со голема брзина, тесна ширина, супер алатка, 26145, САД направени Неодамнешно
Кео Мелење 15054 Накит Пили, 1490 Стил, 0.035 Ширина, 1/2 Арбор Дупка, 170 Заби, 3 Сечење Дијаметар, ХСС, Необложени Слој Неодамнешно
Кео Мелење 15054 Накит Пили, 1490 Стил, 0.035 Ширина, 1/2 Арбор Дупка, 170 Заби, 3 Сечење Дијаметар, ХСС, Необложени Слој

Голема брзина крадат Кео Мелење секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи Ние ги користи

DEN 2.67
HSK63A 8 mm I.D. Држач за намалување на алатката HSK63AHPVTT08080M W/TUBE за ладење Неодамнешно
HSK63A 8 mm I.D. Држач за намалување на алатката HSK63AHPVTT08080M W/TUBE за ладење

Вие ги купувате на сликата HSK A 63 Shrink Fittoolholdersold by M & J алатки Llcdayton, спецификации на ohioproduct и / или етикетира

DEN 3.33
Lixfdj Риболов Додаток Алатка Риболов Прачка Држач Цевка Вметнете Справи Со Капа Капак Заптивка Брод Кану / / 288 Неодамнешно
Lixfdj Риболов Додаток Алатка Риболов Прачка Држач Цевка Вметнете Справи Со Капа Капак Заптивка Брод Кану / / 288

Оваа ставка го вклучува капакот на капачето со гумена основна заптивка Оваа ставка е лесна за инсталира

DEN 937.60
НАЈДОБРА АПЛИКАЦИЈА ЗА ФЛЕЈТА СО КАРБИД 2 ДОЛГА ДОЛЖИНА 3/8 КРАЈНА МЕЛНИЦА Неодамнешно
НАЈДОБРА АПЛИКАЦИЈА ЗА ФЛЕЈТА СО КАРБИД 2 ДОЛГА ДОЛЖИНА 3/8 КРАЈНА МЕЛНИЦА

Универзална Апликација 2 Флејта Карбид Крај Мелница Дијаметар На Сечење : 0,375 " / 3 / 8" Дијаметар На Стебло�

DEN 1.67
Микро 100 QFR-017-10 Жлеб Алатка-Брза Промена.017 Ширина.030 Проект.180 Мин Роден Диа, 5/8 Макс Носеше Длабочина.0863 Офсет, 3/16 Шенк Неодамнешно
Микро 100 QFR-017-10 Жлеб Алатка-Брза Промена.017 Ширина.030 Проект.180 Мин Роден Диа, 5/8 Макс Носеше Длабочина.0863 Офсет, 3/16 Шенк

Дизајниран за генерирање жлебови со целосен радиус во дупки Полирано поделено лице за подобрено задрж�

DEN 544.00
ВИДИЈА 6127358 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Должина од 42,2 Неодамнешно
ВИДИЈА 6127358 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Должина од 42,2

ВИДИЈА 6127358 Метричка Крајна Мелница За Заклучување На Дуолок Дуо 11,5 Мм Диа, Длабочина На Сечење ОД 3 ММ, Д�

DEN 925.92
Burkit 7/8 -14 UNF Tap and Die Set, 7/8 x 14 UNF машина Тема Допрена и тркалезна десна рака Неодамнешно
Burkit 7/8 -14 UNF Tap and Die Set, 7/8 x 14 UNF машина Тема Допрена и тркалезна десна рака

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 1.33
Burkit 1-3/16 -8 UN ROUND NIGHTING DIE, 1-3/16 x 8 UN машина нишка умира десна рака Неодамнешно
Burkit 1-3/16 -8 UN ROUND NIGHTING DIE, 1-3/16 x 8 UN машина нишка умира десна рака

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 1 3 / 16 инчи, TPI : 8 заби по инч, насока на сечење :

DEN 0.67
Нијагара Цуттер С938Р-0,625-Д4-Р060.0-З9 С938Р Карбид Радиус Крај Мил, Алтин Финиш, 9 Флејти, 5/8 'Сечење Дијаметар, 5/8' Стебло Дијаметар, Неодамнешно