Комплети за наводнување на капка по капка од FDIT 25m Микро капка подигање автоматско тајмер самостојно заводнување градина DIY систем за црева

Комплети за наводнување на капка по капка од FDIT 25m Микро капка подигање автоматско тајмер самостојно заводнување градина DIY систем

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

Може автоматско наводнување кога адаптерот за тесна нишка од чешма и отворена вода Прилагодливо, може да се прилагоди за да се сместат корита, садовите, корпите за виси и градинарските кревети. Можете да ги водите сите ваши растенија лесно користејќи го овој систем за микро наводнување. Овој систем исто така ја намалува употребата на вода до 70% над традиционалните прскалки со фокусирање на вода директно во коренот. Лесно за инсталирање, заштеда на време и намалување на отпадот од вода, совршен за постројки за внатрешен двор, атриум и стаклена градина. Може автоматско наводнување кога адаптерот за тесна нишка од чешма и отворена вода. Прилагодливо, може да се прилагоди за да се сместат корита, садовите, корпите за виси и градинарските кревети. Можете да ги водите сите ваши растенија лесно користејќи го овој систем за микро наводнување. Овој систем исто така ја намалува употребата на вода до 70% над традиционалните прскалки со фокусирање на вода директно во коренот. Лесно за инсталирање, заштеда на време и намалување на отпадот од вода, совршен за постројки за внатрешен двор, атриум и стаклена градина. Карактеристики : 1. Можете лесно да ги водите сите ваши растенија со помош на овој систем за микро наводнување. Прилагодливо, може да се прилагоди за да се сместат корита, садовите, корпите за виси и градинарските кревети. Може автоматско наводнување кога вашиот адаптер за тесна нишка и отворена вода. Овој систем исто така ја намалува употребата на вода до 70% над традиционалните прскалки со фокусирање на вода директно во коренот.

Condition: 100% Brand New
Material: abs
Color: As Pictures Shown
Hose Length: approx.25m/82ft
Diameter(Inner*Outer): approx. 6*4mm/0.24*0.16in
Weight: Approx.712g/25.1oz
Package list:  
1 * Universal Adapter:
1 * Quick Adapter:
1 * Nipple Adapter:
1 * Material Belt:
10 * Spray Nozzle :
5 * Orange Spray :
1 * Tube 25Meters:
5 * Straight Tee:
5 * Flat Tee:
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на купувачи

ZYM119 Зголемување на конверторот засилување на модулот за напојување на модулот DC 600W 10-60V до 12-80V Научен експеримент Модул Неодамнешно
ZYM119 Зголемување на конверторот засилување на модулот за напојување на модулот DC 600W 10-60V до 12-80V Научен експеримент Модул

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за ре

DEN 1155.20
Метална затегнување на затегнување на пролетта Дијаметар на жица со DIY со 3,5 мм надворешен дијаметар од 1 мм 19 мм должина од 60 мм до 500 Неодамнешно
Хфенг Комплет За Контрола На Пристап До Отворени Врати ИП68 Водоотпорен Рфид Читач На Картички За Тастатура + Напојување + Копче Неодамнешно
CMT 550-210 Повеќенаменска Дупка Со Дијаметар од 8-1/4, Шестоаголна Нога Неодамнешно
CMT 550-210 Повеќенаменска Дупка Со Дијаметар од 8-1/4, Шестоаголна Нога

Исечете керамички плочки, дрво, МДФ, Треспа, пластика, гипс картон, меки тули, вар тули и многу повеќе Брз�

DEN 4030.24
Волтер Дизајн HO045B Дома дрвена рамка за слика, 11,75 x 17,75 инчи, црна Неодамнешно
Волтер Дизајн HO045B Дома дрвена рамка за слика, 11,75 x 17,75 инчи, црна

Висококвалитетна фото рамка со поширока лента Направено од дрво Идеално за модерен дизајн со засилена �

DEN 1.67
Богатствата НА каролина Bb7573sh4 Акварел Магдонос Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид Неодамнешно
Malco SS/SS42DX Rivet: Опсег 063-125 Неодамнешно
Malco SS/SS42DX Rivet: Опсег 063-125

Силна, безбедна врска Нема да се олабават со вибрации Може да се користи таму каде што пристапот е огран�

DEN 2.67
X-Dree 2 PCS Silver Tone Electric Planer Planer Alective Planer Blades за H-ITA-C-HI F20 (2 Piezas de Acero Inoxidable En Tono Playeado, Неодамнешно
X-Dree 2 PCS Silver Tone Electric Planer Planer Alective Planer Blades за H-ITA-C-HI F20 (2 Piezas de Acero Inoxidable En Tono Playeado,

Име на производот : Планерско сечило; одговара модел : За HITACHI F20 Материјал : не'рѓосувачки челик; боја : ср�

DEN 165.92
MXIAOXIA PRO PC CASE вентилатор RGB 120MM AURA SYNC 5V/3PIN Тивка ладилник на процесорот Постави вентилатор 6 пински радијатор за прилагодување Неодамнешно
Etriye 1/35 WWII германски артилериски смола смола фигура умре модел // lj5-31 Неодамнешно
Etriye 1/35 WWII германски артилериски смола смола фигура умре модел // lj5-31

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

DEN 1.00
Замена на машини за играчки пролетен компресија пролетен притисок пролетно враќање на пролетниот дијаметар на жицата од 1,6мм / надворешен Неодамнешно
Смешни Папучи Од Меурчиња Од Личи Масажа Папучи Со Меурчиња За Мажи Жени Смешни Влечки За Бањи Без лизгање Влечки За Теретана Влечки Неодамнешно
Полирање, пескарење шкурка 20ps 50 mm вода чистач шкурка 2 инчи решетка 800-2000 песочен диск кука и јамка шкурка со шкурка со Неодамнешно
Полирање, пескарење шкурка 20ps 50 mm вода чистач шкурка 2 инчи решетка 800-2000 песочен диск кука и јамка шкурка со шкурка со

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна Д�

DEN 0.67
2000 пар Неодамнешно
2000 пар

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

DEN 2.00
6 ПАРЧИЊА Филтер Компатибилен ЗА Карчер МВ4 МВ5 МВ6 WD4 WD5 WD6 Влажни&засилувач;Сува Правосмукалка Замена Делови2.863-005.0 Хепа Филтри Неодамнешно
Shortsенски шорцеви за пешачење во Вајаџер 5 инчи Интрим Брзи суви шорцеви за истегнување летни лесни голф -шорцеви за патувања на отворено Неодамнешно
Карбид Мелење Машина 4-8/5-9/5-10/6-10/8-12мм Хсс Џеб Дупка Вежба Дрво Вежба Неодамнешно
Карбид Мелење Машина 4-8/5-9/5-10/6-10/8-12мм Хсс Џеб Дупка Вежба Дрво Вежба

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 384.64
Чуниу мијалник за миење садови за бања бања решетката тоалет за миење на тоалетот агол агол за складирање решетката за складирање Неодамнешно
Biritalo Outdoor Walls Sconce Lights Anti-Rust Matte Wallид монтирање осветлување , водоотпорен LED Sconce надвор од wallидната ламба Неодамнешно
Biritalo Outdoor Walls Sconce Lights Anti-Rust Matte Wallид монтирање осветлување , водоотпорен LED Sconce надвор од wallидната ламба

[Водоотпорна и докажана од 'рѓа] : Осветлувањето на wallидот Сконос усвојува рамка за алуминиум отпорна на

DEN 1904.00
Голем капацитет молив кутија животни свињи говеда училиште за молив торбичка торба за шминка торба за тинејџери девојчиња 7,5x3x1.5in Неодамнешно
Квантни четири проекти за лемење на возачот на моторот DIY комплети за електроника со документација преку Интернет - Комплет за практики Неодамнешно
Розова Светла Надворешна Декорација, 132ft 400 LED Розова Стринг Светла Божиќ Декорација, Поврзување 8 Режими Јасна Жица Треперење Неодамнешно
Делови на алатки Правоаголник на панел за мерач на напон на напон DC 0-200V SG-670 Неодамнешно
Делови на алатки Правоаголник на панел за мерач на напон на напон DC 0-200V SG-670

Тип : Друго Број на модел : Употреба : Дома DIY Број на модел : Употреба : Дома DIY Спецификации : Име на произв

DEN 574.40
Alremo Huangxing - FA2-6/1Bek заклучување на електрична алатка Електрична контрола на копчето за контрола на брзината Неодамнешно
Alremo Huangxing - FA2-6/1Bek заклучување на електрична алатка Електрична контрола на копчето за контрола на брзината

Модел : Електричен прекинувач за вежба Тип : Заклучете го Име на стоки : Прекинувач за регулирање на брзи�

DEN 3.00
Победа на воениот лирд на море Јамато Империјална јапонска морнарица за победа на морето Втората светска војна Топ борбени пластични Неодамнешно
Море Галеб Осветлување Г560215-67 ПЛС замена дел Неодамнешно
Море Галеб Осветлување Г560215-67 ПЛС замена дел

Ова Е Оем Предвидени Замена Дел За Прашања Во Врска Со Склопувањето, Ве Молиме Погледнете Го Упатството

DEN 1435.20
Римски блескав Ноќта на вештерките Мини LED 2,5 x 1,75 акрилен декоративен Божиќен снежен вода Глобус сет 3 Неодамнешно
Римски блескав Ноќта на вештерките Мини LED 2,5 x 1,75 акрилен декоративен Божиќен снежен вода Глобус сет 3

(Сет од 3); Додадете малку плашлив шарм на вашиот простор за живеење со овие забавни мини предводени снеж�

DEN 445.76
Диск за резба на дрво, прицврстување на секач за мелење на тркала за алатка за гравура за обработка на мелница за мелница Неодамнешно
Диск за резба на дрво, прицврстување на секач за мелење на тркала за алатка за гравура за обработка на мелница за мелница

【Перформанси】 Овој совршен секач за мелница за мелница има специјален дизајн против беккарпа, лесен з�

DEN 0.67
Ск Рачни Алатки 47148 3/4-Инчен Диск 12 Точка Стандард Фракционо Приклучок 1-1/2-инчен Неодамнешно
Ск Рачни Алатки 47148 3/4-Инчен Диск 12 Точка Стандард Фракционо Приклучок 1-1/2-инчен

СК ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : ск рачни алатки, вклучувајќи ги и нашите приклучоци, се произведени на крути

DEN 2.33
10 парчиња нокти 3D Ноќта на вештерките на Ноќта на вештерките, уметноста на чекорите, пајакот на черепот со рингестонс, гроздобер скелет, Неодамнешно
Surecall широк опсег Јаги насочен антена од 10 до 11dbi добивање со конектор F-женственост Неодамнешно Продажбата
Surecall широк опсег Јаги насочен антена од 10 до 11dbi добивање со конектор F-женственост

FFemale конектор 1011 ДБИ добивка Широк опсег : 2 G, 3 G & 4 G LTE (698 2700 MHz) Надворешна јаги антена...

DEN 1081.44
BORA CENTIPEDE 4x8 15-утне работното место и преносна табела | Поддршка за XL Sawhorse со преклопување, склопувачки челични нозе, CK15S и не-лизгачки Неодамнешно Продажбата
Адаптер за AC Omnihil компатибилен со Seagate 9zq2p5-500 2 TB HDD HD Goflex регулирано напојување Неодамнешно
Адаптер за AC Omnihil компатибилен со Seagate 9zq2p5-500 2 TB HDD HD Goflex регулирано напојување

Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен Сите производи се тестираат за да ја надминат / испол

DEN 0.33
Dymo LabelWriter Duo 300DPI 55 етикети во минута печатач за етикета; Печатач со етикета 180dpi D1 лента Неодамнешно
Dymo LabelWriter Duo 300DPI 55 етикети во минута печатач за етикета; Печатач со етикета 180dpi D1 лента

Ги отпечати сите стилови на етикети со хартија за умирање, вклучително и поштенски марки Поштенски, плу�

DEN 2559.84
SVQBR 1616H16 Струг Машина Машина Надворешни Здодевни Сечење Алат Неодамнешно
SVQBR 1616H16 Струг Машина Машина Надворешни Здодевни Сечење Алат

Држачот за алатки ЦПУ е врската помеѓу машинските алати и алатите Сосема нов, висок квалитет, висока пре

DEN 0.33
Декларации за паметни доилки, Божиќни декорации за нокти, декорации за пренесување на вода, тетоважа со нокти, модерна уметност Неодамнешно
Jeanoko Mini Micro Electric Alement Aluminum рачно прилагодување на гравура за гравура за мелење Пен за мелење на пенкало УСБ полнење за полирање Неодамнешно
Скала модел на автомобили за Ford Mustang Shelby GT500 Diecast легура на легура на автомобили Подарок метал суперавтомобил возило Неодамнешно
Скала модел на автомобили за Ford Mustang Shelby GT500 Diecast легура на легура на автомобили Подарок метал суперавтомобил возило

【Добри подароци】 : Погодно е за роденден и Божиќни подароци, убаво спакувани, пакување на кутии за прик�

DEN 465.60
CIIEEO 1 компјутер Транспарентен приказ за брошури за брошури за заштитни плочи со џеб фото -албум со фото албуми Фото албум, Неодамнешно