Ynxing Bungee Resistance Brape Band Set, комплет за брзина на вртење за подобрување на силата, експлозивна моќ, агилност, вертикално скокање и брзина на спринт

Ynxing Bungee Resistance Brape Band Set, комплет за брзина на вртење за подобрување на силата, експлозивна моќ, агилност, вертикално скокање

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

【Прилагодливи ленти】 : Сетот за обука за агилност на брзината може да ги задоволи потребите на различни возрасти и различни бројки Максималната висина може да се прилагоди на 52 см/20,47 во и минимум може да се прилагоди на 37 см/14,56 во. Појасот на половината може да се прилагоди на 75cm-130cm/29,5 in-51. Уникатниот дизајн може да го олесни притисокот на грбот и да го исправи грбот. 【Кабел за отпорност на банџи】 : Кабелот за скокање на банџи е разноврсна алатка за обука со 80 килограми јачина на отпорност за примена на отпорност во вежби за агилност и сила. Покривот на ткаенината е ограничена во цевка што може да се сруши во топлина, така што нема да излезе дури и ако го повлечете до 2,5 пати поголема од нејзината оригинална должина. 【Мулти-насочен тренинг】 : Прилагодлив појас со 360 Д-прстени ви овозможува да тренирате во која било насока. Позицијата на Д-прстенот слободно ќе се пресели во аголот на применетиот отпор и ќе го забрза и забави во која било дадена насока. 【Обука за отпорност】 : Посебен тренер за забрзување е совршен за фудбалски тренинг, тркачи, практичари за физички тренинзи, пливачи, тренери за кошарка и обука на патеки и терен за подобрување на нивото на брзина, забрзување, агилност и јачина на нозете. 【Поставени ленти за отпорност на отпор】 : можете да го изберете начинот на кој сакате да тренирате сам или со партнер. 2pcs : 1*2m/3m Банги јаже, 1*појас. 4pcs : 1*2m/3m Банги јаже, 1*појас, 1*рачка, 1*каиш. Материјал : Латекс цевка, најлон, покривка на крпа, железо. Големина : 2м/78,7in/6,6ft. Фунта : 60 ​​bs. Време на издолжување : 2,5 пати. Секое движење ги стимулира мускулите низ нозете. Овој отпор лесно го зголемува срцевиот ритам додека градите сила во нозете додека ја завршувате вашата рутина. Однесете го вашето тело на следното ниво со комбинација на техники за обука на кардио и отпор. Опремата за обука на брзина на Ynxing може да се користи за да се направат спортистите побрзо, да се зголеми нивниот биланс и да се претстави подобро. Проверете го опсегот за оштетување за да избегнете кршење за време на вежбањето. Не користете ленти за отпор на груби или заглавени површини. Чувајте на ладно, суво место подалеку од влага, извори на топлина и директна сончева светлина. Избришете со влажна крпа за чистење на опсегот за вежбање, наместо да користите сапун што ќе го оштети или ослабне латексот.

Избор на купувачи

Безбедносно вежбање на латекс-вежби за вежбање на опсег на опсегот 4 нивоа на отпорност на отпорност достапни за нозе, задник, Неодамнешно
Подарок за мажи за напојување со моќност 1100lb капацитет на кафез, сквоти, решетката за комплетно тело со повеќе функции на фитнес Неодамнешно
Веклин куче шепа графички печати маички жени кратки долги ракави пулвер, loveубов срце врвови кучиња мама дуксерии Неодамнешно
Веклин куче шепа графички печати маички жени кратки долги ракави пулвер, loveубов срце врвови кучиња мама дуксерии

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 65% полиестер, 35% памук Повлечете го

DEN 223.84
EDX со издржливост 3 парчиња сет за тонирање на отпор, розова Неодамнешно
EDX со издржливост 3 парчиња сет за тонирање на отпор, розова

Што е вклучено : 1 4 'опсег со тежок отпор, 1 опсег 8 и 1 кружен опсег на глуждот Достапно во повеќе бои : црна,

DEN 415.52
Јога мат, мала вежба за домашно вежбање јога мат за жени, 23,6 инчи целта дополнителна дебела гума со висока густина против гума за туристи, Неодамнешно
Сив волк јога мат тренинг Менс јога мат не лизга густо подот за вежбање душеци зафаќа пилатес спортски сали јога душеци за жени Неодамнешно
Продавница игра 9 бендови за обука за отпорност на безбол мекобол - тренер за јачина на рака, тренинг за тренирање, спортист загревање Неодамнешно
2 парчиња меки спортски крпи за пот -микрофибер спортски салата за теретани брзо сушење за тренинг фитнес јога пешачење патување Египет Неодамнешно
Gayo Yoga Boltster за реставративна јога- направена со памук, сетот за јога перници вклучува дополнително покритие за перење и торба за Неодамнешно
QBOMB 2PCS засилувач на прстот, прилагодлив вежбач на прсти, вежбач за продолжување на прстите со 6 отпорност, тренинг за свиткување Неодамнешно
Сибзех рака нацртана Ајфелова кула Премиум густа јога мат, еко пријателска гума и фитнес, не лизгачки душек за сите видови на јога и Неодамнешно
Натопено појас и нафрлање на колкот, Achwishap 2 во 1 фитнес појас за кревање тегови во теретана, влечење, сквотот и нафрлање Неодамнешно
Натопено појас и нафрлање на колкот, Achwishap 2 во 1 фитнес појас за кревање тегови во теретана, влечење, сквотот и нафрлање

Користете ги лаковите за да ги врзувате тежините, како што се гира, плоча со тежина или котел Исечете ги �

DEN 2.00
Yasez хоризонтална лента за влечење вежба за вежбање домашна фитнес опрема wallид Паралелни шипки Возрасни внатрешни wallидни хоризонтални Неодамнешно
GPPZM женска теретана торба спортска фитнес чанта обука за чевли патувања женски сув и влажна јога мат Неодамнешно
GPPZM женска теретана торба спортска фитнес чанта обука за чевли патувања женски сув и влажна јога мат

Спорт : Фитнес / пливање / вежбање на отворено / јога Пол : Машки и женски Материјал : најлон Големина : L41W20H2

DEN 449.60
WANAP SMART пондерирана фитнес на обрачот за губење на тежината на возрасните, 2 во 1 фитнес масажа што не паѓа со бројач, 15 одвојливи Неодамнешно
Мажи лесна предна предна јакна Класик quакард опуштено вклопување ветерници за ветерници, случајно палто за голф на отворено Неодамнешно
Американска земја мапа на јога мат торби со целосна зипска торба за носење жени за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента Неодамнешно
Машки летни поло маици обични кратки ракави за кратки ракави, врвови по зипчиња за лабава вклопена спортска спортска полова туника врвови Неодамнешно
Прободи пилатес стол со топка, стол за вежбање за канцеларија и биро, стол за јога со покривка на топката за стабилност, стол Неодамнешно
Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, црвена зелена розова карирана лента Неодамнешно
Sdlkfreli 6mm Дополнителен густ јога мат, морски брод едриличар образец морнарица печатење еко-пријателски вежби за вежбање душеци Неодамнешно
Besportble Прилагодлив палецот на зглобот Сплит Спортски рачки за стабилизација на стабилизирачки заграда за повреди на повреди Неодамнешно
KFJBX мускулен ролери цврст јога колона салата фитнес пена ролери пилатери за вежбање опрема за вежбање Неодамнешно
KFJBX мускулен ролери цврст јога колона салата фитнес пена ролери пилатери за вежбање опрема за вежбање

Издржлива структура може да спречи 。 Фина текстура, силен зафат。 нема да ја снема или чип нема да ја изг

DEN 9228.80
Дија микрофибер спорт спортски салата за ладење Абсорбента ладење крпа за тренингот 2 пакува мека пот пот пешкир за бања јога пливање Неодамнешно
Хардкор тренинг панталони за компресија Хексагон Камо Машки хеланки основни слое Неодамнешно
Хардкор тренинг панталони за компресија Хексагон Камо Машки хеланки основни слое

100% полиестер Затворање на ременот Ткаенина : 88% полиестер 12% спандекс мала тежина и издржливост...

DEN 799.20
ZLXDP продолжена ткаенина за отпорност на јога појас, користена за нозе задникот за помош на помош за помош на фитнес за фитнес за помош Неодамнешно
TKO Extreme отпорност на јамките вклучуваат 5 нивоа на вежби за сила Неодамнешно
TKO Extreme отпорност на јамките вклучуваат 5 нивоа на вежби за сила

Изградете јачина и вратете ја подвижноста на мускулите и зглобовите одлично за терапија или вежбање б�

DEN 206.40
Рачни нацртани диносауруси јога мат торби со целосна зип торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента Неодамнешно
Повлечете ги опсезите за помош поставени од функционална фитнес. Бенд за обука на тешки отпор и помош Неодамнешно
Повлечете ги опсезите за помош поставени од функционална фитнес. Бенд за обука на тешки отпор и помош

Трајна издржливост Нашите 41 ”фитнес опсези на латекс се направени со квалитет и удобност во умот Напра�

DEN 0.67
Фитнес бенд на Münki Performance за колкови, лекови и тренинзи за нозе Неодамнешно
Фитнес бенд на Münki Performance за колкови, лекови и тренинзи за нозе

Направени од ткаенина, овие ленти се еластични и издржливи зафат однатре го спречува опсегот да се трка�

DEN 769.60
Црн плашлив Ноќ на вештерките Јога МАТ носач торба со рамо од каиш за јога, торба за салата за салата, торба за плажа, торба за плажа Неодамнешно
Отпорност фитнес гумен бенд постави тренинг јога спортски боксерски фудбал кошаркарска кошарка за скокање на брзината на сила за вежбање Неодамнешно