ZSEDP 5 Влез 1 излез / 1 во 5 OUT HIFI Пасивен аудио влезен сигнал селектор на сигнал за сигнален сигнал за сигнал за сигнал Сплитер на сигнал

ZSEDP 5 Влез 1 излез / 1 во 5 OUT HIFI Пасивен аудио влезен сигнал селектор на сигнал за сигнален сигнал за сигнал за сигнал

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Спецификации : Аудио влез со пет канали, аудио излез на каналот (5 на 1 надвор) Исто така, може да се користи вака : 1 влез 5 излез. Големина : 100*145*54мм. Боја : Песочна сребрена бела боја. Префрлувањето на аудио сигналот на ниво на HIFI се обезбедува преку терминалот CMC 807 RCA и ротациониот прекинувач специфичен за аудио-специфичен. Се користи како избор на извор помеѓу различни играчи, поддржува до 5 канали на влез на аудио сигнал и 1 канал на аудио сигнал. : 1 влез 5 излез : 100*145*54mmweight : 700g Color : Sandblasted Silver Whiteno Потребна е моќност Spuuly Use Quality Brand Switch Нов ротирачки опсег, посветен за аудио и RCA Terminal CNC Solid Aluminum Knobpackage вклучете : 1.

Избор на купувачи

Koopao 3,5 mm Aux кабел, 3,5 mm машки до машки помошен кабел, 24K обложување на приклучокот најлонски плетенка за слушалки за Неодамнешно
Koopao 3,5 mm Aux кабел, 3,5 mm машки до машки помошен кабел, 24K обложување на приклучокот најлонски плетенка за слушалки за

3,5 мм машки до машки кабел * 1 парчиња Велкро лента * 1pc ★ 【Аудио пренесување без загуба】 Овој аудио кабел

DEN 2.33
Panduit raf5wh -e десен агол што одговара за LD5 Raceway - пакет од 20 Неодамнешно
Panduit raf5wh -e десен агол што одговара за LD5 Raceway - пакет од 20

Обезбедете иновативно и задоволувачко канцелариско опкружување Одржувајте ја визијата за да се овозмо

DEN 499.36
AEXIT 57mm DIA SONER SEANDER SILEDER TONE ROUND ORETER MAGNET SONDER SONDSPEAKER 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 0,5W Неодамнешно
AEXIT 57mm DIA SONER SEANDER SILEDER TONE ROUND ORETER MAGNET SONDER SONDSPEAKER 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 0,5W

Име на производот : Говорник на магнет; моќност : 0,5 W; Отпорност : 8 ом Тип : Надворешен магнет; форма : тркал

DEN 2.67
COMICA CVM-D-UC 3,5 mm TRS до USB-C аудио адаптер кабел за сите микрофони со 3,5 mm аудио излезен приклучок Неодамнешно
COMICA CVM-D-UC 3,5 mm TRS до USB-C аудио адаптер кабел за сите микрофони со 3,5 mm аудио излезен приклучок

CNC обработен терминал за точна големина Кабелски материјал TPU, издржлив и удобен Терминал за позлажувањ�

DEN 191.84
Засилувач - TE конекција - 350209-1 - заглавие на пинот, жица до табла, 5,08 мм, 1 реда, 2 контакти, преку дупка директно Неодамнешно
Засилувач - TE конекција - 350209-1 - заглавие на пинот, жица до табла, 5,08 мм, 1 реда, 2 контакти, преку дупка директно

Amp TE Connective 3502091 заглавие на пинот, жица до табла, 5,08 mm, 1 реда, 2 контакти, преку дупка директно Amp TE Connective 3

DEN 3.00
3 HDMI модули Информации за wallидна плоча Покријте го приклучокот за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок Неодамнешно
Нов LON0167 10W 8 Извршен Ом Две жица сигурна ефикасност Правоаголен внатрешен звучник за внатрешен магнет 100ммкс38мм 2 компјутери Неодамнешно
Awaduo Coiled Spiral OD 3,5mm TRS машки до 6,35 mm машки моно стерео слушалки за слушалки за адаптер за мобилен телефон, гитара, микрофон, засилувач Неодамнешно
Конектор за типот Anhan n, n машки до женски десен агол адаптер n coax адаптери конектор RF коаксијални адаптери за WiFi антена засилувач Неодамнешно
Bettomshin 20pcs RJ45 Анти-прашина Стоп-силиконски заштитници Етернет центар за анти-прашина капа капаче црно Неодамнешно
Bettomshin 20pcs RJ45 Анти-прашина Стоп-силиконски заштитници Етернет центар за анти-прашина капа капаче црно

【Параметри】 продуктен модел : RJ45; материјал : силикон; боја : црна 【Материјал】 Та приклучокот за прашин

DEN 108.80
Водоотпорно радио за туширање, преносен висички Splash Decof Mini/FM радио звучник со горната рачка прилагодлива волумен за бања на Неодамнешно
Водоотпорно радио за туширање, преносен висички Splash Decof Mini/FM радио звучник со горната рачка прилагодлива волумен за бања на

Компактен дизајн и вграден во звучник за да го направите вашето искуство со туш поинтересно Со приемот �

DEN 511.84
XRDS-RF 50W N машки приклучок RF Dummy оптоварување, оптоварување со прекинување на RF од 50 ом RF Неодамнешно
XRDS-RF 50W N машки приклучок RF Dummy оптоварување, оптоварување со прекинување на RF од 50 ом RF

50 W N тип машки приклучок DC520 MHz оптоварување со кукла Опсег на фреквенција : DC до 520 MHz Тип на конектор : n ма�

DEN 431.84
ACCL XLR Femaleенски/женски спојка за барел, 1 пакет Неодамнешно
ACCL XLR Femaleенски/женски спојка за барел, 1 пакет

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме XLR женски / женски спојка за барел Оваа ставка е од наши�

DEN 2.67
Поправка на звучникот AEXIT 2 PCS 0,5W 8OHM 50мм метална школка магнет Електронски звучник за поправка на звучникот звучник звучник Неодамнешно
Solustre 4 Switcher USB Hubs Продолжен сплитер на кабелот USB On Offt Switch Dual Monitor DVI до Splitter Splitter Splitter Неодамнешно
Solustre 4 Switcher USB Hubs Продолжен сплитер на кабелот USB On Offt Switch Dual Monitor DVI до Splitter Splitter Splitter

Mini SplitterИзградба, двонасочен сплитер ви помагаат да поврзете два извора на еден дисплеј Hub Cable Cable USB Кога �

DEN 1145.60
Најдобри кабли во светот 2 единици - 30 стапала - избалансиран TRS печ -кабел прилагодено со употреба Неодамнешно
Најдобри кабли во светот 2 единици - 30 стапала - избалансиран TRS печ -кабел прилагодено со употреба

Ова е прилагодено изградено кабелско склопување, од најдобрите кабли во светот (WBC) Ова склопување на ка�

DEN 1807.20
X-Dree 2PCS COMPER + CABLE TV 2 Порт-приклучок Излез за плочки Златен тон 86MMX86MM (2 UNIDS COMPER + CABLE TV 2 POERTOS TOMACORRIINE Неодамнешно
X-Dree 2PCS COMPER + CABLE TV 2 Порт-приклучок Излез за плочки Златен тон 86MMX86MM (2 UNIDS COMPER + CABLE TV 2 POERTOS TOMACORRIINE

Земја на производство : Кина; Материјал : ПВЦ, метал, електронски делови Нето тежина : 185g; Содржина на паке

DEN 1.00
QTQGOITEM Femaleенски RJ11 Површински монтиран телефон Jackек блок беж w завртка Неодамнешно
QTQGOITEM Femaleенски RJ11 Површински монтиран телефон Jackек блок беж w завртка

Име на производот : Површинска монтажа на телефонски приклучок; надворешен материјал : пластика Тип : Femal

DEN 1560.00
MT-VIKI 4K 8x8 Лесна HDMI матрица, 2x4 Видео wallиден процесор 3x2, RackMount Switcher & Splitter & Splicer, 3,5 mm аудио, поддршка Неодамнешно
MT-VIKI 4K 8x8 Лесна HDMI матрица, 2x4 Видео wallиден процесор 3x2, RackMount Switcher & Splitter & Splicer, 3,5 mm аудио, поддршка

Основана во 2004 година, специјализиран за R&D на видео и аудио пренос Главно во прекинувачите KVM, A.V прекину

DEN 2.33
Eulbevoli 8K HD менувач, бесплатен прекинувач 3 во 1 out 8k HD сплитер за ТВ Неодамнешно
Eulbevoli 8K HD менувач, бесплатен прекинувач 3 во 1 out 8k HD сплитер за ТВ

3 Во 1 OUT : Овој менувач од 8 K HD има 3 HD мултимедијален интерфејс 21 извори на порта и 1 HD мултимедијален интер

DEN 401.44
WETUG 3 канал 3,5 mm AUX Stereo Audio Surper Switch, 3 во 1 излезен сигнал за прекинувач за сигнали Сватувач на слушалки за слушалки Неодамнешно
WETUG 3 канал 3,5 mm AUX Stereo Audio Surper Switch, 3 во 1 излезен сигнал за прекинувач за сигнали Сватувач на слушалки за слушалки

> 3 во 1 надвор : Поддржете до 3 влезови на аудио извор и изберете 1 излез на аудио извор (исто така можете да

DEN 2.00
Замена на звучникот на звучникот Ocestore Buzzer Audio Ringer за делови за мобилни телефони на Revvl V 4G Неодамнешно
Замена на звучникот на звучникот Ocestore Buzzer Audio Ringer за делови за мобилни телефони на Revvl V 4G

Сосема нови, сите предмети тестираа еден по еден пред да се префрлат Специјален за Revvl v 4 G...

DEN 191.84
Дебела (P21 двонасочна кутија за прекинувач за селекција на звучни звучници, комбинирач мулти зона А Б-звучникот на прекинувачот Неодамнешно
AEXIT 70MMX40MM РЕКТАНЕН Звучник Поправка Алуминиум Внатрешен звучник Звучници 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 4W Неодамнешно
AEXIT 70MMX40MM РЕКТАНЕН Звучник Поправка Алуминиум Внатрешен звучник Звучници 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 4W

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 4 W; отпор : 8ohm Тип : Внатрешен магнет; форма : правоаголник..

DEN 141.92
SwitchCraft PT16TRS2DB25 16 -точка 1/4 TRS - DB25 PatchBay Неодамнешно
SwitchCraft PT16TRS2DB25 16 -точка 1/4 TRS - DB25 PatchBay

Audio PassPassпанелот на Switch Craft PT16 TRS2 DB25 е монтиран I / O панел со шеснаесет 1 / 4 "TRS приклучоци до два DB25 конектори

DEN 1.00
Riteav - (3 банда 15A излез за напојување 8 HDMI Coax 3 Cat6 бела wallидна плоча бела Неодамнешно
Riteav - (3 банда 15A излез за напојување 8 HDMI Coax 3 Cat6 бела wallидна плоча бела

Врска со алатка Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта Wallид�

DEN 1.00
АЕКСИТ гумен кабинет за засилувач за засилувач на звучникот на звучникот на звучникот на нозете подлога 25мм х 12мм за поправка на звучникот Неодамнешно
X-Dree 5W 4 Ohm Алуминиумско куќиште за внатрешно магнет звучник 3in Дијаметар (5W 4 ом алоггиаменто во алуминио rotondo interno magnete Неодамнешно
X-Dree 5W 4 Ohm Алуминиумско куќиште за внатрешно магнет звучник 3in Дијаметар (5W 4 ом алоггиаменто во алуминио rotondo interno magnete

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 5 W; отпор : 4 ом Тип : Внатрешен магнет; форма : тркалезна; ди

DEN 420.80
X-Ree 3W 3 Watt 8 Ohm 40mm DIA Magnetic Type Aluminum Shell Round Sonder (3W 3 Watt 8 Ohm 40 Mn Dia Magnetic Tipo Diffusore rotondo во алуминио Неодамнешно
X-Ree 3W 3 Watt 8 Ohm 40mm DIA Magnetic Type Aluminum Shell Round Sonder (3W 3 Watt 8 Ohm 40 Mn Dia Magnetic Tipo Diffusore rotondo во алуминио

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 3 W Отпорност : 8 ом; тип : внатрешен магнетски Облик : круг; �

DEN 2.33
Селектор на звучни звуци со 4 -канали A/B - Црна со контрола на волуменот, 100 вати по канал, прифаќа мерачи на жица до 14AWG, Неодамнешно
Селектор на звучни звуци со 4 -канали A/B - Црна со контрола на волуменот, 100 вати по канал, прифаќа мерачи на жица до 14AWG,

Ќе ви овозможи да имате инч со различен извор на аудиоинчи со различни простории, така што некој во една

DEN 0.33
Bettomshin 2pcs DIY магнетски звучник 3W 4 ом 40мм дијаметар за замена на звукот за замена Неодамнешно
Bettomshin 2pcs DIY магнетски звучник 3W 4 ом 40мм дијаметар за замена на звукот за замена

【Параметри】 Оценета моќ : 3 W; Отпорност : 4 ом; Дијаметар : 40мм / 1,56 "; висина : 20мм / 0,78"; Облик : круг 【Функци�

DEN 2.00
Switch Care 8K HDMI 2.1 и 4K@60Hz HDMI Splitter 1 на 4 надвор Неодамнешно
Switch Care 8K HDMI 2.1 и 4K@60Hz HDMI Splitter 1 на 4 надвор

Switch HDMI 21 Switch】 : New Care 3 X1 HDMI прекинувач овозможува поврзување на 3 HDMI извори на 1 HDMI дисплеј, нема потреба да

DEN 1476.80
uxcell 20pcs тип Ц силиконски заштитници капа капа покритие анти -прашина црна Неодамнешно
uxcell 20pcs тип Ц силиконски заштитници капа капа покритие анти -прашина црна

Севкупна големина : 9,5 x 4 x 6 mm / 0,37 x 0,16 x 0,24 инчи (L*W*H) Примена : Заштитете го типот Ц од прашина Материјал : С�

DEN 2.67
ACCL 1M LC/UPC-ST/UPC OM3 мултимод дуплекс кабел за лепенка со оптички влакна, 1 пакет Неодамнешно
ACCL 1M LC/UPC-ST/UPC OM3 мултимод дуплекс кабел за лепенка со оптички влакна, 1 пакет

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме 1 M LC / UPCST / UPC OM3 мултимоден дуплекс кабел за лепенки со о�

DEN 2.33
Nightwolf 2pack 6.35mm 1/4 Тип на лемење Аудио конектор приклучок TRS Stereo Heavy Duty Style приклучок за кабел за звучникот Неодамнешно
Nightwolf 2pack 6.35mm 1/4 Тип на лемење Аудио конектор приклучок TRS Stereo Heavy Duty Style приклучок за кабел за звучникот

Содржина на пакетот : 2 x 6,35мм 1 / 4 "Аудио конектор за лемење во полето дури и под најострите услови.35mm Ауди�

DEN 153.44
50 парчиња силиконски USB тип женски анти -прашина за заштита на прашини приклучоци за стоп -додатоци за компјутерски лаптоп дигитален Неодамнешно
Заменски резервни делови за замена на лијонг, звучникот Ringer Buinger за делови за поправка на Huawei Y5 Неодамнешно
Заменски резервни делови за замена на лијонг, звучникот Ringer Buinger за делови за поправка на Huawei Y5

Препорачуваме овој дел да биде инсталиран од професионална продавница за поправка на мобилни телефони

DEN 140.32
Контролер на процесор за видео wallидови HDMI 8 во 16 Out Multi-екран процесор за спојување, поддршка на веб-контрола, TCP/IP мрежа и контрола Неодамнешно
4 пински молекс до кабел за флопи y, 5,25 инчи машко до двојно 3,5 инчи женски, 8 инчи Неодамнешно
4 пински молекс до кабел за флопи y, 5,25 инчи машко до двојно 3,5 инчи женски, 8 инчи

Гаранција : Доживотно Конвертира напред и назад помеѓу приклучокот за напојување со напојување од 5,25 ин

DEN 126.40
Houkai Switch 4K 5 во 1 надвор за 360 Smart HDTV компјутер HDR 5- Сплитер 5x1 Адаптер за менувач Неодамнешно
Houkai Switch 4K 5 во 1 надвор за 360 Smart HDTV компјутер HDR 5- Сплитер 5x1 Адаптер за менувач

Пет екрани се префрлаат по волја Поддршка Макс 4096*2160 Резолуција 3Д ефект Синхронизација на аудио и видео

DEN 1.00
Panduit CFP2Sy 1-Gang 2-порта за лице, 304 не'рѓосувачки челик Неодамнешно
Panduit CFP2Sy 1-Gang 2-порта за лице, 304 не'рѓосувачки челик

Прифаќа миником модули за STP и UTP, оптички влакна и аудио / видео, кои влегуваат во и надвор за лесни потез�

DEN 159.84
Сателитска wallидна плоча, бела, конектор F-Pin и телефонски приклучок Неодамнешно
Сателитска wallидна плоча, бела, конектор F-Pin и телефонски приклучок

Сателитска wallидна плоча, конектор FPin + Телефонски приклучок, бел Мрежен / телефонски производ Сателитс�

DEN 328.16