Подигајте го системот за пикап за виолина во групата

Подигајте го системот за пикап за виолина во групата

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Лесно инстант вклопување и преносливост Топлина и јасност на тонот. Намалена повратна информација и бум на телото. Нема нос на поклонување. Не се потребни батерии - се приклучуваат директно во биро за мешање или комбо засилувач. Лесно инстант вклопување и преносливост. Топлина и јасност на тонот. Намалена повратна информација и бум на телото. Нема нос на поклонување. Не се потребни батерии - се приклучуваат директно во биро за мешање или комбо засилувач. Засилете ја секоја виола или виолина лесно без измени! Системот за пикап на Виолина на Headway's Band ви дава компактен, издржлив и лесен за инсталирање на пикап способен да обезбеди електрично засилување за вашата виолина или виола без потреба од какви било деструктивни модификации на самиот инструмент. Придобивките на опсегот се многу : ќе добиете далеку поголеми нивоа на волумен пред повратни информации во споредба со користењето на микрофон. Покрај намалувањето на повратните информации, опсегот ги намалува звуците на поклонувањето и звуците на телото и ви дава можност да ја филтрирате прекумерната височина. Благодарение на групата Виолина и Виола, ќе имате поголема слобода да ја користите сцената кога веќе не сте врзани за вашиот држач за микрофон за време на настапите. Само размислете колку побрзо ќе добиете преку звучни проверки со овој уникатен пикап во форма на опсег на вашата виолина или виола! Зголемената просторија за глава (волумен) пред повратните информации што ги нуди групата за пикап ви овозможува да ја следите вашата виолина без проблеми од скромни до големи количини.

Избор на купувачи

Закачалки со тешки закачалки со тешки шанси 12 парчиња двојно еднострано вшмукување чаши за стаклена маса, браници на стаклени маса, чаша Неодамнешно
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија Неодамнешно
Контејнер За Ручек QYTECfh Силика Гел Свежа Кутија За Чување За Семејство, Преклоплива, Може да Се Користи Како Бенто Кутија

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може д�

DEN 3085.92
Велшки Корги мека маска за очи Ефективно засенчување маска за засенчување удобност слепило со еластична лента за прилагодување Неодамнешно
Мобилишта на задниот дел од задникот Moshengqi за жени непрекинато со висока половината за тепиња за вежбање јога панталони Неодамнешно
Мобилишта на задниот дел од задникот Moshengqi за жени непрекинато со висока половината за тепиња за вежбање јога панталони

90% најлон+10% спандекс Еластично затворање Беспрекорни хеланки за кревање на задниот дел за жени : Беспре�

DEN 0.67
Главни делови за замена на четки Комплети компатибилни со Xiao компатибилен со Mi 1C Mijia G9 Dreame V8 V9 V10 V11 V12 Кутре T11 Pro Неодамнешно
Главни делови за замена на четки Комплети компатибилни со Xiao компатибилен со Mi 1C Mijia G9 Dreame V8 V9 V10 V11 V12 Кутре T11 Pro

Боја : како што е прикажано Материјал : пластика Големина : 23см Содржина на пакетот : 3 Ролери четка...

DEN 1.00
Пад на екипажот на екипажот О-вратот Божиќ печати со долги ракави кошули за девојки во целост мама џемпери за жени Неодамнешно
Пад на екипажот на екипажот О-вратот Божиќ печати со долги ракави кошули за девојки во целост мама џемпери за жени

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на тока : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см / 39,37 '' ракав : 51см / 20.08 ''

DEN 0.33
Сериу жени врвови летни маички преголеми кратки ракави сурфање тренд мека полиестерска маичка со цврста боја на цврста боја Неодамнешно
Фоко NFL Unisex NFL трепки грда џемпер Неодамнешно
Фоко NFL Unisex NFL трепки грда џемпер

Увезени Достапно во NFL, NCAA, MLB, NBA, NHL 100% официјално лиценцирана облека Совршена ставка за секој вистински �

DEN 3.00
TJLSS домашна канцеларија железна корпа што виси хотел чадор решетката Организатор за складирање на корпи за складирање на решетката за Неодамнешно
ВАЛИКЛУД 1пц Кабел за Влечење в Врвка За Влечење Торба За Тоалети Пакет За Шминка Навивам Кабел За Кабел Организатор Торба За Управување Неодамнешно
Меканиксиност лента од пена од 5 мм ширина x 0,5мм дебелина 5мм ширина x 1mm Дебелина самостојна двојна еднострана лента за врати 1 сет Неодамнешно
Картичка Зоолошката Градина Гроздобер Сини Цвеќиња Разгледница Стил Персоналните Покани Годишнината Партија Неодамнешно
Дрвени вретена на баластер 5-3/4 , пакет од 10 дрвени дрва за занаети, обработка на дрво и мебел, од клукајдрма Неодамнешно
Дрвени вретена на баластер 5-3/4 , пакет од 10 дрвени дрва за занаети, обработка на дрво и мебел, од клукајдрма

Изработка на мебел, Ахој! Сите сте подготвени да занаетте ремекдело, без разлика дали тоа е креветчето, �

DEN 191.84
Комбицирање на каросерија за жени со низок врат на жени со низок врат постави долги ракави цврсти врвови на теловии за тешка Неодамнешно
Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл Неодамнешно
Bath & Body Works Japanesse Cherry Blossy Blassbac Pocketbac andanitizer 1 мл

Нанесено со есенцијални масла, екстракт од шеа, витамин Е & алое, Нашиот санитатор за рачно омекнување на

DEN 3.33
Accmor 100 парчиња 3G празни садови за пластични примероци со капаци со капаци за козметички тенџере со 5 парчиња мини шпатули од Accmor Неодамнешно
Бернзоматски 19648 С4н1б Четка Четири-Во-Едно 1/2-Инчен и 3/4-Инчен Неодамнешно
Бернзоматски 19648 С4н1б Четка Четири-Во-Едно 1/2-Инчен и 3/4-Инчен

Чисти и бакарни цевки и фитинзи од 1 / 2" и 3 / 4" Има брза замена на четката Чисти и бакарни цевки и фитинзи о�

DEN 1.67
ГТ Графика Вахо Шарени-Винил Налепница Водоотпорен Налепница Неодамнешно
ГТ Графика Вахо Шарени-Винил Налепница Водоотпорен Налепница

Големина : 3" Производ Од Американско Производство Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување.

DEN 1.67
Терапија со црвена светлина на Mtzion- Црвена светлосна терапија за раст на косата со 660nm & 850nm LED светлосни бранови, Неодамнешно
Терапија со црвена светлина на Mtzion- Црвена светлосна терапија за раст на косата со 660nm & 850nm LED светлосни бранови,

RRED светлосна терапија за коса : Нашата капа за терапија со црвена светлина користи напредна технологија

DEN 1.33
Зимски палта за жени, дуксери пуловер жени со долг ракав за одмор Елегантен канцелариски качулка со качулка удобно Неодамнешно
Зимски палта за жени, дуксери пуловер жени со долг ракав за одмор Елегантен канцелариски качулка со качулка удобно

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

DEN 97.44
Nike Dri-Fit Flex Stride Men's Trail Shorts Неодамнешно
Nike Dri-Fit Flex Stride Men's Trail Shorts

80% полиестер, 20% спандекс Затворање на влечење Рефлексивни Nike Trail Graphic Multicolored Draw Cord Body : 80% полиестер / 20% сп�

DEN 0.33
Покрив за седиште за бебешки седишта крошна и доилче за повеќекратна употреба на повеќекратни 5 во 1 подарок „Ларк“ од бакар бисер Неодамнешно
HRH Корејски јазик Силиконски тастатура Корица компатибилен за MacBook Pro со допир бар 13 инчи и 15 инчи 2019 2018 2018 2017 издание Неодамнешно
HRH Корејски јазик Силиконски тастатура Корица компатибилен за MacBook Pro со допир бар 13 инчи и 15 инчи 2019 2018 2018 2017 издание

Тип на вода : Кожа / заштитник на тастатурата / капакот Производ Материјал : Направено со премиум инженер�

DEN 3.33
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала Неодамнешно
Волшебни ракавици на магиден унисекс Deerskin со засилен еластичен грб, злато, 1 пар, големина 7/мала

100% хиперон Оригинални Deerskin : Нараквиците се изработени од оригинален материјал на Deerskin за меко и еласти�

DEN 2.33
Alioyoit Спомени збор уметност знак калиграфија рустикален метал знак семејство знак за прилагодување на голем декор на железо метал, исечен Неодамнешно
Зебра ЛХ-1.6 Топчесто Пенкало Рефил - 1.6 мм-Црвено Неодамнешно
Зебра ЛХ-1.6 Топчесто Пенкало Рефил - 1.6 мм-Црвено

Прилагодлив производ : Тапли клип 1 Дијаметар на топката : 1,6 мм Големина : 139мм х 3мм Зебра Е Јапонска комп�

DEN 38.56
Срчани креации Cut & Emboss Dies-Petite џебни акценти -HCD1-7212 Неодамнешно
Срчани креации Cut & Emboss Dies-Petite џебни акценти -HCD1-7212

Прекрасните декоративни акценти кои се наоѓаат во акцентите на Petite Pocket Die се идеални за создавање убави

DEN 1.33
Девојки девојки девојки сјајно ринестон без ракави за уметничко лизгање, танцување костум балет туту фустан леотард Неодамнешно
Девојки девојки девојки сјајно ринестон без ракави за уметничко лизгање, танцување костум балет туту фустан леотард

70% спандекс, 20% полиестер, 10% спандекс мрежа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, �

DEN 177.44
Алатка за Отстранување калуси, Олеснување На Заморот Тврда Кожа Измазнување На Напнатоста Релаксација Чистење На Стапалата Двострана Неодамнешно
Ercoolmart Прилагодлив Стегач За Вклучување, Копче За Брзо Ослободување U Само-Рачка Тип На Брава За Вклучување Стегач 1984 lbs Неодамнешно
Ercoolmart Прилагодлив Стегач За Вклучување, Копче За Брзо Ослободување U Само-Рачка Тип На Брава За Вклучување Стегач 1984 lbs

€Карактеристики€ Капацитет На Држење : 900 кг / 1984 фунти; Модел Бр : ЈИ40344; Боја : Црвен, Сребрен тон; Тип : �

DEN 1.67
Могобе За Нп15лп Компатибилна Проекторска Светилка со Куќиште ЗА НЕЦ НП-М300Х НП-М260Х М300Х М260Х М260В НП-М260В НП-М230Х М260ХСГ Неодамнешно
Могобе За Нп15лп Компатибилна Проекторска Светилка со Куќиште ЗА НЕЦ НП-М300Х НП-М260Х М300Х М260Х М260В НП-М260В НП-М230Х М260ХСГ

Дел број : НП15ЛП За NpM300 X NPM260 X M300 X M260 X M260 X M260 W NPM260 W NPM230 X M260 XSG M260 XS M260 WS M230 X Проектори 30 дена враќање на сред�

DEN 2.67
Minolta MNCD37-R MNCD37 1080p Целосна HD Камера Со 3-Инчен QVGA Lcd Екран Неодамнешно
Minolta MNCD37-R MNCD37 1080p Целосна HD Камера Со 3-Инчен QVGA Lcd Екран

Снима живописен, реален запис за патувања Во Целосна HD3мегапикселен cmos сензор за слики со висока резолу�

DEN 3.00
Chenkaiyang 4 парчиња 5.9x5.9inch сончоглед бања wallид декор, сончоглед Репуларен натопете одтопени дополнети додатоци за бања Дрвени Неодамнешно Продажбата
Jeke-dg лажни двојни слоеви блузи со долг ракав маица екипа на екипаж Харајуку плус големина врвови хип хоп-шек на дното на дното на пулвер Неодамнешно
Наутички Сончев Часовник За Рачен Часовник За Пешачење, Патување, Кампување, Пешачење Гроздобер Антички Сончев Компас Со Кожен Неодамнешно
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши Неодамнешно
Заменска ламба 915P049020 со куќиште за WD-65831 WD65831 за телевизорите Митсубиши

Сијалица со куќиштето Сијаличка за замена на телевизиската серија на економија Aurabeam Ова е LAMPL серија на

DEN 692.32
YC° CYEEE 1394 6pin Женски ДО 1394b 9Pin Машки Продолжување Податоци Видео Снимање Картичка Огнена жица 400 до 800 Кабел 20cm Неодамнешно
YC° CYEEE 1394 6pin Женски ДО 1394b 9Pin Машки Продолжување Податоци Видео Снимање Картичка Огнена жица 400 до 800 Кабел 20cm

Огнената жица 400до800 адаптер Кабел го олеснува поврзувањето на вашата постоечка Огнена жица 400 периферн�

DEN 1.67