Tomeco 10pcs дијафрагма гласовен калем Fostex, Фостер N30, N08, H025N08 Дијафрагма 8 оми.

Tomeco 10pcs дијафрагма гласовен калем Fostex, Фостер N30, N08, H025N08 Дијафрагма 8 оми.

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Материјал : Метал Тип на ставка : Плоча за вибрации. Комуникација : жичен. Тип на звучник : Звучници на ПА. Материјал : Метал. Тип на ставка : Плоча за вибрации. Комуникација : жичен. Тип на звучник : Звучници на ПА. 10pcsdiaphragm за Fostex, Foster025 H30, 025 H27, 0013252, DC10/1501-16, H025 N30, H025 N27, H025 N08, FT300 H, N08, PHT-404, PHT-405, PHT-406, PHT-408 PHT-412, PHT-413, PHT404, PHT405, PHT406, PHT408, PHT410, PHT411, PHT412, PHT413, PH-404, PH-405, PH-406, PH-408, PH-410, PH-411, ph- 412, PH-413, PH404, PH405, PH406, PH408, PH410, PH411, PH412, PH413, HT-404, HT-405, HT-406, HT-408 Inside Дијаметар на гласовен соживен : 25,5mm (1 Inch) : 70мм (2-3/8 инчи) Импеданса : 8 Охмит Специфики : Материјал : Метал Пакет : Да тип : Вибрација Платекомуникација : Wired Speaker Тип : ПА Звучници ВИДОВИ ВИДОВИ : Ништо Интелегентен личен асистент : Ништо.

Избор на купувачи

Трип Лајт Европски стил Вертикално празно Снеп-во-вметнување на плочата, 22,5 x 44 милиметри, бели, електрични и AV апликации, Неодамнешно
Трип Лајт Европски стил Вертикално празно Снеп-во-вметнување на плочата, 22,5 x 44 милиметри, бели, електрични и AV апликации,

Вертикално вметнување во стилот на Обединетото Кралство, вметнување на вметнување : Овој 22,5 x 44 милимета

DEN 59.52
Сателитска wallидна плоча, бела, конектор F-Pin и телефонски приклучок Неодамнешно
Сателитска wallидна плоча, бела, конектор F-Pin и телефонски приклучок

Сателитска wallидна плоча, конектор FPin + Телефонски приклучок, бел Мрежен / телефонски производ Сателитс�

DEN 328.16
Звучник за замена на Zhangjun, Ringer Buzzer за Nokia 7.1 Резервни делови Неодамнешно
Звучник за замена на Zhangjun, Ringer Buzzer за Nokia 7.1 Резервни делови

Делови за резервна замена со добар квалитет Поправете го вашиот скршен или оштетен, направете го вашиот

DEN 191.20
Anncus N16E-GS-KCD-A1 N16E GS KCD A1 BGA чипсет Неодамнешно
Anncus N16E-GS-KCD-A1 N16E GS KCD A1 BGA чипсет

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Логика ИЦС Број на модел : N16 EGSKCDA1 Потекло : CN (потекло)...

DEN 1.67
AEXIT 70MMX40MM РЕКТАНЕН Звучник Поправка Алуминиум Внатрешен звучник Звучници 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 4W Неодамнешно
AEXIT 70MMX40MM РЕКТАНЕН Звучник Поправка Алуминиум Внатрешен звучник Звучници 8 додатоци за поправка на звучникот Ом 4W

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 4 W; отпор : 8ohm Тип : Внатрешен магнет; форма : правоаголник..

DEN 141.92
AEXIT 4PCS 70мм Поправка на звучник X 30mm ТВ плеер Аудио магнетски звучник звучник 5W додатоци за поправка на звучникот 8 Ом Неодамнешно
AEXIT 4PCS 70мм Поправка на звучник X 30mm ТВ плеер Аудио магнетски звучник звучник 5W додатоци за поправка на звучникот 8 Ом

Име на производот : Говорник на магнет; моќност : 5 W; Отпорност : 8 ом Облик : правоаголник; Големина на магн

DEN 1.67
UXCELL 3,5 mm слушалки за слушалки 5pin PCB панел за монтирање на конектор 20 парчиња Неодамнешно
UXCELL 3,5 mm слушалки за слушалки 5pin PCB панел за монтирање на конектор 20 парчиња

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал Нето тежина : 37g; Содржина на пакетот : 20 парчиња x 3,5мм прик�

DEN 590.40
Dmiotech 4 Pack 1W 8 Ohm 15 mm дијаметар Mini DIY магнетски звучник Внатрешна замена на звучникот со жица за мобилен телефон црна Неодамнешно
Dmiotech 4 Pack 1W 8 Ohm 15 mm дијаметар Mini DIY магнетски звучник Внатрешна замена на звучникот со жица за мобилен телефон црна

Апликација : Магнетски звучници главно се користат за замена на магнетниот звучник во електронски Голе�

DEN 1.00
Nobsound Little Bear MC104 4-во-1-Out 4 порта 3,5 mm стерео аудио менувач Пасивен звучник Аудио споделување на слушалки Прирачник за сплитер кутија Неодамнешно Продажбата
SXYLTNX Аудио сигнален прекинувач 4 Влез 1 OUT HIFI стерео RCA Switch Splitter Box Неодамнешно
SXYLTNX Аудио сигнален прекинувач 4 Влез 1 OUT HIFI стерео RCA Switch Splitter Box

>> Квалитет на звук без загуба, без звук на влијание >> Трајни и сигурни Заштитете го излезниот уред мазно

DEN 3.00
50 парчиња силиконски USB тип женски анти -прашина за заштита на прашината за заштитни приклучоци за стоп -додатоци за компјутерски Неодамнешно
Warmstor 6-Pack 3,5 mm машки до машки помошен аудио кабел, плетенка од 3,5 mm стерео аукс кабел компатибилен со слушалки, автомобил, Неодамнешно
Warmstor 6-Pack 3,5 mm машки до машки помошен аудио кабел, плетенка од 3,5 mm стерео аукс кабел компатибилен со слушалки, автомобил,

Одличен квалитет на звукот : Овој аудио кабел изграден со ист степен материјали како врвни брендови за с

DEN 2.33
1 парчиња нано со модул за контролер на нано 3.0 со подигач, сина-328 со кабел Неодамнешно
1 парчиња нано со модул за контролер на нано 3.0 со подигач, сина-328 со кабел

Поддржете USB преземање и моќност, поддршка за надворешно напојување со електрична енергија 5 V ~ 12 V DC, Под�

DEN 2.00
Дијафрагма за замена Tomeco 10PCS /лот за дијафрагмата 74,46 mm за B&C DE800 MMD800-8 /16 рог 8 или 16 оми - Неодамнешно
Дијафрагма за замена Tomeco 10PCS /лот за дијафрагмата 74,46 mm за B&C DE800 MMD800-8 /16 рог 8 или 16 оми -

Боја : 16 оми Материјал : Метал Тип на ставка : Плоча за вибрации Комуникација : жичен 10pcsdiaphragm за B&C DE800 8 Ohms и

DEN 2.67
Riteav - црна 1 порта USB A -A 1 порта CAT6A Wallидна плоча Неодамнешно
Riteav - црна 1 порта USB A -A 1 порта CAT6A Wallидна плоча

Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секој приклучок Вклуч�

DEN 0.33
Bettomshin 4pcs DIY магнетски звучник 5W 4 Ohm 50 mm со дијаметар на тркалезна форма за замена на звучникот Неодамнешно
Bettomshin 4pcs DIY магнетски звучник 5W 4 Ohm 50 mm со дијаметар на тркалезна форма за замена на звучникот

【Параметри】 Оценета моќ : 5 W; Отпорност : 4 ом; Diameter : 50mm / 195"; Shape : Round 【Feature】 The 5 W speaker component has Unique design, adopted we

DEN 225.12
Магнетски звучник на Aicosineg DIY 0,5W 8 Ом 23мм дијаметар за замена на звукот за замена на звукот 2 парчиња Неодамнешно
Магнетски звучник на Aicosineg DIY 0,5W 8 Ом 23мм дијаметар за замена на звукот за замена на звукот 2 парчиња

【Параметри】 Оценета моќ : 0,5 W; Отпорност : 8 ом; Дијаметар : 23мм / 0,90 "; форма : круг 【Функција】 компонентат

DEN 223.84
ICC INSERT, DECOREX, HD, 4-Port, White / ICC-IC107DI4WH / Неодамнешно
ICC INSERT, DECOREX, HD, 4-Port, White / ICC-IC107DI4WH /

дизајниран да ја поддржи дистрибуцијата на глас, податоци и други потреби за комуникација, тој работен

DEN 80.00
Sweetech 1-во-2-надвор стерео кутија за прекинувач за звучници, селекторски терминал со плеска, поддржува кабли од 9 мерачи или Неодамнешно
Sweetech 1-во-2-надвор стерео кутија за прекинувач за звучници, селекторски терминал со плеска, поддржува кабли од 9 мерачи или

Подгответе се од 1 звучник на 2 излез на засилувачот, секој пар звучници има единечна контрола на прекину

DEN 537.44
Едноставно јужен кабел за полнење на молња од 10 нозе, сјајно злато Неодамнешно
Едноставно јужен кабел за полнење на молња од 10 нозе, сјајно злато

Должина : 10 стапки долга слобода Должина : 10 стапки долга слобода Компатибилен со лаптоп, персонален ком�

DEN 1.67
QVS XLRT-AFF стандарден аудио адаптер сребро Неодамнешно
QVS XLRT-AFF стандарден аудио адаптер сребро

Тип на производ : Кабел или адаптер Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот : 0,2 cms

DEN 1572.80
Возач за компресија на компресија 200 вати професионално куќиште на алуминиум, фенолна дијафрагма, гласовна калем со висока температура, 1,5 Неодамнешно
Системи на сино море 60A MRBF терминален осигурувач, модел: 5178, продавница за гаџети и електроника Неодамнешно
Системи на сино море 60A MRBF терминален осигурувач, модел: 5178, продавница за гаџети и електроника

10,000 AIC на 14 V DC ги задоволува барањата на ABYC за заштита на главното коло на DC на голема батерија Потребна е

DEN 0.33
OneLinkmore RF безжичен рутер кабел BNC машки до F машки пигтаил кабел ниска загуба RG58 50 Ohm BNC Extension Security Wire жица кабел Неодамнешно
OneLinkmore RF безжичен рутер кабел BNC машки до F машки пигтаил кабел ниска загуба RG58 50 Ohm BNC Extension Security Wire жица кабел

RG58 што значи многу помалку слабеење од каблите направени од тенки RG316 или RG174 Не се решавајте за помалку �

DEN 3.00
Chromacast 10-метри 3,5 машки кабел со обликувани конектори Неодамнешно
Chromacast 10-метри 3,5 машки кабел со обликувани конектори

Тип на производ : Електронски кабел Димензии на пакетот : 15 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 1...

DEN 0.67
Делови за замена за поправка на Caifeng, гласен звучник за Huawei Honor 6x Телефонски резервни делови Неодамнешно
Делови за замена за поправка на Caifeng, гласен звучник за Huawei Honor 6x Телефонски резервни делови

Делови за замена за додаток за совршен поправка на паметни телефони Сите делови за замена ќе бидат тест�

DEN 138.56
Ален Тел Производи ATBKF-VT-3 единечна банда, 3 пристаништа разновидни плочи, не'рѓосувачки челик Неодамнешно
Ален Тел Производи ATBKF-VT-3 единечна банда, 3 пристаништа разновидни плочи, не'рѓосувачки челик

Заврши од не'рѓосувачки челик Прифаќа модули на Верса Допрете за STP и UTP (вклучувајќи категории 5 E, 6 и 6 A) ,.

DEN 90.88
Звучен рингер Buzzer за LG G8 Thinq / G820QM G820V G820N G820UM Неодамнешно
Звучен рингер Buzzer за LG G8 Thinq / G820QM G820V G820N G820UM

【Професионална инсталација】 ЛЦД екранот за мобилни телефони се кревки производи и мора да бидат профе

DEN 0.67
Флекс кабли за мобилни телефони Lysee - звучник за слушалки за Huawei Ascend P6 P4 P8 Lite Max P9 Plus P10 Mate 2 Mate 7 8 9 10 Note 8 Заменете Неодамнешно
Флекс кабли за мобилни телефони Lysee - звучник за слушалки за Huawei Ascend P6 P4 P8 Lite Max P9 Plus P10 Mate 2 Mate 7 8 9 10 Note 8 Заменете

Боја : Mate 7 Mate 8 Број на модел : Упатство за звучник Користете : звучник Апликација : За подлога / таблет / �

DEN 2.67
Cerrxian 1/4 женски до 1/8 женски слушалки кабел, 6,35мм женски до 3,5 мм 3 пол TRS женски стерео аудио продолжено кабел за засилувачи, гитара, Неодамнешно
Левитон 41084-bg празно Вметнување QuickPort, 10-пакет, сиво Неодамнешно
Левитон 41084-bg празно Вметнување QuickPort, 10-пакет, сиво

Компатибилен со сите Quick Port wallsplates и куќишта Спакувано во торба од 10 Blank Quick Port вметнува прилепување во се�

DEN 2.67
Селектор на звучни звуци со 4 -канали A/B - Црна со контрола на волуменот, 100 вати по канал, прифаќа мерачи на жица до 14AWG, Неодамнешно
Селектор на звучни звуци со 4 -канали A/B - Црна со контрола на волуменот, 100 вати по канал, прифаќа мерачи на жица до 14AWG,

Ќе ви овозможи да имате инч со различен извор на аудиоинчи со различни простории, така што некој во една

DEN 0.33
Switcher AV Switcher AV Hononjo AV 4 во 1 OUT 4 Way Audio Video Video AV RCA Selector Box Splitter за ТВ Неодамнешно
Switcher AV Switcher AV Hononjo AV 4 во 1 OUT 4 Way Audio Video Video AV RCA Selector Box Splitter за ТВ

100% сосема нов и висок квалитет! Со тркалото за движење, едноставно кликнете и точка, скролувајте за да го

DEN 158.08
Annwzzd 3,5 mm до 6,35mmtrs стерео аудио кабел 3 нога, 6,35 1/4 машки до 3,5 1/8 машки Aux Jack - Неодамнешно Продажбата
Annwzzd 3,5 mm до 6,35mmtrs стерео аудио кабел 3 нога, 6,35 1/4 машки до 3,5 1/8 машки Aux Jack -

Поврзете го вашиот i Pod, лаптоп или сличен уред со конзола за мешање, уреди за домашно кино и засилувачи Р�

DEN 127.84
Fielect 2pcs 1W 8 Ohm DIY магнетски звучник овална форма замена на звучникот, 24 x 15 x 4mm Неодамнешно
Fielect 2pcs 1W 8 Ohm DIY магнетски звучник овална форма замена на звучникот, 24 x 15 x 4mm

【Параметри】 Оценета моќ : 1 W; Отпорност : 8 ом; Големина : 24 x 15 x 4mm / 0,94 x 0,59 x 0,16 "(l x w x h); форма : овална 【Функц

DEN 3.00
ZSEDP 5 Влез 1 излез / 1 во 5 OUT HIFI Пасивен аудио влезен сигнал селектор на сигнал за сигнален сигнал за сигнал за сигнал Неодамнешно
ZSEDP 5 Влез 1 излез / 1 во 5 OUT HIFI Пасивен аудио влезен сигнал селектор на сигнал за сигнален сигнал за сигнал за сигнал

Спецификации : Аудио влез со пет канали, аудио излез на каналот (5 на 1 надвор) Исто така, може да се корист�

DEN 1.00
SF кабел 1ft 16/3 AWG Ultra низок профил NEMA 5-15P Правен агол на NEMA 5-15R кабел за напојување, црна Неодамнешно
SF кабел 1ft 16/3 AWG Ultra низок профил NEMA 5-15P Правен агол на NEMA 5-15R кабел за напојување, црна

Совршен за ленти за напојување, wallидни места или непрекинато напојување без да блокираат други места Ко

DEN 3.33
3 HDMI модули Информации за wallидна плоча Покријте го приклучокот за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок Неодамнешно
AEXIT Електронски играчки за играчки Поправка на метал Внатрешен звучник за внатрешни магнети 1W 8 Ом додатоци за поправка на звучникот Неодамнешно
X-Ree 2PCS 2W 8 Ohm Таблет компјутер Тетратка 2-терминал-XH црн раклангл магнетски аудио звучник звучник 63mm x 22mm (AltoParlante Неодамнешно
X-Ree 2PCS 2W 8 Ohm Таблет компјутер Тетратка 2-терминал-XH црн раклангл магнетски аудио звучник звучник 63mm x 22mm (AltoParlante

Име на производот : звучник на магнет; за : Бележник, таблет компјутер, ТВ; моќ : 2 W Отпорност : 8 ом; Тип на к�

DEN 406.40
Luokangfan Llkkff Резервни делови на звучникот за паметни телефони Рингер Бузер за делови за замена на очите на HTC U11 Неодамнешно
Luokangfan Llkkff Резервни делови на звучникот за паметни телефони Рингер Бузер за делови за замена на очите на HTC U11

Се користи за поправка на неисправен телефон, може да се реши поголемиот дел од проблемот со хардверот К

DEN 2.67
Сеопфатен кабел CSW-HD301C Сеопфатен 3 порта HDMI менувач со IR далечински управувач Неодамнешно
Сеопфатен кабел CSW-HD301C Сеопфатен 3 порта HDMI менувач со IR далечински управувач

Лесно префрлете се помеѓу сите три извори на HDMI Автоматско откривање на сигналот Надворешна база на при

DEN 1.67
Switch/Splitter HDMI 2.0 - 5 порта 4K HDMI менувач, 4 во 1 надвор метални HDMI прекинувачи, делител на фреквенција со IR далечински Неодамнешно
Switch/Splitter HDMI 2.0 - 5 порта 4K HDMI менувач, 4 во 1 надвор метални HDMI прекинувачи, делител на фреквенција со IR далечински

♦ 【5x1 HDMI прекинувач】 Овој 5 порти HDMI прекинувач овозможува да се поврзат сите пет извори на HDMI со еден HD

DEN 1230.40
Резервни делови за замена на Лијонг, РИНГЕР ЗА РАБОТНИЦИ ЗА ХУАВЕИ ЗАШТИТЕ 8x Делови за поправка Неодамнешно
Резервни делови за замена на Лијонг, РИНГЕР ЗА РАБОТНИЦИ ЗА ХУАВЕИ ЗАШТИТЕ 8x Делови за поправка

Препорачуваме овој дел да биде инсталиран од професионална продавница за поправка на мобилни телефони

DEN 0.67