Revo America Ultra 8ch. 2TB HDD 4K IP NVR Security System - Фиксни леќи 4 x 1080p IP Bullet камери - далечински пристап преку паметен телефон, таблет, компјутер и Mac

Revo America Ultra 8ch. 2TB HDD 4K IP NVR Security System - Фиксни леќи 4 x 1080p IP Bullet камери - далечински пристап преку паметен

DEN 15199.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Што е вклучено-8 канали 4 K IP NVR со вградени 8 RJ45 POE порти, 4 MP IP куршуми (8 компјутери), Пред-инсталиран 2 TB видео надзор HDD, 100 'CAT 5 E кабел (8 парчиња.), VGA канал (1 персонални компјутери.), Упатство за брз почеток. Клучни карактеристики - 100 'Ноќна визија, True WDR, Audio I/O, 4 K снимање и 4 K видео излез компатибилен со 4 K монитори, H. 265 компресија, паметни сигнали преку аларми и известување за е -пошта, надградба на бесплатен софтвер за кавга преку облак, режим на преглед на коридор - Совршен за ходници, врати, прозорци. Далечински мониторинг - Рево Ултра „Мобилна апликација“ и „Најавување на прелистувачот“, можете да видите во живо на храна, да ги прегледувате снимките од минатото, веднаш да добиете известувања, да ги прилагодите поставките, да поставите аларми, да ги проверите настаните за движење, да гледате повеќе единици одеднаш и повеќе. Инсталација на DIY - Ние го нудиме потребниот материјал, како што се видеа и рачен, така што ќе можете сами да го инсталирате системот. Сè што треба да направите е само да следите неколку едноставни чекори и да завршите. Поддршка заснована на САД - Ние нудиме 2 -годишна гаранција која вклучува замена на делови за бесплатна и техничка поддршка за живот (одговор на е -пошта во рок од 24 часа). Исто така, можете да ни се јавите на : +1 (866) 625-7386 (Пон : 8 часот наутро-06 часот, цена, вторник-петок : 8 часот наутро до 17 часот). Што е вклучено-8 канали 4 K IP NVR со вградени 8 RJ45 POE порти, 4 MP IP куршуми (8 компјутери.), Пред-инсталиран 2 TB видео надзор HDD, 100 'CAT 5 E кабел (8 парчиња.), VGA канал (1 персонални компјутери.), Упатство за брз почеток. Клучни карактеристики - 100 'Ноќна визија, True WDR, Audio I/O, 4 K снимање и 4 K видео излез компатибилен со 4 K монитори, H. 265 компресија, паметни сигнали преку аларми и известување за е -пошта, надградба на бесплатен софтвер за кавга преку облак, режим на преглед на коридор - Совршен за ходници, врати, прозорци. Далечински мониторинг - Рево Ултра „Мобилна апликација“ и „Најавување на прелистувачот“, можете да видите во живо на храна, да ги прегледувате снимките од минатото, веднаш да добиете известувања, да ги прилагодите поставките, да поставите аларми, да ги проверите настаните за движење, да гледате повеќе единици одеднаш и повеќе. Инсталација на DIY - Ние го нудиме потребниот материјал, како што се видеа и рачен, така што ќе можете сами да го инсталирате системот. Сè што треба да направите е само да следите неколку едноставни чекори и да завршите.

Избор на купувачи

Yarnow 3 комплети стакло сет за пиење машина за пиење машина за да одите ладен кафе чаши со капаци за деца, ноќен цртан филм котел -материјал: Неодамнешно
Црна Штала Ѕвезда Цветни Зема | 3 Пакет | 12 инчен 4 инчен Ѕвезди | Патриотски Декор Неодамнешно
Црна Штала Ѕвезда Цветни Зема | 3 Пакет | 12 инчен 4 инчен Ѕвезди | Патриотски Декор

Изработен Од Метал Обоен Во Црно Можете да додадете Домашен допир на цвеќиња, жардиниери, корпи, кофи и м

DEN 1.00
Zerodeko Wallид за складирање стакло Неодамнешно
Zerodeko Wallид за складирање стакло

Rackиден декор решетка Може да заштеди многу простор за вас и да биде да држите тоалети, гел за туширање, с�

DEN 235.84
Mothinessto Метал Копче Прекинувач Ресетирање Тип Водоотпорен Прекинувач Притисни Копче Со Светлина 10mm 3V За Ниска Струја Ѕвона Неодамнешно
Реле за напојување 6VDC 5a spdt tht Неодамнешно
Реле за напојување 6VDC 5a spdt tht

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен контакт Аранжман : СПДТ Контакт Формулар : 1 Образец C DC C

DEN 2.33
Леново Тинкпад 13 Ракав 4Х40Н18008 Неодамнешно
Леново Тинкпад 13 Ракав 4Х40Н18008

Thinkpad брендирани заштитни ракав прилагодено за 13" Think Pad преносни компјутери Издржлива, лесна конструкци�

DEN 167.84
3м Оган Бариера Заптивната Смеса ЦП 25вб+, 20 фл. оз., Колбаси, 10/случај Неодамнешно
3м Оган Бариера Заптивната Смеса ЦП 25вб+, 20 фл. оз., Колбаси, 10/случај

УСОГЛАСЕНОСТ СО ГРАДЕЖНИОТ КОДги запечатува отворите преку противпожарните бариери каде што минуваат

DEN 460.64
X-Dree 4 Dia 240 Grit Shanding Paper Disk Sandpaper 50pcs за осцилирачка алатка (4 '' Lija de Disco de Papel de Lija 240 DIA 50, Неодамнешно
X-Dree 4 Dia 240 Grit Shanding Paper Disk Sandpaper 50pcs за осцилирачка алатка (4 '' Lija de Disco de Papel de Lija 240 DIA 50,

Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) ПАКС X SHASDING DISC SUSPAPER Име на производот : шку

DEN 1.67
SAMSUNG 34-Инчен Одисеја G5 Ултра-Широк Гејмерски Монитор СО 1000r Закривен Екран, 165Hz, 1ms, FreeSync Премиум , WQHD, Црна Неодамнешно
SAMSUNG 34-Инчен Одисеја G5 Ултра-Широк Гејмерски Монитор СО 1000r Закривен Екран, 165Hz, 1ms, FreeSync Премиум , WQHD, Црна

ОПТИМАЛНА КРИВА, ВИСТИНСКО ПОТОПУВАЊЕ : сеопфатниот 1000r дисплеј го исполнува секој дел од вашата перифе�

DEN 1.00
Houkai Nordic Style Bation Free Panch Rack, железо влечки полица тоалетот виси одводната полица за чевли Неодамнешно
Houkai Nordic Style Bation Free Panch Rack, железо влечки полица тоалетот виси одводната полица за чевли

Полица за влечење бања што се потпира практичен помошник за секој дом Користете вертикален простор, без

DEN 5303.36
Мерач на дигитален мерач на мерач на децибела Професионална мерач на бучава Висока точност 30DB TO130DB мерен опсег со приказ Неодамнешно
Мерач на дигитален мерач на мерач на децибела Професионална мерач на бучава Висока точност 30DB TO130DB мерен опсег со приказ

【Висока точност】 Широк опсег на мерење : 30 ~ 130d B, точност : ± 1,5d B, Фреквенција Одговор : 31,5 ~ 8,5k Hz; Избор на �

DEN 591.84
Шарена уметност со теми за роденденски материјали за роденденски партии - Плочи за хартиени плочи за еднократна употребаПалета Неодамнешно
UXCELL 100PCS 4,8 mm Брзо раздвојување на жица терминали Femaleенски конектор за прегратка со изолиран ракав Неодамнешно
UXCELL 100PCS 4,8 mm Брзо раздвојување на жица терминали Femaleенски конектор за прегратка со изолиран ракав

Содржина на пакет : 100 (+ / 2%) ПЦС X 4,8мм жица терминали; Тип на терминал : женски 4,8 мм; Опсег на жица : 0,752,0мм²

DEN 239.84
Szrmcc Продолжен Жичен Контролен Кабел ЗА Dji Ronin Врзана Контролна Рачка 6 Pin до 6 Pin Пристаниште За Проширување На Комуникацијата Неодамнешно
2023 година Нова женска прстен мода инкрутирана дијамантска прстен личност женски прстен за накит за ангажман прстен кроасански прстени Неодамнешно
Флорида Заливот на брегот на брегот на брегот на брегот Сина сина официјално лиценцирана маица Неодамнешно
Флорида Заливот на брегот на брегот на брегот на брегот Сина сина официјално лиценцирана маица

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

DEN 2.33
3/4-10 x 3 инчен хексадецимален завртка со груба нишка и цинк облога Неодамнешно
3/4-10 x 3 инчен хексадецимален завртка со груба нишка и цинк облога

Оваа завртка е обложена со цинк има сјајна сребрена боја Навојниот дел од завртката е должина од 2 1 / 2 ин

DEN 159.84
Скенирај - 882 -Е Скантрон Компатибилен лист за тестирање Неодамнешно
Скенирај - 882 -Е Скантрон Компатибилен лист за тестирање

100 прашање, 50 на страна, Опции за одговор или Т / f 100% гарантирано да биде компатибилен со скунтрон и ќе ске

DEN 3.00
Производство на канали 425A 9 ПАН АЛУМИНУМ КРАЈ ЛОДОТ ЛЕЗАЛ / РАК Неодамнешно
Производство на канали 425A 9 ПАН АЛУМИНУМ КРАЈ ЛОДОТ ЛЕЗАЛ / РАК

Заварен #44; Алуминиумската решетка може да задржи до 9 тави за листови со целосна големина 3 "на просторот

DEN 6216.00
Yongto 500g Природно сива лента Персиски агат чакал кристал минерал прочистува дегазивно украсно примерок геолошко учење T145 Неодамнешно
Yongto 500g Природно сива лента Персиски агат чакал кристал минерал прочистува дегазивно украсно примерок геолошко учење T145

100% природен кварц кристален карпест камен заздравување, полирана, мазна површинапромоција природно зд�

DEN 2.67
Seewudee AG216 5PC природен агат кристал безбеден тока полиран заздравувачки занаети накит за правење природни камења и минерали подарок Неодамнешно
Фитуода 1-3/4 / 45мм Дупчалка Со Адаптер За Дупчалка За Шестоаголник, Длабочина на Сечење ОД 1 инч Хсс Пченкарна Дупка За Сечење Неодамнешно
Република Лопи 1250, 1750 стакло Неодамнешно
Република Лопи 1250, 1750 стакло

Може да работи на температури до 760 ° C / 1 Заменливо стакло за република Лопи 1250 и 1750 година направено на

DEN 2.33
TOAKA iPad Air 4 Случај - Apple iPad Air 4-Та Генерација 10,9 Инчи 2020 Мека Кожа Штанд Фолио Случај Паметен Капак, Авто Спиење/Будење, Џебови Неодамнешно
Korksобно стрели M02 Случајна тетратка Тип двострана договор за печатење Бележник А ~ Дневна работа мачки ~ СМЕРТИНСКИ СМЕТКИ Стрели Неодамнешно
Кигаи Апстракт Мермер Аква Кутија За Ручек Контејнер 1000мл Бенто Кутија Со Лажица Вилушки 3 Прегради Контејнери За Складирање Храна Неодамнешно
Далечински управувач на дигитална камера за Canon EOS EOS 70D, Elite Edge Intervalomet: Multi-Function Timer- Control Shopter Неодамнешно
Далечински управувач на дигитална камера за Canon EOS EOS 70D, Elite Edge Intervalomet: Multi-Function Timer- Control Shopter

Основно : Овој далечински управувач е клучна алатка што треба да се има Основната употреба е како ослобо

DEN 398.40
Qijintrid 50 парчиња 2020 Алуминиумски профил M5 лизгачки Т-ореви Постави нишка Европски стандарден прицврстувач на главата на главата на орев, Неодамнешно
Forfc 22 26mm Squickfit Часовник Ремен За Garmin Феникс Фенкси 7 7X Бенд Замени Часовник Нараквица Неодамнешно
Forfc 22 26mm Squickfit Часовник Ремен За Garmin Феникс Фенкси 7 7X Бенд Замени Часовник Нараквица

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 0.67
Работилница за тапани, Inc. 3000 серии бас тапан, двоен педал Неодамнешно
Работилница за тапани, Inc. 3000 серии бас тапан, двоен педал

Систем за турбо погон со двоен ланец Двонасочен ритам Собрание на пролетно рокери Двојно прилагодлив с�

DEN 2.67
Aluminum Aluminum Aluminum 4PCS Aluminum RC Shoks го надградува делот за 1/10 SLASH 2WD 4X4 Rustler 2WD 4X4 Stampede 2WD 4X4 HOSS Неодамнешно
Aluminum Aluminum Aluminum 4PCS Aluminum RC Shoks го надградува делот за 1/10 SLASH 2WD 4X4 Rustler 2WD 4X4 Stampede 2WD 4X4 HOSS

? Nitro Rustler, Rally 4x4, итн Поставување на оригиналниот дел#5862 3760 3762 ✅ 【Ефективно избегнувајте истекување на н�

DEN 1.67
LCD десктоп стандарден држач за држачи за универзален 10 ~ 24 инчи LCD монитор 180 степени преклопена заграда за заграда на VESA AIO Неодамнешно
LCD десктоп стандарден држач за држачи за универзален 10 ~ 24 инчи LCD монитор 180 степени преклопена заграда за заграда на VESA AIO

Големина на поддршка на мониторот : 1024 инчи LCD LED телевизор Може да се користат применливи дупки : може да

DEN 1361.60