ZYM119 2 WATE 12V Релеј излезен прекинувач Влез RS485 TTL Spot STEUERMODUL CIRCUIT

ZYM119 2 WATE 12V Релеј излезен прекинувач Влез RS485 TTL Spot STEUERMODUL CIRCUIT

DEN 1491.20

Неодамнешно

Достапно на барање

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за регулирање. Користете оригинално реле ·. Користете увезен чип за контрола на USB со високи перформанси. Производство на -града. Сигурен и погоден за широк спектар на употреба. Висока ефикасност на конверзија, едноставна работа за регулирање. Користете оригинално реле ·. Користете увезен чип за контрола на USB со високи перформанси. Производство на -града. Карактеристики : 1. Енергијата на релето е вшмукувана и се исклучува во фиксен период од 1-10-ти. Поточно, откако ќе се обезбеди напојување со 12 V на релето, релето нема веднаш да ја апсорбира сумата. Излезната состојба на релето е : нормално отворена и јавна на, нормално затворена и јавна; По одложувањето на 1-10-тите (прилагодливо), релето е објавено. Во тоа време, состојбата на излезниот терминал на релето е : нормално отворен и јавно исклучен, нормално затворен и јавен; Сè додека модулот е континуирано енергизиран, оваа држава секогаш ќе се одржува во фиксен период од 1-10-ти за апсорпција и ослободување2. Прилагодливо време на одложување (0 ~ 10 секунди) 4. Додавањето на потенциометар може да го зголеми времето за одложување5.

Избор на купувачи

Играчка за стискање на Божиќ, симпатичен снежен човек Дедо Мраз Дедо Мраз, Елк кукла, играчки за играчки, стрес олеснување Неодамнешно
Адаптерот за исправен автомобил DC компатибилен со JDSU viavi OneExpert Еден експерт CATV тестер/метар ONX-610 ONX-620 ONX-630 ONX-DSL ONX-CATV-D31-S-6520-1212 Неодамнешно
BRST USB Кабел Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел За Simpletech 320GB SimpleDrive 96300-41001-013 Надворешен Хард Неодамнешно
BRST USB Кабел Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел За Simpletech 320GB SimpleDrive 96300-41001-013 Надворешен Хард

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 1.00
PPJ Global AC/DC Адаптер замена Гравограф M20 Механичко гравирање машина за напојување на кабел за напојување на кабел за кабел: 100-240 Неодамнешно
Nite ize LSBA4-17-R6 S-Biner Slidelock Dual Locking Carabiner, големина 4, вар Неодамнешно
Nite ize LSBA4-17-R6 S-Biner Slidelock Dual Locking Carabiner, големина 4, вар

Цврста конструкција на алуминиум Безбедни порти на жица од не'рѓосувачки челик со функција за слајд до �

DEN 1.00
Цеко ЕЗА 1003 БЕЛ Подарок/Декоративна Кутија Неодамнешно
Цеко ЕЗА 1003 БЕЛ Подарок/Декоративна Кутија

Врвна и Сјајна Отпорен на гребење Преклопува рамно со магнетно затворање Кутија За Складирање Отпорен �

DEN 2.00
Воркул Кинески Гонг Кунг Фу Чај Стомна Ланолин Жад Порцелан Ча Хаи Чаша Чај Стомна Долга Рачка Крем Стомна Млеко Крем Чај Служење Неодамнешно
АФАРЕР Компатибилен со Iphone 14 Pro Max Паричник Случај, Стп Кожа Флип Фолио Случај Со Kickstand Блокирање Картичка Слотови Магнетни Шок Апсорпција Неодамнешно
Спортски прстени со попуст, прстен на финалист на тесто со мекобол - Награда за играчи, разновидни бои и скапоцени камења Неодамнешно
Спортски прстени со попуст, прстен на финалист на тесто со мекобол - Награда за играчи, разновидни бои и скапоцени камења

Дизајн со висок квалитет : прстените се одлична награда за вашиот тим, лиги и турнири Дрвена кутија прод�

DEN 239.84
Brendaz USB 3.0 до типот C 3.1 Кабел за продолжување на податоците и микро HDMI до кабелскиот комплет HDMI за GoPro Hero5 црна камера, Неодамнешно
Биологија Грегор Мендел Давање Грашок Шанса Пиво Штајн Кригла 22оз, Уникатна Златна Боја Детали Пиво Кригла, Колекционерски Пиво Неодамнешно
1,2 Л Акрилик Транспарентен, Сок Од Шише Бокал Коктели Со Вода Со Капак Неодамнешно
1,2 Л Акрилик Транспарентен, Сок Од Шише Бокал Коктели Со Вода Со Капак

Едноставен И Практичен Дизајн Овие карафи ќе додадат елегантен допир на секој настан без ризици од крше

DEN 2.00
Покани за роденден на мачки Со Пликови-Картичка За Покана За Роденден На Мачки-Ајде Да Пополниме Картички За Покани-Симпатична Прослава Неодамнешно
Royal Comisole Dance LeoTards на Royal Smeela со прилагодливи ленти балетски носии за жени без бек балетски танцувачки летоарди Неодамнешно
Royal Comisole Dance LeoTards на Royal Smeela со прилагодливи ленти балетски носии за жени без бек балетски танцувачки летоарди

Затворање на влечење Само миење на рацете ♥ Материјал : Овој балетски леотарди избра висококвалитетна �

DEN 2.67
Salimdy женски карго панталони со високи камуфлажни панталони со камуфлажа на половината, еластични ленти за половината, камо џемпери Неодамнешно
Kichler 330248MWh, Terra Изберете мат бел 52 тавански вентилатор со светлина Неодамнешно
Kichler 330248MWh, Terra Изберете мат бел 52 тавански вентилатор со светлина

Земја на потекло : Кина Должина на пакетот : 9,67 " Ширина на пакетот : 10,75" Висина на пакетот : 9...

DEN 1919.84
Nianxinn 4 Инчи/100mm Пролет Порта Тркалце, Стп Вртливата Рицинус Со Сопирачка, Прилагодливи 60mm, Тешки 80KG, Неми/Двојни Лежишта, Тркалца Неодамнешно
Држач Садови За Чување Нерѓосувачки Челик Лажица Садови Комплет Со Легура На Цинк Лебед Форма Држач За Чување Организатор Неодамнешно
Десктоп Дрвен Послужавник Козметика Тркалезна Лента За Складирање Влез Клучен Украс Комода Ароматерапија Парфем Со Подигнати стапала Неодамнешно
Притисни За Да Се Поврзете Tee T Унија Фитинг 3/8 OD Неодамнешно
Притисни За Да Се Поврзете Tee T Унија Фитинг 3/8 OD

МТЕ3 / 83 / 8 Карактеристики Дизајнирани За Полиуретански или Најлонски цевки Брзи И Сигурни врски Еднокра

DEN 461.12
2023 Carlinkit 3.0 безжичен адаптер за Dongle U2W за фабрички жични автомобили CarPlay, безжичен адаптер за CarPlay за верзија на iOS, Неодамнешно
2023 Carlinkit 3.0 безжичен адаптер за Dongle U2W за фабрички жични автомобили CarPlay, безжичен адаптер за CarPlay за верзија на iOS,

1 Функција на производот : Конвертирајте ја вашата фабрика Car Play во безжичен Не се вклопуваат во Волво, По

DEN 3.00
Филофакс 028511 Класичен Бод Личен Организатор, Библија, Браун Неодамнешно
Филофакс 028511 Класичен Бод Личен Организатор, Библија, Браун

Големина( В х х х д) : 5,3 х 7,8 инчи (13,5 х 19,8 см) Дијаметар на прстенот : 0,9 инчи (23 мм) Материјал : италијанска ко

DEN 3.33
ЗАГРАДА ЗА Полица ЗА ДОИТОЛ Корпа За Складирање Јајца Во Форма На Пилешко Организатор На Корпа За Собирање Јајца Држач За Јајца Керамичка Неодамнешно
24 Х 36 Челик Враќање Филтер За Воздух Решетка за 1 Филтер-Отстранлив Лице/Врата-Капак НА КАНАЛОТ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА - Рамен Печат Неодамнешно
Ватангемс 242,9 г, 3,3х3, 5х1 Природно Чоколадо Или Сива Оникс Сфера Топка Скапоцен Камен Од Мароко, Домашен Декор, Колекционерски, Б18753 Неодамнешно
Алаза Леопард Модел Животински Принт Бенто Ручек Кутија Бпа-Слободен Истекување-Доказ Ручек Контејнери со / вилушка &засилувач; Лажица, Неодамнешно
ARTTOFRAMES WOM80801-CHY-8, 5x14 Барнвуд Дрво Слика Рамка, 8.5 x 14, Цреша Неодамнешно
ARTTOFRAMES WOM80801-CHY-8, 5x14 Барнвуд Дрво Слика Рамка, 8.5 x 14, Цреша

Доаѓа Со Редовно Стакло и Закачалка за пила за монтирање на ѕид! Направено Од Дрво оваа единствена прил�

DEN 2.00
Експреситбест 22оз Спортско Шише-Поделби НА Американските Воздухопловни Сили-Многу Опции Неодамнешно
Експреситбест 22оз Спортско Шише-Поделби НА Американските Воздухопловни Сили-Многу Опции

Нашата линија На Експресни Најдобри Прибор за Пиење ви нуди висок квалитет со светла живописна слика Ти

DEN 3.33
Турбидиметар, 0,1А DC5V мерач на заматеност на САД, приклучок 100‑240V рачна голема точност за лабораторијата за вода Неодамнешно
Турбидиметар, 0,1А DC5V мерач на заматеност на САД, приклучок 100‑240V рачна голема точност за лабораторијата за вода

[Висока точност] Точен и интелигентен инструмент што ја мери заматеноста со добра линеарност, точни и си

DEN 169.60
7/16-14 х 3 1/2 одделение 5 ЗАВРТКИ ЗА ПЛУГ БР.3 Глава, Целосна Нишка, ЦИНК, Целосна Нишка, Големина: 7/16-14, Должина: 3-1/2, Неодамнешно
7/16-14 х 3 1/2 одделение 5 ЗАВРТКИ ЗА ПЛУГ БР.3 Глава, Целосна Нишка, ЦИНК, Целосна Нишка, Големина: 7/16-14, Должина: 3-1/2,

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат безб�

DEN 596.16
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3 Неодамнешно
Dataram 480GB 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3

Dataram 480 GB SATA III 65 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замена гара�

DEN 1587.20
Ата-момче Хари Потер кодош 1,38 Пин за емајл со целосна боја Неодамнешно
Ата-момче Хари Потер кодош 1,38 Пин за емајл со целосна боја

Официјално лиценциран Хари Потер Лапел од АтаБој Мери приближно 1 / 2 инчи Емајл Пин има пост и безбеднос�

DEN 643.20
ВОЛТ+ плус ТЕХНОЛОГИЈА 10 инчи USB Тип-C Кабел Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Исто Така Брз Брз Полнеж Плус Пренос на Податоци! Неодамнешно
Samsung Galaxy Tab A 8 32GB SM-T290 WiFi Меѓународна Верзија-Нема Гаранција Неодамнешно
Samsung Galaxy Tab A 8 32GB SM-T290 WiFi Меѓународна Верзија-Нема Гаранција

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в

DEN 1199.84
Осветлување на селфи прстен - осветлување на фотографија што може да се полни за телефони, лаптопи, таблети и фотоапарати Неодамнешно
Осветлување на селфи прстен - осветлување на фотографија што може да се полни за телефони, лаптопи, таблети и фотоапарати

1 Без напор и ефикасно : Никогаш не грижете се за лошото осветлување додека земате селфи, снимање видеа в�

DEN 2.67
Фармал Велигденска Врата Ковербани Јајце Зајак Декор Декор Маргаритки Украси Банер На Врата Фарма Празничен Декор Шема Велигденска Неодамнешно Продажбата