6 X1.5 600Grit Diamond Lapidary Glass Bench Mreder Polisher Polisher Texture Surface Sleathing Wheels

6 X1.5 600Grit Diamond Lapidary Glass Bench Mreder Polisher Polisher Texture Surface Sleathing Wheels

DEN 763.20

Неодамнешно

Достапно на барање

Брзо и брзо сечење Брзо и брзо сечење. Тркала за мелење на лапидарски дијаманти и тркала за полирање на лапидари кои мелеат тврди материјали, мелењето е чисто брзо. Премиум лапидарско тркало за општа употреба во скапоцени камења за мелење и пескарење, карпи, керамика или стакло. Врзаниот е електронски дијамант на периферната површина на прецизност, беспрекорен, челичен раб. Тие се особено добро прилагодени за стакло, работење со ладно стакло и лапидарско работење, нашиот weheel има челичен прстен и пластично јадро, има арбор 1 " Доаѓа со грмушки за да се прилагоди на 1/2, 5/8 или 3/4 инчни шахти. Достапно во најразлични решетки и големини.

Избор на купувачи

КСИЈАНГЕ100-Решетка За Складирање Во Продавница Модерни Минималистички Кујнски Лавици Мултифункционален Држач За Акрилни Ножеви Ножици Неодамнешно
Табли за планирање на оператитак Неодамнешно
Табли за планирање на оператитак

Календар на акрилна суво бришење за wallид чист акрилен wallиден календар бел табла календар за домашни кан

DEN 344.48
Куки за закачалка за закачалка за закачалки 40 парчиња wallидни завртки само-лепило закачалки wallидни лепила за лепило за лепило за Неодамнешно
КСИЈ Кливер Готвач Ножеви Во Собата Кинески Кујна Месар Ножеви Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик Паринг Сантоку Нож За Месо Риба Зеленчук Неодамнешно Продажбата
Модерна Славина За Бања Ротирај Чешми За Влечење Мијалник Ладни Топлински Славини Млазница Со Двоен Режим, Бифункционален Кујнски Неодамнешно
110v Накит Позлата Исправувач 3А Накит Позлата Машина Злато Сребро Галванизација Машина Алатка Електрични Злато Машина Неодамнешно
110v Накит Позлата Исправувач 3А Накит Позлата Машина Злато Сребро Галванизација Машина Алатка Електрични Злато Машина

△Напојувањето за површинска обработка на галванизација има висока ефикасност и има функции на автомат

DEN 1.33
1 парче Топка За Чистење На Лемење Со Држач За Основен Држач За Чистење На Рачките за Лемење И Врвовите Неодамнешно
1 парче Топка За Чистење На Лемење Со Држач За Основен Држач За Чистење На Рачките за Лемење И Врвовите

ВИСОК КВАЛИТЕТ : изработен е од висококвалитетен материјал, кој е сигурен во перформансите ДОБАР ДИЗАЈН

DEN 132.16
13 Парчиња Лопатка Рамен Бит, Титаниум Слој Јаглероден Челик Брзо Менување На Стеблото Лопата Вежба Во Собата Со Дрвена Кутија За Дупка Неодамнешно
Зумиран Брадест Змеј Комбо Пакет За Вредност На Осветлување-Вклучува Приложен Водич DBDPet Pro-Tip Неодамнешно
Зумиран Брадест Змеј Комбо Пакет За Вредност На Осветлување-Вклучува Приложен Водич DBDPet Pro-Tip

`+ Погоден за терариуми до 20 литри Qépti Basking Spot Lamp (75 w) Идеален За дневни влекачи кои терморегулираат со уж�

DEN 230.24
Лаки Монет на отворено ТВ -корица 40 ” - 42” Водоотпорен надвор од телевизискиот заштитник - 600D Оксфорд ткаенина ТВ -покривка со рамен екран Неодамнешно
НИБКО 3 Ццц ФП ЛФ Бр Топчест Вентил Неодамнешно
НИБКО 3 Ццц ФП ЛФ Бр Топчест Вентил

Леснотија на Работа Произведено ОД НИБКО Леснотија на Работа Произведено ОД НИБКО Целосна Порта Фалсиф

DEN 4660.80
Комплет за ротациони алатки Hardell, 6 променлива брзина 160W, ротирачка алатка за напојување со 85 додатоци, ротирачка алатка Неодамнешно
Комплет за ротациони алатки Hardell, 6 променлива брзина 160W, ротирачка алатка за напојување со 85 додатоци, ротирачка алатка

【Моќна и издржлива】 Hardell Electric Rotary Tool доаѓа со 2 Collet, ви овозможува брзо и лесно да ги менувате додатоците

DEN 799.84
Monster Chucking Reamers, цврст карбид, дијаметар- 0,1640 , должина на флејта- 7/8 Неодамнешно
Monster Chucking Reamers, цврст карбид, дијаметар- 0,1640 , должина на флејта- 7/8

Monster Chucking Reamers е направен од цврст карбид Побрзо отстранување на материјал и поголема продуктивност Чис�

DEN 1365.60
ВЕСКО 153 834-47 Стои Пепелник Со Покрив, Мат Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
ВЕСКО 153 834-47 Стои Пепелник Со Покрив, Мат Нерѓосувачки Челик

Пепелник изработен од нерѓосувачки челик Пепелник вметнување на врвот може да се отстрани за чистење С�

DEN 2.00
Samsung Opto-Electronic DBA Hanwha Techwin AM TNP-6320E2WF-C CLC CSA 2 MP Надворешна мрежа PTZ PTZ камера, сребро Неодамнешно
Samsung Opto-Electronic DBA Hanwha Techwin AM TNP-6320E2WF-C CLC CSA 2 MP Надворешна мрежа PTZ PTZ камера, сребро

Тип на производ : Системи за надзор Димензија на пакетот на артикалот : 15,86 "L X14 Тежина на пакет на артикли

DEN 232.00
Hitachi 338614 Поставете парче притисок RP350YDH дел Неодамнешно
Hitachi 338614 Поставете парче притисок RP350YDH дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Дел за замена на алатката

DEN 1.67
Зеродеко Кекс Штанд Керамичка Торта Послужавник Десерт Чинија Закуски Служат Послужавник Овошје Носителот За Свадба Партија Маса Центри Неодамнешно
Хаибинг Шатор Опрема За Кампување На Отворено Четири Сезони Ултралесен Водоотпорен Алуминиумски Столб Шатор За Кампување Со Двојно Неодамнешно
Wearwell 451. 38x3x50BYL Туф Сунѓер Мат, 50 'Должина x 3 ' Ширина x 3/8 Дебела, Црна Со Жолта Боја Неодамнешно
Wearwell 451. 38x3x50BYL Туф Сунѓер Мат, 50 'Должина x 3 ' Ширина x 3/8 Дебела, Црна Со Жолта Боја

Безбедност заоблени рабови Лесно може да се намали во големина на самото место Вкупна дебелина 3 / 8" (9 мм)

DEN 7762.24
Нов Стенс Рамен Мијалник 416-069 Замена За Клуб Автомобил 1011578 Неодамнешно
Нов Стенс Рамен Мијалник 416-069 Замена За Клуб Автомобил 1011578

Спецификации : Опис : Рамен Мијалник, Нишка : 5 / 16", Белешки : Тип Б Заменува Оем Броеви : Клуб Автомобил; 101157

DEN 1576.00
USB C 5FT кабел за полнач за фенерчиња Goreit, Relybo, Thrunite TC15 v3, LED -косои на предните страни, крајбрежјето XPH30R, Fant.lux, Liteband Неодамнешно
USB C 5FT кабел за полнач за фенерчиња Goreit, Relybo, Thrunite TC15 v3, LED -косои на предните страни, крајбрежјето XPH30R, Fant.lux, Liteband

Type C полнач за wallидови погоден за светилки Goreit, Relybo, Thrunite TC15 V3, LED фабрика за предности, Coast XPH30 R, Fantlux, Liteband P

DEN 207.84
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со Табулаторот Samsung Galaxy а 10.1 Неодамнешно
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со Табулаторот Samsung Galaxy а 10.1

Планината што може да се прошири на навитех е поставена за крајно задоволство при гледањето , повеќето ќ

DEN 319.84
Uqw акрилик кревач на полица за приказ на cupcake штанд за амибо фанко поп фигури, организатор на парфеми Келн, носител на десерти, бонбони, Неодамнешно
30 Еез Супер Брат Чанти За Роденденска Забава, Торби За Роденденски Подароци Торби За Добрите Торби За Чанти За Бонбони Торба Неодамнешно
SXYMKJ USB Флеш Диск 128gb Најновите USB 2.0 Флеш Диск 256GB CLE Usb Меморија Стап 8GB 16GB 32GB 64GB Неодамнешно
SXYMKJ USB Флеш Диск 128gb Најновите USB 2.0 Флеш Диск 256GB CLE Usb Меморија Стап 8GB 16GB 32GB 64GB

Поддршка УСБ верзија 2 Топла Приклучок & Игра Издржливо складирање во цврста состојба Не е потребна надв

DEN 1.00
Дневен Танц Спандекс Девојки Жени Танц Трико Кратки Ракави Чипка Назад Балет Боди Неодамнешно
Дневен Танц Спандекс Девојки Жени Танц Трико Кратки Ракави Чипка Назад Балет Боди

75% Полиамид, 25% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Висококвалитетен Ликра Спандекс Матер

DEN 318.40
Исчистете Ги Кесите за Складирање Со Винил Со Патент 12 х 15 х 5 Инчи 10-Пакување Неодамнешно
Исчистете Ги Кесите за Складирање Со Винил Со Патент 12 х 15 х 5 Инчи 10-Пакување

Мерач 4 винил за издржливост и бел тристран најлон патент Вода, прашина, раствор за складирање отпорен н�

DEN 1502.40
МОНОПРИС УСБ 3.1 Тип-Ц До HDMI Видео Кабел-50 Стапки-Црна | 4K@60Hz, Оптички Влакна, AOC, Пренесува До 100 Стапки, Позлатени Конектори-СЕРИЈА Слимрун Неодамнешно
АРКА ШВАЈЦАРСКИ Монобол п0 Со Систем За Панирање и конец од 1/4 , Неодамнешно
АРКА ШВАЈЦАРСКИ Монобол п0 Со Систем За Панирање и конец од 1/4 ,

3 / 8 " Адаптер P0 е револуционерен дизајн на главата на статив поради неговата прецизност, леснотија на ко�

DEN 3.00
Wodealmug Женски Сирена Патување Кафе Кригла Топлинска Изолација Тамблер Чаша Со Капак 14 МЛ Неодамнешно
Wodealmug Женски Сирена Патување Кафе Кригла Топлинска Изолација Тамблер Чаша Со Капак 14 МЛ

Капацитет : 400 мл, големина на чаша : висина 7,5 инчи Опис на материјалот : еколошки абс материјал внатрешен

DEN 1.00
Замена Делови Додатоци Компатибилен За IRobot Roomba I &засилувач; Е&засилувач; J Серија Правосмукалка Е5 E6 E7 i7 i7+ i3 i3+ i4 i6 i6+ i8 j7 Неодамнешно
Замена Делови Додатоци Компатибилен За IRobot Roomba I &засилувач; Е&засилувач; J Серија Правосмукалка Е5 E6 E7 i7 i7+ i3 i3+ i4 i6 i6+ i8 j7

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕКомпатибилно со i Robot Roomba I&E серија E5 E6 E7 i3(3150) i3+(3550) i4 i6 i6+(6550) i7(7150) i7+(7550) i8 i8+ правосмука�

DEN 3.00
Тасмегол 4 Пакет Торба За Складирање Контејнер Организатор Челични Рамки Неодамнешно
Тасмегол 4 Пакет Торба За Складирање Контејнер Организатор Челични Рамки

●Челична Метална Рамка●металната рамка помага да се одржи структурата на коцката,тие се прекрасно ком

DEN 764.80
Тбифу Атомизатор Керамички Диск За Аквариум, Одлична Растворливост НА СО2, Обезбедувајќи Енергични Растенија Неодамнешно
Тбифу Атомизатор Керамички Диск За Аквариум, Одлична Растворливост НА СО2, Обезбедувајќи Енергични Растенија

Овој Керамички Диск Со2 дифузор Атомизатор може да генерира сеопфатни Меурчиња, супериорни во однос на �

DEN 0.33
Chamfer Машина 4.5-50mm 3 Флејта 90 Степени Обложени HSS Вежба Малку Дрво Метал Дупка Машина Контра Мијалник Вежба Малку Дупчење 1Pcs Неодамнешно
СКФ 7213 БЕП/КФЦГ2225-Аголно Контактно Лежиште-Отвор од 65 мм, 120 мм ОД, ширина од 23 мм, Отворен, Ц0 Неодамнешно
СКФ 7213 БЕП/КФЦГ2225-Аголно Контактно Лежиште-Отвор од 65 мм, 120 мм ОД, ширина од 23 мм, Отворен, Ц0

дијаметар на отворот : 65 мм радијална статичка носивост : 54 кн надворешен дијаметар : 120 мм ширина на надв�

DEN 1452.80