Sony PXW-Z150 Професионален микрофон со мртва мафта за ветерни мачки за системи со високи производи

Sony PXW-Z150 Професионален микрофон со мртва мафта за ветерни мачки за системи со високи производи

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Shockmount за намалување на системот за суспензија на бучава (NRS) Тешка работа во целото производство на метали. Прекинувач на подлога : 0db, -10db. Прицврстува преку монтирање на чевли. Се поврзува преку 1/8 "/3/8" или 3-пински XLR. Што има во кутијата : Микрофон, мафта за ветерници, адаптер XLR, упатства. Shockmount за намалување на системот за суспензија на бучава (NRS). Тешка работа во целото производство на метали. Прекинувач на подлога : 0db, -10db. Прицврстува преку монтирање на чевли. Се поврзува преку 1/8 "/3/8" или 3-пински XLR. Што има во кутијата : Микрофон, мафта за ветерници, адаптер XLR, упатства. Техничка конструкција : Тело : Метал, Shock Mount : Rubber Transducer : Polenser Polar Model : Super-кардиоиден максимален влез на звук на внес : Одговор на фреквенција од 130d B : 40 Hz-20k Hz селектира HPF @ 80 Hz / 12 DB / октава динамичен опсег (типичен) : 115d B сигнал-до- Сооднос на бучава : Максимално влезен звук Ниво : 130d B напојување : 9 V алкален (не е вклучен) прекинувач на подлогата : 0db, -10d B димензии (LXHXD) : 7 x 4,5 x 1,6 “(177 x 114 x 40mm) Тежина : 21,86 мл (620g) .

Избор на купувачи

Swpeet 8 Buffing Полирање Тркала полски Рампа 6Pcs Комплет со 3pcs Полирање Соединенија, 1pcs Бел Памук/ 1pcs Жолт Памук/ 1pcs Фланелен Неодамнешно
Swpeet 8 Buffing Полирање Тркала полски Рампа 6Pcs Комплет со 3pcs Полирање Соединенија, 1pcs Бел Памук/ 1pcs Жолт Памук/ 1pcs Фланелен

Тоа Е збир од 6 парчиња Комплети За Полирање Тркала За Тампонирање Вклучува 1 парчиња бело памучно тркал�

DEN 1.67
Еду-Лабс Студентска Инокулациона Јамка За Бактерии Со Алуминиумска Рачка, 4 мм Неодамнешно
Еду-Лабс Студентска Инокулациона Јамка За Бактерии Со Алуминиумска Рачка, 4 мм

Идеален за избор, инокулација или пренесување на микробиолошки примероци Направено од астмстандард (б16

DEN 111.84
Апсли постелнина луксузен Sateen ткаат органски памук со 3 парчиња маса за маса за масажа Неодамнешно
Апсли постелнина луксузен Sateen ткаат органски памук со 3 парчиња маса за маса за масажа

Органски памук ◆ 3PCS сет вклучува : еден вграден лист (36 "x 77") инч, еден рамен лист (61 "x 100") инч, секое парче п

DEN 1585.60
Hydrovybe - шише со вода богата со водород 3 -та генерација | Прочистувач на јонизатор на алкално шише со вода | Прочистувач на вода против Неодамнешно
Коли количка за колички со салон со фиоки за апс, метал држач, тркалачки тркала за стилист за мебел за фризерски мебел за складирање Неодамнешно
Парлики 4 парчиња Во-Мобилни Микрофони-Диригент - Пол Омни-Насочен Подкаст Омни - Глас Насочен Шум - Пол Лавалиер Микрофон За Откажување Неодамнешно
Гаметаун Започнете Дома Волумен Клуч Флекс Лента Кабел Поправка Делови за Sony PSP 3000 3001 Неодамнешно
Гаметаун Започнете Дома Волумен Клуч Флекс Лента Кабел Поправка Делови за Sony PSP 3000 3001

Тип : Флексибилен Кабел НЕ е компатибилен СО PSP 1000 И PSP 2000 Конзола Заменете ја оштетената Лента за Свиткув

DEN 1292.80
Ruland SPH-74-F јака од вратило за прицврстување со две парчиња, челик со црн оксид, 4,625 Bore, 6 1/2 OD, ширина 1 3/8 Неодамнешно
Ruland SPH-74-F јака од вратило за прицврстување со две парчиња, челик со црн оксид, 4,625 Bore, 6 1/2 OD, ширина 1 3/8

Јака на вратило за прицврстување на две парчиња за апликации кои бараат посилна моќност на задржување и

DEN 0.67
Напон на напон, аристер, 24V железнички заштитени уреди RS485 високо за машина Неодамнешно
Напон на напон, аристер, 24V железнички заштитени уреди RS485 високо за машина

Заштитник на пренапони : Поврзано во серија со предниот крај на заштитената опрема Кога далекуводот е п�

DEN 1.00
Сертифициран медицински регрутер на лош задник со налепници за став | Смешна окупација Идеја за подарок за кариера во работата | Неодамнешно
Кампери Слика 1 за модели од 1/18 скала од американска диорама 76334 Неодамнешно
Кампери Слика 1 за модели од 1/18 скала од американска диорама 76334

Сосема нова кутија Доаѓа во блистер пакет Рачно обоен полилисја материјал Не доаѓа со прикажаниот авто�

DEN 239.04
AXXESS AX-ALOC648 4-канален прилагодлив излезен конвертор на линијата 80-вати Неодамнешно
AXXESS AX-ALOC648 4-канален прилагодлив излезен конвертор на линијата 80-вати

Конвертор на ниво на дигитална линија 4канален hi / низок адаптер 80 вати максимален влез 6 : 1 чекор надолу..

DEN 1.00
Експрес Вода RO Храна Адаптер Вентил Брзо Поврзување За Undersnk Обратна Осмоза Систем Одговара и 3/8 &засилувач; 1/2 Врска Неодамнешно
Експрес Вода RO Храна Адаптер Вентил Брзо Поврзување За Undersnk Обратна Осмоза Систем Одговара и 3/8 &засилувач; 1/2 Врска

Заштита За вас домапротекување доказ дизајн значи крајна сигурност за вашиот систем Универзална Станд�

DEN 0.67
ДРЖАЧ ЗА Кеси ЗА Ѓубре ПАТИКИЛ, Држач За Кеси За Ѓубре Од Нерѓосувачки Ѓубре, Држач За Корпа За Отпадоци За Заграда За Маса За Ѓубре Неодамнешно
KTHOFCY 5D DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни деца колибри со целосна вежба везови вкрстено бод кристал ринестон слики слики Неодамнешно Продажбата
1pc Сребрен вграден линеарен водич СО двојна оска SGR10N 28mm SGR15N 38mm SGR15 46mm SGR25 водич 800mm 1000mm 1500mm Cnc Обработка Неодамнешно
1pc Сребрен вграден линеарен водич СО двојна оска SGR10N 28mm SGR15N 38mm SGR15 46mm SGR25 водич 800mm 1000mm 1500mm Cnc Обработка

Стил А, Должина На Водич : 1450мм, Боја : SGR20 N 47mm Ширина Пакетот Вклучува : Само 1 парче железница (без блок) За

DEN 2.00
Резервна камера за резервна копија на задниот преглед 39530-T2A-A21 Камера за помош за паркирање за: -Honda Accord Sedan Ex-L 2014 2014 Неодамнешно
Резервна камера за резервна копија на задниот преглед 39530-T2A-A21 Камера за помош за паркирање за: -Honda Accord Sedan Ex-L 2014 2014

⭐⭐⭐⭐⭐ 【Подготовка】 Ве молиме користете „Потврдено вклопување“ погоре за да го потврдите вклопува�

DEN 895.84
Меридијанска четка, црвена светлина за гребење на уредот за гребење на каросеријата, нежна масажер и четка за чистење за помазна кожа Неодамнешно Продажбата
Молив за молив, полнета мечка со голем капацитет, држач за пенкало, торбичка за шминка за шминка, организатор на канцелариски материјал Неодамнешно
N/A е екран на проектор за висока осветленост 72 84 100 120 150 инчи 16: 9 склопување на проекција на ткаенина од ткаенина Неодамнешно
N/A е екран на проектор за висока осветленост 72 84 100 120 150 инчи 16: 9 склопување на проекција на ткаенина од ткаенина

1 Никогаш не пропуштајте го нашиот висококвалитетен екран на проектор, тоа ќе биде најдобриот пријател �

DEN 2534.40
Логика на лента TLPB770 рамен 3 мил поли торби, 6 x 8, чиста Неодамнешно
Логика на лента TLPB770 рамен 3 мил поли торби, 6 x 8, чиста

Цврсти поли торби се совршени за заштита на производи со средна до тежина од нечистотија, прашина и влаг

DEN 745.60
Estес Б4-4 Мини Масовно Пакување-3 Пакувања од 3 за 9 Мотори / Мотори Со Стартери Неодамнешно
Estес Б4-4 Мини Масовно Пакување-3 Пакувања од 3 за 9 Мотори / Мотори Со Стартери

Сите мотори што ви се потребни за ракетни летови со средна надморска височина Најдобар начин за добивањ

DEN 114.72
За Insta360 Еден R Спортска Камера Случај Заштитно Домување Insta360 Еден R Нуркање Случаи Водоотпорен Домување 4K IPX8 Додатоци Неодамнешно
За Insta360 Еден R Спортска Камера Случај Заштитно Домување Insta360 Еден R Нуркање Случаи Водоотпорен Домување 4K IPX8 Додатоци

Високо видливи додатоци кои Го прават херојот 9 / Херој10 црн Идеален за нуркање, сурфање, будење и други

DEN 686.24
ZBXFCSH Тешка покривка за скара се вклопува во пит-шефот Ранчер XL/Остин XL/1000S/1100 Pro дрво пелети Грил Неодамнешно Продажбата
ZBXFCSH Тешка покривка за скара се вклопува во пит-шефот Ранчер XL/Остин XL/1000S/1100 Pro дрво пелети Грил

Се вклопува за пит шефот Остин XL, Z Grill 1000 серија, пит шеф Ранчер XL 1000 S, 1000 SC, 1000 SQ, 1000 SC2, 1100 PRO, 1000 / 1100 / 1150 / 1500 �

DEN 639.52
Метална Кутија За Пилули Црвен Воз Кутија За Складирање Пилули Витамин Мали Организатори На Пилули За Патување во Џеб од Чанта 2, 2х1, Неодамнешно
Калифорнија Мечка Смешни Божиќ Шапка Дедо Мраз Капи Краток Кадифен Со Бели Манжетни За Божиќ Празник Партија Декорација Материјали Неодамнешно
KeySmart - Компактен Држач За Клучеви И Организатор На Приврзоци За Клучеви Пакет Мини-Компактен Минималистички Држач За Клучеви Неодамнешно