Шишиња со топла вода со покривка со цртан автомобил вреќа со топла вода за олеснување на болката, болка во рамото на вратот, подлога за греење на вода 2 литар

Шишиња со топла вода со покривка со цртан автомобил вреќа со топла вода за олеснување на болката, болка во рамото на вратот, подлога за греење

DEN 1.33

Неодамнешно

Достапно на барање

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие. 【Топол подарок】 Оваа симпатична/кул торба со топла вода е одличен подарок за родители, деца и пријатели на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Мулти-употреба】 торбата со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрената, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како торба со ладна вода за деца/мажи/жени или го намалува отокот на раните. 【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа. 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие.

1. Material:
♦ Cover: Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle: PVC.
♦ Cap: PP.
2. Package: ♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S: 15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M: 20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof: Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in: Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на купувачи

ДЕПО 321-1126р-АЦ2 Замена На Патнички Странични Фарови Собрание Неодамнешно
ДЕПО 321-1126р-АЦ2 Замена На Патнички Странични Фарови Собрание

Наведените производи се резервни делови за резервни делови, а секоја референца за имињата на производи�

DEN 463.84
3дроза Беж Ноќта На Вештерките Fall Цветни Череп Дизајн-Знамиња Неодамнешно
3дроза Беж Ноќта На Вештерките Fall Цветни Череп Дизајн-Знамиња

Вкупна димензија( во инчи) : 18 х 27; големина на слика (во инчи) : 16 х 16 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 1.00
Заштита на рамка за заштита на алуминиумска алуминиумска легура за заштита на легури со ладен чевли за монтирање за додаток Insta360 x3 Неодамнешно
Антоп Нло Отворено Тв Антена Вградување-Во 4g LTE Филтер Со Smartpass Засилувач, 65 Милји Omni-Насочен 360° Прием Со Ув-Обложување Технологија, Неодамнешно
Ccsaml За Xiaomi Redmi Забелешка 11 Pro Случај Со Метален Ремен Клип Футрола, Воена Одделение Капка Заштита Покритие Со Kickstand Неодамнешно
Ccsaml За Xiaomi Redmi Забелешка 11 Pro Случај Со Метален Ремен Клип Футрола, Воена Одделение Капка Заштита Покритие Со Kickstand

●Компатибилен Модел●Посебно внимание! Само компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 11 Pro 667", ве Молиме потврде

DEN 0.33
Ледениот брег Термички Лебдат ЛТ Термичка Подлога 145 х 145мм Неодамнешно
Ледениот брег Термички Лебдат ЛТ Термичка Подлога 145 х 145мм

Обезбедува прецизно, па дури и контактно пополнување на воздушните празнини, Изработени од Нетоксичен �

DEN 303.84
Кшцф Кристално Кафе Лажица Гроздобер Цветни Врежан Долга Рачка Сладолед Чај Лажица,Сребро Неодамнешно
Кшцф Кристално Кафе Лажица Гроздобер Цветни Врежан Долга Рачка Сладолед Чај Лажица,Сребро

Нашите лажици се направени со издржлив метал и нема лесно да се наведнуваат Совршен за чај партија, како

DEN 3.00
Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Цртан Филм Морски Елементи Ракчиња Неодамнешно
XWWDP 2.5 HDD Мобилен Хард Диск USB3. 0 Долг Мобилен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Складирање Пренослив Надворешен Хард Диск За Лаптоп Неодамнешно
XWWDP 2.5 HDD Мобилен Хард Диск USB3. 0 Долг Мобилен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Складирање Пренослив Надворешен Хард Диск За Лаптоп

Приклучете и играјте, нема потреба да инсталирате софтвер0 портата може да обезбеди супер брза брзина н�

DEN 2.33
Митас МИР-0211-Пк/С8 Андроид Еден С8 Случај, Тип На Тетратка, Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Розова Неодамнешно
Митас МИР-0211-Пк/С8 Андроид Еден С8 Случај, Тип На Тетратка, Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Розова

Компатибилни модели : Андроид Еден С8 (зимски модел 2020) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на п

DEN 2.67
КОМПЛЕТ тркалца За Комбинација НА АКДУЕР Од 4 Тркала За Рицинус, Тркала Со Тешки Вртливи Стебла Од 50/60мм, Индустриски Тркалца За Работна Неодамнешно
САЛУТУЈА Внатрешна Мерка Дебеломер, 0-10мм Верние Накит Камења Мерење Алатка Лизгачки Мерач За Мерење На Длабока Дупка Дијаметар Неодамнешно
Богатствата На Каролина Bb6921sh4 Есенски Лисја Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид Неодамнешно
Висол Врба Нерѓосувачки Челик Колба Колба Подарок Во собата Со Инка И Телескопски Шут Чаша, 8-Унца Неодамнешно
Висол Врба Нерѓосувачки Челик Колба Колба Подарок Во собата Со Инка И Телескопски Шут Чаша, 8-Унца

8 унца колба капацитет Направено со нерѓосувачки челик со врвен квалитет 18 / 8 Доаѓа во атрактивна кутија

DEN 2.67
eBoot 12 Еез 5 Галон Кофа Завртка Врвот Капаци Истекување Доказ Кофа Печат Капак Миленичиња Храна За Складирање Контејнер Капаци За Пластични Неодамнешно
Хамилтон 84983 Шприц, 1805рнв, 50 €l Неодамнешно
Хамилтон 84983 Шприц, 1805рнв, 50 €l

Мерач : 25ти Шприцевите имаат отстранливи игли; тефлонски тефлонски клипови Цевката, клипот и врвот на кл

DEN 3.33
Масна МЕЧКА Тактички Воени Солиден Оклоп Отпорен На Удари Заштитна Обвивка На Кожата За Западен Дигитален WD Црн P10 2TB 4TB 5TB Мобилен Хард Неодамнешно
ESAAH 5pcs KCD1 - 104 Пластични LED Рокер Прекинувач 6A 250VAC 4 Pin Off DPST 12V 220v Заклучување Прекинувач За Напојување 15x21mm Неодамнешно
ESAAH 5pcs KCD1 - 104 Пластични LED Рокер Прекинувач 6A 250VAC 4 Pin Off DPST 12V 220v Заклучување Прекинувач За Напојување 15x21mm

Прекинувачи Со Копчиња Прекинувач за копчиња Dpst 12v 220v Црвена Светилка Црн Прекинувач за Напојување 15x21mm

DEN 286.88
Периодичен Систем На Елементи, Црно-Бело-Честитка, 6 х 6 инчи, сингл Неодамнешно
Периодичен Систем На Елементи, Црно-Бело-Честитка, 6 х 6 инчи, сингл

Димензии( во инчи) : картичка 5,5 H x 5,5 W, плик 6 H x 6 W тешки картички со празен ентериер Можеби ќе биде потребн

DEN 160.32
Вентилатор за Шпорет На дрва,6 Сечила Вентилатор За Камин Термоелектричен Модул Вентилатор За Шпорет На Дрва Со Топлински Погон Неодамнешно
VEVOR LVLP Автоматски Боја Спреј Пиштол, Високи Перформанси Боја Распрскувач Пиштол со 1.3/1.4/1.8 Мм 3 Млазници 1000мл Капацитет Неодамнешно
VEVOR LVLP Автоматски Боја Спреј Пиштол, Високи Перформанси Боја Распрскувач Пиштол со 1.3/1.4/1.8 Мм 3 Млазници 1000мл Капацитет

Се Што Можете Да Побарате : 3 млазници со различна големина : 1,3 мм / 1,4 мм / 1,8 мм, 1000 кубика Алуминиумска Чаш

DEN 1.00
Случај Компатибилен Со Поттикне Целосно Нова 10-Та Генерација 2019, Стп Кожа Паметна Е-Читач Школка Заштитна Таблета Покрие Со Неодамнешно
GANYUU 5PCS MY4NJ AC12V AC24V AC110V/DV110V Калем 5A 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле DIN Железнички 14 пински реле со приклучок Неодамнешно
GANYUU 5PCS MY4NJ AC12V AC24V AC110V/DV110V Калем 5A 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле DIN Железнички 14 пински реле со приклучок

Земја Како Што Е Означено Име на производотмоќ Реле+Сокетрелеј Модел Бр.My4nJSocket Модел Бр.PYF14 AAction4 PDTCoil Нап�

DEN 1076.80
Фаворизира Мики Забава, 50 парчиња Материјали За Роденденска Забава,Вклучуваат 10 Иглички Со Копчиња, 10 Синџири За Клучеви, Неодамнешно
1 Парче Нерѓосувачки Челик Држач За Овошна Вилушка Држач За Коктел Вилушка Тегла Нерѓосувачки Челик Држач За Кујнски Прибор За Храна Неодамнешно
Наутички Месинг Антички Телескоп Шпиглас Со Дрвен Штанд Подарок За Домашен Декор Неодамнешно
Наутички Месинг Антички Телескоп Шпиглас Со Дрвен Штанд Подарок За Домашен Декор

Волуметриска Тежина : 30000 Кг, Вкупна Висина : 15" , Должина На Телескоп : 10", Телескопска Леќа Диа : 2" Боја : Ка�

DEN 1.33
Ултрафриер 19б505 Палење Заградата Режач Собранието Неодамнешно
Ултрафриер 19б505 Палење Заградата Режач Собранието

Вистински оем замена дел Димензии на пакетот : 10 Ч х 8 Л х 10 В (инчи) Тежина на пакетот : 2,5 килограми Земја н

DEN 8485.28
GODOX DP400II Професионално Студио Flash 1s Време ЗА Рециклирање GN80 5600k 400w Bowens Mount 150w Моделирање Светилка Неодамнешно
GODOX DP400II Професионално Студио Flash 1s Време ЗА Рециклирање GN80 5600k 400w Bowens Mount 150w Моделирање Светилка

Вграден Годокс Х систем, стабилен сигнал Времетраење на блицот од 1 / 2000 до 1 / 800 сек функција Против префл

DEN 2.00