Nicefeel Преносен вода Flosser безжичен наводнувач за забивање на заби, со гравитација топка, LCD дисплеј, 300 ml резервоар 6 режими 4 совети за млаз и доказ за вода IPX7 за патувањ

Nicefeel Преносен вода Flosser безжичен наводнувач за забивање на заби, со гравитација топка, LCD дисплеј, 300 ml резервоар 6 режими 4

DEN 587.04

Неодамнешно

Достапно на барање

Повеќе изборни режими и поголем опсег на притисок : Nicefeel FC1596 Water Flosser сега има опсег на притисок од 10 до 125 psi и е достапен во 6 брзини (режими 1-4, режим на пулсот и режим на DIY) Новиот режим на DIY може да избере една од 8 -те позиции на менувачот од ниско до високо, со функција за меморија за да ги задоволи потребите на секој корисник. Нов практичен дизајн на концепти : ЛЦД -екранот им овозможува на корисниците да ги сочинуваат јасно и интуитивно, дури и ако треба да се прикажат толку многу брзини. Дизајнот на гравитационата топка ја расипува традицијата дека не е лесно да се исчисти внатрешноста на забите со преносен вода. Поради топката за гравитација, цевката за вшмукување може да пумпа вода од дното на резервоарот за вода. Батерија со висок капацитет, паметен тајмер и меморија функција : 1400m Ah литиум батерија, 30 дена со целосно полнење. (2 минути двапати на ден) Полнење со USB интерфејс, може да биде погодно за разни прилики, како што се полнач за автомобили, банка за напојување, компјутер. 2 минути функција за тајминг и функција за меморија, посоодветни за користење на корисниците. Голем резервоар за вода и IPX7 водоотпорен : 300 ml голем резервоар за вода ве тера да ја одбиете неволјата постојано да додавате вода.

Избор на купувачи

Filmolux Soft 12m x 36cm 14,17 x 472 ' Неодамнешно
Filmolux Soft 12m x 36cm 14,17 x 472 '

Издржлив, флексибилен филм со ламинат со 3 милји винил нуди долготрајна заштита Лесна лагер за чиста реш

DEN 46.40
Aquafresh Fresh & Minty Белење на пумпата Акција 3 во 1 Формула Паста за заби 100 мл од семејството Аквафреш Неодамнешно
Aquafresh Fresh & Minty Белење на пумпата Акција 3 во 1 Формула Паста за заби 100 мл од семејството Аквафреш

Пумпа за паста за паста за заби во Aquafresh пакет за паста за заби 100ml 6 Дополнително свежо + Белење дополнит

DEN 304.00
Purrre Електрична четка за заби, возрасен, 5 -ти брзина, акустичен бран, водоотпорен, USB полнење, мека коса Неодамнешно
Purrre Електрична четка за заби, возрасен, 5 -ти брзина, акустичен бран, водоотпорен, USB полнење, мека коса

5 режими за чистење : (чистење, нежно, масажа, белење, медицинска сестра) за да ги задоволите вашите лични �

DEN 1.33
6 x 2,3 мл. Цевки Сјајно патување со големина на паста за заби со флуорид со мулти-акција Неодамнешно
6 x 2,3 мл. Цевки Сјајно патување со големина на паста за заби со флуорид со мулти-акција

Заби за заби со големина на патување со големина на патување (65) Елиминирајте ја плакетата од чај, кафе и

DEN 1076.80
Азееда Божиќ Птица Куќа Бамбус Четка За Заби Неодамнешно
Азееда Божиќ Птица Куќа Бамбус Четка За Заби

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 159.84
Клиниката елгидиум Ги Полни Интерденталните Четки Фини Конусни 4-3мм Х3 Неодамнешно
Клиниката елгидиум Ги Полни Интерденталните Четки Фини Конусни 4-3мм Х3

3 пополнува За Флексибилни И Трио Компактни рачки Фини Конусни 43мм интерденталните четки На Клиниката Е

DEN 1.00
2023 година за заби паста за заби заби за заби алатки за бања за чистење на лицето козметика за стискање Неодамнешно
2023 година за заби паста за заби заби за заби алатки за бања за чистење на лицето козметика за стискање

? Организирајте го вашиот простор : Нашата паста за заби може да ви помогне да ги организирате цевките и �

DEN 739.20
Кутија За Бања без Протекување-2 Пакет - Кутија За Чистење На Држачот, Проѕирни Протези, Штитник За Уста, Ноќна Стража и футрола За Држач Неодамнешно
Паста за заби од кокосово масло од д-р ingerумбир, сето природно масло влечење и ксилитол за свеж здив, здравје на гуми за џвакање, Неодамнешно
Вудпекс III Ендодонтски апекс Локатор Локатор Корен канал Пронаоѓач Ендо мерка златен стандард Неодамнешно
Вудпекс III Ендодонтски апекс Локатор Локатор Корен канал Пронаоѓач Ендо мерка златен стандард

Батеријата може да се надополнува, не треба да ја заменувате батеријата постојано Преклопување, лесно д

DEN 582.40
Замена Четка Глави За Орален Б Браун Електрична Четка За Заби - 12 Пк-Одговара Оралб Деца, про 1000 професионална нега прецизност 3д 2000 Неодамнешно Продажбата
Чаша четка за четки за заби пластична чаша за пиење уста за миење садови Неодамнешно
Чаша четка за четки за заби пластична чаша за пиење уста за миење садови

Производ : Двојка чаша за четки за заби пластична чаша за пиење уста Функција : Користете за миење и пиењ�

DEN 1257.60
Организатор на шрафцигер за протези, лесен пристап до црвена биро за декорирање на протеза, држач за бит 3Д скулптура за дома Неодамнешно
Четка за заби од бамбус Азиеда Неодамнешно
Четка за заби од бамбус Азиеда

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 579.20
Заменски Глави Компатибилни Со Филипс Sonicare ProtectiveClean DailyClean Електрична Четка За Заби Глава 2 Серија Контрола На Плакета Неодамнешно
Заменски Глави Компатибилни Со Филипс Sonicare ProtectiveClean DailyClean Електрична Четка За Заби Глава 2 Серија Контрола На Плакета

[Висок Квалитет И Длабоко Чистење] главите за замена На четката За заби Хелалкит со тенок врат и високок�

DEN 1.33
Corpereal водоотпорна полнење Sonic електрична четка за заби доаѓа со глави од четка од 2 парчиња Неодамнешно
Corpereal водоотпорна полнење Sonic електрична четка за заби доаѓа со глави од четка од 2 парчиња

Инженерски е со Sonic Tech, работејќи на подинамичен, почист и тивок начин3 Режими на вибрации : чувствителни,

DEN 672.00
Ковчегот Натурали ја зацврстува пастата за заби без четка, забите за заби на кучиња за мали раси, калциум плус омега поддржуваат силни заби и Неодамнешно
Bonballoon 50 парчиња ал Фалах Сивак Месвак Мисвак Мисвак Арак Пилу ал Фалах Чепче за џвакање со природен вкус Органски билки за Неодамнешно
Bonballoon 50 парчиња ал Фалах Сивак Месвак Мисвак Мисвак Арак Пилу ал Фалах Чепче за џвакање со природен вкус Органски билки за

50 компјутери ал Фалах Сивак Месвак Мисвак Мисвак Арак Пилу ал Фалах џвакање стап со природен вкус Орган�

DEN 911.20
Исценета џебна протеза кутија Ортодонтска кутија за складирање преносен лажен заби за складирање на заби, преносен држач за протези со Неодамнешно
LVCHEN 500 PCS гумени ленти за загради Еластика Пингвин 3,5 унци тешка гума влечење ленти 5/16 “ Неодамнешно
LVCHEN 500 PCS гумени ленти за загради Еластика Пингвин 3,5 унци тешка гума влечење ленти 5/16 “

Вечера еластичност Екстра силна и издржлива, тврда за кршење, мека и долготрајна влечење, лесна за упот�

DEN 3.33
Бела стоматолошка убавина 16% карбамид пероксид нане заби за белење на заби, 2- 3мл шприцови, 1 пакет, споредено со опалесценција, драматично Неодамнешно
Pursonic Sonic технологија Електрична четка за заби за деца и возрасни, 2 -минутна четка за заби со напојување со тајмер, 5 режими 3 глави Неодамнешно Продажбата
旅行 牙刷收纳盒 洗漱杯 洗漱杯 Патувајте ја кутијата за складирање на четки за заби, преносна чаша за миење Неодамнешно
旅行 牙刷收纳盒 洗漱杯 洗漱杯 Патувајте ја кутијата за складирање на четки за заби, преносна чаша за миење

旅行 牙刷收纳盒 洗漱杯 洗漱杯 Патувајте ја кутијата за складирање на четки за заби, преносна чаша за миење Тра�

DEN 185.60
Автоматско Преносливо Издавање Конец, Пренослив Диспензер За Конец За Забен Конец Што Може Да Се Полни,Држач За Футроли За Конец За Неодамнешно
30мл виолетова тон осветлување на забите за белење на заби за заби за да се отстранат забен камен жолти дамки зачудувачки чистење Неодамнешно
Терабрејт Суво Орално Плакнење На Устата, Шише Од 16 Унци И 24 Часа Здрави Непца Пародонтолог Формулирано Орално Плакнење, 16 Унца Неодамнешно Продажбата
KFJBX пар чаша за миење садови за миење садови за заби за заби за заби за заби, миење на заби цилиндар, четкање за четки за заби Неодамнешно
KFJBX пар чаша за миење садови за миење садови за заби за заби за заби за заби, миење на заби цилиндар, четкање за четки за заби

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

DEN 3766.72
Четка за заби на азида „Шкорпија“ Неодамнешно
Четка за заби на азида „Шкорпија“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 0.33
Wykdd 3 парчиња чаша за миење на устата за домаќинството, нордиска двојка миење чаша за заби четка за заби за четкичка за заби цилиндрична Неодамнешно
Електрична четка за заби со 4 глави на четки, мека влакно безжична електрична четка за заби за возрасни црно злато Неодамнешно
Електрична четка за заби со 4 глави на четки, мека влакно безжична електрична четка за заби за возрасни црно злато

【ABS материјал】 Главното тело на електрична четка за заби што може да се надополнува е изработено од мат

DEN 1.67
Smiledirectclub Премиум Издание Воден Конец-XL Резервоар За Вода со 2 Млазници, Водоотпорен И Безжичен Дизајн, 3 Режими На Притисок-Отстранува Неодамнешно
Електричен Флосер, вода за отстранување на забен камен со 4 совети за остаток Неодамнешно
Електричен Флосер, вода за отстранување на забен камен со 4 совети за остаток

Длабоко чистење : Овој електричен Флосер ги чисти забите со 1400 пати / мин пулс под висок притисок, профес�

DEN 3.00
Оригинална четка за заби на Трипл Врела | Четка за заби на 31,000 VPM за полнење | Патентиран 3 дизајн на главата | Аголни влакна чисти го секој Неодамнешно
Валсеел Sonic електрична четка за заби за возрасни, со 8 глави на четки, 6 режими за чистење, паметен тајмер, IPX7 водоотпорни нежни и ефикасни Неодамнешно
Комплет за патување со орална нега од 3 парчиња Неодамнешно
Комплет за патување со орална нега од 3 парчиња

Една четка за заби за патувања Една заштита од заби за заштита на шуплината Колгејт 10г Еден плакери за с�

DEN 47.84
Заби за четкичка за заби, држач за патувања, преносни заби за заби за заби Неодамнешно
Заби за четкичка за заби, држач за патувања, преносни заби за заби за заби

【Мултифункционален】 Овој контејнер за патувања за заби може да се користи како контејнери за патувања

DEN 1.33
Листерин ултрацен конец, по 30 јарди секоја од нив Неодамнешно
Листерин ултрацен конец, по 30 јарди секоја од нив

Листерин ултраклеан конец, по 30 јарди (пакет со вредност од 5) Листерин ултраклеан конец, по 30 јарди (паке�

DEN 223.84
Toyandona 4 пара вампирски заби Неодамнешно
Toyandona 4 пара вампирски заби

Се одликува со кутијата за складирање, обезбедува погодност за складирање Овие заби за заби на вампири �

DEN 140.64
Коректор во боја Виолетова заби Белење на заби за заби за заби за заби за засилување на пурпурна паста за паста за заби Неодамнешно
Коректор во боја Виолетова заби Белење на заби за заби за заби за заби за засилување на пурпурна паста за паста за заби

Ние секогаш стоиме на страната на клиентот за да обезбедиме квалитет на производите Ако имате какво бил

DEN 1515.20