Оптимантна осветлување модерна црна златна лустер, 28 ”Голем лустер за дневна соба со 6 златни свеќници, прилагодување на висината на металното осветлување за трпе?

Оптимантна осветлување модерна црна златна лустер, 28 ”Голем лустер за дневна соба со 6 златни свеќници, прилагодување на висината

DEN 0.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Професионалец-Ние дизајнираме, произведуваме, продаваме и обезбедуваме по продажба за сите наши производи за да обезбедиме високи стандардни детали ; Класичен - Без разлика дали е изборот на бојата или дизајнот на формата, ние секогаш веруваме дека класиците никогаш не излегуваат од стил;. Висок квалитет - Сите материјали што ги избираме се високо квалитетни и издржливи со години на услуга; Реална големина : 28 "d x 29" ч. Мин целокупна висина : 32 ". Макс целокупна висина : 89". Материјал : Метално железо. Стил : модерен, преоден, индустриски. Пристигнува дел собрани. Вклучени се сите хардвер и упатства за корисникот. Инсталирајте под водство на електричар. Тело со делумно собрано светло. Прирачник за инсталација. Прилагодлив ланец. UL наведен за вашата безбедност. Надграден лустер за вагони тркала - модерен лустер на средниот век дизајниран со темно злато свеќник и Мет црна метална рамка, која е формална и совршена за дневна соба или голема трпезарија. 6 нагорни светла се рамномерно распоредени на трајната метална рамка, испуштајќи светла светлина сјајно светлно околу вашиот простор. Прилагодлива со голема големина и висина - Димензијата на лустерот беше дијаметар 29 "и 28". Вклучениот 59 „Прилагодлив ланец ви овозможува да ја прилагодите целокупната висина на светлината од мин 32“ до максимум 89 “според висината на вашата таванот. Крошна беше со дијаметар од 5", може целосно да ја покрие кутијата за спојување и да носи доволно тежина . Барање на сијалицата - Теата за осветлување на црното злато бара 6 x E12 основни светилки со секој Max 40 W, сијалиците од типот Б се препорачуваат. А работниот напон треба да биде во 120 V. Компатибилен е со LED светилки. Целосно затемнето - овој лустер за индустриски стил е дизајниран да биде затегнат кога се користи со компатибилен прекинувач за затемнување и затемнети светилки (и двете не се вклучени), овозможувајќи ви да ја прилагодите посакуваната осветленост на светлината. Брза и лесна инсталација - Металниот лустер пристигнува собрани дел, сите неколку чекори за склопување. За вашата референца се вклучени сите хардвер и прирачник за инсталација. Запомнете да ја исклучите електричната енергија пред да ја инсталирате и да ни кажете дали имало делови што недостасуваат. 2-годишна гаранција-Додадете ја вашата количка сега! 30 дена замена и гаранција од 24 месеци против какви било дефекти во квалитетот и занаетчиството. Ако имате какви било прашања или проблеми, слободно контактирајте не. UL наведен за вашата безбедност. Надграден лустер за вагони тркала - модерен лустер на средниот век дизајниран со темно злато свеќник и Мет црна метална рамка, која е формална и совршена за дневна соба или голема трпезарија.

Избор на купувачи

Лого Инсталација Цртичка Комплет 17398мм Двоен Дин Автомобил Радио Фасција Одговара за 1999-2005 Тојота Виц Јарис Installationо Неодамнешно
Лого Инсталација Цртичка Комплет 17398мм Двоен Дин Автомобил Радио Фасција Одговара за 1999-2005 Тојота Виц Јарис Installationо

* За инсталирање на двоен тон радио, ДВД, монитор * Практична модификација, лесна за инсталирање и деинст�

DEN 2.00
Тојвијан 1 Сет Играчка Орев Играчки Се Преправаат Играчки Алатка Кутија Играчка Монтесори Наставни Помагала Родители-Деца Играчка Деца Неодамнешно
Мепра АЗБ10701106 Нож За Десерт Каринзија, [Пакување од 24], 20,95 см, Завршна Обработка Од Нерѓосувачки Челик, Безбедни Садови За Миење Неодамнешно
Плевелкејат Голема Опасна Крпа Со Качулка Од Пајак За Деца Мека Кадифена Крпа За Капење Со Качулка За Базен Плажа Прикривање За Неодамнешно
Ринас 9 Гроздобер Цврст Антички Месинг Наутички Функционален Поморски Секстант | Наутичка Морнарица Декор Подароци Неодамнешно
Ринас 9 Гроздобер Цврст Антички Месинг Наутички Функционален Поморски Секстант | Наутичка Морнарица Декор Подароци

Врвен Квалитет Наутички Секстант Антички Финиш Отпорен На Гребење Лак Составен Од Солидна Месинг Наути

DEN 879.84
2022 Де Киборг Револуција Пауеркоин Бебе 3 Мл Сребрена Монета 20$ Палау 2022 3 Мл Доказ Неодамнешно
2022 Де Киборг Револуција Пауеркоин Бебе 3 Мл Сребрена Монета 20$ Палау 2022 3 Мл Доказ

Земја : ПалауГодина : 2022 Номинална Вредност : 20 Долари Метал : Сребро Дијаметар : 55 мм Тежина( е) : 93,3 (3 мл)..

DEN 1195.20
ТАУФЕ Орев Нерѓосувачки Челик Хексагон Заклучување Орев За Нерѓосувачки Челик Метал Само-Заклучување Орев Заклучување Неодамнешно
кабел За Полнач kwmobile Компатибилен Со Fossil Gen 6 5 4 Паметен Часовник/Skagen Falster 2-Полнач ЗА ПАМЕТЕН Часовник USB Кабел-Бело Неодамнешно
кабел За Полнач kwmobile Компатибилен Со Fossil Gen 6 5 4 Паметен Часовник/Skagen Falster 2-Полнач ЗА ПАМЕТЕН Часовник USB Кабел-Бело

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Фосилен Генерал 6 5 4 Паметен Часовник / Скаген Фалстер 2 ПРАКТИЧНО : Нап

DEN 3.33
Аексит 6ммх15мм Рамни Нокти, Завртки &засилувач; Сврзувачки Елементи Главата Полу Хексадецимален Тело Отворен Крај Слепи Занитвам Ореви Неодамнешно
Тофику 1 Сет Игра На Мозокот Дрвени Фиоки Играчки За Деца Бебе Дрвени Играчки Обука На Мозокот Дрвени Играчки За Игри Монтесори Неодамнешно
1986 Џеферсон Никел 5 Цент Парче Избор Доказ 5Ц Сад Монета Колекционерски Неодамнешно
1986 Џеферсон Никел 5 Цент Парче Избор Доказ 5Ц Сад Монета Колекционерски

1986 С 5ц Џеферсон Никел Избор Доказ Состојба Профил Монети И Колекционерски ПредметиПовеќе Монети За Пар

DEN 0.67
Женски Памук Врвот Fall Лето Облека Долг Ракав Екипажот Вратот Свети Патрик Денот Врвот Кошула за Дами 94 94 Неодамнешно
Женски Памук Врвот Fall Лето Облека Долг Ракав Екипажот Вратот Свети Патрик Денот Врвот Кошула за Дами 94 94

Облека Модна Блуза Маица За Дами Сајбер понеделник Се Занимава 2023 година Долги Ракави Екипажот Вратот Б

DEN 2.00
WXXGY Корпа ЗА Отпадоци 6L Тркалезна Корпа ЗА Педали со Внатрешна Кофа и Рачка На Капакот Меко Затворање Херметички за Тоалет во Неодамнешно
500sqft Цврста Бела Пареа Зрачна Бариера Таванска Фолија Рефлектирачка Изолација 4ft Неодамнешно
500sqft Цврста Бела Пареа Зрачна Бариера Таванска Фолија Рефлектирачка Изолација 4ft

100% Произведено во САД Идеален за тавани, шупи, магацини и како обвивка за куќа Не Перфорирана Цврста Бел�

DEN 1.00
Генерички Стаклени Контејнери 2 Комплети Стаклен Сад За Мед Тегла Со Мед Со Капак Од Лажица Капак Шишиња Со Мед Диспензерот Неодамнешно
[2 Пакет] HGR20/HGH20 550mm Линеарен Лизгачки Железнички Водич со 4 HG20CA Линеарен Лежиште Лизгачки Превоз Блок ЗА 3d Печатач, Цпу Неодамнешно
[2 Пакет] HGR20/HGH20 550mm Линеарен Лизгачки Железнички Водич со 4 HG20CA Линеарен Лежиште Лизгачки Превоз Блок ЗА 3d Печатач, Цпу

Пакување : 2 x 550mm / 2165 инчен HGR20 / HGH20 Железнички Водич и 4xhgh20ca Лизгачки Превоз Блокови Материјал : Челик / Л

DEN 942.08
Дигибуда ЧУВСТВО НА СТАБИЛНА Шолја За Кафе Идеја За Подарок Смешна Нарвалска Океанска Риба Груб Рог Ѕиркаат Денес Симпатичен Божиќен Неодамнешно
НМББН Лаптоп Торба Лаптоп Лагер Торба Дами Актовка Рамо Вкрстено Тело Водоотпорен Отпорен На Удари Неодамнешно
НМББН Лаптоп Торба Лаптоп Лагер Торба Дами Актовка Рамо Вкрстено Тело Водоотпорен Отпорен На Удари

Најлон 360°заштитете ги лаптопите и добро Спакувани избегнувајте оштетување во транзит најлонска конст�

DEN 1000.00
Gande Рокер Прекинувач 5Pcs KCD1 2PIin 3Pin 6Pin Брод Автомобил Рокер Прекинувач 6A/10A 250V/125vac Копче Прекинувач Неодамнешно
Gande Рокер Прекинувач 5Pcs KCD1 2PIin 3Pin 6Pin Брод Автомобил Рокер Прекинувач 6A/10A 250V/125vac Копче Прекинувач

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се корист�

DEN 1.00
Hunsn Микро Заштитен Ѕид Апарат, Мини КОМПЈУТЕР, OPNsense, VPN, Рутер КОМПЈУТЕР, Intel Core I5 8265U 8365U, RC05, AES-NI, 6 x Неодамнешно
Hunsn Микро Заштитен Ѕид Апарат, Мини КОМПЈУТЕР, OPNsense, VPN, Рутер КОМПЈУТЕР, Intel Core I5 8265U 8365U, RC05, AES-NI, 6 x

Hunsn RC05 опремени со intel core i5 8265u / 8365u процесор, компатибилен со многу freebsd базирани рутер системи, linux distros, и�

DEN 760.00
SSSR 3FT USB Податоци/Полнење Кабел Кабел Олово ЗА VXI B350-XT B350xt Blueparrott Бучава Поништување Безжичен Камионџија Bluetooth Неодамнешно
SSSR 3FT USB Податоци/Полнење Кабел Кабел Олово ЗА VXI B350-XT B350xt Blueparrott Бучава Поништување Безжичен Камионџија Bluetooth

€_Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Quotibl

DEN 1.67
ПЛАНИНСКИ МАЖИ Пресврт Вежба 1PC 1mm-16mm HRC65 Цврст Карбид Вежба Битови, 3d Сина Спирала Флејта Пресврт Вежба За Хард Легура Неодамнешно
ПЛАНИНСКИ МАЖИ Пресврт Вежба 1PC 1mm-16mm HRC65 Цврст Карбид Вежба Битови, 3d Сина Спирала Флејта Пресврт Вежба За Хард Легура

Внатрешните дупчалки за ладење со цврст карбид имаат подобри перформанси на сечење , особено погодни за

DEN 1092.80
Кујнски додатоци, кујнска маса и кутија за складирање стапчиња за јадење, повеќефункционална решетка за одвод на садови, со водечка плоча Неодамнешно
Сигма 28мм Ф1.8 II Асферична Леќа За Никон-АФ Камера Неодамнешно
Сигма 28мм Ф1.8 II Асферична Леќа За Никон-АФ Камера

Посветен На камерите На Никон АФ СЛР Невообичаено светла решетка ф1, 8 Пловечки фокус систем...

DEN 2.67
ЕЛУСО Клешти За Прстен за Прицврстување 4 парчиња клешти со Клешти од 6 Инчи 150мм Поставете Клешти За Прицврстување На Прстенот Неодамнешно
NICPET 2pro Макс Игра Контролер 2.4 G Безжична Игра Контролор Игра Џојстик Компатибилен Со Компјутер Пареа АНДРОИД Тв Прекинувач Неодамнешно
NICPET 2pro Макс Игра Контролер 2.4 G Безжична Игра Контролор Игра Џојстик Компатибилен Со Компјутер Пареа АНДРОИД Тв Прекинувач

Дизајнот е паметен, но и блескав, убав Дизајниран за игри, за да го оживее светот на играта Удобна рачка, �

DEN 1403.20
Хопи Кардио Авокадо Хула Хоп Кардио Веганска Кошула Авокадо Тренингот Маратон Фитнес Трчање Кошула Подарок Форрунер Неодамнешно
Хопи Кардио Авокадо Хула Хоп Кардио Веганска Кошула Авокадо Тренингот Маратон Фитнес Трчање Кошула Подарок Форрунер

100% памук Произведено во САД Смешни Подароци Од Авокадо За Жени Мажи : оваа кошула од авокадо со кул дизај

DEN 367.84
4-Вилица Само-Центрирање Струг чак 50мм Мини Метал Струг Чак М14 Конец Планината Вежба Чак К02 - 50 Струг Додатоци Неодамнешно
4-Вилица Само-Центрирање Струг чак 50мм Мини Метал Струг Чак М14 Конец Планината Вежба Чак К02 - 50 Струг Додатоци

мала големина, погодна за носење Компактниот чак е мал волумен, лесен за употреба Има прецизност на цент

DEN 1487.36
LEWEDFG LED Сијалица Компатибилен со Ford Модел А, Модел T и почетокот на ford V8 автомобили -  1188 Со Ba15d База, 6-Волти или 12-Волти, Кул Неодамнешно
LEWEDFG LED Сијалица Компатибилен со Ford Модел А, Модел T и почетокот на ford V8 автомобили -  1188 Со Ba15d База, 6-Волти или 12-Волти, Кул

Quotibility® : LEWEDFG ФАРОВИ LED Сијалица Компатибилен Со Модел А Ford, Модел T Ford и почетокот на ford V8 автомобили #1188 �

DEN 1.00
60х126 Правоаголник Сатен Чаршав За Свадба Партија Банкет Настани Декорација-Црвено-во Неодамнешно
60х126 Правоаголник Сатен Чаршав За Свадба Партија Банкет Настани Декорација-Црвено-во

Материјал : 100% полиестер, отпорен на дамки и брчки Дебелина : 200гсм (грама на метар квадратен)...

DEN 2.67
2022 Де Слика 8 Пауеркоин Слика Осум Змеј И Тигар 3 Мл Сребрена Монета 15$ Токелау 2022 Антички Финиш Неодамнешно
2022 Де Слика 8 Пауеркоин Слика Осум Змеј И Тигар 3 Мл Сребрена Монета 15$ Токелау 2022 Антички Финиш

Земја : ТокелауГодина : 2022 Номинална Вредност : 15 ДолариМетал : Сребро Големина : 41 х 60 ммТежина( г) : 93,3 (3 м�

DEN 1473.60
Lovejoy 69790440467 Hercuflex FX Серија 40467 FX 3SM Челик Крути Центар, 4-7/8 Создаден, 5.88 OD, 1-1/4 x 5/8 Клуч, 3.59 Должина Преку Создаден Неодамнешно
Lovejoy 69790440467 Hercuflex FX Серија 40467 FX 3SM Челик Крути Центар, 4-7/8 Создаден, 5.88 OD, 1-1/4 x 5/8 Клуч, 3.59 Должина Преку Создаден

Обвиткани метрички завртки Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент 1,5° неусогласеност по мрежа н�

DEN 8971.52
USB-C Центар ЗА лаптопи, 11 ВО 1 USB c центар Со ETHERNET И HDMI, USB hub USB c компјутерски мрежни центри Поддржуваат USB3. 0 SD/MicroSD, Неодамнешно
USB-C Центар ЗА лаптопи, 11 ВО 1 USB c центар Со ETHERNET И HDMI, USB hub USB c компјутерски мрежни центри Поддржуваат USB3. 0 SD/MicroSD,

безжичен usb c центар За Macbooks тешки стил usb c центар серија за повеќе уреди Macbook Air & Pro 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021 /

DEN 3.33