Серија за помош за учење јазик: Научете ирски позитивни афирмации Аудио ЦД

Серија за помош за учење јазик: Научете ирски позитивни афирмации Аудио ЦД

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Максимизирајте ја вашата способност да научите галски јазик користејќи го ова снимање на афирмации за подобрување на умот Дали се обидувате малку да научите галски и да се борите малку?. Дали ви е тешко да се потсетите на зборови или граматика правилно?. Дали ви е потребна помош за да ја однесете на следното ниво?. Дали сте сериозни во врска со учење на галски и навистина посветени на тоа?. Максимизирајте ја вашата способност да научите галски јазик користејќи го ова снимање на афирмации за подобрување на умот. Дали се обидувате малку да научите галски и да се борите малку?. Дали ви е тешко да се потсетите на зборови или граматика правилно?. Дали ви е потребна помош за да ја однесете на следното ниво?. Дали сте сериозни во врска со учење на галски и навистина посветени на тоа?. Можеме да го обучиме нашиот ум исто како што можеме да обучиме мускул : со повторување на мислите поврзани со одредено прашање, нашиот ум создава нови модели на размислување и е во состојба да направи нови самодоверба и обрасци на однесување. Со други зборови, она што мислите дека е она што станувате - а афирмациите се основен камен за промена во вашето размислување. Секој од нашите албуми има три групи на позитивни афирмации, во три различни тензии, што можете да ги слушнете, гласни и јасни. Ако сакате да дознаете повеќе за нашите тензии, посетете го делот за ЧПП на веб -страницата на Тринити Афирмации, но генерално можете да изберете само да го слушате сетот на кој одговарате на најдобрите. Секој албум трае приближно 15 минути. Никој не е „најдобар начин“ да го слуша албумот, оној што ќе работи за секого - тоа е прашање на личен избор и наоѓање метод што ќе одговара на вашиот животен стил. Сепак, ние ги нудиме главните упатства и начини да ги слушаме на нашата веб -страница.

Избор на купувачи

Подводен Аудио Официјален USB Кабел ЗА Полнење ЗА Сирин Водоотпорен Mp3 Плеер Неодамнешно
Подводен Аудио Официјален USB Кабел ЗА Полнење ЗА Сирин Водоотпорен Mp3 Плеер

Замена кабел ЗА СИРИН водоотпорен мп3 плеер Користете за синхронизација и полнење УСБ до приклучок за с�

DEN 1.33
Основи на амазон Уметнички Маркер Со Двоен Врв, Врв На Четка И Пенкало Во Боја На Фломастер, 60 Бои Неодамнешно
Основи на амазон Уметнички Маркер Со Двоен Врв, Врв На Четка И Пенкало Во Боја На Фломастер, 60 Бои

60пакет избрани пенкала за обележување во боја за да инспирираат уметничка креативност; Доаѓа Со обоена

DEN 1.00
Домаќинството за жени без чад сина цигара хотел мажи модерна таблета за патеки за декорација на задник, грнчарски резервоар, додатоци Неодамнешно
Уохал Женски Атлетски Резервоари Врвови Плус Големина Ремен За Шпагети Тркачки Грб Без Ракави Лабаво Вклопување Спортски Ками Кошули Неодамнешно
САМО НОВИ Часовници За Кукавици Дигитален Будилник - 6 LED Огледало Големи Ѕидни Часовници Со Дисплеј Со Двојни USB Порти, Неодамнешно
САМО НОВИ Часовници За Кукавици Дигитален Будилник - 6 LED Огледало Големи Ѕидни Часовници Со Дисплеј Со Двојни USB Порти,

?●Мек Светлосен Ноќен Будилник за Ноќно Светло ● 6инчен екран со технологија на акрилно огледало, повеќ

DEN 799.20
Наутанс Лепило Мулти-Намена Куки Ѕид Монтирани Џогер Организатор Држач Ракетна Четка Метла Закачалка Кука Кујна Бања Силни Куки-Црна Неодамнешно
Hifigo kinera leyding 5n ofc легура бакар 8 основен сребрен хибриден кабел Неодамнешно
Hifigo kinera leyding 5n ofc легура бакар 8 основен сребрен хибриден кабел

【Материјали】 Употреба на OFC+легура бакар со 5 N сребрена позлатена, плетенка на 8 јадро 3димензионален пл

DEN 1104.00
Jerseyерси на младински ренџер на Fox Racing Boys Неодамнешно
Jerseyерси на младински ренџер на Fox Racing Boys

100% полиестер Ткаенината Трудри ја оддалечува потта од телото за да ве одржи суви и удобни...

DEN 639.20
Амбесон Хибискус Метална Кутија, Дланка Остава Тропски Цветови Кои Повторуваат Печатење На Обична Позадина, Повеќенаменски Правоаголен Неодамнешно
ГЈХ Степер Степер, Внатрешен Аеробен Фитнес Мини Степер Пренослив Хидрауличен Шпорет Степер Аеробен Степер Неодамнешно
ГЈХ Степер Степер, Внатрешен Аеробен Фитнес Мини Степер Пренослив Хидрауличен Шпорет Степер Аеробен Степер

Цевчестата челична основа обезбедува стабилна стабилност и долготрајна издржливост и е опремена со хи�

DEN 604.80
Џинлин Џамбо Штипка За Облека Персонализирано Име Дрвена Штипка За Облека Држач За Крпи Џиновски Иглички За Облека Свадбена Декорација Неодамнешно
САД ОПРЕМА Мини Проектор Случај С7 Про Преносни Проектор Торба Носење Случај Со Додаток За Складирање Неодамнешно
САД ОПРЕМА Мини Проектор Случај С7 Про Преносни Проектор Торба Носење Случај Со Додаток За Складирање

ПРИЛАГОДЛИВИ ВНАТРЕШНИ РАЗДЕЛУВАЧИ СО ПОМЕСТУВАЊЕДва прилагодливи разделувачи може да се реконфигури

DEN 1.67
агсу Ги Персонализираше Обожавателите За Свадбени Услуги, Сопствени Обожаватели, Рачни Вентилатори За Хартија Навивачи За Преклопување Неодамнешно
Гроздобер Ренесансен Селанец Steampunk Топ Маица Тинејџерски Девојки Краток Ракав Памук Екипажот Вратот Цветни Графички Маица WS Неодамнешно
X-DREE H3Y-2 220VAC 8P 0-3s Sec Тајмингот Опсег Dpdt Реле Тајмер(H3Y-2 220VAC 8P 0-3s Seg. Ранго де ретардо де темпоризацион Темпоризадор Неодамнешно
X-DREE H3Y-2 220VAC 8P 0-3s Sec Тајмингот Опсег Dpdt Реле Тајмер(H3Y-2 220VAC 8P 0-3s Seg. Ранго де ретардо де темпоризацион Темпоризадор

Име на производот : Тајмер Одложување Реле;Број На Модел : H3 Y2;Пин Број : 8 Пински ОЦЕНКА : AC 220 V ;Тип На Конт�

DEN 0.33
Сјајна Сјајна Кожа На mothyskins Компатибилна Со Steelseries Ривал 5 Гејмерски Глушец-Алги | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со Висок Неодамнешно
Држач за четка за шминка, 360 Организатор на четка за шминка за суета countertop, мрзливи сузани козметика четки за коса за складирање Неодамнешно Продажбата
SIMPORT S700-58 Chillblock Sbs Стапало Цевка Решетката, 24 И Неодамнешно
SIMPORT S700-58 Chillblock Sbs Стапало Цевка Решетката, 24 И

24 па Направено од легура Произведено Во Кина Модел : 1197б10еа Термопроводливите лавици за цевки од легура

DEN 2.67
Санитарна торба за складирање на салфетка, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, велигденски зајачки Неодамнешно
Безбедносен елек на JoureStech со дво-тон рефлексивни x ленти на задниот дел, реверзибилни, отпорни на ветер, водоотпорен и изолиран Неодамнешно
1978 Соединетите Американски Држави Морган Сребрен Долар ПЦГ МС62 1 1 Многу Фини Детали Неодамнешно
1978 Соединетите Американски Држави Морган Сребрен Долар ПЦГ МС62 1 1 Многу Фини Детали

Аверс : либерти хед, свртена лево Е·ПЛУРИБУС·УНУМ ЛИБЕРТИ 1878 Обратно : орел држи стрели и маслиново гран�

DEN 1.00
Дуен слој на лустерот Durahonn Antler, 15 светла, ретро селски стил на елен рог лустер, осветлување, држач за држачи на канџи Неодамнешно
Дуен слој на лустерот Durahonn Antler, 15 светла, ретро селски стил на елен рог лустер, осветлување, држач за држачи на канџи

Кафеава боја три слоја (10 лесни лакови + 5 лесни лакови + 3 антли) лустери на рустикална смола Големина на л

DEN 2.67
FCB-205-0228M  -  Моќ Реле, DPDT, 28 VDC, 5 A, Fcb Серија, Панел, Не Заклучување Неодамнешно
FCB-205-0228M  -  Моќ Реле, DPDT, 28 VDC, 5 A, Fcb Серија, Панел, Не Заклучување

Цена За : Секоја Конфигурација На Контакт : DPDT Напон На Серпентина : 28vdc Контактна Струја : 5a Опсег На Прои�

DEN 4029.92
5V адаптер за напојување на AC за Tascam PS-P520E DR-40 DR-05 DR-22WL DP-008EX DP-006 DP-004 DR-07 DR-100; Зум Q3, Q3HD, R16, R24, H4N, H4N Неодамнешно
5V адаптер за напојување на AC за Tascam PS-P520E DR-40 DR-05 DR-22WL DP-008EX DP-006 DP-004 DR-07 DR-100; Зум Q3, Q3HD, R16, R24, H4N, H4N

Широко компатибилност : Адаптер за напојување Tascam PSP520 E за Tascam DR1, GTR1, DR2 D, DR07, DRV1 HD, DR100, DR100 MKII, DP004, DP006, DP 008, DP0

DEN 412.80
МОСИСО Компатибилен Со Macbook Pro 16 инчен Случај 2023 2022 2021 Ослободување М2 А2780 А2485 М1 Про/МАКС Чип ДОПИР ПРОЕКТ, Пластични Неодамнешно
МОСИСО Компатибилен Со Macbook Pro 16 инчен Случај 2023 2022 2021 Ослободување М2 А2780 А2485 М1 Про/МАКС Чип ДОПИР ПРОЕКТ, Пластични

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Mac Book Pro 16 инчи 2023 2022 2021 Ослободување M2 / M1 Pro / Max Со ТЕЧНА Мреж

DEN 3.00
Рекомбинантен стафилокок ауреус 3-дехидроквинат дехидратаза Неодамнешно
Рекомбинантен стафилокок ауреус 3-дехидроквинат дехидратаза

Генениме : арод; NWMN_0772; 3дехидрокиназа Синиме : 3дехидрохинат дехидратаза; Тип јас DHQase Видови : стафилокок

DEN 1073.60
Црвена Роза Купола Свадба Партија Фаворизира, 11 парчиња свадба партија фаворизира за гости, Убавина &засилувач; Подароци Ѕверот Неодамнешно