HGC CAT40 1/2 x 1.75 Држач За Алатки ЗА Крајна Мелница CAT40 5/8 - 11 45° Повлечете Го Копчето За Задржување На Обетката

HGC CAT40 1/2 x 1.75 Држач За Алатки ЗА Крајна Мелница CAT40 5/8 - 11 45° Повлечете Го Копчето За Задржување На Обетката

DEN 655.84

Неодамнешно

Достапно на барање

Се вклопува На Хурко Мазак Окума Фадал Пакетот Вклучува : 1 x CAT40 1/2 x 1.75" Држач За Алатки За Крајна Мелница 1 x CAT 40 Повлечете Обетка. Држачот за алат е избалансиран На Г2, 5 20.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Балансиран држач за алат ги минимизира центрифугалните сили кои го минимизираат стресот на лежиштето на вретеното, ги минимизираат вибрациите и го максимизираат животниот циклус на алатот за сечење и значително ја подобруваат завршната површина. Уникатна карактеристика на дизајнот во продолжениот нос за да се минимизира природата на НАДВОР од рамнотежата НА спецификацијата ЗА заострување НА МАЧКАТА 40. На страната на прирабницата каде што се наоѓа половина сферична дупка, рамен се сече во носот на цилиндерот за да се компензира тежината на металните чипови изгубени од формирањето на оваа сферична дупка. И кога држачот ќе се стави во машината За рамнотежа На Хајмер, ќе треба да се дупчат помалку дупки во жлебот v на прирабницата за да се заштити цврстината на држачот на алатот. Рамномерната распределба на тежината ќе ја минимизира центрифугалната сила при вртење со голема брзина и со тоа ќе ја зголеми способноста на држачот да ја држи алатката за сечење концентрична на ротација на вретеното. Сите критични површина се прецизност Земјата внатрешна создаден концентричност е помала од 0.0001" од конус до крај мелница Џеб Прирабница И V-жлебот се прецизни земјата за да се обезбеди сигурен Алатка Промена На Течноста за Ладење преку вретено способност. Опис на производоттапер : МАЧКА 40 Ц : 45 Д1 Копче : 0.740" Д2 Врат : 0.490" Д3 Пилот : 0.440 "Л2 Шоу До Крај : 0.640" Копче Сокет : Ркв40 Функција : 1,Користејќи 40цр фалсификување. 2, по карбурирањето, надворешноста на материјалот се стврднува, а внатрешноста на материјалот е сѐ уште мека и има доволно цврстина. Затоа, Материјалот има поголема отпорност на абење и подобра цврстина.

Избор на купувачи

Lxuoneyi Симпатична Клуч За Клучеви За Жени Вработени Во Наставници, Персонализирани Врвки Со Монистра За Значки За Лична Карта, Подароци Неодамнешно
IIFAS Европска традиционална ламба Викторија Пост, антички водоотпорен стаклен фенер на отворено алуминиумска метална улична Неодамнешно
Винмеа Божиќ Декоративен висечки украс за новогодишна елка 39; t има само еден ферет за Божиќниот украс Неодамнешно
Винмеа Божиќ Декоративен висечки украс за новогодишна елка 39; t има само еден ферет за Божиќниот украс

Материјал : Керамички украс Големина : 3 инчи Сликата е отпечатена од двете страни на украсот Златна низа

DEN 136.16
Venum Contender 2.0 BJJ GI Неодамнешно
Venum Contender 2.0 BJJ GI

100% памук Перл ткаат памучна јакна Јакна 350 GSM со заоблени, засилени слотови Ева пена мека јака Панталони 2

DEN 1104.00
Сет на држачи за подлога на рампа за рампа на дискови од 30 парчиња, 1/2/3 во држач за дискови Sander 36 Grit 60 grit 80 решетки Неодамнешно Продажбата
Сет на држачи за подлога на рампа за рампа на дискови од 30 парчиња, 1/2/3 во држач за дискови Sander 36 Grit 60 grit 80 решетки

Убави алатки за дискови за пескарење : getе добиете 3 парчиња меленици за мелење диск (вклучува : 1 / 2 / 3инчи)

DEN 207.84
АЛФА Мрежа мост 5 802.11AN Надворешна антена на отворено АП/ЦПЕ 23ДБИ Неодамнешно
АЛФА Мрежа мост 5 802.11AN Надворешна антена на отворено АП/ЦПЕ 23ДБИ

До 10 км Надворешно АП / мост / ЦПЕ со 23d BI антена 30d Bm со голема моќност Процесорот : Atheros AR2313 A Надворешно АП

DEN 3199.84
Продавница за занаетчиски производи, лорд Шива, давајќи благослови Постери за сликање во рамка за занаети од дрво Неодамнешно
Продавница за занаетчиски производи, лорд Шива, давајќи благослови Постери за сликање во рамка за занаети од дрво

Лорд Шива Постер Сликарство во дрво занаетчиски рамка уметност занаетчиски ракотворби Големина на рам�

DEN 1.67
Zifty 3 пакет Monstera Leaf String Lights 30ft 60 LED тропски ратан дланка лисја лоза wallид што виси растенија за домашна градина отворено Неодамнешно
Zifty 3 пакет Monstera Leaf String Lights 30ft 60 LED тропски ратан дланка лисја лоза wallид што виси растенија за домашна градина отворено

[Креирај тропски рај] : Пакетот вклучува 3 парчиња вештачки светла на лисја на лисја Секоја светло на жиц�

DEN 255.84
SUTK 2PC Deep Groove Ball Leabing 6200 6201 6202 6203 6204 6205 6206 2RS ZZ гума запечатена лежиште од метал од минијатурен лежиште Неодамнешно
SUTK 2PC Deep Groove Ball Leabing 6200 6201 6202 6203 6204 6205 6206 2RS ZZ гума запечатена лежиште од метал од минијатурен лежиште

Триењето е мало, брзината е, операцијата е стабилна и е издржлива Поголема точност на производството...

DEN 3.00
Елементи на градите Период Табела Алкали метални цезиум CS бели свеќи стакло миризливи темјан восок Неодамнешно
Елементи на градите Период Табела Алкали метални цезиум CS бели свеќи стакло миризливи темјан восок

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи Кл

DEN 1.67
Монтажа за автомобили за Doogee X96 - монтирање на ретровизори за ретровизори, монтирање на GPS Carror Mount за Doogee X96 - Jet Black Неодамнешно
Монтажа за автомобили за Doogee X96 - монтирање на ретровизори за ретровизори, монтирање на GPS Carror Mount за Doogee X96 - Jet Black

⚓ [Безбедно и звук] прикачете ја монтирањето директно на вашиот ретровизор Прилагодливиот затворач се �

DEN 1.67
4 компјутери/поставени врати за само центрирање на шарки за внатрешни работи на јадрото, поставени дупки за дупки за обработка на Неодамнешно
3м 3615 лента за стаклена крпа, ширина од 0,75 x 5yd должина Неодамнешно
3м 3615 лента за стаклена крпа, ширина од 0,75 x 5yd должина

Лесно развивање за леснотија на примена Како резервна копија на лентата за потопено заварување со лак...

DEN 140.00
Скапоцените моменти веруваат во можност снежен глобус Неодамнешно
Скапоцените моменти веруваат во можност снежен глобус

Верувајте во можност снежен глобус Текст на производот : Верувајте во можност Мерење на приближно 5,75 ин�

DEN 1.00
Подлога за топлина на графин и подлога за греење на коленото Неодамнешно
Подлога за топлина на графин и подлога за греење на коленото

подлога за греење на коленото Подлога за греење Терапија со топли камења Најдобар подарок...

DEN 3.00
Soundnetic SN313 училница над стерео слушалките со глава со чајни урови, црна, броење од 500, пакет од 1 Неодамнешно
Soundnetic SN313 училница над стерео слушалките со глава со чајни урови, црна, броење од 500, пакет од 1

Содржи 500 слушалки за стерео училиште, индивидуално спакувани во пластична кеса запечатена со топлина 3,

DEN 1.00
Puccy 2 пакет анти -сино светло заштитен филм, компатибилен со Asus Proart StudioBook 17 H700GV 17 2020 TPU чувар (Не заштитени Неодамнешно
Puccy 2 пакет анти -сино светло заштитен филм, компатибилен со Asus Proart StudioBook 17 H700GV 17 2020 TPU чувар (Не заштитени

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти си

DEN 431.68
ЛЕВОИТ Навлажнувачи За Спална Соба Голема Соба Дома, 6l Топла И Ладна Магла Врвот Пополнете Ултразвучен Испарувач на Воздух &ЗАСИЛУВАЧ; Неодамнешно
Вишин Термичка Температура Промена На Бојата Впијте Го УВ ЛЕД гел Лак За Нокти Чај До Среден аквамарин 5711 Неодамнешно
Вишин Термичка Температура Промена На Бојата Впијте Го УВ ЛЕД гел Лак За Нокти Чај До Среден аквамарин 5711

Марка : Вишин; Капацитет : 10мл Сертификација : МСДС, ФДА, СГС Долготрајна боја менување на Гел лаке неверо�

DEN 108.64
Toyandona 6PCS држач за приклучок Далечински управувач држач за држач за држачи на мобилни телефони мобилен телефон, мобилен wallид штанд, Неодамнешно
Лежиштата на fasteddy компатибилни со тамиа бубачки лисица запечатени комплет за лежишта Неодамнешно
Лежиштата на fasteddy компатибилни со тамиа бубачки лисица запечатени комплет за лежишта

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдид

DEN 2399.84
ExpressDecor држава име Georgiaорџија тастатура за компјутерски лаптоп симбол Декл Семејство Loveубовен автомобил налепници налепници Неодамнешно
Шипка за облека Bestonzon за плакарот што може да се повлече решетката за решетки за гардероба за гардероба шипка плакарот за шипки Неодамнешно
Автоматска мијалник за чаши, мијалник за миење садови за чистачи за чистачи за чистачи за ресторани и хотели за ресторани и хотели Неодамнешно
Ringвонење видео -врата на врата и прстен чим про про и Неодамнешно
Ringвонење видео -врата на врата и прстен чим про про и

Овој пакет вклучува Ring Video Voorbell Pro и Ring Chime Pro Надграден, 1080p HD Wired Video Videobell со двонасочни разговори и брзи о�

DEN 3519.84
15 ° рутер бит 1/2 инчен парчиња рутер рутер битови карбид написен за секач за мелење на дрво Неодамнешно
15 ° рутер бит 1/2 инчен парчиња рутер рутер битови карбид написен за секач за мелење на дрво

☑ Уникатен дизајн на главата, отстранување на чипови непречено ☑ Направено од тврда легура, добар квал�

DEN 0.33
Пурелч за монтирање железница за санирање на диспензерот - графит Неодамнешно
Пурелч за монтирање железница за санирање на диспензерот - графит

Безбедно монтирање за системот Purell ES1 насекаде Едноставна приврзаност за лесно распрснување на санитат

DEN 0.33
Умре пролет, калап пролет, умре пролетна сина, мувла на пролет сина боја, OD 50mm ID 25мм светло оптоварување за печатење компресија Неодамнешно
Hiiten RGB C9 Божиќни светла, 33ft 50 LED Bluetooth Chasing Effects Christmas Lights Надворешно, далечински управувани контролирани Неодамнешно
Hiiten RGB C9 Божиќни светла, 33ft 50 LED Bluetooth Chasing Effects Christmas Lights Надворешно, далечински управувани контролирани

DIY Божиќни светла преку Bluetooth апликација : DIY Бојата на светлата, динамичните или статичките режими, брзи�

DEN 2.67
Завртки 2 парчиња M5 гумен шок завртка за завртки против вибрации на перничиња -завртки за перница - Неодамнешно
Завртки 2 парчиња M5 гумен шок завртка за завртки против вибрации на перничиња -завртки за перница -

Големина : M5x12x15x15mm Стил на возење : Ништо Материјал : пластика Пакет : Под 50 парчиња Снабдувања на DIY : Мета�

DEN 0.67