ELEGRP USB Полнач Ѕиден Штекер, USB Сад Со Тип а &засилувач; ТИП Ц USB Порти, 15 Засилувач Дуплекс Тампер Отпорни Приклучок Садот Нема 5-15R, Ѕид Плоча Вклучени, UL Наведени

ELEGRP USB Полнач Ѕиден Штекер, USB Сад Со Тип а &засилувач; ТИП Ц USB Порти, 15 Засилувач Дуплекс Тампер Отпорни Приклучок Садот Нема

-50 %

DEN 231.04

Неодамнешно

Достапно на барање

Тампер Отпорни Детски Ролетни Материјал За Отпорност На пламен-Достигнува РЕЈТИНГ НА Отпорност НА Пламен УЛ94. Долгорочното и цврсто задржување на сечилото го прави кабелот да остане цврсто. Над Напон / Струја Заштита. Заштита Од Прегревање / Преоптоварување. Под Заштита На Напон / Заштита На Краток Спој. Секоја USB порта е опремена со паметен протокол чип, што го прави прецизно да ги "чита" потребите за напојување на поврзаниот уред за да испорача оптимална моќност. Компатибилен со apple и samsung уреди, полнењето е постабилно и побрзо. USB ѕидните приклучоци ELEGRP обезбедуваат супериорна заштита од молња и пренапони за мобилни телефони и таблети од флуктуации на напон, бранови и шила. Го намалува греењето во компонентите НА ЕДНОНАСОЧНОТО коло-Ги Намалува електромагнетните пречки на другите електрични апарати околу вас. Помалку од 75мв/ч. Достигнува до 87% енергетска ефикасност според лабораториското тестирање НА ДОЕ И ЦИК, што е повисоко од просечниот резултат на тестирање на повеќето слични производи на пазарот. Колку е поголема енергетската ефикасност, толку е помал трошокот за полнење на вашите уреди. €●Технологија За Полнење Со голема Брзина Que-wall duplex садови со две USB порти за полнење со вкупен излез од 4,2 Засилувач 5 V DC. Кога се користи одделно, максималниот излез На Портата Од Типот Ц е 3,0 Засилувач 5 V DC, А портата Од Типот А е 2,4 Засилувач 5 V dc. €é Smart Chip_ Идентификувајте ја и оптимизирајте ја струјата на полнење на вашите уреди. Qulters respanter replations® Ги Спречува децата да вметнат несакани предмети во штекерите. Quessal Компатибилност Quissb Порти со голема брзина обезбедуваат НАЈБРЗО полнење, компатибилно со i Phone, i Pad, i Pod, Samsung Galaxy/Note, android мобилни телефони, е-читачи, системи за игри, таблети, слушалки и дигитални фотоапарати итн. €®Лесен за инсталирање● Поддржете странични жици и задни жици. Сите завртки се олабавени за полесно инсталирање, нема потреба да ги олабавувате завртките спротивно од стрелките на часовникот пред жици. Се вклопува во стандардна ѕидна кутија. Може да ги замени постоечките продавници. Компатибилен со стандардни ѕидни плочи и може да биде мулти-ганг со други уреди. Обезбедување повеќе простор за маневрирање и намалување на стресот на УСБ-каблите. €●Технологија За Полнење Со голема Брзина Que-wall duplex садови со две USB порти за полнење со вкупен излез од 4,2 Засилувач 5 V DC. Кога се користи одделно, максималниот излез На Портата Од Типот Ц е 3,0 Засилувач 5 V DC, А портата Од Типот А е 2,4 Засилувач 5 V dc. €é Smart Chip_ Идентификувајте ја и оптимизирајте ја струјата на полнење на вашите уреди. Qulters respanter replations® Ги Спречува децата да вметнат несакани предмети во штекерите.

Избор на купувачи

SDUYTDG 2/5/10 Пакет Месинг Cansless Led Downlight 4in 5in Вдлабнати Таванот Potlight Злато Нафора Светлина Очното Јаболко Вдлабнати Неодамнешно
SDUYTDG 2/5/10 Пакет Месинг Cansless Led Downlight 4in 5in Вдлабнати Таванот Potlight Злато Нафора Светлина Очното Јаболко Вдлабнати

€●Flickerfreese design ® Заштитете го видот на членовите на семејството, нема треперење во вистинскиот тест за с

DEN 7662.72
Левитон 88014 001-88014-WHT единечна банда бела празна кутија поставена пластична плоча, 1-пакет Неодамнешно
Левитон 88014 001-88014-WHT единечна банда бела празна кутија поставена пластична плоча, 1-пакет

Акцент на кој било wallид што покрива со широк избор на бои и завршува Мазно лице и заоблени рабови се спро

DEN 16.00
Forchstar Суштинска Серија 4 Инчен Ултра-Тенок LED Вдлабнати Осветлување Со J-Кутија, 10w Затемнети Тенок Панел Downlight 650lm, Неодамнешно
Forchstar Суштинска Серија 4 Инчен Ултра-Тенок LED Вдлабнати Осветлување Со J-Кутија, 10w Затемнети Тенок Панел Downlight 650lm,

?Заштеда на енергија : ОВАА ETL & Energy Star СЕРТИФИЦИРАНА LED вдлабната светлина користи само 10 W може да замени

DEN 0.33
Jacuba 3 фаза 80A Tuya WiFi Smart Bindirectional Energy Meter Timer Timer Consumptument Monitor KWH METER WATTMETER SMARTLIFE Неодамнешно
Jacuba 3 фаза 80A Tuya WiFi Smart Bindirectional Energy Meter Timer Timer Consumptument Monitor KWH METER WATTMETER SMARTLIFE

Прекинувач на електрично коло Прекинувач на електрично коло Breakdescription Circuit : Ве молиме, забележано, овој �

DEN 3594.88
Бетомшин Пико Осигурувач 125v 1А Тип На Отпорност На Брз Удар Без Осигурувач За Само-Обновување за Телекомуникациска Комуникација 20 парчиња Неодамнешно
Блу Море Системи Скокач, Осигурувач/Прекинувач Блок Неодамнешно
Блу Море Системи Скокач, Осигурувач/Прекинувач Блок

5 по малопродажен пакет Земја На Потекло : Сад Точка Пакет Димензија : 4 Точка Пакет Тежина : 0...

DEN 78.08
Феер Професионална мултифункционална висока чувствителност Висока точност Аналогно дигитален двоен дисплеј мултиметар Неодамнешно
Феер Професионална мултифункционална висока чувствителност Висока точност Аналогно дигитален двоен дисплеј мултиметар

Аналогни и дигитални 2во1 синхрони двојни дисплеи мултифункционален инструмент за точност, можете да го

DEN 6726.72
Unnуниу Дин железнички напон на напон, релеј го вклучено/исклучено прилагодливо над напонот на уредот за напон Proteciotn Автоматско Неодамнешно
Бусман Цбп-20ба Прекинувач Неодамнешно
Бусман Цбп-20ба Прекинувач

20 Засилувач Бусман Прекинувач Бусман ЦбпБа Серија, тип I, Тешки Автомобилски Прекинувачи имаат функција

DEN 2.33
[6-Пакет] ПРОКУРУ 4 Вдлабнати Можат Да Запалат Метални Украси Со Чекор Преграда, Бела Неодамнешно
[6-Пакет] ПРОКУРУ 4 Вдлабнати Можат Да Запалат Метални Украси Со Чекор Преграда, Бела

Се вклопува на 4 инчни лименки за домување (Ореол, Елко, Јуно, Нора, Елита, Комерцијален Електричен И друг�

DEN 2.67
Клипови за алигатор на Heyizoki, 10 парчиња двојно завршен кабел за жица од крокодил, тест за клип од 50 см/20in Алигатор со клипови со изолатори Неодамнешно
Енерлити Комбинирано прекинувач за вклучување и дуплекс Метална wallидна плоча, не'рѓосувачки челик 201 излез, отпорен на корозија, Неодамнешно
Х-DREE Електрични Брз Удар Axia_l Водени Стаклени Цевки Осигурувачи 5 x 20mm 250V 5A 10pcs(Fusibles rapidos para tubos de vidrio Неодамнешно
Х-DREE Електрични Брз Удар Axia_l Водени Стаклени Цевки Осигурувачи 5 x 20mm 250V 5A 10pcs(Fusibles rapidos para tubos de vidrio

Име на производот : Стаклен Осигурувач;Номинален Напон : 250 V;Номинална Струја : 5А Големина На Телото : 5 х 2

DEN 2.67
ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ Обликувани Случај Прекинувач 600-Волти 400-Засилувач LE36400LS Метар Приклучок Хабови 3 Инчен Неодамнешно
ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ Обликувани Случај Прекинувач 600-Волти 400-Засилувач LE36400LS Метар Приклучок Хабови 3 Инчен

Калапи случај прекинувач 600Волти 400засилувач Шнајдер Електрични LE36400 LS Количина на пакетот : 1 Земја На П�

DEN 2.33
[20 пакет] Најдобро 15а отпорни на тамперски декор сад, стандарден електричен излез на wallидот, станбена и комерцијална употреба, наведени Неодамнешно
AILI DC 120V 100A Тековен трансформатор за полнење на струја на напон на напон на напон на напон Ампере нема потреба од шант со КТ Неодамнешно
10 стапки на отворено продолжено кабел - 12/3 мерач SJTW 3 Prong Cable заземјен приклучок Тешка должност UL Наведен временски отпорен Неодамнешно
10 стапки на отворено продолжено кабел - 12/3 мерач SJTW 3 Prong Cable заземјен приклучок Тешка должност UL Наведен временски отпорен

⭐ 【【10ft продолжено кабел Отпорен на временски услови, и термопластичната изолација го прават кабелот п

DEN 319.84
Адаптер за приклучоци во Велика Британија до САД [2PACK], Willlink Обединетото Кралство приклучок во Америка конверторот, претворете ги Неодамнешно
Паметен Приклучок Nooie, Паметни Приклучоци Alexa Mini Bluetooth Кои Работат Со Alexa И Google Home, Паметен Приклучок За Излез со Гласовна Неодамнешно
Паметен Приклучок Nooie, Паметни Приклучоци Alexa Mini Bluetooth Кои Работат Со Alexa И Google Home, Паметен Приклучок За Излез со Гласовна

Распоред и Поставување Тајмер Поставете распореди и тајмери за вашиот паметен приклучок со леснотија �

DEN 399.84
ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ FAL36100 Калапи Случај Прекинувач 600-Волти 100-Засилувач Електрична Кутија, Црна Неодамнешно
ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ FAL36100 Калапи Случај Прекинувач 600-Волти 100-Засилувач Електрична Кутија, Црна

Калапи Случај Прекинувач 600Волти 100Засилувач Шнајдер Електрични Fal36100 Количина На Пакетот : 1 Од Името На

DEN 1.00
Fал 3238100 Светло Сива Топтерм Филтер Вентилатор, 5-55/64 Ширина x 5-55/64 Висина x 2-15/16 Длабочина, 39 CFM, 230V Неодамнешно
Fал 3238100 Светло Сива Топтерм Филтер Вентилатор, 5-55/64 Ширина x 5-55/64 Висина x 2-15/16 Длабочина, 39 CFM, 230V

Ул тип 12; 50 / 60 херци Самостојно стартување засенчени пол мотор дијагонала вентилатор.11 ампер номинална �

DEN 0.67
Левитон LDC20-W 20 Центар за оптоварување во затворен простор и врата со прозорец, бела Неодамнешно Продажбата
Левитон LDC20-W 20 Центар за оптоварување во затворен простор и врата со прозорец, бела

Современ дизајн има бела, прав обложена во прав за елегантен, модерен изглед Разновидна може да се инст

DEN 1285.60
Bud Industries NBF-32422 Пластична мешавина на отворено NEMA Poly PBT, 13,78 L x 9.84 W x 5.91 D, бело Неодамнешно
Bud Industries NBF-32422 Пластична мешавина на отворено NEMA Poly PBT, 13,78 L x 9.84 W x 5.91 D, бело

Спецификации : Нашата пластична NEMA 1, 2, 4 Економска кутија е дизајнирана на IP66 од IEC 529 Мерења : Овој произв�

DEN 3.00
ПТАК Кабел За Напојување, 230/208ВАК,Бело Неодамнешно
ПТАК Кабел За Напојување, 230/208ВАК,Бело

КЛИМАТИЗАЦИЈА и Ладење Производител : Фридрих Произведено Во : Кина Водич За Производи И Упатства Водич

DEN 2.67
Левитон 80731-W 3-банга 1-TOGGLE 2-DECORA/GFCI комбинација на уреди, термопластичен најлон, монтирање на уредот, бело Неодамнешно
Левитон 80731-W 3-банга 1-TOGGLE 2-DECORA/GFCI комбинација на уреди, термопластичен најлон, монтирање на уредот, бело

Акцент на кој било wallид што покрива со широк избор на бои и завршува Мазно лице и заоблени рабови се спро

DEN 2.33
CNCEST Junction Box, надвор од шарки со чиста обвивка од не'рѓосувачки челик IP67 водоотпорен ABS Project Box, Електрично куќиште Неодамнешно
CNCEST Junction Box, надвор од шарки со чиста обвивка од не'рѓосувачки челик IP67 водоотпорен ABS Project Box, Електрично куќиште

【Премиум материјали и висока отпорност на вода】 Клучен спој е изработен од висококвалитетен ABS, додека

DEN 0.33
Мултиметар JF-Xuan-HT118A Дигитален мултиметар автоматски опсег Мулти-метар 6000 брои Точно RMS Мерење Неодамнешно
Мултиметар JF-Xuan-HT118A Дигитален мултиметар автоматски опсег Мулти-метар 6000 брои Точно RMS Мерење

☛27" Large LCD Display : 59*36 Mm LCD Screen with Large DigitalReadout and Backlight for Clear Reading ☛Wide Measuring Range : for Measuring Dc / Ac Voltage, Dc / Ac Current, Resistance,

DEN 0.67
Klein Tools ET600 Multimeter, Megohmter Tester Insulation, отпорност на 4000 оми, 125V/250V/500V/1000V, автоматски TRMS Multimeter Неодамнешно
Klein Tools ET600 Multimeter, Megohmter Tester Insulation, отпорност на 4000 оми, 125V/250V/500V/1000V, автоматски TRMS Multimeter

Производ 1 : Тестови за напон тестира отпорност на изолација до 4000м на 125 V, 250 V, 500 V и 1000 V DC Производ 1 : Megohmter

DEN 2.33
Мотор на вибрации, 1100W 1500W 2200W Индустриски вибрации мотори, 3-фазен мотор 380V/220V мотор за единечна AC вибрации Неодамнешно
Мотор на вибрации, 1100W 1500W 2200W Индустриски вибрации мотори, 3-фазен мотор 380V/220V мотор за единечна AC вибрации

1 Параметри на вибраторот : 1100 W, 1500 W, 2200 W Трифазна врска жолтата половина со ознаката за заземјување е жи�

DEN 7493.60
10 QTY. Божествено осветлување GMA 3.15A осигурувач со брз удар 3.15 AMP 250V GMA3.15A; GMA3.15 GMA 3.15A осигурувач со брз удар. Неодамнешно
10 QTY. Божествено осветлување GMA 3.15A осигурувач со брз удар 3.15 AMP 250V GMA3.15A; GMA3.15 GMA 3.15A осигурувач со брз удар.

Дијаметар : 5мм (3 / 16 in) Должина : 20мм (~ 3 / 4 in) Материјал на телото : стакло Тип на осигурувач : Брз удар (Брз г�

DEN 0.67