ДУБА КОРАЛ Кадифе Крпа За Сушење Коса Капа За Бања Задебелување Мека Сува Капа За Коса Крпа

ДУБА КОРАЛ Кадифе Крпа За Сушење Коса Капа За Бања Задебелување Мека Сува Капа За Коса Крпа

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Избрана е корална кадифена ткаенина, која е многу мека удобно и пријатно за кожата, меко и меко. нежен и мазен, и свеж и удобен за долгорочна употреба. Материјалот е лесен и дише, апсорбира вода и брзо се суши. Обликот е симпатичен и не е лесно да се фрли косата. Избрана е корална кадифена ткаенина, која е многу мека.удобно и пријатно за кожата, меко и меко.нежен и мазен, и свеж и удобен за долгорочна употребаМатеријалот е лесен и дише, апсорбира вода и брзо се суши.Обликот е симпатичен и не е лесно да се фрли косата.Материјал : 85% Полиестер 15% Големина на памучен спандекс : 25*65см пакетот вклучува : Сува капа за коса* 1 {Со Исклучок на други демо производи}забелешки : 1.Поради различни светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Поради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3см2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см.

Избор на купувачи

Адорила 4 Пакет Виси Перика Штанд, Склопувачки Перика Закачалка За Перики и Капи, Пренослив Перика Држач Алатка За Жени Перики Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА ГЕРМАНСКИ Заоблени Берберски Ножици За Потстрижување Коса + Ножици За Разредување На Двојни Заби Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА ГЕРМАНСКИ Заоблени Берберски Ножици За Потстрижување Коса + Ножици За Разредување На Двојни Заби

75 "германски Ножици За Фризура Со Бербер 6.5" Ножици За Разредување Со Двојни Заби (32 Заби) Секој е направе�

DEN 0.33
150% Густина 13х6 Бран На Телото Чипка Предна Човечка Коса Перики Омбре Боја Бразилска Транспарентна Чипка Перика Со Нагласување Неодамнешно
Акварел Ајкула Шема Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг Неодамнешно
Јана шампон за коса со корејска технологија природен шампон за жени за раст на косата Неодамнешно
Јана шампон за коса со корејска технологија природен шампон за жени за раст на косата

Нанесено со природни состојки како масло од арган, масло од јојоба и витамин Е, навлажнувачки и хранлив �

DEN 2.67
Twdyc коса Скалп масажа Масажа чешел воздушна перница за коса, најлон жени влажна кадрава заплеткана коса четка негативна за салони за Неодамнешно
Осски Коса Зграда Влакна Коректор Губење На Косата-Пакет На 2-Коса Задебелување Влакна за Мажи &Засилувач; Жените, Неодамнешно
Осски Коса Зграда Влакна Коректор Губење На Косата-Пакет На 2-Коса Задебелување Влакна за Мажи &Засилувач; Жените,

Оски им даде на милиони мажи и жени изглед и самодоверба на целосна, густа глава на коса и помладешки изг

DEN 3.33
Силна Круна 808 Напредна Храна За Скалпот И Косата: Третман На Скалпот Со Врело Масло/Режим На Коса За Секојдневна Употреба. Неодамнешно
Силна Круна 808 Напредна Храна За Скалпот И Косата: Третман На Скалпот Со Врело Масло/Режим На Коса За Секојдневна Употреба.

Третман на скалпот со топло Масло : кога се користи како третман на скалпот со врело масло, нашата врвна �

DEN 1444.80
КУЛАКО Транспарентна Торба За Ножици Вкрстена Коса Стилист Торба За Појас Уникатна И Нова Трендовска Фризерска Фризерска Алатка Неодамнешно
Клипови Глава Коса Девојки 10 Боја Додатоци Симулации Цвет Коса Постави коса клип За Долга Коса Неодамнешно
Клипови Глава Коса Девојки 10 Боја Додатоци Симулации Цвет Коса Постави коса клип За Долга Коса

1 парчиња Додатоци За Коса Со Еден Клип Клипови За Коса Екстра Големи Клипови Кратка Коса Клипови За Кос�

DEN 1497.60
Адронити 13х6 Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса ХД Чипка Предни Перики За Црни Жени Кадрава Перика Без Лепак Човечка Коса Неодамнешно
Lxxsh керамика права коса чешел за коса со двојна намена внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн Неодамнешно
Lxxsh керамика права коса чешел за коса со двојна намена внатрешна намера мини анти-скалинг дизајн

Интелигентен автоматски чешел за виткање, автоматско виткање, 3 нивоа прилагодливи, брзо загревање Нови

DEN 5600.96
Костен Боја Маска Неодамнешно
Костен Боја Маска

Производи за убавина Гел за стилизирање, восок и други производи маскари за Коса Производи Од Натурали�

DEN 260.96
Женски Додатоци ЗА Коса 4 ПАРЧИЊА Рачно Изработени Комплети За Шноли, Боби Шноли За Девојки За Глава, Електрична Гитара Британско Знаме Неодамнешно
Чешел чешел - чешел дизајниран за густа коса Неодамнешно
Чешел чешел - чешел дизајниран за густа коса

Скоро неуништливи заби за кои е потребна експлозија или сатанист да се пробие Рачка за да обезбеди потп�

DEN 3.00
Мала Тркалезна Четка За Сушење Со Фен-Наежвам Од Свиња, Термичко Керамичко Буре, Професионална Антистатичка Четка За Коса За Неодамнешно
ОГХ Дебели &засилувач; Целосна + Биотин &засилувач; Колаген Екстра Сила Волумен Шампон &засилувач; Регенератор Со Витамин б7 &засилувач; Неодамнешно
Бохо Долга Бисерна Лента За Глава Златна Бисерна Лента за Коса француска Свадба Невестинска Глава Синџир Глава Мала Бисерна Глава Синџир Неодамнешно
ИНХ Полу Трајна Боја На Коса Виолетова Гранат, Регенератор За Депонирање Боја, Привремена Боја За Коса, Маска За Коса За Кондиционирање Неодамнешно Продажбата
Француска Ами Правоаголна Бела Токио 3 1/4 Силен Целулоид Ацетат Рачно Изработена Автоматска Шнола За Коса Со Златна Спојка За Жени Неодамнешно
Лече Пал Пело Ризос Афро специјализирана негување на хранлива коса Термички заштитник на термопротекторот Ризос и афро Неодамнешно
Лече Пал Пело Ризос Афро специјализирана негување на хранлива коса Термички заштитник на термопротекторот Ризос и афро

Олеснува четкање и обликување Штити од високи температури Може да се нанесе со сува или влажна коса, не �

DEN 207.84
Широки Ленти За Глава За Жени Спортска Јога Лента За Коса Модни Ленти За Глава За Девојчиња Широки Ленти За Коса Неодамнешно
Широки Ленти За Глава За Жени Спортска Јога Лента За Коса Модни Ленти За Глава За Девојчиња Широки Ленти За Коса

Овие ленти за глава се навистина меки и еластични, лентите за коса се совршени за Спорт Може да се грижи �

DEN 46.88
ВАЛИКЛУД 4 парчиња Клип За Лак Искра Клипови За Коса Панделка Игла За Коса Лак Клип За Коса Барет Голем Лак Жена Клип За Канџи Пластика, Неодамнешно
Четка за коса со перничиња од ВИПСК, пластична шарена среќен Божиќ, соодветна добра масажа и анти статична четка за коса за коса Неодамнешно
ФЕЕР Лесен Елегантен Клип За Коса Женски Заден Дел Од Главата Клип Цветна Глава Австриски Дијамантски Пролетен Хоризонтален Клип Неодамнешно
Серум за Раст на Косата од ѓумбир, 20 мл Третман За Повторно Растење На Косата, Серум За Коса, Масло За Раст На Косата, Суштина За Раст На Неодамнешно
Векичичи Гроздобер Вештачки Бисер Кристали Дијадема Сребрена Принцеза Круна Кристална Свадба Лента За Коса Додатоци За Коса За Неодамнешно
Уникра ПРЕДВОДЕНА Невеста Свадба Коса Лоза Осветли Пеперутка Невестинска Коса Парче Сребрена Цвет Коса Додатоци Партија Костим Неодамнешно