Visionis FPC-7946 4 Врати Контрола На Пристап Inwinging Врата 1200lbs Maglock Време Присуство TCP/IP Wiegand Контролер Кутија, Отворено Водоотпорен Тастатура/Читач, ЕМ Mfr Компатибилен, Софтв?

Visionis FPC-7946 4 Врати Контрола На Пристап Inwinging Врата 1200lbs Maglock Време Присуство TCP/IP Wiegand Контролер Кутија, Отворено Водоотпорен

DEN 1027.20

Неодамнешно

Достапно на барање

Вклучува цд-софтвер Вклучено е напојување и кабел за напојување. Инсталирајте жици не се вклучени. Овој софтвер не е компатибилен СО MAC компјутерите, само Со Microsoft. 32-битен процесор со голема брзина. Tcp/ip мрежна комуникација, со самоприлагодлив мрежен интерфејс. Податоците за комуникација се шифрирани за да се обезбеди безбедност на информациите. Поддржува виганд интерфејс за пристап до читач на картички. Интерфејсот Wiegand поддржува W26/ W34 и е беспрекорно компатибилен со читачот на картички од трети страни. Масовно складирање со 10.000 корисници и 50.000 записи за лизгање картички. Поддржува прва функција на картичка, функција за супер картичка и супер лозинка, функција за надградба преку интернет и далечински управувач преку интернет на вратите. Поддржува различни типови картички како што се нормална/оневозможена / црна листа/патрола/посетител/принуда/ супер картичка, итн. Поддржува аларм отпорен на манипулација за читач на картички, необезбеден аларм за врата, аларм за присилна влезна врата, аларм за истекување на отворот на вратата, аларм за принуда и аларм за неважечки обиди за лизгање на картичката аларм, случај во аларм и враќање, недоволен аларм за складирање за офлајн настан, аларм за прекин на мрежата. Препознавање и складирање на бројот на картичката со максимални 20 цифри. Поддржува онлајн и офлајн режим на работа. Поддржува временска синхронизација преку НТП, рачен или автоматски метод. Чувар за откривање на статусот на уредот. Податоците може трајно да се зачуваат кога контролорот за пристап е исклучен. Клиентот ја поддржува функцијата за присуство. Дизајн отпорен на висока/ниска температура -20°C до +65°C (-4°F~+149°F). Контакт Со Ефект На Сала : СПДТ оцени 2А на 24 ВДЦ. Магнетни Контакт Рејтинг : 28 VDC, 0. Анти - ' Рѓа Површинска Обработка : Сина Цинк Позлата. Работна Температура : 0~55° C (32~131° F). Тежина( Магнет) : 2,5 кг (●1%). Димензии : Магнет - (Л)266х (В)67х (Т) 39 мм Арматура - (Л)185х (В)61х (Т) 16,5 мм. Зелена/Црвена ЛЕД Индикација За Статусот На Заклучување НА ЕМ. (1) НАСПРОТИ-ОСКА-4 ETL : Контролна Табла За Контролен Панел За Пристап До Четири Врати Со Кабинет TCP IP Wiegand Со Десктоп Софтвер и Напојување Вклучуваше 10. (4) VIS-ML1200 LED : 1200lbs Внатрешна Електрична Магнетна Брава со LED Сензор (4) VIS-ZL1200 LBS : L и Z заграда за 1200lbs електромагнетна брава. (4) ВИС-3000 : Контрола На Пристап Внатрешна НАДВОРЕШНА IP68 Метална Антивандалска Дигитална Тастатура На Допир + Читач Самостојна + Wiegand 26 Широк Дизајн ЕМ + Мфр Картички Компатибилни 2000 Корисници. (4) ВИС-7005 : Внатрешно Ултра Тенко Притискање + Копче За Излез За Контрола На Пристап До Врата СО LED Light NC COM И БЕЗ Излези. (10) НАСПРОТИ-ВИС-ПРИБЛИЖНА КАРТИЧКА/26 : Близина За Контрола На Пристап Бесконтактна Паметна влезна картичка со дебелина од 1,8 мм 26 битни 125 кхз (10) НАСПРОТИ-ВИС-ТАСТАТУРА : Близина За Контрола На Пристап бесконтактна Паметна Влезна Тастатура 26 битни 125 кхз. (1) НАСПРОТИ-ОСКА-4 ETL : Контролна Табла За Контролен Панел За Пристап До Четири Врати Со Кабинет TCP IP Wiegand Со Десктоп Софтвер и Напојување Вклучуваше 10. (4) VIS-ML1200 LED : 1200lbs Внатрешна Електрична Магнетна Брава со LED Сензор (4) VIS-ZL1200 LBS : L и Z заграда за 1200lbs електромагнетна брава.

Избор на купувачи

Ротациони датотеки 6мм Шанк Тунгстн карбид Бурт Бит Дијаметар 16-25.4мм единечни ротациони ротари за метални алатки за обработка на Неодамнешно
5 Замена на кука и јамка Sander Pad For Dewalt - Fit DWE6421/6421K, DWE6423/6423K, DCW210B Случајна орбита Сандер - замена Неодамнешно Продажбата
5 Замена на кука и јамка Sander Pad For Dewalt - Fit DWE6421/6421K, DWE6423/6423K, DCW210B Случајна орбита Сандер - замена

【Компатибилност】 : Подлогата за пескање со кука и јамка и јамка се вклопува DWE6421 / 6421 K, DWE6423 / 6423 K, DCW210 B Сл�

DEN 143.84
ROS FOR SENNEBOGEN 6113E CROWLER CRANE - без работна платформа ограничено издание 1/50 Diecast Truck Pre -изграден модел Неодамнешно
ROS FOR SENNEBOGEN 6113E CROWLER CRANE - без работна платформа ограничено издание 1/50 Diecast Truck Pre -изграден модел

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

DEN 1.67
Сензор за вибрации на Kovoscj Сплит за забрзување на тестер за забрзување на вибрации на вибрации Вибрации на вибрации на вибрации Тестер за Неодамнешно
VTSYIQI 12mm Ултразвучна дебелина на мерачот на сондата за сонда 2m груба кристална сонда за мерење на челичен опсег 3.0-300мм Неодамнешно
VTSYIQI 12mm Ултразвучна дебелина на мерачот на сондата за сонда 2m груба кристална сонда за мерење на челичен опсег 3.0-300мм

Vtsyiqi 12mm Ултразвучна дебелина на мерачот на сондата за сонда 2м груба кристална сонда за мерење на челиче�

DEN 1600.00
Мојата канцелариска акции компатибилна замена на тапанот за Xerox 108R01121, работи со: Phaser 6600, 6600N, 6600DN; WorkCentre 6605, Неодамнешно
Мојата канцелариска акции компатибилна замена на тапанот за Xerox 108R01121, работи со: Phaser 6600, 6600N, 6600DN; WorkCentre 6605,

Овој тапан на мојата канцеларија е компатибилен со Xerox 108 R01121, е произведен во објектот ISO 9001 / ISO 14001 и е за

DEN 1.33
Шише со топла вода knfut , топла торба со топла вода со топла вода за женски топло стомаче раце и нозе држете ја топла торба за шише со топла Неодамнешно
Lexmark Color, CMY развивачи и пакети за фотопроводнички единици, 175000 принос Неодамнешно
Lexmark Color, CMY развивачи и пакети за фотопроводнички единици, 175000 принос

Постојано извонреден квалитет на слика за долг живот на долготрајната сигурност на системот супериорн�

DEN 0.67
Подлога за греење на рептил PLPLAAOO, подлога за греење на резервоарот за постојана температура, прилагодлива температура под резервоарот Неодамнешно
Палто на логото на Германија лого Божиќна топка што виси украси Xams Декорација на дрво за забава Неодамнешно
Палто на логото на Германија лого Божиќна топка што виси украси Xams Декорација на дрво за забава

【Големина】 Декорацијата на Божиќната топка е со дијаметар од околу 1,6 инчи и доаѓа со 2,8 долги ленти Пак

DEN 128.00
UNCASO 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон, монитор за монитор LED Индикатор за светло на Неодамнешно
UNCASO 1PCS DIY дигитален волтметар 22mm Round AC 60-500V напон на напон на напон, монитор за монитор LED Индикатор за светло на

Температура на животната средина : 25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 280 Hz, забрзување на 0,7 g ; Релат�

DEN 231.20
Aexit 125 mm долги пренасочувачи од 12 мм сечење диа 6 флејти со права машина со пратеници, гушкајќи ги пренасочувачите Неодамнешно
Aexit 125 mm долги пренасочувачи од 12 мм сечење диа 6 флејти со права машина со пратеници, гушкајќи ги пренасочувачите

Главен материјал : челик со алатка; Содржина на пакетот : 1 x Chucking Reamer Име на производот : Chucking Reamer; Тежина :

DEN 167.20
8193983 Комплет за вртење на Whirlpool Ken-More Maworn го заменува AP3775842 1059750 8557720 PS972316 од Сикаваи Неодамнешно
8193983 Комплет за вртење на Whirlpool Ken-More Maworn го заменува AP3775842 1059750 8557720 PS972316 од Сикаваи

1 x 3 то ниво за миење на ниво 1 x пластичен занитница Компатибилен со повеќето машини за миење садови во Ви

DEN 143.84
Врснички лежишта UC218-90MM-TRL UC200 серија Вметнување лежиште, релативно, јака за заклучување на завртки, метричка, тројна усна заптивка, 90 Неодамнешно
Алимичност RUE-4202 Заменет далечински управувач одговара за алпски CDE-153BT CDA-105 UTE-72BT IDA-X305S CDE-164BT IVA-D300R Неодамнешно
Алимичност RUE-4202 Заменет далечински управувач одговара за алпски CDE-153BT CDA-105 UTE-72BT IDA-X305S CDE-164BT IVA-D300R

Allimity RUE4202 Replaced Remote Control Fit for Alpine CDE190 R UTE73 BT CDE143 BT CDE172 BT CDE190 R CDE124 SXM CDEHD149 BT CDE175 BT CDE153 BT CDA105 UTE72 BT i DAX305 S CDE164 BT IVA D30

DEN 0.67
Senco GA0595 Railелезнички собрани Неодамнешно
Senco GA0595 Railелезнички собрани

Ова е овластен дел О Одговара на разни модели на Senco OEM дел број GA0595 Ова е дел за замена на Senco Број на дел GA

DEN 2.00
ВАЈЕР 19мм, копче за притискање на копчето Метал 12V сина прстен LED 5 пин SPDT Вклучување/исклучување на копчето со приклучок Неодамнешно
ВАЈЕР 19мм, копче за притискање на копчето Метал 12V сина прстен LED 5 пин SPDT Вклучување/исклучување на копчето со приклучок

Големина на прекинувачот : 21,88mmx192mm; должина на жици : 150мм; Големина на дупката за монтирање : φ19mm 3 / 4 " Овој

DEN 2.33
Јатој 12 бои100мл сет на акрилна боја - водоотпорен нетоксичен за уметник, возрасни/деца Неодамнешно
Јатој 12 бои100мл сет на акрилна боја - водоотпорен нетоксичен за уметник, возрасни/деца

Живописни бои : има 12 бои за избор И бојата е светла, има и силно покритие што може многу добро да ја покри

DEN 751.84
Рачка четка за сунѓер, миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за бања, кујна, садови, мијалници, тави Неодамнешно
Пластичен заварувач на пластика Bibokltiy Пластичен комплет за заварување 150W 2 во 1 Поправка на топла степлер со степени од 800 парчиња Неодамнешно
PT-31 воздушна плазма за сечење на рачен пиштол 13,2ft/4m Fit ESAB L-TEC PT-31 LG-40 WSD-LG40 Cut50 Неодамнешно
PT-31 воздушна плазма за сечење на рачен пиштол 13,2ft/4m Fit ESAB L-TEC PT-31 LG-40 WSD-LG40 Cut50

PT31 плазма сечење на факел Висококвалитетна пластична рачка Погодно за сечење на рацете Fit ESAB LTEC PT31 LG40 WSDLG

DEN 3.33
Екран на надувување на проекторот 20ft, преносен удар надвор од проекторот екран, предна и задна проекција, со јаже, воздушен вентилатор, Неодамнешно
OEM C&K EP11SD1CGE, прекинете го копчето за притискање на мама SPST ROUND PLUNGER 1A 120VAC 28VDC 0.4VA моментален контакт преку Неодамнешно
OEM C&K EP11SD1CGE, прекинете го копчето за притискање на мама SPST ROUND PLUNGER 1A 120VAC 28VDC 0.4VA моментален контакт преку

ЕУ РОХС : Во согласност со ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Неповрден воен стандард : MILDTL38999 Воен стандард Серија :

DEN 0.33
Пакет од 8MB Sound Recordable Module 2MB Mp3 Music Player Micro USB Recordable for Hidition Felibing картичка Неодамнешно
Пакет од 8MB Sound Recordable Module 2MB Mp3 Music Player Micro USB Recordable for Hidition Felibing картичка

? Можете да ја ажурирате музиката со приложениот кабел за USB податоци (аудио кабел) Тоа е препознаено од к

DEN 152.00
ILAME SL25A01 5V 1-канален модул за реле за заклучување на само-заклучување на модули за контрола на релето на ниско ниво Неодамнешно
ILAME SL25A01 5V 1-канален модул за реле за заклучување на само-заклучување на модули за контрола на релето на ниско ниво

SL25 A01 5 V 1канален модул за самостојно заклучување на модулот за контрола на ниско ниво, бистабилна реле з�

DEN 1486.40
Gear Spec Ops Tool Gear SF -18 Зулу безжичен ранец, ранец на воена торба со тешка должност, тактички ранец на станицата за полнење - Трепетерот Неодамнешно
ABP допрете Basecoat Plus Clearcoat Plus Primer Spray Baint Комплет компатибилен со светло сребро металик XG Hyundai Неодамнешно
ABP допрете Basecoat Plus Clearcoat Plus Primer Spray Baint Комплет компатибилен со светло сребро металик XG Hyundai

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

DEN 2.00
Н/А домашна смола бронзена антички телефони хотели Телефон гроздобер телефонски телефони Телефоно Неодамнешно
Н/А домашна смола бронзена антички телефони хотели Телефон гроздобер телефонски телефони Телефоно

ID на повик DTMF / FSK Дојдовни повици и записи во појдовни повици Прикажи ажуриран датум и недела и време...

DEN 3.00
Creeded, Inc. LED Xlamp топло бело 3250k 4SMD, Неодамнешно
Creeded, Inc. LED Xlamp топло бело 3250k 4SMD,

Боја : Flux @ 85 ° C, струја Тест : Flux @ 25 ° C, струја Тест : Тековен тест : Спецификации на сериите на LED осве

DEN 0.33
Стерлинг заптивка CRG7175.2000.062.300x10 7175 50-60 Дурометарски прстен заптивка 20 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок 300, Неодамнешно
Стерлинг заптивка CRG7175.2000.062.300x10 7175 50-60 Дурометарски прстен заптивка 20 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок 300,

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 3.33
Серверот за тестенини за тестенини од Bestonzon 6 парчиња и забави лопата Преносна шпатула сервер за печење мултифункционална пластична торта Неодамнешно
LuckyStar замени далечински управувач за Sony Blu-ray плеер RMT-B107A, компатибилен со BDP-S570 BDPS570 BDP-S370 BDPS370 RMT-B107A Неодамнешно
LuckyStar замени далечински управувач за Sony Blu-ray плеер RMT-B107A, компатибилен со BDP-S570 BDPS570 BDP-S370 BDPS370 RMT-B107A

Замената на Lucky Star го изгуби далечинскиот управувач за Sony Bluray плеер RMTB107 A Не е оригинален далечински упр�

DEN 159.84
Влошки за подготовки на Дукал, 1,75 x 3,3. Пакет од 100 марамчиња за чистење на кожата. Големи влошки за подготовки за еднократна употреба со Неодамнешно
MQSHUHENMY Lovers Books Heartrament, украси за срце, подароци за loversубители на книги, подарок за украси за новогодишни елки за библиотекар, Неодамнешно
2023 Android TV Box 12.0, TV Box 4GB RAM 64GB ROM, RK3318 Quad-Core Android Box, поддршка 2.4G/5G Dual WiFi, BT 4.0, 100M Ethernet Ultral HD 4K Неодамнешно
2023 Android TV Box 12.0, TV Box 4GB RAM 64GB ROM, RK3318 Quad-Core Android Box, поддршка 2.4G/5G Dual WiFi, BT 4.0, 100M Ethernet Ultral HD 4K

【Android 120 OS】 Оваа андроид ТВ кутија го усвојува системот Android 12.0, кој има подобра компатибилност на софтв�

DEN 2.00
Sensi расте растворлив во вода во прав серија 5 bs Неодамнешно
Sensi расте растворлив во вода во прав серија 5 bs

Sensi Grow Part A+B WSP Professional Series Series 5 LBS Set Премиум дводелен растафаза на хранливи материи во прав растворлив во �

DEN 1.33
Case Boxwave Case компатибилен со UyjoyFeel Android Kids Tablet Kids706 - Камуфлажа костум со џеб, неопрена камо костум патент џеб Неодамнешно
Case Boxwave Case компатибилен со UyjoyFeel Android Kids Tablet Kids706 - Камуфлажа костум со џеб, неопрена камо костум патент џеб

☁ [Soft Cushioning] Boxwave Case компатибилен со Uyjoy Feel Android Kids Tablet Kids706 (7 во) Победете ги битките на животот и заштитет�

DEN 1.33
Taufe Орев од не'рѓосувачки челик Ситна нишка хексадецимална најлонска вметнете заклучување на орев за заклучување на заклучување Неодамнешно
KMMK RACK за складирање погоден за кујна домашна канцеларија дневна соба , полица пластично слетување прилагодливо не лизгање Неодамнешно