Нов Лон0167 БРХ-201 - А 27кг Опремен Капацитет На Држење Спирала сигурна ефикасност Бар Хоризонтална Вклучите Прстиња 2 парчиња

Нов Лон0167 БРХ-201 - А 27кг Опремен Капацитет На Држење Спирала сигурна ефикасност Бар Хоризонтална Вклучите Прстиња 2 парчиња

DEN 1249.60

Неодамнешно

Достапно на барање

Оваа компактна (издржлива во употреба) стегач е најекономична (најнова технологија) Хоризонтална стегач за производи од Висока класа со Лента Во Форма На Буквата У и прирабничка основа Најсоодветен беспрекорен за брзо држење на лим неизвонреден метал или коло неповторливи одбори. Широко Се Користи Внимателно избрани на заварување, џигинг, поправка на ум-дува поле. За време на стегање, севкупната рачката се контролира за да се спречи влијанието врз генијалното функционирање поради страничниот потисок. Пластичен капак совршен во рачката за изработка за лесно, уредно безбедно и удобно работење. Оваа компактна (издржлива во употреба) стегач е најекономична (најнова технологија) Хоризонтална стегач за производи од Висока класа со Лента Во Форма На Буквата У и прирабничка основа. Најсоодветен беспрекорен за брзо држење на лим неизвонреден метал или коло неповторливи одбори. Широко Се Користи Внимателно избрани на заварување, џигинг, поправка на ум-дува поле. За време на стегање, севкупната рачката се контролира за да се спречи влијанието врз генијалното функционирање поради страничниот потисок. Пластичен капак совршен во рачката за изработка за лесно, уредно безбедно и удобно работење. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. Оваа компактна стегач умерена цена е најекономична изработка хоризонтална менувач за вклучување со препорачана лента во форма На буквата У и прирабничка основа.

Product Name: Toggle Clamp
Material: Plastic, Metal
Color: Silver Tone,Red,Black
Weight: 59g
Holding Capacity: 27Kg
Model No.: BRH-201-A
Design: Horizontal
Handle Opening Angle: 80 Degree
Bar Opening Angle: 90 Degree
Clamping Screw Thread Size: M4 x 20mm / 0.16-inch x 0.8-inch(D*L)
Clamping Screw Length: 25mm / 1-inch
Mount Hole Size: 7 x 4mm / 0.28-inch x 0.16-inch(L*W)
Mount Hole Distance: 16 x 13mm / 0.6-inch x 0.5-inch(L*W)
Package Content: 2pcs x Toggle Clamp

Избор на купувачи

ZMAUTOPARTS LED Прекинувач Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина DRL Компатибилен со 2010- КАДИЛАК СРХ Неодамнешно
ZMAUTOPARTS LED Прекинувач Проектор Фарови Фарови Црна w/6.25 Сина DRL Компатибилен со 2010- КАДИЛАК СРХ

Проектор стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада Направено од пр

DEN 3.00
Обвиткан Компатибилен Со iPhone 12 Pro Појас Клип Заштитна Футрола Случај Тешки Солиден Целото Тело Покритие Со Држач Неодамнешно
Обвиткан Компатибилен Со iPhone 12 Pro Појас Клип Заштитна Футрола Случај Тешки Солиден Целото Тело Покритие Со Држач

Изграден за да погоди Нашите случаи Од Серијата Бунтовници гордо одговараат НА рејтингот НА влијанието

DEN 587.20
Малку магаре Енди, лесна топла јакна за голф, топла истегнување, целосна топка за термички хибридни пилиња, трчајќи јакна за Неодамнешно
Цртеж Молив Маркери Скицирање Маркери 168 Двојна Четка Пенкало Уметничко Училиште Материјали 168 бои скица пенкало Неодамнешно
Цртеж Молив Маркери Скицирање Маркери 168 Двојна Четка Пенкало Уметничко Училиште Материјали 168 бои скица пенкало

Боите се живи и мазни, полесни за боење и мешање Без напор се лизга над хартијата и апсолутно изгледа уба

DEN 2.00
XSPC Xinruilian 120mm 1200 Вртежи Во МИНУТА Вентилатор Неодамнешно
XSPC Xinruilian 120mm 1200 Вртежи Во МИНУТА Вентилатор

Димензии : 120 х 120 х 25мм Брзина На Вентилаторот : 1.200 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Ниво На Бучава : 22 велика британија, П

DEN 191.84
8066184 Замена на моторна макара за фен за фен за фен LGT5624BW0 - Компатибилен со WP8066184 Пушаница - бренд на компоненти на Неодамнешно
8066184 Замена на моторна макара за фен за фен за фен LGT5624BW0 - Компатибилен со WP8066184 Пушаница - бренд на компоненти на

Замена на компонентите на Upstart 8066184 Фен моторна макара за фен за фен LGT5624 BW0 Ултра издржлив, висок квалите�

DEN 1.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Pentax Optio WG-1 Дигитална Камера-Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај Неодамнешно
Заштитник На екранот Дизајниран За Pentax Optio WG-1 Дигитална Камера-Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 249.60
LZYCO USB-Адаптер За Женски Слушалки од 3,5 мм, USB До Адаптер За Аудио Приклучок, Поддршка USB на TRS 3,5 Aux Порт Слушалки За Слушалки, Mac, Неодамнешно
Х-DREE Темно Сива Пластична Кутија За Батерии Со Двојни Прегради 2 Парчиња За Бојлер (Campartimientos de plastico gris oscuro, caja Неодамнешно
Х-DREE Темно Сива Пластична Кутија За Батерии Со Двојни Прегради 2 Парчиња За Бојлер (Campartimientos de plastico gris oscuro, caja

Име На Производот : Бојлер Батерија Кутија;Материјал : Пластика Боја : Темно Сива Големина : 9 x 4 Нето Тежи�

DEN 2.33
Mesllings цвет цветни венци дрво знаци уметност фонт wallидна уметност дрво плакета 16 x 16 знаци за геометрија за домашен декор рустикален Неодамнешно
HFM 45 степени на табла за табела со табела за внатрешни работи на оградата, се вклопуваат стандардни 3/8 x 3/4 митра слот за помошни алатки Неодамнешно
Lzttyee Тешки 360 Степен Ротација Универзален Месинг Тркало Тркало Хардвер За Мебел Багажникот Кутија Неодамнешно
Lzttyee Тешки 360 Степен Ротација Универзален Месинг Тркало Тркало Хардвер За Мебел Багажникот Кутија

Материјал : Изработен од висококвалитетен месинг, висока јачина, висока цврстина и силна отпорност на к�

DEN 447.36
Кутија за складирање на мрежи DBYLXMN прилагодлив вез од 28 кутии со дијаманти за домаќинство и организатори на организатори Неодамнешно
Кутија за складирање на мрежи DBYLXMN прилагодлив вез од 28 кутии со дијаманти за домаќинство и организатори на организатори

100% апс Иновативен делител и се отвора индивидуално дизајн : содржи 7 реда од 4 конјункционирани слотови, �

DEN 143.84
Стерлинг заптивка ORVT164X1000 Viton број-164 Стандарден О-прстен, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на Дурометар, 6-1/4 ID, Неодамнешно
Стерлинг заптивка ORVT164X1000 Viton број-164 Стандарден О-прстен, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на Дурометар, 6-1/4 ID,

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

DEN 18.24
MOINYSKINS Кожата компатибилна со Asus ZenBook 3 UX390UA 12.5 - Нејзините осветлени, издржливи и уникатни винилни декорални обвивки | Неодамнешно
MOINYSKINS Кожата компатибилна со Asus ZenBook 3 UX390UA 12.5 - Нејзините осветлени, издржливи и уникатни винилни декорални обвивки |

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mignyskins за вашиот AsZenbook 3 UX390 UA 12 5 "(2016)! Не ви с�

DEN 319.84
YXBDN Домаќинство Мултифункционален Електричен Пароброд Транспарентна Облека Пароброд 2 Слој Неодамнешно
YXBDN Домаќинство Мултифункционален Електричен Пароброд Транспарентна Облека Пароброд 2 Слој

Антисува заштита, нема потреба да се види Топлинско изолирана рачка за спречување на изгореници Дизајн

DEN 995.20
Заменски дел за RC Scale Airplane Fixed Wing PU Tire Wheel 19mm/25mm/31mm/38mm/44mm/50mm/57mm/63mm/70mm/76mm/89mm/101mm/115mm/128mm - Неодамнешно
Заменски дел за RC Scale Airplane Fixed Wing PU Tire Wheel 19mm/25mm/31mm/38mm/44mm/50mm/57mm/63mm/70mm/76mm/89mm/101mm/115mm/128mm -

Боја : 8 парчиња 38мм Материјал : Друго Снабдување со алатки : Други Надградете делови / додатоци : Други...

DEN 1209.60
N/A 11 четки поставени комплетни со лабави четки во прав алатки за убавина четки за сенка на очите дрвена рачка Неодамнешно
N/A 11 четки поставени комплетни со лабави четки во прав алатки за убавина четки за сенка на очите дрвена рачка

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 3596.80
Lyetny Vertical X Shape Storage Candy Holder Sundries Tray Tray Desktop Storage Организатор за складирање удобен за патување, 16x16cm Неодамнешно
Lyetny Vertical X Shape Storage Candy Holder Sundries Tray Tray Desktop Storage Организатор за складирање удобен за патување, 16x16cm

Микрофибер кожа Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете с

DEN 1.00
Beistle Прекрасно светло пластично копче за трепкање, разнобојно Неодамнешно
Beistle Прекрасно светло пластично копче за трепкање, разнобојно

Оваа ставка е голема вредност! Ставка за образовна партија Копчиња / бутонири за празнични прилики...

DEN 2.67
Свилена Маска За Спиење Маска За Очи Со Врзани Очи, Прилагодлива Мека Еластична Лента За Врзани Очи Ноќна Дремка За Патување За Жени МАЖИ Неодамнешно
Радост на светот колекционерски украс на Европски разнесени стакло миленичиња, лабрадор ретривер црна со бандана Неодамнешно
Радост на светот колекционерски украс на Европски разнесени стакло миленичиња, лабрадор ретривер црна со бандана

Секој украс за миленичиња сет е одобрена од Бети Вајт за да има корист од Фондацијата за животни на Мори�

DEN 0.67
Куќиште За Паричник Wtukmo Компатибилен Со iPhone 12pro Max, Отстранлив Капак За Паричник Од Магнетна Кожа 2 во 1 Со Држач Неодамнешно
Куќиште За Паричник Wtukmo Компатибилен Со iPhone 12pro Max, Отстранлив Капак За Паричник Од Магнетна Кожа 2 во 1 Со Држач

Висококвалитетен Случај : Висококвалитетна вештачка кожа и ние користиме, мека и издржлива Гроздобер и�

DEN 2.33
БМИСЕГМ МАНС Атлетска долна облека Машка машка секси излегување со тесни панталони удобни боксери за дишење подложни минати набавки Неодамнешно
Бизнис Картичка, 500 Елегантни Професионални Бели Акции Неодамнешно
Бизнис Картичка, 500 Елегантни Професионални Бели Акции

ПЕЧАТЕНИ 1 ЕДНОСТРАНИ Дигитално Офсет Печатење Хартија Со Врвен Квалитет100 фунти 23 Дена Пресврт од кога

DEN 719.84
Idealforce Amd Држач ЗА Вентилатор НА ПРОЦЕСОРОТ ЗА Држач ЗА Прицврстување НА Приклучокот AM4, за радијатори Со воздушно ладење Или Делумно Неодамнешно
Mitutoyo 04aza740 Мерење на собранието на главниот дел, 1,6 -2 Неодамнешно
Mitutoyo 04aza740 Мерење на собранието на главниот дел, 1,6 -2

Точките за контакт обложени со лим обезбедуваат одлична издржливост и отпорност на влијание Овозможув�

DEN 7726.88
10 ПАРЧИЊА Tssop20 SSOP20 SOP20 До Dip20 Pcb Трансфер Одбор Натопи Пин Табла Теренот Адаптер Неодамнешно
10 ПАРЧИЊА Tssop20 SSOP20 SOP20 До Dip20 Pcb Трансфер Одбор Натопи Пин Табла Теренот Адаптер

Тестирано пред испоракаРеференца на пакетот референтна Тежина : 0,1 кг (0,22 фунти Обично Проценето Време Н

DEN 1.33
ДКД домашен декор сет од 6 слики Неодамнешно
ДКД домашен декор сет од 6 слики

Сет од 6 DKD домашен декор (6 компјутери) (40 x 2 x 50 cm) Домашен декор ставка : кариран сет Бренд : ДКД домашен дек

DEN 2224.00
8009ha Адаптер за магнетски USB C адаптер за десен агол Поддршка PD 100W Брзо полнење Компатибилен со таблети за мобилни лаптопи USB Неодамнешно
GPM за Traxxas Rustler 4x4 VXL / HOSS 4x4 VXL Ажурирање на делови Алуминиум заден долен дел од суспензијата - 1 парчиња поставено зелено Неодамнешно
GPM за Traxxas Rustler 4x4 VXL / HOSS 4x4 VXL Ажурирање на делови Алуминиум заден долен дел од суспензијата - 1 парчиња поставено зелено

Име на производот : Алуминиум заден долен дел од суспензијата сет од 1 парчиња Направено од квалитетна м

DEN 1.67
Anncus 20pcs IC AS15-HF AS15HF AS15 LCD чипс Неодамнешно
Anncus 20pcs IC AS15-HF AS15HF AS15 LCD чипс

Тип : Погон ИЦ Состојба : Ново Место на потекло : Гуангдонг, Кина (копното) Состојба : Ново Место на потекло

DEN 1316.80
2pk 24 компјутери Божиќни соларни бонбони Светла 18,6 ЛЕРСКИ ПАТНИ МАРКЕРИ СИТЕ СВЕТИ СВЕТСКИ СВЕТСКИ КАНДИ КАНЕ СИТЕ ЗА БИЗНИЦИ Неодамнешно
Вивитар со висока оценка со висока оценка, мулти-навој, кружен поларизирачки филтер + NWV Директна крпа за чистење на микрофибер. Неодамнешно
1993 Д Кенеди Половина Долар 50С Многу Парична Казна Неодамнешно
1993 Д Кенеди Половина Долар 50С Многу Парична Казна

1993Д Кенеди Половина Долар Многу Парична Казна Сликите на производите се од точната колекционерска моне

DEN 47.84
Дигитална камера Zyyini, 16MP HD Vlogging Camera Компактна џебна камера со 16x дигитален зум, селфи камера на флип -екран, снимање на Неодамнешно
Дигитална камера Zyyini, 16MP HD Vlogging Camera Компактна џебна камера со 16x дигитален зум, селфи камера на флип -екран, снимање на

16 Megapixel и 1080p : Дигитална видео камера со 16 мегапиксели и 1080p целосен LCD екран на TFT, што ви дава извонредно �

DEN 2.67