Амолен ПЛА 3Д Филамент за печатач, ПЛА филамент 1,75мм Свила сјајно влакно, 3Д филамент за градиент на печатење

Амолен ПЛА 3Д Филамент за печатач, ПЛА филамент 1,75мм Свила сјајно влакно, 3Д филамент за градиент на печатење

DEN 548.64

Неодамнешно

Достапно на барање

Зачудувачки повеќебојни влакна, печатењето завршено ќе ви даде неверојатен предмет за 3 D печатење Мултиконорниот PLA филамент нормално околу 15-18 метри ја менува бојата и е одлична за поголемите отпечатоци да ги покажат сите бои. Совршено компатибилен со 99% FDM 3 D печатач и 3Д пенкало. Comgrow Creality Ender, Any Cubic, Creality 3 D, Sunlu, Eryone, Mynt3d, 3 Doodler. 1,75мм градиент на филамент на свила ПЛА Конзистентен дијаметар, димензионална точност +/- 0,03мм. Вакуумското пакување со десикант за да се задржи двојната боја на свила во боја, да се исуши прашина, торбата за еднократно користење со лента за запечатување, филаментот на свилата ПЛА може да се врати во торба после користена. Зачудувачки повеќебојни влакна, печатењето завршено ќе ви даде неверојатен предмет за 3 D печатење. Мултиконорниот PLA филамент нормално околу 15-18 метри ја менува бојата и е одлична за поголемите отпечатоци да ги покажат сите бои. Совршено компатибилен со 99% FDM 3 D печатач и 3Д пенкало. Comgrow Creality Ender, Any Cubic, Creality 3 D, Sunlu, Eryone, Mynt3d, 3 Doodler. 1,75мм градиент на филамент на свила ПЛА Конзистентен дијаметар, димензионална точност +/- 0,03мм.

Избор на купувачи

LMMDDP 60/72/84/100/120/150 INCH Преносен проектор Екран 16: 9 Екран за проекција што може да се преклопи дебела издржлив за домашно кино на Неодамнешно
Дијамантска Подлога За Полирање Со Дијаманти Со Точки со поплочени 90Х55ММ Цврста Подлога За Рака Со Пена 100 Неодамнешно
Дијамантска Подлога За Полирање Со Дијаманти Со Точки со поплочени 90Х55ММ Цврста Подлога За Рака Со Пена 100

1 компјутер Испрекината галванизирана дијамантска рачна подлога подлога за полирање на рацете поддржа�

DEN 3.33
БУРАНО Рефлектирачки гел-лак за Сјај, 7,3 мл Светкаво Сјаен Диско гел-лак холографски Сјај гел-лак, Салон ЗА Маникир ЗА Нокти САМ Дома Ув Ламба Неодамнешно
Универзална Глава За Глодање Со моќност 1,5 KW 2HP 8000RPM Голема Брзина BT30 CNC Механичка Единица За Вретено За Машини ЗА ЦПУ Гравирање Неодамнешно
Елементи Ултра Тенок Ориз Тркалање Хартија Машина - Кралот Големина Конус Ролери Неодамнешно
Елементи Ултра Тенок Ориз Тркалање Хартија Машина - Кралот Големина Конус Ролери

Елементи Тркалање Машина се најпознати по нивната издржливост и сила Ролни 110мм Кралот Големина Конус...

DEN 2.00
Јога Мат, Јога Душеци За Домашно Тренингот, Тренингот Мат, Вежба Душеци, Пилатес Мат, Статуа На Слободата Американски знаме шема Неодамнешно
Машинист Завртка Џек Постави 8 Парчиња Големи 2-1/4 - 6-1/4 Неодамнешно
Машинист Завртка Џек Постави 8 Парчиња Големи 2-1/4 - 6-1/4

Димензии на производот : 7 х 4 х 1,5 инчи Опсег : 11 / 2 – 33 / 4" / 3895мм со вклучени додатоци Повеќето разноврсна

DEN 724.80
Зомби Механичар фигурина јас за 1/24 Скала Модели Од Американската Диорама 38297 Неодамнешно
Зомби Механичар фигурина јас за 1/24 Скала Модели Од Американската Диорама 38297

Доаѓа во блистер пакет Не доаѓа со прикажаниот автомобил Оваа фигурина е висока приближно 3 инчи...

DEN 3.33
Елегантно Осветлување Вестон 7 Светла Приврзок Во Хром Неодамнешно
Елегантно Осветлување Вестон 7 Светла Приврзок Во Хром

осветлена со 7 Гу10булб, (обезбедена е сијалица); потребно е мало склопување; совршено за внатрешна употре

DEN 1439.84
Азееда Змија Куп Торба За Перење/Перење/Складирање Неодамнешно
Азееда Змија Куп Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 0.33
Снабдување Побарувачка 47-22383-37 Прекинувач ЗА Ограничување НА КЛИМАТИЗАЦИЈА Нормално Затворен Затворете На 45f Отворен НА 340f Неодамнешно
Alinx Brand Intel Altera Cyclone IV FPGA Одбор за развој NIOS EP4CE15 EP4CE30 DDR2 Gigabit Ethernet USB Неодамнешно
Alinx Brand Intel Altera Cyclone IV FPGA Одбор за развој NIOS EP4CE15 EP4CE30 DDR2 Gigabit Ethernet USB

AX515 прикажан Intel / Altera Cyclone IV EP4 CE15 F23 C84 FPGA чип, 128 Mbyte DDR2 AX530 прикажан Intel / Altera Cyclone IV EP4 CE30 F23 C8 FPGA чип, 256 Mbyte DDR2...

DEN 1.33
Pdflie Уво-клип G Форма VOX ПТТ Уво Парче 2 Пински Воки Токи Слушалки Слушалки За Слушалки ЗА Мидленд AVPH3 AVPH4 AVPH5 AVPH7 AVPH8 LXT 600 GXT Неодамнешно
Pdflie Уво-клип G Форма VOX ПТТ Уво Парче 2 Пински Воки Токи Слушалки Слушалки За Слушалки ЗА Мидленд AVPH3 AVPH4 AVPH5 AVPH7 AVPH8 LXT 600 GXT

ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа слушалка работи само за радија на брендот Мидленд, кои имаат приклучок за прикл

DEN 3.33
Колезо 8 парчиња прилагодливи пластични црева за прицврстување на прицврстувачи DN16 DN17 DN20 DN20 DN25 затегнување на цевките Неодамнешно
Колезо 8 парчиња прилагодливи пластични црева за прицврстување на прицврстувачи DN16 DN17 DN20 DN20 DN25 затегнување на цевките

100% сосема нов и висок квалитет Безбедни и неопходни алатки за домашна градина Погодно за градинарство, �

DEN 632.00
Тјлс Женски Студентски Шминка Огледало Преносливо Огледало За Убавина Преносно Рачно Рачка За Огледало За Убавина Преносно Огледало Неодамнешно
Шампион Женски Плус Пауербленд Дуксер, Графичко Сценарио Неодамнешно
Шампион Женски Плус Пауербленд Дуксер, Графичко Сценарио

60% Полиестер, 40% Памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Топло и удобно руно од 8 мл Иконска лепен�

DEN 600.00
Zapande нов CRC1808 за Либија Чиго Аукс Универзален ЛЦД климатик далечински управувач со топлина Неодамнешно
Zapande нов CRC1808 за Либија Чиго Аукс Универзален ЛЦД климатик далечински управувач со топлина

Не е потребно програмирање само треба да инсталирате нова батерија за да ја контролирате компатибилна�

DEN 3.33
HitLights 3000K 10FT LED Лента светла + 2Pin 10MM LED Конектор Комплет За Спална Соба, Под Кабинет, Кујна, Плакари Неодамнешно
HitLights 3000K 10FT LED Лента светла + 2Pin 10MM LED Конектор Комплет За Спална Соба, Под Кабинет, Кујна, Плакари

●Ново надградениот LED конектор е надграден на две шипки под притисок, кои се постабилни и не се лесни за

DEN 2.00
Секојдневни Основни Работи За Сите Намени 1/2-Инчен Вежба За Пена Со Висока Густина Јога Мат Против Кинење Со Лента За Носење, Сина Неодамнешно
Амосфун Макраме Маса Мат Западен Стил Бохо Место Мат Свадба Маса Декорација 2 парчиња Неодамнешно
Амосфун Макраме Маса Мат Западен Стил Бохо Место Мат Свадба Маса Декорација 2 парчиња

Погоден за декорација на домот, хотел, свадбена церемонија, распоред на сцена и многу повеќе Макраме мас

DEN 148.64
Римјаните 8 31 Библијата Референтна Таблета Кутија Ако Бог може да ни Се Спротивстави За нас Поезијата Христијански Расадник Накит Неодамнешно
Дрисентри Старт Стоп Елиминатор/Избриши/Оневозможи За Рамноденица / Малибу / Крузе Неодамнешно
Дрисентри Старт Стоп Елиминатор/Избриши/Оневозможи За Рамноденица / Малибу / Крузе

Приклучок и игра, лесна инсталација Само поврзете го овој производ за да реализирате трајно исклучувањ�

DEN 1.67
Хитачи HTS722020K9A300 P/N: 0A53415 MLC: DA2014 200GB Неодамнешно
Хитачи HTS722020K9A300 P/N: 0A53415 MLC: DA2014 200GB

Вистинска слика на предметот Целосна спецификација на производот подолу Производот е во 100% работна сос

DEN 624.00
50 парчиња Алуминиумски Профил Крај Капак Капак Капак Капак Црна Пластични Сврзувачки Елементи за 2020/3030/4040 Стандардни АЛУМИНИУМСКИ Неодамнешно
ГИНТАИ ЛАПТОП БЕЗ Допир 30PIN LCD EDP КАБЕЛ LED LVDS Видео Екран Линија Екран Flex Кабел Жица Замена за Dell Ширина 3300 3310 3100 0MT9CH 450. Неодамнешно
ГИНТАИ ЛАПТОП БЕЗ Допир 30PIN LCD EDP КАБЕЛ LED LVDS Видео Екран Линија Екран Flex Кабел Жица Замена за Dell Ширина 3300 3310 3100 0MT9CH 450.

100% Сосема нов и висок квалитет Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе с

DEN 2.33
Капу Гарден Лопер Комплет Со 18 Професионални Ножици За Жива Ограда, Тешки 28 Лопери За Дрвја, 8 Остри Ножици За Кастрење За Комплет за Неодамнешно
Хугсвик Ц9 Сијалица Соларни 4 јули Светла На Отворено, 31фт 50 ПРЕДВОДЕНИ Соларни Црвени Бели И Сини Светла за 4 јули Декор, Водоотпорни Неодамнешно
Lediary Таванот Вентилатор Повлече Синџир Продолжувач Со Декоративни Матирано Стакло Сијалица И Вентилатор Кабел-Никел Четка 24 Инчен Неодамнешно
БАНДКИТ Силиконски Ремен За Часовници За Гармин Вену/КВАДРАТНИ/Вену2 Плус/Претходник 245 645 GarminMove Sport Smart Watch Нараквица Неодамнешно
БАНДКИТ Силиконски Ремен За Часовници За Гармин Вену/КВАДРАТНИ/Вену2 Плус/Претходник 245 645 GarminMove Sport Smart Watch Нараквица

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33
ТКФДЦ Дневна Соба Овошна Чинија Дома Лесна Масичка За Кафе Чинија Со Суво Овошје Чинија Со Бонбони Чинија За Торта Десерт Преден Штанд Неодамнешно
Големо Јога Ќебе и Напредно Прилагодување Прескокнување Издржливо Јаже Преносливо Прескокнување Лесно Фитнес фитнес &засилувач; Неодамнешно