Ултратапе 2265 Антистатичка Чиста Соба ЕСП Безбедна Лента | ЕСП С20. 20 | Ултра Чиста | Црвена/Бела | 0,75 во х 108 стапки | 5 Мил Дебелина | 64 Ролни | 2265РВ075-П3Д

Ултратапе 2265 Антистатичка Чиста Соба ЕСП Безбедна Лента | ЕСП С20. 20 | Ултра Чиста | Црвена/Бела | 0,75 во х 108 стапки | 5 Мил Дебелина

DEN 3.00

Неодамнешно

Достапно на барање

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТНА ЛЕПЛИВА ЛЕНТА : винил дисипативните предупредувачки ленти се погодни За чисти простории Од Класа 10,000 (ISO Class 7) До класа 100,000 (ISO Class 8), дизајнирани да работат сигурно во широк спектар на услови, но сепак не оставаат остатоци зад себе и издржуваат растворувачи без крварење во боја Лепилата се ригорозно тестирани за да се спротивстават на тешките предизвици, за да можат да се држат, да останат заглавени – и да застанат во тешки и индустриски инсталации. ЕСП БЕЗБЕДНО : Електростатско празнење помалку од 0,1 секунда и Отпорност На Површината е 10^6 - 10^9. Одобрено за употреба Во ЗАШТИТЕНО Подрачје НА ЕСП и ги исполнува тековните стандарди ANSIVESD S20. Цврстите бои имаат печатени симболи НА ЕСП, така што не станува збор за одобрена употреба во областа НА ЕСП од страна на вработените. МАТЕРИЈАЛ : ултратапе дисипативна боја винил лента ламинирана СО ПЕТ (полиетилен терефталат). МИЛЕНИЧЕТО во својата природна состојба е безбојна, лесна, полукристална смола. МИЛЕНИЧЕТО е хигроскопно, што значи дека апсорбира вода од околината. ВООБИЧАЕНА УПОТРЕБА : Ултратапе е фантастично За безбедни области НА ЕСП, чисти простории, организација НА проектот 5 S, фармацевтски и медицински средини. Ултратапе 0265 е единечна торба за економски цели. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТНА ЛЕПЛИВА ЛЕНТА : винил дисипативните предупредувачки ленти се погодни За чисти простории Од Класа 10,000 (ISO Class 7) До класа 100,000 (ISO Class 8), дизајнирани да работат сигурно во широк спектар на услови, но сепак не оставаат остатоци зад себе и издржуваат растворувачи без крварење во боја. Лепилата се ригорозно тестирани за да се спротивстават на тешките предизвици, за да можат да се држат, да останат заглавени – и да застанат во тешки и индустриски инсталации. ЕСП БЕЗБЕДНО : Електростатско празнење помалку од 0,1 секунда и Отпорност На Површината е 10^6 - 10^9. Одобрено за употреба Во ЗАШТИТЕНО Подрачје НА ЕСП и ги исполнува тековните стандарди ANSIVESD S20.

Избор на купувачи

Никлиар 5х7-8х10 СТАПКИ Задебелен Држач За Банер Со Тешка Заднина, Професионален Чекор И Повторете Го Држачот За Позадина За Фотографирање Неодамнешно
1956 Colts v Packers Program 10/28 Johnони UniTas 1 -ви почеток 2 TDS EX/MT 70166 - NFL програми Неодамнешно
1956 Colts v Packers Program 10/28 Johnони UniTas 1 -ви почеток 2 TDS EX/MT 70166 - NFL програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; NFL програми...

DEN 659.20
Pny nvidia rtx a4500 Неодамнешно
Pny nvidia rtx a4500

7168 Оптимизирани јадра CUDA, 23,7 Tflops 224 ТЕНСОРНА КАРСОВНИ КАРСИ, 182 56 втора генерација RT јадра, 46,2 Tflops Ширина с

DEN 3.00
Електрични полесни свеќи за полнење на плазма запалки со долг дофат на лакот USB Spark Electronic WindProof Flamledless Camping паметен Неодамнешно
Електрични полесни свеќи за полнење на плазма запалки со долг дофат на лакот USB Spark Electronic WindProof Flamledless Camping паметен

✅ 【Совршено после услугата】 Не грижете се за какво било квалитетно прашање Немој да го сакате нашиот е

DEN 2.00
Горди лекари Јас сум доктор Англиски телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка со црн џеб Неодамнешно
Горди лекари Јас сум доктор Англиски телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка со црн џеб

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 1035.20
Miaашуи жена пот панталони машки хипхоп панталони удобни цврсти бои патеки манжетни панталони за тренингот плус големина џемпери за џемпери Неодамнешно
Розова лента за рак на дојка за рак на дојка за жени, графички маици за надеж и поддршка на необични врвови за џемпери со долг ракав Неодамнешно
Нешо тип со двојна шипка за шифри на шипка пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm слајд цилиндер Неодамнешно
Нешо тип со двојна шипка за шифри на шипка пневматски цилиндер MXS12-100 MXQ16 MXS12L MXQ16L Bore 12 16mm мозочен удар 10-125mm слајд цилиндер

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

DEN 0.33
Genigw 12 четки постави целосен поставен лабава прашок четка за убавина алатки дрвена рачка четка за веѓи Неодамнешно
Genigw 12 четки постави целосен поставен лабава прашок четка за убавина алатки дрвена рачка четка за веѓи

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.00
HDSUNWSTD VGA ДА RCA Адаптер, Композитен AV S Видео НА VGA Конвертор, Компјутер НА Тв Видео Прекинувач Кутија ЗА HDTV, Монитори, Неодамнешно
HDSUNWSTD VGA ДА RCA Адаптер, Композитен AV S Видео НА VGA Конвертор, Компјутер НА Тв Видео Прекинувач Кутија ЗА HDTV, Монитори,

Порта : 1xvga влез, 1xav излез, 1xsВидео излез, 1xav излез Vga на тв конвертор кутија ви овозможува да гледате онлај

DEN 1.33
BAISENJIE Магија Чистење Сунѓер Гума Листови, Меламин Сунѓер Почиста За Кујна Бања Мебел, Ултра-Тенки, Пренослив, Лесен За Употреба, Неодамнешно
Worx Nitro 20V LED LED Worklight Power Share - WX025L.9 Неодамнешно
Worx Nitro 20V LED LED Worklight Power Share - WX025L.9

[Високи перформанси] Моќта за надминување на алатките за нитро се дизајнирани за да обезбедат поголема �

DEN 2.67
ZSC-2-1-75-8-PINS SOIC 2-1-75 Неодамнешно
ZSC-2-1-75-8-PINS SOIC 2-1-75

Интегрирано коло за мало прегледување (1 парче многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во без�

DEN 0.67
Хоби мајстор Шенјанг Ј-11БХ Фланкер-Б+ Планаф, Сина 24, Јужно Кинес Неодамнешно
Хоби мајстор Шенјанг Ј-11БХ Фланкер-Б+ Планаф, Сина 24, Јужно Кинес

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

DEN 1.00
Кралот Дик Влијание Приклучок СД 1/2 Метрички 34мм Неодамнешно
Кралот Дик Влијание Приклучок СД 1/2 Метрички 34мм

EN24 челик за јачина, моќност и сигурност Карактеристична црна завршница За употреба со секој моќен двига

DEN 592.00
YESWELDER Flex Вратот Миг Заварување Пиштол Факел Стингер 100A 10ft, Замена ХОБАРТ H-10/H100S2 Миг Пиштол за Хобарт Управувачот 135/140/175/180/187&засилувач; Неодамнешно Продажбата
SPORTBLE Автомобил Сонцето Сенка Автомобил Сонцето Сенка Бебе Шетач Сонцето Сенка Сонце Количка Со Види Преку Кабриолет Sunshade Неодамнешно
Аиртон Сена - Официјална колекција на стоки - Ланјард - морнарица - една големина Неодамнешно
Аиртон Сена - Официјална колекција на стоки - Ланјард - морнарица - една големина

100% полиестер Затворање на кука Само миење на рацете Повторени отпечатоци од потписот на Аиртон Сена одн

DEN 1076.80
Вметнете го прекинувачот Westcott Неодамнешно
Вметнете го прекинувачот Westcott

Парови светла на BowensMount со кој било брз прекинувач за кутии или менувач на светло за прекинувач за јадењ�

DEN 3.33
19V AC Adapter for Asus Monitor VX238H VX238H-W VX228 VX228H VX248 VX248H VG245 VG245H VG278Q EXA1204YH VX207 VX229 VX229H MX259H MS227N Неодамнешно Продажбата
19V AC Adapter for Asus Monitor VX238H VX238H-W VX228 VX228H VX248 VX248H VG245 VG245H VG278Q EXA1204YH VX207 VX229 VX229H MX259H MS227N

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 287.84
Секач за спирално мелење, палење на челик од волфрам, лесна употреба Добра издржливост 3.175 x 3,175 x 28 x 55mm Рутер за резба Неодамнешно
Секач за спирално мелење, палење на челик од волфрам, лесна употреба Добра издржливост 3.175 x 3,175 x 28 x 55mm Рутер за резба

Достапни се 5 парчиња секач за мелење, погодни за резба од дрво, фино изработка, добри перформанси Високо

DEN 0.67
Daplinno 17.3 LCD екран за замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-53-7398 PH317-53-739D PH317-53-73AR PH317-53-73D2 PH317-53-73DV Неодамнешно
Daplinno 17.3 LCD екран за замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-53-7398 PH317-53-739D PH317-53-73AR PH317-53-73D2 PH317-53-73DV

60 Hz) Состојба : нова; LCD конектор : EDP 40 Pins (не за 30pins); Големина на екранот : 17,3 инчи; Max.Resolution : 1920x1080; Гаранциј�

DEN 1.67
Врвка За влечење Може Лагер, Јасно, ПК45 Неодамнешно
Врвка За влечење Може Лагер, Јасно, ПК45

Голман И Чистење Материјали Голман И Чистење Материјали Лагер За Ѓубре Со врвки, Материјална Пластика, �

DEN 183.84
Cntuyen Gimax 3D печатач MakerBot Replicator 2x екструдер, надградба на издание со целосен метал екструдер -склучување - Неодамнешно
Cntuyen Gimax 3D печатач MakerBot Replicator 2x екструдер, надградба на издание со целосен метал екструдер -склучување -

Големина : лево, боја : сребро Пакетот вклучува : 1 x Екструдер Белешка : Снимање на светлина и различни дис

DEN 2.00
Maxim Lighting 53685ClgBK столб-20W 2 LED на отворено wallид монтирање-5 инчи широк до 11 инчи висока, завршна боја: галаксиска црна Неодамнешно
Maxim Lighting 53685ClgBK столб-20W 2 LED на отворено wallид монтирање-5 инчи широк до 11 инчи висока, завршна боја: галаксиска црна

Заврши : Галакси Црна Стакло финиш : јасно Тип на сијалица : PCB LED Број на светилки : 2 Оценето излез на луме�

DEN 0.67
Десен агол USB4 кабел 6ft, 40gbps трансфер и 100W полнење со 90 степени USB 4.0 кабел, поддршка 8K/6K@60Hz или двоен 4K видео кабел за Thunderbolt Неодамнешно
Десен агол USB4 кабел 6ft, 40gbps трансфер и 100W полнење со 90 степени USB 4.0 кабел, поддршка 8K/6K@60Hz или двоен 4K видео кабел за Thunderbolt

【Награден десен агол USB4】 Кабелот USB4 од 90 степени е совршен за играње игри додека се полни Тој е дизајни�

DEN 1.33
Mnjin Божиќна декоративна светлечка куќа предводена од дрвена Божиќна куќа Божиќна табела Декорација на Божиќна топка Гарланд Шатерпорт Неодамнешно