Оем Феникс Контакт МСТБО 2.5/4-ГР-5.08, Кон Обвиткан Заглавие ХДР 4 ПОС 5.08 мм Лемење РА Преку-Дупка

Оем Феникс Контакт МСТБО 2.5/4-ГР-5.08, Кон Обвиткан Заглавие ХДР 4 ПОС 5.08 мм Лемење РА Преку-Дупка

DEN 3.33

Неодамнешно

Достапно на барање

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активна Автомобилска : Нема ППАП : Нема Тип : Обвиткан Заглавие (2 Страни) Пол : HDR Број На Контакти : 4 Број На Редови : 1 Метод На Завршување : Терминал За Лемење Терминал Терминал (мм) : 508 Ориентација На Телото : Прав Агол Максимална Оценка На Струја (А) : 8 Максимален Рејтинг На Напон : 320v Минимална Работна Температура (°C) : -40 Максимална Работа ТЕМПЕРАТУРА (°C) : 100 ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ (G) : 2.9 Должина На Производот (Мм) : 8.57 Длабочина НА ПРОИЗВОДОТ (Мм) : 38.98 Висина На Производот (Мм) : 20.27 Монтажа : преку Дупка.

Избор на купувачи

General Electric WR2x8345 Бело капаче за бело крај Неодамнешно
General Electric WR2x8345 Бело капаче за бело крај

Бела во боја Продадени индивидуално Оригинален дел за замена на GE Продадени индивидуално Оригинален де

DEN 175.84
AC РАБОТИ 30amp Фен Продолжен Кабел Неодамнешно
AC РАБОТИ 30amp Фен Продолжен Кабел

STW 10 / 3, 600 Волти Јакна со 30 Засилувач Бакарна Жица НЕМА1030П ДО НЕМА1030Р НЕМА 1030П, 30 Засилувач, 250 Волти, 3Пнг М

DEN 0.33
Q130 30-засилувач на единечен пол-тип QP прекинувач Неодамнешно Продажбата
Q130 30-засилувач на единечен пол-тип QP прекинувач

Единечен пол, 30 засилувач, прекинувач за колачи од 120 V тип QP 10,000 рејтинг на прекинување на AIC Прекинувачи�

DEN 116.16
Дтс Нов Еднонасочен Прекинувач 100 Засилувач Водоотпорен Површински Монтирање Со Рачно Ресетирање – Заштита Од Пренапони За Морски, Неодамнешно
Гоу дигитален анемометар на проток на воздух Неодамнешно
Гоу дигитален анемометар на проток на воздух

Автомобилски анемометар, автомобилски мерач на течности за сопирачките, автомобилски проверувач на те�

DEN 3984.00
Максимум Кабел 50 Стапки Рамен Приклучок Продолжен Кабел/Жица, Мулти Излез - 3 Аголен Приклучок Продолжен Кабел - Црн УЛ Сертифициран Неодамнешно
Wocolinc Homekit Smart Plug Работи Со Алекса, Apple Home, Google Assistant, WiFi Smart Приклучок Што Работи Со Алекса, Поддршка За Штекер Неодамнешно
Wocolinc Homekit Smart Plug Работи Со Алекса, Apple Home, Google Assistant, WiFi Smart Приклучок Што Работи Со Алекса, Поддршка За Штекер

Поддршка за паметен Асистент : паметниот приклучок За Воколинк е компатибилен со Апликацијата Apple Home Kit,

DEN 2.33
Junniu 1PCS DIN Rail KWH Watt Hour Energy Meter 220V 230V 50Hz 60Hz Тековна напон DDS238-2 Zn/S единечна со RS485 Modbus-Rut Неодамнешно
Junniu 1PCS DIN Rail KWH Watt Hour Energy Meter 220V 230V 50Hz 60Hz Тековна напон DDS238-2 Zn/S единечна со RS485 Modbus-Rut

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола : 1...

DEN 1185.60
БАД Индустри НБФ - 32038 Пластични ВНАТРЕШНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, 20.95 Л х 17.05 В х 7.87 Д, Вајт Неодамнешно
БАД Индустри НБФ - 32038 Пластични ВНАТРЕШНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, 20.95 Л х 17.05 В х 7.87 Д, Вајт

Дизајниран за IP66 НА IEC 529 и нема 1, 2, 4 и 4x спецификации Комплетирајте со држачи за монтирање на ѕид од нерѓ�

DEN 1536.96
10ft T5 T8 LED цевка за лесна моќност на лесна моќност со вклучен/исклучен прекинувач за вклучување на us приклучок за интегрирана LED цевка T5 Неодамнешно
Подводен океански светло за прекинувач на плочата Декоративна 1 банда единечна wallидна плоча Неодамнешно
Подводен океански светло за прекинувач на плочата Декоративна 1 банда единечна wallидна плоча

Стандардна големина : Големина на wallидната плоча 4,5 x 2,76 инчи Ве молиме, проверете дали сте ја провериле г

DEN 223.84
ПЛОШТАД Д КАЛ36175 3П 175А ЗАСИЛУВАЧ 600В - НАИЗМЕНИЧНА ФУТРОЛА ПРЕКИНУВАЧ Д577594 Неодамнешно
ПЛОШТАД Д КАЛ36175 3П 175А ЗАСИЛУВАЧ 600В - НАИЗМЕНИЧНА ФУТРОЛА ПРЕКИНУВАЧ Д577594

Полјаци : 3 П Ампеража : 175 А ЗАСИЛУВАЧ Напон : 600 VAC Тип : Калапи Случај ШИФРА : Д577594 (ИХМ) Ампеража : 175 А ЗАСИЛ

DEN 9520.00
Сименс б380х 80-Засилувач Три Пол 240-Волт 22КАИЧНА Завртка Во Прекинувач Неодамнешно Продажбата
Сименс б380х 80-Засилувач Три Пол 240-Волт 22КАИЧНА Завртка Во Прекинувач

УЛ Наведени Панел одбор монтажа Панел одбор монтажа Прекинувачот Сименс БЛ е монтиран на панел, незамен

DEN 2880.00
HLO осветлување комерцијално одделение од 250 метри црна SPT-1 празна жица | 18 AWG 8 засилувач | Одлично за прилагодување на должината Неодамнешно
Yolink Dimmerfob, паметни копчиња FOB, далечински контролер за прекинувач за светло за употреба со прекинувачи за затемнување Неодамнешно
Yolink Dimmerfob, паметни копчиња FOB, далечински контролер за прекинувач за светло за употреба со прекинувачи за затемнување

Далечински управувајте ги вашите светла со yolink dimmerfob свртете еден или повеќе групи на светла исклучени

DEN 2.00
Цпу АЦ Серво Драјв АСН-Б3-3023-М Б3 Серија 3кв 220в Трифазен Нов Во Кутија 1 Година Гаранција 1 ПАРЧИЊА Неодамнешно
Цпу АЦ Серво Драјв АСН-Б3-3023-М Б3 Серија 3кв 220в Трифазен Нов Во Кутија 1 Година Гаранција 1 ПАРЧИЊА

АСДБ33023М Делта Б3 Серија Серво диск Сосема Нов(Не Се Користи).Користете брзи методи за испорака.Стоките и

DEN 2.33
ZLXDP 620A дигитален паметен мултиметарски транзистор тестери 6000 брои вистински RMS автоматски електричен капацитивност на мерачот Неодамнешно
Јуно 10-БЛ ПРЕДВОДЕНА Од Реновирање Гимбл Вдлабнато Осветлување, 4 Инчи, Бронза Неодамнешно
Јуно 10-БЛ ПРЕДВОДЕНА Од Реновирање Гимбл Вдлабнато Осветлување, 4 Инчи, Бронза

5Инчен во дијаметар До прилагодливост од 35 Степени Сува Локација номинална Јуно 10БЛ 4Инчен Линија Напон

DEN 103.84
Тест за двојни крајни тестери на Аексит Алигатор Крокодил клип Тест води 47 см 10 парчиња мулти тестери со разновидна боја Неодамнешно
Тест за двојни крајни тестери на Аексит Алигатор Крокодил клип Тест води 47 см 10 парчиња мулти тестери со разновидна боја

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : 53g; Содржина на пакетот : 10 x Олово з�

DEN 157.12
Мерсен дел а70qs150-4K Decc: 700V 150A ПОЛУКОНДЕН ОСИГУРУВАЧ Неодамнешно
Мерсен дел а70qs150-4K Decc: 700V 150A ПОЛУКОНДЕН ОСИГУРУВАЧ

SC ОСИГУРУВАЧ 700 V 150 A QS СЕЧИЛОТО K A70 QS Засилувачстапица полупроводничка заштита осигурувачи беа развиени

DEN 1097.60
Adapter Parkworld RV Shore Enower 50A Адаптер за продолжување на кабелот, NEMA 14-50P до SS2-50R директен приклучок за генератор Неодамнешно
Adapter Parkworld RV Shore Enower 50A Адаптер за продолжување на кабелот, NEMA 14-50P до SS2-50R директен приклучок за генератор

Тешка должност за кампер, 100% бакарен проводник внатре NEMA 1450 P приклучокот е директен стил може да го прик

DEN 2719.84
ХАЛО Вдлабнати 1493w 4-Инчен Трим со Преграда, Бело Неодамнешно Продажбата
ХАЛО Вдлабнати 1493w 4-Инчен Трим со Преграда, Бело

Умре фрлија трим прстен Колекс Преграда За општо осветлување Наклон од 35 Степени Преграда и облоги дост

DEN 354.40
Нова Конструкција Груба Во Плоча ЗА Led Downlight-Тенок Челик Плоча/Заградата-Водич за електричар &засилувач; Drywaller-За Употреба Неодамнешно
Термички Осигурувач Термички Ограничувач На Исклучување 240 СТЕПЕНИ Целзиусови Неодамнешно
Термички Осигурувач Термички Ограничувач На Исклучување 240 СТЕПЕНИ Целзиусови

Одговара На Многу Различни Апарати, Електрични Уреди итн Исто Така Наречен Термички Прекин, Прекинувач

DEN 111.84
Кихлер 15667азт Додаток Столб Комплет 36 во, Текстура Архитектонски Бронза Неодамнешно
Кихлер 15667азт Додаток Столб Комплет 36 во, Текстура Архитектонски Бронза

36 Во H x 4 за употреба со Kichler 15005, 15011, 15205 и 15211 пејзаж осветлување тела (12 V) Текстурирана Архитектонска Брон

DEN 3455.36
Flexzilla Pro Продолжение, 12/3 AWG SJTW, 25 ft., Осветлен приклучок, затворен/отворен, Zillagreen - FZ512825 Неодамнешно
Flexzilla Pro Продолжение, 12/3 AWG SJTW, 25 ft., Осветлен приклучок, затворен/отворен, Zillagreen - FZ512825

Екстремно флексибилна целата временска флексибилност (58 ° до 167 ° F) лесно се спротивставува на треска и

DEN 2.33
ASI UCS150N-FTU-70-3P-LL-UL Обликувани Случај Прекинувач Неодамнешно
ASI UCS150N-FTU-70-3P-LL-UL Обликувани Случај Прекинувач

70 Засилувач Калапи Случај Прекинувач ВО 150а Рамка, 35ка ИЦ, Обратно Хранење, Линија Оптоварување Навртки,

DEN 6981.92
Кутија за конекција отпорна на време на отворено - водоотпорно покритие за електрични врски со продолжение, сива Неодамнешно
Кутија за конекција отпорна на време на отворено - водоотпорно покритие за електрични врски со продолжение, сива

Ја штити вашата електроника идеална за осветлување на пејзажот, одлики на вода, Божиќни украси, електри

DEN 511.84
500 стапки Надворешен Продолжен Кабел Водоотпорен 12/3 Мерач Тежок Со Осветлен крај, Флексибилен Електричен Кабел Отпорен На Студ Неодамнешно
Левитон gfnt1 - W SmartlockPro SmartlockPro Слим GFCI Непроменлив Сад Со LED Индикатор, Вклучена Ѕидна Плоча, 15-Засилувач, Бела Неодамнешно
Левитон gfnt1 - W SmartlockPro SmartlockPro Слим GFCI Непроменлив Сад Со LED Индикатор, Вклучена Ѕидна Плоча, 15-Засилувач, Бела

За дополнителен слој на заштита, GFCI редовно спроведува автоматски внатрешен тест за да потврди дека мож

DEN 3.33
ТПУОТИ 10/20 парчиња Керамички Осигурувач Со Брз Удар 10х38мм Осигурувач 380В 500В 1А 2А 3А 4А 5А 6А 10А 16А 20А 25А 32А 40а ТИП РО15 Неодамнешно
ТПУОТИ 10/20 парчиња Керамички Осигурувач Со Брз Удар 10х38мм Осигурувач 380В 500В 1А 2А 3А 4А 5А 6А 10А 16А 20А 25А 32А 40а ТИП РО15

Име На Производот : Керамички Осигурувач Големина : 10 * 38 мм Функција : Кога струјата е ненормално покачен

DEN 1.00
Skxmod Мотор Заштитник GV2 Серија GV2ME08 GV2-ME08 2.5-4A Неодамнешно
Skxmod Мотор Заштитник GV2 Серија GV2ME08 GV2-ME08 2.5-4A

Прекинувачите може да се користат за дистрибуција на електрична енергија, ретко палење асинхрони мотор

DEN 1.33
Пакет со тврди куќи Кингсјунг со ремен за виси магнет за Fluke 117/115/116/114/113 Дигитални мултиметри Неодамнешно
Пакет со тврди куќи Кингсјунг со ремен за виси магнет за Fluke 117/115/116/114/113 Дигитални мултиметри

Дизајн концепт : Ова е комбинација со тврд случај и магнетски комплет за висина, дизајниран за електрича

DEN 431.84
X-DREE SO-45 AC 0-5a Квадратен Панел Ампер Метар Ампереметар Класа 2.5(Амперометро амперометрико ДА панело CA СО-45 0-5A ампереметро Неодамнешно
X-DREE SO-45 AC 0-5a Квадратен Панел Ампер Метар Ампереметар Класа 2.5(Амперометро амперометрико ДА панело CA СО-45 0-5A ампереметро

Име на производот : Аналоген Амперметар;Модел : ТАКА45 Мерење На Тековниот Опсег : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 05А; �

DEN 492.80
0-300V LED тестер LED LED алатка за тестирање на задното осветлување за ТВ компјутерски лаптоп Поправка на сите LED ленти. Излез на дигитален Неодамнешно
Fh36035-Квадратни D Прекинувачи Неодамнешно
Fh36035-Квадратни D Прекинувачи

Плоштад Д FH36035 обликувана кутија, термички магнетни; f рамка; 240 vac на 50 / 60 hz, 480 vac star / 277 wac на 50 / 60 hz, 480 wac на 50

DEN 4720.00
BEFIA LED дисплеј Дигитален мини волтметар AC 80-500V мерач на напон мерач на мерач на волт-монитор Светлосен панел Неодамнешно
BEFIA LED дисплеј Дигитален мини волтметар AC 80-500V мерач на напон мерач на мерач на волт-монитор Светлосен панел

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

DEN 213.28
Панел за монитори на екранот GOWE Begoger за најдобар квалитет на нов панел на екранот на екранот за екранот за најквалитет за екранот на E Неодамнешно
Дтс Серија Повеќенаменска Контрола 365/7 Ден Однапред Време Прекинувач, 120/208 - 240/277 ВАЦ, 4 Канали, Спдт Сув Контакт Неодамнешно
Дтс Серија Повеќенаменска Контрола 365/7 Ден Однапред Време Прекинувач, 120/208 - 240/277 ВАЦ, 4 Канали, Спдт Сув Контакт

Автоматска контрола за вклучување / исклучување за индивидуализирано секојдневно работење на четири к�

DEN 1.67