Ултрагел ВТОРИ, 5 Галони

Ултрагел ВТОРИ, 5 Галони

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Ултрагел ВТОРИ, 5 Галони Ултрагел ВТОРИ, 5 Галони. Признат како најспецифициран и најкористен ултразвучен спојник Во индустријата Извонредни акустични перформанси, хемиски карактеристики И инхибиција На корозија Идеален За откривање на недостатоци, мерење на дебелина, мерење на проток и тестирање на акустична емисија преку широка температурна граница (-10° до 210° F).

Избор на купувачи

2 Флејти Директно Слот Волфрам Цврст Карбид 4 6мм 8мм Гравирање На Стеблото Алатка За Битови 1 парчиња Неодамнешно
2 Флејти Директно Слот Волфрам Цврст Карбид 4 6мм 8мм Гравирање На Стеблото Алатка За Битови 1 парчиња

Комбинирана Вежба Комбинирана Вежба Комбинирана Вежба2 Флејти Директно Слот Волфрам Цврст Карбид 4 6мм 8

DEN 2117.44
Greenfield Threading 423093 System Die, M12 X 1,755, јаглероден челик, неоткриен облога, десно сечење, 2-парчиња Неодамнешно
Greenfield Threading 423093 System Die, M12 X 1,755, јаглероден челик, неоткриен облога, десно сечење, 2-парчиња

Форма на нишка : Метрика Тема на темата : 1,75 Големина на низата : М12 Големината на низата еквивалент : 0,4724и

DEN 706.24
VR/Wesson SBR - 12-4 држач за алатки за вртење на струг 3/4 Плоштад Шанк 1/2 Вметнувања Неодамнешно
VR/Wesson SBR - 12-4 држач за алатки за вртење на струг 3/4 Плоштад Шанк 1/2 Вметнувања

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликатаСолд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДИКТ Спецификации :

DEN 2.67
HHIP 6060-0322 COMT-32.52 C6 Insert Carbide Неодамнешно
HHIP 6060-0322 COMT-32.52 C6 Insert Carbide

80 ° Дијамант со чипбак Агол за олеснување од 11 ° Се користи за вртење и завршување ISO Вметнете бр е 3 / 8 "~ l �

DEN 148.32
Чикаго-Латроб 46682 550 Тешки Работници Должина Вежба Малку, 12 Вежба-Жица, 0.189 Во Вежба-Децимални Инчи, 135 Степен Точка, М42 ХСС-Ко Неодамнешно
Допрена рака, приклучок, 8-32, црн оксид, 4 flt Неодамнешно
Допрена рака, приклучок, 8-32, црн оксид, 4 flt

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за

DEN 349.28
Micro 100 RR-062-16X Алатка за жлебови-Задржување на прстенот, 1/16 Ширина.100 Proj, 3/8 Min Bore Dia, 1 Max Bore Deep, 3/16 Неодамнешно
Micro 100 RR-062-16X Алатка за жлебови-Задржување на прстенот, 1/16 Ширина.100 Proj, 3/8 Min Bore Dia, 1 Max Bore Deep, 3/16

Наменето за генерирање на жлебови за задржување на прстенот Полирано поделено лице за подобрено задржу

DEN 0.33
Utoolmart метричка рака Допрете M10 Thread 1 Pitch H2 легура алатка челик 1 компјутери Неодамнешно Продажбата
Utoolmart метричка рака Допрете M10 Thread 1 Pitch H2 легура алатка челик 1 компјутери

【Материјал】 Алуминиумска алатка челик (9 CRSI); точност : H2; Големина на низата : M10; Пич : 1 【Висок квалитет�

DEN 118.24
Сандвик Коромант, ЦНМГ 544-Г-ДИН 1115, Т-Макс П Вметнете За Вртење, Карбид, Дијамант 80°, Неутрален Крој, 1115 Одделение, Н+2О3 Неодамнешно
Сандвик Коромант, ЦНМГ 544-Г-ДИН 1115, Т-Макс П Вметнете За Вртење, Карбид, Дијамант 80°, Неутрален Крој, 1115 Одделение, Н+2О3

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

DEN 600.00
YG - 1 52270ch HSSCo8 Крај Мил, 4 Флејта, Минијатурни, Никулец Должина, Двојно, Hardslick Финиш, 2 Должина, 11/64 Неодамнешно
YG - 1 52270ch HSSCo8 Крај Мил, 4 Флејта, Минијатурни, Никулец Должина, Двојно, Hardslick Финиш, 2 Должина, 11/64

Погоден за завршна обработка на прецизни компоненти како часовник, калапи за електронски апарати за ка�

DEN 2.00
Widia 6127554 Duolock Duo Lock Inch Ench Mill 0,4803 инчи DIA, 0,7500 инчи максимална длабочина, должина од 1,7165 , празно дуо-заклучување Неодамнешно
Widia 6127554 Duolock Duo Lock Inch Ench Mill 0,4803 инчи DIA, 0,7500 инчи максимална длабочина, должина од 1,7165 , празно дуо-заклучување

Widia 6127554 Duolock Duo Lock Inch Ench Mill 0,4803 инчен DIA, 0,7500 инчи максимална длабочина, должина од 1,7165 ", празен дуозаклучо�

DEN 3.33
Кео Мелење 84682 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 34 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој, Неодамнешно
Кео Мелење 84682 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 34 Заби, 8 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој,

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 440.00
Burkit Metrict M25 x 3 Round Threading Die, M25 X 3.0 Thrain Die Dights Rand Неодамнешно
Burkit Metrict M25 x 3 Round Threading Die, M25 X 3.0 Thrain Die Dights Rand

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 25мм, теренот : 3,0мм, насока на сечење : десна ра

DEN 379.04
Аексит 14мм Сечење Крајот Мелници Диа 12мм Директно Стебло 4 Флејта Хсс Крајот Мелница Машина Агол Заокружување Крајот Мелници Цпу Неодамнешно
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки за навојување на завртки 1 парчиња Неодамнешно
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки за навојување на завртки 1 парчиња

Битови за вежбање со пиштоли издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура...

DEN 597.76
LF & LQEW 1PC CNC CNC CARBIDE TAP SPIRAL RIGHT FLUTE MACHINE FILGER FORGING M2 M3 M4 M4 M5 BRIGHT FISTOM METAL TOOL Неодамнешно
LF & LQEW 1PC CNC CNC CARBIDE TAP SPIRAL RIGHT FLUTE MACHINE FILGER FORGING M2 M3 M4 M4 M5 BRIGHT FISTOM METAL TOOL

За ЦПУ Покорен RPM 500 ~ 800 Подобро е да имате систем за ладење (Концентрацијата на течноста за сечење треба �

DEN 1.00
Нијагара Машина 17013528 Кобалт Челик Квадратни Носот Крај Мил, Инчен, Велдон Стебло, Тик Финиш, Груба Сече, Не-Центар Сечење, 30 Степен Неодамнешно
Микро 100 QPF5-120375 Алатка За Профилирање-Аксијално Профилирање-Брза Промена.132 Мин Роди Диа, 3/8 Макс Носеше Длабочина.020 Проект.026 Неодамнешно
Uxcell Square Nose End Mill, 2 mm DIA Solid Carbide altisin обложена со CNC рутер битови 2 флејти со секач за мелење со спирала Неодамнешно
Uxcell Square Nose End Mill, 2 mm DIA Solid Carbide altisin обложена со CNC рутер битови 2 флејти со секач за мелење со спирала

Крајна мелница : Дијаметар на сечење : 2мм / 0,079 "; Ефективна должина на сечење : 20мм / 0,79"; Должина на работ

DEN 2.67
Белиот 50 парчиња Рачен Пресврт Вежба Битови Титаниум Обложени Со Голема Брзина Челик Вежба Битови Во Собата Неодамнешно
Белиот 50 парчиња Рачен Пресврт Вежба Битови Титаниум Обложени Со Голема Брзина Челик Вежба Битови Во Собата

Дизајнот на директно стебло е посоодветен за многу електрични вежби и машини за дупчење Може да се кори�

DEN 3.33
ИГ - 1 С03605 ХСС М4 Лопата Вежба Вметнете, Тиаин Финиш, 7/16 Дебелина, 3-1/8 Вметнете Неодамнешно
ИГ - 1 С03605 ХСС М4 Лопата Вежба Вметнете, Тиаин Финиш, 7/16 Дебелина, 3-1/8 Вметнете

Вметнете општа намена за повеќето материјали Не се препорачува за челици за алати и легури со висока те�

DEN 3.33
Cle-Force C69379 1603 Тешки Работник Должина Вежба Во собата, 1/16 Во Мин Вежба Малку, 1/2 Во Макс Вежба Малку, 135 степен Вежба Точка Неодамнешно
Cle-Force C69379 1603 Тешки Работник Должина Вежба Во собата, 1/16 Во Мин Вежба Малку, 1/2 Во Макс Вежба Малку, 135 степен Вежба Точка

CleForce Jobber Должина Вежба Сет, Тешки, Серија : 1603, Царски Систем На Мерење, 1 / 16 Во Минимална Големина Вежба М�

DEN 2947.52
СГС 34521 44 Ски-Јаглехидрати Со Високи Перформанси Крајна Мелница, Необложени, 5/8 Дијаметар На Сечење, 1-5/8 Должина На Сечење, Неодамнешно
СГС 34521 44 Ски-Јаглехидрати Со Високи Перформанси Крајна Мелница, Необложени, 5/8 Дијаметар На Сечење, 1-5/8 Должина На Сечење,

Кружното земјиште обезбедува стабилност со супериорни завршетоци на површината Скијачко Земјиште со п

DEN 4192.80
Burkit M38 x 1.25 Thread Tap Десната рака, HSS M38 x 1,25 директно флуидна машина Допрена Неодамнешно
Burkit M38 x 1.25 Thread Tap Десната рака, HSS M38 x 1,25 директно флуидна машина Допрена

Дијаметар на сечење : 38мм, теренот : 1,25мм, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : H2 Материјал : Пр�

DEN 2.33
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој M3 M4 M4 M6 M8 M1 Неодамнешно
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој M3 M4 M4 M6 M8 M1

Битови за вежбање со пиштоли Карактеристики : 1 / 4 HEX SHANK HSS Metricr Thread Thap и вежба за конуси Прислушување на д�

DEN 756.80
Keo Milling 83928 Stagged Cutter за мелење на заби, ширина „Стил, 11/16“, 1-1/2 “, 28 заби, 6 дијаметар на сечење, HSS, облога на TICN, Неодамнешно
Keo Milling 83928 Stagged Cutter за мелење на заби, ширина „Стил, 11/16“, 1-1/2 “, 28 заби, 6 дијаметар на сечење, HSS, облога на TICN,

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 1.00
LRJSKWZC ROUTER BITS 1 парче 8мм Дрво обработка на права нож за црвенило на рутерот рутер парчиња горните и долните лежишта Неодамнешно
LRJSKWZC ROUTER BITS 1 парче 8мм Дрво обработка на права нож за црвенило на рутерот рутер парчиња горните и долните лежишта

Висока прецизност, мазно сечење, специјална отпорност на влијание и добра отпорност на абење 1 парче 8мм

DEN 2.33
Сет за дијамантски алатки за накит - TJ651-181 Неодамнешно
Сет за дијамантски алатки за накит - TJ651-181

1 / 8 инчи Шанкс за секоја од 20 те дијаманти 20 парчиња во секој случај во 20 различни дизајни разновидност �

DEN 1.00
Кео 53382-01 Единечен Мијалник За Флејта, Челик Со Голема Брзина, Агол На Сечење Од 120 Степени, Дијаметар На Телото Од 3/8 Инчи Неодамнешно
Кео 53382-01 Единечен Мијалник За Флејта, Челик Со Голема Брзина, Агол На Сечење Од 120 Степени, Дијаметар На Телото Од 3/8 Инчи

Кео 5338201 Единечен Мијалник За Флејта, Челик со Голема Брзина, Агол на Сечење од 120 степени, Дијаметар На Т�

DEN 236.80
Delesert HSS Spiral Fluted Tap St16x1.5 за инсерти за инсталирање на конец Неодамнешно
Delesert HSS Spiral Fluted Tap St16x1.5 за инсерти за инсталирање на конец

Произведен од челик со голема брзина на Вадиум со дизајн на вратот Вклучувањето на приклучоците има 3 до

DEN 976.00
GBJ SRACR 2020k10 3/4 90° Држачи Струг Вртење струг &засилувач; Профилирање Алатка Носителот За Круг Карбид Инсерти RCMT Неодамнешно
GBJ SRACR 2020k10 3/4 90° Држачи Струг Вртење струг &засилувач; Профилирање Алатка Носителот За Круг Карбид Инсерти RCMT

1) тип на компресија На Завртки, брза и лесна инсталација и отстранување 2) Висококвалитетна Подлога : Доб

DEN 1.00
Flute Flute Tap, Taper, 5/8-11, S/O, 4 flt Неодамнешно
Flute Flute Tap, Taper, 5/8-11, S/O, 4 flt

Цена за : Секоја ставка : Допрете допрете Димензија Тип : Инч Материјал за чешма : Стил на челик со голема �

DEN 369.60
Репер абразиви цилиндричен облик на нос премија премија со двојно сечење тонфрам карбид бур за метално заварување на дрво за заварување Неодамнешно
ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М40491 СМ, Еден Исечен Раб, Зашилен Конус, 0,25 Дијаметар На Сечење, Карбид, Десна Рака Сече, Неодамнешно
ВИДИЈА Метал Отстранување Бур М40491 СМ, Еден Исечен Раб, Зашилен Конус, 0,25 Дијаметар На Сечење, Карбид, Десна Рака Сече,

Зашилена форма на конус Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврст�

DEN 3.33
САНДВИК КОРОМАНТ РАГ123Г043 - 24б Челик Короцут 1-2 Здодевен Бар За Држач За Жлебови, 1.500 Дијаметар На Стеблото, 0.512 Максимална Длабочина Неодамнешно
Келч - 489.0033.324-Држач За Мелница За Школка, Големина НА Конус ХСК100, Пилот Диа. 27,00 мм, Должина На Пилотот 33,00 мм Неодамнешно
Келч - 489.0033.324-Држач За Мелница За Школка, Големина НА Конус ХСК100, Пилот Диа. 27,00 мм, Должина На Пилотот 33,00 мм

Држач За Мелница за школка, Големина НА Конус ХСК100, Пилот Диа Држач За Мелница за школка, Големина НА Кон

DEN 969.60
Ата алатка 25855 SA-5MCO двојно исечен цилиндер комбир карбид Неодамнешно
Ата алатка 25855 SA-5MCO двојно исечен цилиндер комбир карбид

Геометрија со повеќе облици Двоен пресек за ефикасно отстранување на акциите со 0,250 инчи Облик на цилин�

DEN 3.33