LoveIndiy GZYF гроздобер ножици во европски стил не'рѓосувачки челик ножици змеј за змеј за сечење на бод за сечење вез за шиење на ракот

LoveIndiy GZYF гроздобер ножици во европски стил не'рѓосувачки челик ножици змеј за змеј за сечење на бод за сечење вез за шиење на ракот

DEN 92.64

Неодамнешно

Достапно на барање

Исто така, совршен подарок за вашите пријатели или семејство и занаетчии Добро изработени и практични алатки за брзо и ефикасно завршување на работата на кројачот. Добра алатка за шиење за сечење ткаенина, крпеница, сечење на конец/хартија, сечење на вкрстено бод, рачна работа на DIY и така натаму. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, издржлив, удобен и лесен за употреба. Ножици за шиење на антички стил со врежана рачка на змејот. Опис : - ножици за шиење со антички стил со рачка со врежан змеј. - Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, издржлив, удобен и лесен за употреба. - Добра алатка за шиење за сечење ткаенина, крпеница, сечење на конец/хартија, сечење на вкрстено бод, рачна работа на DIY и така натаму. - Добро изработени и практични алатки за брзо и ефикасно завршување на работата на кројачот. - исто така совршен подарок за вашите пријатели или семејство и занаетчиски lубовници. Спецификација : - Големина (L x W) : Приближно.02 x 1,97inch - Должина : Прибл.38 Inchpackage Вклучува : 1 парчиња Shissornote Swissornote : Ве молиме, оставете грешка во мала големина поради рачно мерење. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

- Size(L x W): Approx. 10.2 x 5cm / 4.02 x 1.97inch
- Length: Approx. 3.5cm / 1.38inch
Package Includes:
1 Piece Sewing Scissor:
Note:
Please allow a little size error due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:

Избор на купувачи

5д возрасни дијамантски комплети за сликање на плажа конч школка starвездички морски пејзаж дијамантски везови тркалезни дијаманти Неодамнешно
Welliestr Hollow Panch Set, 37 Stlye Carbon Chone Flower Panch Doy Tool Leather Craft Belt Puncher DIY за декорација на паричникот Неодамнешно
Welliestr Hollow Panch Set, 37 Stlye Carbon Chone Flower Panch Doy Tool Leather Craft Belt Puncher DIY за декорација на паричникот

Оваа ставка е за кожен занает да го пробие DIY Шупните удари прават дупки во дихтунзи, кожа, пластика, гума

DEN 0.67
16 компјутери валкано сино лепак запечатување восочни стапчиња за мини пиштол за лепак, направете заптивки за покани за венчавки, Неодамнешно
Core'Dinations Core Essentials CardStock 12 x12 -raspberry Неодамнешно
Core'Dinations Core Essentials CardStock 12 x12 -raspberry

Core'Dinations Card Stock 12 "x12" raspberry DariceCore'Dinations Cardstock Немојте да се залажувате од бојата на површината; Тоа не е сè т�

DEN 744.32
Анголии пластични контејнери 1 поставено шишиња за стискање на лепак Прецизните шишиња со шишиња со моторно масло масло шише Неодамнешно
Ознаки за подароци со жица, 200 парчиња портокалови ознаки за обележување, ознаки за цени, обесени ознаки за DIY уметности и занает Неодамнешно
Алатка за метарски мерач на кожа од 0-10мм дебелина на метална мерка со рачно изработена алатка за мерка Неодамнешно
Алатка за метарски мерач на кожа од 0-10мм дебелина на метална мерка со рачно изработена алатка за мерка

Тип на сет : бр Материјал : Метал Број на модел : Мерач на кожа занает, мерач на дебелина на кожа Потекло : К

DEN 1328.00
Смешни мачки на Doodle Cats Diamond Sainting Kits за возрасни вкрстени бод DIY боја уметност слики занает за домашна канцеларија Неодамнешно
Смешни мачки на Doodle Cats Diamond Sainting Kits за возрасни вкрстени бод DIY боја уметност слики занает за домашна канцеларија

Хемиска ткаенина Пенливи, тродимензионални, силни дијамантски мониста Водоотпорно, еколошко, сликарск�

DEN 1438.40
Калапи за свеќи од череп, 3Д череп облик на голема силиконска калап за правење свеќи, забава за забава на вештерките, правејќи Неодамнешно
Aboofan 120 компјутери Детелина DIY Четири резерви накит декор рамна зелена декоративна лисја лисја засадени реални за уметност Неодамнешно
400 парчиња хартија за записи за записи за списанија за списанија за списанија Декоративни хартија естетски канцелариски материјал Неодамнешно
Партнери бренд PKPS304030 Kraft Paper Sheet, 30, 30 x 40, Kraft Неодамнешно
Партнери бренд PKPS304030 Kraft Paper Sheet, 30, 30 x 40, Kraft

100 проценти рециклирани Достапно во снопови од 50 lb Предисечените чаршафи го олеснуваат пакувањето униф�

DEN 2.67
Перики за кукли JD038 9-10cm 13-15cm Soft Bave Synthetic Mohair Doll Pigs 3-4inch 5-6inch мали додатоци за кукли BJD Неодамнешно
Перики за кукли JD038 9-10cm 13-15cm Soft Bave Synthetic Mohair Doll Pigs 3-4inch 5-6inch мали додатоци за кукли BJD

JD038 34 INCH Златна русокоса мала перика за кукли BJD 910cm Синтетички мохер мек бран лати жолти кукли перики ■ Б

DEN 368.80
Алатката за обука на тренери, преклопување на самоодбрана, црна не е заострена Неодамнешно
Алатката за обука на тренери, преклопување на самоодбрана, црна не е заострена

Име на бренд : Астил Снабдување со DIY : обработка на дрво Потекло : CN (потекло) Рачка материјал : не'рѓосува�

DEN 1.67
12 парчиња црно самостојно лепило почувствувано лепило за лепила за лепки на лепки на ткаенини со лепила за поддршка за шиење занаети Неодамнешно
Z-Stix Професионално жонглирање со стапчиња за цвеќиња од цвеќиња и 2 стапчиња за рака, пријателски почетници-серија на фестивали Неодамнешно
Заштедете 24% на касиу 12 парчиња цврсти инфирливи листови за пренесување мастило и 12 парчиња животинско пренесување на мастило за животно Неодамнешно
8мм Сенди орел стакло стакло црвена кукла ириси за уметнички полимерни скулптури од таксидерми или накит што правеше сет од 2 Неодамнешно
Aexit 100pcs 12 mm Home Hardware Pointed Design Posside Brad Silver Grey for ScrapBooking DIY занаетчиски модел: 41AS229QO271 Неодамнешно
Aexit 100pcs 12 mm Home Hardware Pointed Design Posside Brad Silver Grey for ScrapBooking DIY занаетчиски модел: 41AS229QO271

Материјал : месинг Име на производот : хартија Бред; Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) ПЦС X PARPER BRAD...

DEN 173.76
Q.Max Q. Макс - лим метал удар 30мм Неодамнешно
Q.Max Q. Макс - лим метал удар 30мм

Удари 8мм шестоаголен клуч Брз и лесен начин да се намалат дупките со чиста метрика во лим до 16 мерачи...

DEN 498.56
3 компјутери Прецизен врв Апликатор Шише, шише за лепак за лепак за шише со шише со шише, празно шише за стискање за занаетчиски занаетчиски Неодамнешно
10 парчиња мода одводна 1 25мм Дин прстен завртка за мрежење торбички торбички DIY D прстен заварено злато Неодамнешно
10 парчиња мода одводна 1 25мм Дин прстен завртка за мрежење торбички торбички DIY D прстен заварено злато

Количина : 10 компјутери Материјал : Метал Надворешен дијаметар : 1,48 "(приближно 37,5мм); внатрешен дијамета�

DEN 248.00
Gina K дизајнира холографска фенси фолија 6 x 8 инчи чаршафи - розово треперење, сјајно злато и брилантна сина боја со џеб за складирање Неодамнешно
Mumuyilin Јапонска нинџа врана лице со маска за хартија за хартија за костуми за забава, низок поли 3Д -хартија за уметност оригами, Неодамнешно
Течност DI пропилен гликол - 250g Неодамнешно
Течност DI пропилен гликол - 250g

DI пропилен гликол течност 250 G (шишиња 2x125g) Дипропилен гликол е јасна, безбојна, малку вискозна течност к�

DEN 1.67
Анимирани глупави очи деца занаети - само лепило - 1 инч - 30 пара Неодамнешно
Анимирани глупави очи деца занаети - само лепило - 1 инч - 30 пара

Занаетчиски од суштинско значење! 130 ГУГЛИНИ ПАРИ Се одликува со широк спектар на дизајни и обрасци...

DEN 0.67
Bull Rider Conchos, Silver and Gold Tone Rodeo Concho додатоци за кожа, капи и накит, пакет од 2, 2 инчи Неодамнешно
Bull Rider Conchos, Silver and Gold Tone Rodeo Concho додатоци за кожа, капи и накит, пакет од 2, 2 инчи

Цинк Затворање на копчињата Само миење на рацете Мери приближно 2 инчи преку, така што е доволно мало за �

DEN 207.84
Мултифункционална торба со половината Вакар, водоотпорна тактика, преносни рачни торби за спортски спортови кои работат издржливи Неодамнешно
Nuo rui 200pcs 1 x 1/2 дијамантски облик огледало мозаични плочки виолетова занаетчиска огледала Неодамнешно
Nuo rui 200pcs 1 x 1/2 дијамантски облик огледало мозаични плочки виолетова занаетчиска огледала

Овие плочки од пурпурно огледало стакло мозаични плочки се совршени за целата ваша уметност и занаетчи�

DEN 1.00
1000 чаршафи starsвезди на оригами хартија двострана 20 ленти за декорација хартија ленти Неодамнешно
1000 чаршафи starsвезди на оригами хартија двострана 20 ленти за декорација хартија ленти

Големина : 1 x 24 см / 0,4 x 9,4 инчи Преклопено во starsвезди, ова е посебен подарок за некој што го сакате Хартиј�

DEN 127.84
Кожа од кожа крем за кожен пит + голема четка за апликатор од 2 инчи пердуви Неодамнешно
Кожа од кожа крем за кожен пит + голема четка за апликатор од 2 инчи пердуви

Кожен крем на Скидмор Кога се нанесува на кожа, овој 100% природен крем длабоко се апсорбира во материјал�

DEN 719.68
Toymytoy DIY рачно изработена хартија декорација на животински облик 3Д модел на хартија оригами хартија Неодамнешно
Toymytoy DIY рачно изработена хартија декорација на животински облик 3Д модел на хартија оригами хартија

Развијте детски практични вештини и независна креативност, практична и удобна Можете да направите укра

DEN 2.33