Watris veiyi Valve Stem Extenders, 4inch/100mm тркала гума вентил за матични стебла, 4 парчиња хромирани матични матични гуми за воздушна гума за велосипед со автомобилски камиони RV RV

Watris veiyi Valve Stem Extenders, 4inch/100mm тркала гума вентил за матични стебла, 4 парчиња хромирани матични матични гуми

DEN 177.44

Неодамнешно

Достапно на барање

【Extender на вентилот】 Камионските вентили се премногу кратки за да се достигнат? Тоа е вашиот идеален избор Продолжувачите на вентилот во гумите помагаат да се надуваат гуми и да заштедат време за проверка на притисокот во гумите. 【Полесна инфлација-проширувањата на вентилот за гуми се опремени со хромирани хаутки со висок притисок, кои можат да ги поправат овие завртки на оригиналниот вентил за да ја олеснат гумата. 【Општи додатоци】 4 инчи со двојни тркала на вентилот за проширување на вентилите за камиони за камиони, РВ, кампери, приколки, АТВ или други тешки возила. Корисно е во едноставен и мазен процес на инфлација. 【Квалитетен материјал】 Продолжувачот на воздушниот вентил во гумите е изработен од квалитетен материјал, кој е здрав, издржлив, лесен, внимателно полиран и има долг животен век. 【По гаранцијата за продажба】 Ние го цениме искуството за купување и задоволството на секој клиент. Ако не се задоволувате со нашиот производ или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. 【Extender на вентилот】 Камионските вентили се премногу кратки за да се достигнат? Тоа е вашиот идеален избор. Продолжувачите на вентилот во гумите помагаат да се надуваат гуми и да заштедат време за проверка на притисокот во гумите. 【Полесна инфлација-проширувањата на вентилот за гуми се опремени со хромирани хаутки со висок притисок, кои можат да ги поправат овие завртки на оригиналниот вентил за да ја олеснат гумата.

Condition: 100% Brand New
Weight: Approx. 107g / 3.8oz  
Package List: 4Pcs Tyre Valve Extension

Избор на купувачи

Корвин 5/16-18 2 сетови пакет рачен рачен пиштол орев орев вметнете навојна алатка за замена на алатката Мандел и нос парчиња SAE Неодамнешно Продажбата
Besportble велосипедска гума 2 поставува комплети за поправка на гуми за поправка на гуми за поправка на гуми за поправка Поправка алатка Неодамнешно
3М Шкотска Бритска површина за климатизација Подлога за диск Неодамнешно
3М Шкотска Бритска површина за климатизација Подлога за диск

Продаден на 3 M7494 Карактеристики : 2 "x 1 / 4" Шанк 10 влошки по случај Потска Briteâ ”подлога за диск за климатиз

DEN 1003.20
PowerCoil 3532-1/4K UNC 1/4-20 Комплет за поправка на нишки Неодамнешно
PowerCoil 3532-1/4K UNC 1/4-20 Комплет за поправка на нишки

Комплет за поправка на низата што содржи вежба, допрете, алатка за инсталација, алатка за пауза за танг, �

DEN 1.00
Адаптер Akozon 5/8-18 за S, CAR Dent Поправка на забивање на главата за адаптер за адаптер за лизгање за слајд чекан и алатка за влечење M10 Неодамнешно
Слатиом автомобилски дигитален тест за дигитални автомобили тест 12V 6V DC дијагностички алатка за дијагностицирање LED светла за вртење Неодамнешно
OMT AC мерач сет, со 5ft црева, R134A Брзи спојници, пункција и само-запечатување може да се засили и 3,5cfm единечна фаза на вакуумска Неодамнешно Продажбата
Aims Power PWRIX200012SUL 2000 WATT Pure Sine Inverter со прекинувач за трансфер 12 VDC до 120 VAC ETL наведени Неодамнешно
Aims Power PWRIX200012SUL 2000 WATT Pure Sine Inverter со прекинувач за трансфер 12 VDC до 120 VAC ETL наведени

Моќни : 2000 вати / 4000 вати пренасочуваат чиста синус Карактеристики : Автоматски прекинувач за трансфер,

DEN 2.33
16 парче SAE Metric Universal Lock Lug Nut Master Master Key Key Постави тркало за отстранување на тркалото за задниот дел и Неодамнешно
16 парче SAE Metric Universal Lock Lug Nut Master Master Key Key Постави тркало за отстранување на тркалото за задниот дел и

Инсталирањето на заклучување на навртки на вашето возило штити скапи тркала и венчиња од украдени, но к�

DEN 0.33
Oemtools 87130 64mm Toyota & Lexus Filter Filter Crund со 14 флејти, клуч за филтрирање на масло од 64мм, клуч за филтрирање на масло од типот Неодамнешно
Oemtools 87130 64mm Toyota & Lexus Filter Filter Crund со 14 флејти, клуч за филтрирање на масло од 64мм, клуч за филтрирање на масло од типот

Алатка за отстранување на филтерот за масло : Овој клуч за филтрирање на моторното масло доаѓа со засиле

DEN 3.00
Steelman 95822 3/8-инчен диск x 13/16-инчен приклучок за искра Неодамнешно
Steelman 95822 3/8-инчен диск x 13/16-инчен приклучок за искра

Приклучок за приклучоци со шест точки Челик третиран со топлина хромванадиум се држи до ригорозна упот�

DEN 159.84
Сет на мерачи на мерачи на климатизација Wisepick, R1234yf R134A Мерач на мерачи, 4 мерач на повеќекратни мерачи компатибилен со R1234yf R134A Неодамнешно
Ejoyus 74mm 14 Flute Filter Filter Filter Crent Aluminum Aluminum Socket Type Type Alte for Benz, за, за Sprinter, за, за, за, за, за и повеќе, Неодамнешно
Ejoyus 74mm 14 Flute Filter Filter Filter Crent Aluminum Aluminum Socket Type Type Alte for Benz, за, за Sprinter, за, за, за, за, за и повеќе,

【Големина и материјал】 : 74мм 14 Клуч за филтрирање на флејта, материјал : алуминиумска легура; Внатре во �

DEN 2.33
Alremo Huangxing - Комплет за поправка на навој, M10x1.5 Трајна алатка за вметнување на нишка Nultipurpos Неодамнешно
Alremo Huangxing - Комплет за поправка на навој, M10x1.5 Трајна алатка за вметнување на нишка Nultipurpos

Вметнувањето со навој со жица може да се користи како начини на поправка за економски и ефикасно поправ�

DEN 880.00
Алатка за поправка на гуми за велосипеди, издржлива пластика, хуманизиран пролетен дизајн, со уникатен удобен отстранувач на гуми за Неодамнешно
Алатка за компресор за вентил, алатка за инсталација на компресорот LS Valve Car Modification одговара за LS1 LS2 Неодамнешно
Алатка за компресор за вентил, алатка за инсталација на компресорот LS Valve Car Modification одговара за LS1 LS2

Применливи модели : Погодно за внес и издувни вентили на главата на цилиндарот на портата за катедрала Л

DEN 1.00
Волтметар на батеријата, индикатор за капацитет на батеријата мала големина лесен PCB LCD дисплеј опсег на напон 8-63V за RV Неодамнешно
Волтметар на батеријата, индикатор за капацитет на батеријата мала големина лесен PCB LCD дисплеј опсег на напон 8-63V за RV

Енергија и напон : Инструментот може да ги прикаже условите за напојување и напон, а режимот на спиење мо

DEN 2.00
Производство на светло за клип CLP171AIR мирис-помош, 1 пакет Неодамнешно
Производство на светло за клип CLP171AIR мирис-помош, 1 пакет

Димензии на пакетот : 4 Тип на производ : Автоматски додаток Тежина на пакет на артикли : 1,55 фунти Тежина н

DEN 233.76
Завртете го пиштолот, ривертер со тешки рачни страни со метални навртки од 40-парчиња, 4 глави за занитки без алатки, издржлив пиштол Неодамнешно
Комплети за полирање на Luo Ke 6 компјутери, од грубо до фино: црно соединение за алуминиумско тампонирање - кафеав Триполи - Неодамнешно
Комплети за полирање на Luo Ke 6 компјутери, од грубо до фино: црно соединение за алуминиумско тампонирање - кафеав Триполи -

【Соединение за полирање】 Политичкиот соединение може да ви помогне да добиете огледало завршување на

DEN 316.80
Schumacher BT453 135A тестер за батерии со стеги, црна Неодамнешно
Schumacher BT453 135A тестер за батерии со стеги, црна

Тест 6 и 12 V батерии Анализатор на системот за полнење 12 V Комплетен тест направен за помалку од 10 секунди.

DEN 1099.84
20 парчиња 2,32 Црна 14мм x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2002 година Chevrolet Astro може да одговара на OEM венчиња, купувачот треба Неодамнешно
20 парчиња 2,32 Црна 14мм x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2002 година Chevrolet Astro може да одговара на OEM венчиња, купувачот треба

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 14мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

DEN 214.40
Moog K500062 топка зглоб Неодамнешно
Moog K500062 топка зглоб

Зацврстено столче за топка направено од OE еквивалентни или подобри материјали за да издржат поголеми о�

DEN 440.96
Fafeicy R134A Брз спојка со низок притисок, адаптер за мерач на мерач на вентил + јадро на вентилот за екстрактор за конектор за низок Неодамнешно
Алатка за отстранување на топката за броеви, отпорна на 'рѓа, мултипурн солиден RC автомобил топка за отстранување на главата Неодамнешно
Polaris New Oem Rivet Snap Female, 7661865 Неодамнешно
Polaris New Oem Rivet Snap Female, 7661865

Продаден секој Ве молиме, проверете ја сопствената вклопување пред купувањето Ве молиме, проверете ја с

DEN 630.40
Сив пневматски 4080d 1 „диск x 2-1/2“ длабок штекер Неодамнешно
Сив пневматски 4080d 1 „диск x 2-1/2“ длабок штекер

Димензии на пакетот : 10 Тип на производ : автоматски додаток Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Соеди�

DEN 1549.60
2 кабел за батерии AWG 2awg мерач на батерии кабли со 3/8 во LUGS чиста жица за инвертер за напојување на бакар за напојување за соларен Неодамнешно
Комплет за влошки за сунѓерски влошки од 50 парчиња/сет за тампонирање за влохови за сунѓер за сунѓерски тркала за тампонирање на тампон за Неодамнешно
Elitech LMC-300 Електронско полнење за ладење/скала за обновување HVAC A/C WIRED Remote, Scale Scale 220 bs/100kgs Неодамнешно
Elitech LMC-300 Електронско полнење за ладење/скала за обновување HVAC A/C WIRED Remote, Scale Scale 220 bs/100kgs

Elitech е глобална компанија со седиште во САД, посветена на овозможување на традиционални алатки преку AI+Di

DEN 1.33
Orion Motor Tech 9-насочен лизгач за влечење на чекан и лежиште за лежишта за печатот, пакет Неодамнешно
Orion Motor Tech 9-насочен лизгач за влечење на чекан и лежиште за лежишта за печатот, пакет

Пакетот вклучува : А Отстранувач на лежишта на предните тркала, лизгачките завртки се третираат со топл

DEN 735.84
Auttginn 6/8/11/16/16/24V тестер за тестирање на батерии за автомобили, тестер на батерии, тестер за полнење на батерии и тестер на волтметар со Неодамнешно
Објерс ресурс 17мм Универзална тркала за заклучување на тркалото за отстранување на орев за отстранување на приклучокот за серии на Неодамнешно
Алатка за јазли на Suuonee Car Spark Plucg Gap, 10мм Универзален мотор за автомобили, алатка за прицврстување на алатки за прицврстување Неодамнешно
3 волнено почувствувано подлога за полирање на сунѓер за полирање и јамка за полирање 4 компјутери 4 компјутери Неодамнешно
3 волнено почувствувано подлога за полирање на сунѓер за полирање и јамка за полирање 4 компјутери 4 компјутери

[Големина] 3 "Волна почувствувана подлога за полирање на сунѓер Погоден за употреба со повеќето машини з

DEN 313.60
9-1/2 внатре Неодамнешно
9-1/2 внатре

✅ 91 / 2 внатре ✅ Конструкција од не'рѓосувачки челик ✅ Моќниот магнет држи до 11 lb ✅ не привлечна гумена б

DEN 3.33
Организатор на алоани 18 компјутерски приклучоци, 1/2 инчи, 3/8 инчи и 1/4 инчен погонски приклучок за приклучоци, држачи за Неодамнешно
Организатор на алоани 18 компјутерски приклучоци, 1/2 инчи, 3/8 инчи и 1/4 инчен погонски приклучок за приклучоци, држачи за

Тешка пластика ABS : Изработена со шини со висока јачина, антизамор PP и пролетни клипови отпорни на влијан

DEN 703.84
Производи за трки со Quickcar 56-021 мерач на притисок на гумите со вртливата чак и олеснувачкиот вентил Неодамнешно
Производи за трки со Quickcar 56-021 мерач на притисок на гумите со вртливата чак и олеснувачкиот вентил

Мерач на притисок на гумите, 020 psi, аналогни, со дијаметар 21 / 2 Течно исполнето, бело лице, постери од 1 / 2 lb,

DEN 3.33
Комплет за притискање на топката Koopool 21-парчиња, мајстор Горна и долната алатка за отстранување на спојот на топката, алатка Неодамнешно
Изградба на алатки Тенг и индустриски пиштол за забивање - HR30R, сребро Неодамнешно
Изградба на алатки Тенг и индустриски пиштол за забивање - HR30R, сребро

Тешка должност за професионална употреба на градежни места и индустриски работни места Завртете го пиш

DEN 1311.04
CTA Tools 3751 2-PC. 10-ПТ. Сет на штекер Неодамнешно
CTA Tools 3751 2-PC. 10-ПТ. Сет на штекер

Широк спектар на професионални автомобилски специфични алатки Професионална оценка Дизајн на тешки ра

DEN 254.56
Tufail Calter Puller Premium Grade Double Ratchet Fulter Puller Ветеринарен инструмент со висок квалитет Неодамнешно
Tufail Calter Puller Premium Grade Double Ratchet Fulter Puller Ветеринарен инструмент со висок квалитет

Повлекувачот на телестил во стилот на Ratchet доаѓа со стандардна шипка од 66 "и има дополнителен прилог за д

DEN 3919.84