Средно добро LRS-350-24 AC/DC Напојување на електрична енергија 350.4W 24V 14.6AMP единечен излез обезбеден од производите на kainsc

Средно добро LRS-350-24 AC/DC Напојување на електрична енергија 350.4W 24V 14.6AMP единечен излез обезбеден од производите на kainsc

DEN 585.60

Неодамнешно

Достапно на барање

Излезен напон : 24 V; Оценето ниво на ефикасност на тековната ефикасност : 88% Влезен опсег на напон : 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VAC со прекинувач. Целосна заштита : краток спој / преоптоварување / над напон / над температура. Вентилаторот се врти само кога случајот е повисока од 122. Загради не се вклучени. Обезбедете оптимални перформанси на вашиот 3 D печатач или CNC машина со употреба на овој LRS-350-24 AC до DC напојување од средна бунар. Има напон од 24 V и максимална излезна моќност од 350,4 W. Единствениот излез на овој дел може да се справи струја до 14,6 A. Овој дел има температурен опсег од -30 ° C до 70 ° C.EU ROHS : Complianteccn (US) : Ear99 Type : Switching Style : Компонирано/излез Тип : AC/DCNumber на излези : 1 ОДГОВОР Тип : FIXEDUTPUTPut Напон (V) : струја на 24 излез (A) : 14.6output моќност (W) : 350.4 Minimum напон на влез на AC (V) : 90maximum напон на влез на AC (V) : 264 Minimum DC влезен напон (V) : 240 Maximum DC влезен напон (V) (V) (V) : 370minimum напон на изолација : 3000 VAcline Регулација : 0,5%Регулација на оптоварување : 0,5%максимална влезна струја (А) : 6,8 (тип) влезна фреквенција (Hz) : 47 до 63 толеранција (%) : ± 1fefice (%) : 88 (тип) Конфигурибилна што може да се конфигурира : No Input Type Connector Тип : Завртки за блокирање на завртки Тип на конектор : Индикатор за блокирање на завртки за блокирање : Yesripple & Noise : 150 MV (MAX) Медицински : Номинумална оперативна температура (° C) : -30maximum Оперативно температура (° C) : Тежина на 70продукции (g) : 760pin Грофот : 9 МОНТИРА : .

Избор на купувачи

SXDS детална сет за четки за боја, комплет за четки за минијатурни слики од 15 парчиња, поставени се професионални мини фини четки за боја Неодамнешно
100мм F2.8 Macro Sal100m28 Неодамнешно
100мм F2.8 Macro Sal100m28

Термин на испорака : Јапонија за увоз на Јапонија (потребни се две до три недели за испорака Внимание : Во

DEN 0.67
Свирка Боби Никел Неодамнешно
Свирка Боби Никел

Тежина на пакет : 120g Број на пакувања : 1 Тежина на пакет : 120g Број на пакувања : 1 Овој свиреж на сигналот Бо

DEN 3.33
Божиќни топки мали декорации декорации украси за време на венец, независна влезна врата врата врата врата добредојде Декорација Неодамнешно
лесни за деца девојки сјајни метални долги ракави мраз фигура за лизгање танцување балет гимнастика леотарски танц фустан Неодамнешно
Алипис 1 компјутер празна течна пумпа патување шминка цртани бањи емулзија туш кујнски шишиња пластични држачи сапун, пакет додатоци Неодамнешно
Enter enter 3 Enteruder со прилагодлива завртка, надградби на Ender 3 V2 со цевки со ќор-сокак, Ендер 3 извори, Ендер 3 силиконски чорап, Неодамнешно
Enter enter 3 Enteruder со прилагодлива завртка, надградби на Ender 3 V2 со цевки со ќор-сокак, Ендер 3 извори, Ендер 3 силиконски чорап,

✔ 【Нов дизајн за надградба】 Комплетот за надградба на екстредот Ender 3 има прилагодлив завртка, што може

DEN 1.67
Procase iPad Mini Case за iPad Mini 5 2019/ Mini 4, Mini 1 2 3 Пакет со марамчиња за крпа за чистење на екранот Неодамнешно
Procase iPad Mini Case за iPad Mini 5 2019/ Mini 4, Mini 1 2 3 Пакет со марамчиња за крпа за чистење на екранот

This Pack Contains : a stand case for 79inch Apple i Pad Mini 5 2019 (A2133 A2124 A2126 A2125), i Pad mini 4 2015 (A1538 A1550), Mini 3 2014, i Pad Mini 2 2013, Mini 2012 (A1432 A1454 A1455

DEN 2.00
Заштита на задниот дел на задното седиште DKMGHT Заштитник на потпирачот за грб за додатоци на Форд Бронко 2021 2022 2023 година, Неодамнешно
Заштита на задниот дел на задното седиште DKMGHT Заштитник на потпирачот за грб за додатоци на Форд Бронко 2021 2022 2023 година,

[Карактеристики] Површината е тешка и издржлива DKMGHT дизајнираше деликатни текстури на површината на ду�

DEN 623.84
Книги за кучиња и знак за дрво од дрво смешно цитат куче мама подарок подарок дрвен плакета дома декоративно виси знак дрвен wallиден Неодамнешно
Околу играчка за вештина на Knucklebone - Беглири - Неодамнешно
Околу играчка за вештина на Knucklebone - Беглири -

Околу играчка за вештина на Knucklebone * Верзија за титаниум : 44 Месинг верзија : 84,8g Верзија од не'рѓосувачки �

DEN 3.00
Moondrop Chu со високи перформанси динамичен возач IEMS во уво слушалки Неодамнешно
Moondrop Chu со високи перформанси динамичен возач IEMS во уво слушалки

Нанокристална облога композитна дијафрагма Динамичка структура на композитната празнина од 10 мм : Усв

DEN 2.33
Оле Мис наследство Лого Историја Банер и рамка за банер на дрво Неодамнешно
Оле Мис наследство Лого Историја Банер и рамка за банер на дрво

Пакетот вклучува мек поли со мек поли со мек поли и рамка за банер на топола Банерот е изработен од мека �

DEN 1.67
Цвеќиња афионска придружничка сентиментална сентиментарија со loveубов надеж за некој посебен јасен печат за правење картички Неодамнешно
20 парчиња/многу М2/М2, 5/М3/М4/М5 андонизирана боја алуминиумска легура контра потопена глава конус заптивка мијалник модел 727 - Неодамнешно
Снежна облека, женски женски обични отпечатоци од средниот ракав кошула со висока половината, лабава џеб, панталона, два парчиња врвот Неодамнешно
Отпадоци од отпадоци од отпадоци од отпадоци од отпадоци за отпадоци Неодамнешно
Отпадоци од отпадоци од отпадоци од отпадоци од отпадоци за отпадоци

Одликувајќи се со цврст дизајн на монограм, оваа двострана корпа за отпадоци е стилски, удобен за секојд

DEN 475.20
Замена на Феникс Графикс за 1974 година Плимут Роуд Ранер 400 ЦЕЛОТ КОМПАЛНИ КОМПАЛНИЦИ И ЛИТИ - ЦРНА Неодамнешно
Замена на Феникс Графикс за 1974 година Плимут Роуд Ранер 400 ЦЕЛОТ КОМПАЛНИ КОМПАЛНИЦИ И ЛИТИ - ЦРНА

2 ленти за фендер 2 ленти од врата 2 ленти од четвртина панели (со птици) 1 лента за покриви 1 сет на ленти со

DEN 0.67
Yfqhdd 1set броеви четки Уметнички додатоци повеќенаменско сликарство за сликање Скица пенкало за масло со црвена/црна дрвена Неодамнешно
Исцелиран 1 компјутер ароматерапија машина за дифузери за воздух за домашни влакна за домашни овластувачи за мириси за домашни Неодамнешно
Сандвик коромант 460.1-0860-026А1-XM GC34 Corodrill 460 Цврст Карбид Вежба за Мулти-Материјали, 0.3386, 3xD, 8.6 mm, GC34 Одделение, 460.1.А1-XM Неодамнешно
Badhub Women Women Shuts Shorts Comfy Lounge Shorts Shorts Летни обични теретани со високи половини Атлетски шорцеви со џебови влечење Неодамнешно
Badhub Women Women Shuts Shorts Comfy Lounge Shorts Shorts Летни обични теретани со високи половини Атлетски шорцеви со џебови влечење

Направени во САД или увезени Затворање на патент боемски панталони жени женски хареми панталони жени п�

DEN 0.33
Четка+4 Т65 Почиста компатибилна Со Страничен Филтер 2 Вакуумска Четка+8 Главни 1С/ Паметни Домашни Апарати Паметни Домашни Уреди Неодамнешно
Машка памучна долна облека машка обична сплит висока еластичност цврста дишење на долна облека, остатовник цврст човек боксери Неодамнешно
Glvaner 1/4-20 конец Големина 1 инчен нишка Должина на конецот Хекс завртка 25 парчиња не'рѓосувачки челик 304 целосна покриеност Неодамнешно
ЛАИЈУХУА Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 240 Оддели За Складирање, Совршени За Вашиот Влез, Кујна, Спална Соба Гроздобер Наутички Неодамнешно