DVTEL Тетоважа Пирсинг Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина, 60x40cm Хотел Ресторан Бар Кафуле

DVTEL Тетоважа Пирсинг Неонски Знак Led Моделирање Светло Прозрачни Букви Табла Акрилни Панел Неонски Декоративни Светлина, 60x40cm

DEN 0.67

Неодамнешно

Достапно на барање

● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. НИСКОНАПОНСКИ USB влез, работи со БИЛО КОЈА USB интерфејс порта НА КОМПЈУТЕР, моќ банка. ● Еколошки и заштеда на енергија. Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија. Наместо традиционални неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели. ● Неонските знаци се многу погодни за украсување домови, дневни соби, спални соби, игротеки, теретана, излози, ресторани, барови, продавници, канцеларии, роденденски забави, свадби итн. Исто така, обезбедува убава и романтична атмосфера за банкет настани. ● Висококвалитетни ѕидни висечки неонски знаковни светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни. Може да се користи и како ноќно светло, за напојување на влијанието и емоционалната атмосфера за вашиот важен настан, осветлете го вашиот живот во секое време, насекаде. Извонредните неонски светла емитуваат силна светлина, додавајќи романтична и магична атмосфера во боја во вашата соба, го прават животот поинтересен. Уникатниот дизајн е добар реквизит за фотографија и особено кул позадина на фотографии. ● Едноставна работа и удобна инсталација. УСБ-интерфејс + прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. НЕОНСКИТЕ светла се напојуваат СО USB, не треба да се инсталираат со жици и се погодни за декорација на секое место. НИСКОНАПОНСКИ USB влез, работи со БИЛО КОЈА USB интерфејс порта НА КОМПЈУТЕР, моќ банка. ● Еколошки и заштеда на енергија. Осветлениот знак врежан од технологиите ЗА гравирање НА 3Д, површина и линија. Наместо традиционални неонски светла, тој е посветол, побезбеден, еколошки, издржлив, заштедува енергија, нема бучава, нема топлина, тоа е добар подарок за вашето семејство и вашите пријатели.

Type: LED neon lights
Power: Standard USB
Material: Acrylic
Technology: 3D sculpting
Size: 40x30cm, 60x40cm
Installation: Wall hanging
Notes:
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:
2.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. Thank you for your understanding. :

Избор на купувачи

Мса3с Паметен Прочистувач На Воздух Со Четири Дополнителни Оригинални Мса3с Заменски Филтер Неодамнешно
Мса3с Паметен Прочистувач На Воздух Со Четири Дополнителни Оригинални Мса3с Заменски Филтер

Алекса Х13 Хепа ФилтерФаќа Чад, Алергени, Прашина, Полен; Филтер Со Активен Јаглен Брзо ги доловува И неу�

DEN 2239.68
Teskyer 100 Пакет Кабелски Врски, 6 Инчен Еднократно Прицврстување Кабел Врски, Кабел За Управување Со Ремени Кука Јамка Кабел Неодамнешно
Советски 1990 2 Гоби Монета Колекција Комеморативна Монета Неодамнешно
Советски 1990 2 Гоби Монета Колекција Комеморативна Монета

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 96.00
Квалитет СИНЏИР SH1112 Предвремени Кука Неодамнешно
Квалитет СИНЏИР SH1112 Предвремени Кука

Лесна инсталација Достапно за многу апликации Долготрајна легура Синџирот на квалитет е најголемиот т�

DEN 311.04
4 Монети Од Уругвај | Уругвајска Колекција На Монети 1 2 5 10 Пезоси | Циркулирани 2011-2019 | Голема Реа | Армадило | Капибара | Пума Неодамнешно
4 Монети Од Уругвај | Уругвајска Колекција На Монети 1 2 5 10 Пезоси | Циркулирани 2011-2019 | Голема Реа | Армадило | Капибара | Пума

4 Монета Поставена Од Уругвај, исто така познат како (Ориентална Република Уругвај, Република Ориенталн�

DEN 2.00
Њупорт Сврзувачки елементи 1-1/8 инчен х 6 инчен Шестоаголен Капак Завртка Одделение 5 Цинк Обложен Челик Направен Во САД, 1 1/8-7 х 6 Неодамнешно
Кисстон 48 Парчиња Боречка Забава Фаворизира Вклучуваат 24 Боречка Мини Бележник Мал Џеб Тетратка со 24 Моливи За Куглање За Деца Училница Неодамнешно
Лизл 37050 Алатка За Исклучување На Линијата За Гориво, 3/8 Неодамнешно
Лизл 37050 Алатка За Исклучување На Линијата За Гориво, 3/8

Лесно ги исклучува линиите за климатизација и брзо поврзување на линиите за гориво Алатки кои ги исклуч

DEN 36.00
Рачна изработкаукраси ЛОТУС УРНА.Цвеќе КРЕМИРАЊЕ Урна Ѓердан.Цвеќе Накит.Роденденски Подарок.Лотос Накит ЦВЕТ КРЕМИРАЊЕ УРНА Ѓердан, Неодамнешно
Сет за приказ на табела за десерт, штанд за злато со чаша, штандови за десерт, 3 ленти за сервирање, сад за торта за торта, штанд за свадбени Неодамнешно
Машка Тоалетна Торба, Патна Тоалетна Торба, Комплет За Допинг За Мажи, Машки Комплет За Бричење Торба За Патување, Комплет За Патување Неодамнешно
Сосопорт Бонбони Кутија За Подароци Бонбони Чоколадо Денот На Вљубените Јасен Прозорец Чоколадо Пакување Кутија За Подароци Кутија За Неодамнешно
Vpang 50 Еез Мини Природен Дрвен Дизајн На Ѕвездено Небо Штипки За Облека Фото Хартија Картичка Штипка Игла Занаетчиски Клипови Со Канап Од Неодамнешно
Шестоаголни Капачиња Завртки 18-8 Нерѓосувачки Челик-1/4-28 х 3-1/2 ПТ Количина-1.000 Неодамнешно
Шестоаголни Капачиња Завртки 18-8 Нерѓосувачки Челик-1/4-28 х 3-1/2 ПТ Количина-1.000

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

DEN 0.33
Маиифу-Гј Мажи Вештачки Стп Кожен Coот Палто Со Едно Гради Тенок Држач Јака Јака Лесни Копчиња Ветроупорен Мантил Неодамнешно
Маиифу-Гј Мажи Вештачки Стп Кожен Coот Палто Со Едно Гради Тенок Држач Јака Јака Лесни Копчиња Ветроупорен Мантил

тренер 30инчен големина возрасни кул бомбардер мажи додаток стандардна големина вклучува закрпи класич

DEN 545.76
Кулпит Торта Одбор Плоштад Сребрена Папрат Неодамнешно
Кулпит Торта Одбор Плоштад Сребрена Папрат

Кулпит Торта Одбор Плоштад Сребрена Папрат Понекогаш се нарекува Тапан За Торта ова е најсилниот Тип На

DEN 1496.00
Реал Тибет Хималајски Висока Надморска Височина Јасно Чадено Виножито Кристално Кварц Череп Скелет Реална Резба 4,25 Инчен Неодамнешно
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Пати Маси Со Деца Неодамнешно
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Пати Маси Со Деца

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

DEN 2.33
Богатства КАРОЛИНА CJ1074-Mcarc Писмо М Фудбал Сина И Злато Во собата на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлоги, Абсорбента Песочник Подлоги Неодамнешно
Паметен телефон, 4GB RAM МЕМОРИЈА 32gb Ром Мобилен Телефон Злато Препознавање Лице За Повици Неодамнешно
Паметен телефон, 4GB RAM МЕМОРИЈА 32gb Ром Мобилен Телефон Злато Препознавање Лице За Повици

Моќни Функции : Софтверот може да се преземе, покажувајќи функција за препознавање лице, може да се повр�

DEN 1475.20
ТРЕКСД Бизнис Мажи Актовка Обична Торба Торба За Рамо за 14 Инчен Лаптоп Канцелариска Торба Неодамнешно
ТРЕКСД Бизнис Мажи Актовка Обична Торба Торба За Рамо за 14 Инчен Лаптоп Канцелариска Торба

Кожа Земја Како Што Е Означено Актовка со голем капацитет Деловен секојдневен стил, разноврсен Торба со

DEN 12992.00
ИРДФВХ Стп Кожа Голема Козметичка Торба Женски Патент Шминка Торба Женски Патување Сочинуваат Чување Убавина Случај Неодамнешно
ИРДФВХ Стп Кожа Голема Козметичка Торба Женски Патент Шминка Торба Женски Патување Сочинуваат Чување Убавина Случај

Ткаенина : Крст ткаенина Двослојна торба пренослива, зачекори на линијата рамна работа нега Метален дво

DEN 1248.00
САВИДИ за Гармин Феникс 7 7Х 6 6Х Про 5Х 5 Плус 3 ЧАСОТ МК2 Лесен Паметен Часовник Рачен Зглоб Кореа 26 22мм Силиконски Часовник Неодамнешно
САВИДИ за Гармин Феникс 7 7Х 6 6Х Про 5Х 5 Плус 3 ЧАСОТ МК2 Лесен Паметен Часовник Рачен Зглоб Кореа 26 22мм Силиконски Часовник

100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена

DEN 358.40
Ксјанфа хаос координатор козметичка торба свадба координатор Подарок колега подарок шеф Подароци Неодамнешно
Ксјанфа хаос координатор козметичка торба свадба координатор Подарок колега подарок шеф Подароци

●МАТЕРИЈАЛ● ОПУШТЕТЕ се ЈАС СУМ Координатор НА Хаосот ШТО СУМ ГО ВИДЕЛ ПОЛОШО Нашата козметичка кеса �

DEN 206.24
Цинтроникс 128ГБ Нвме PCIe М 2 2280 Ссд Внатрешна Цврста Состојба Диск Неодамнешно
Цинтроникс 128ГБ Нвме PCIe М 2 2280 Ссд Внатрешна Цврста Состојба Диск

Капацитет : 128gb, 3d Nand Флеш технологија Секвенцијални брзини на читање до 1540 MB / sповеќе од 3 пати побрзо од S

DEN 2.67
Дизајн Скинц апстрактни удари во боја Заштитна винил Декларална обвивка на кожата компатибилен со Samsung Galaxy S20 Неодамнешно
Дизајн Скинц апстрактни удари во боја Заштитна винил Декларална обвивка на кожата компатибилен со Samsung Galaxy S20

Прецизно вклопување* / / Оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините на вашиот Samsung Galaxy S20 без да до�

DEN 159.20
Intel® Xeon® Процесор Е5-2665 Неодамнешно
Intel® Xeon® Процесор Е5-2665

Основни Брои : 8 Брзина На Часовникот : 2 Интел QPI Брзина : 8 Литографија : 32 nm Приклучок : LGA201 Основни Брои : 8

DEN 1.67
Најдобра Мајка Кригла Мајки Ден Подароци за Мајка Подароци Од Ќерка Син Деца, Смешни Мајка Роденден Подароци Мајка Мајки Ден Подароци За Неодамнешно
Рокфорд ФОСГЕЈТ PM300X2 Punch Морски 300 Вати 2-Канален Засилувач Неодамнешно
Рокфорд ФОСГЕЈТ PM300X2 Punch Морски 300 Вати 2-Канален Засилувач

Pm300x2 морски засилувач со 2 канали (290") пакува Удар за да испорача висок излез за оние кои бараат стерео ап�

DEN 383.84
Колекција Декоративни Монети Со Заштитен Ракав Среќа Монети Дигитални Монети Ада Неодамнешно
Колекција Декоративни Монети Со Заштитен Ракав Среќа Монети Дигитални Монети Ада

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

DEN 96.00
AMSH Часовник Ремени За Garmin Ferrunner 945 935 Феникс 5 Плус quatix5 Силиконски Паметен Часовник Бенд Отворен Спорт 22mm Нараквица Кореа Неодамнешно
AMSH Часовник Ремени За Garmin Ferrunner 945 935 Феникс 5 Плус quatix5 Силиконски Паметен Часовник Бенд Отворен Спорт 22mm Нараквица Кореа

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 220.00
VXB Brand Japan MJC-40-ERD 9/16 inch to 3/4 inch Jaw-Type Flexible Coupling Coupling Bore 2 Diameter:3/4 inch Coupling Length: 66 Coupling Outer Неодамнешно
VXB Brand Japan MJC-40-ERD 9/16 inch to 3/4 inch Jaw-Type Flexible Coupling Coupling Bore 2 Diameter:3/4 inch Coupling Length: 66 Coupling Outer

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 9 / 16 инчи Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 3 / 4 инчи Должина н

DEN 3.33
Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Вкрстен Ѓердан, подароци за снаа, Подарок За снаа, Ѓердан Неодамнешно
Случај за ракав на лаптоп Bagasin, 15 15,6 16 инчи TSA лаптоп ракав, отпорен на вода со 4-слој, компјутерска торба за носење компатибилна Неодамнешно
Пинк Секојдневниот Дневна Кампусот Пуловер Качулка Боја Виножито Големина Нови Неодамнешно
Пинк Секојдневниот Дневна Кампусот Пуловер Качулка Боја Виножито Големина Нови

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на пуловер Пуловер Дуксер Дуксер Има преголем изглед, нарачајте една го�

DEN 0.33