РАФКАР ЕМФ Комбинезони За Заштита Од Радијација Палта Професионални Наметки Соба За Следење Заштитна Облека

РАФКАР ЕМФ Комбинезони За Заштита Од Радијација Палта Професионални Наметки Соба За Следење Заштитна Облека

DEN 9519.84

Неодамнешно

Достапно на барање

[Сите сребрени влакна] : работната облека против зрачење е изработена од висококвалитетни сребрени влакна, прецизно ткаени, висока густина и висока чистота Има одлична функција за заштита од електромагнетно зрачење. Тоа е комбинација на изработка, квалитет и изглед. [Перење] : заштитната облека од сребрени влакна може да се мие рачно без да влијае на ефектот на заштита од зрачење. Забелешка : не мијте машина, белило или суво чистење. ●[Спречи зрачење] : заштита Од Зрачење, носење заштита во работата и животот. Блокира 99,999% од зрачењето од мобилни телефони, Wi Fi и лаптопи. Тоа е тестирано од акредитирана лабораторија. [Применливи луѓе] : Заштитете ги електромагнетните бранови генерирани од компјутери, печатачи, копири, микробранови печки и друга електронска опрема за да ги задоволите потребите за заштита од зрачење на луѓето. Луѓе кои често се соочуваат со компјутери, бремени жени. ● [Гаранција за задоволство] : се надевам дека сте задоволни со секое купување. Ако не сте задоволни со производот што го нарачавте, ве молиме испратете ни го вашето прашање преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ●Заштитете ги електромагнетните бранови генерирани од компјутери, печатачи, фотокопири, микробранови печки и други електронски уреди за да ги исполнат барањата за заштита од зрачење со кои компјутерите често се соочуваат.●Параметри на производот : ●име На Производ : работна облека за заштита од зрачење●Боја : сина●Материјал : 1 : Внатрешен слој : 50% сребрени влакна 2 : Внатрешен слој : сребрени влакна ● Применлива толпа : 1.

Избор на купувачи

Сос Брод Сос Чамци Сервери Јадење Сос Брод Чисто Бело Млеко Бокал Боја Керамички Сос Брод Едноставен Кафе Сируп Шише Дома Сос Зачини Шише Неодамнешно
НЗДИ Професионален Чистач За Гумени Прозорци, Телесрод Во Форма На Буквата У, Глава За Бришење На Пловечки Механизам, Алатки За Неодамнешно
2022 24к Позлатени Американски Женски Квартови Американска Нане 5-Монета Целосен Сет Со Сертификат Неодамнешно
2022 24к Позлатени Американски Женски Квартови Американска Нане 5-Монета Целосен Сет Со Сертификат

Комплетен Сет од 5 Четвртини Сите 5 монети ВИСТИНСКИ 24К ПОЗЛАТЕНИ Секој Сет доаѓа со Сертификат за Автен�

DEN 220.64
Топлајн Производи C3220H-4P | Премиум Хром Термички Обработени XL Дуплекс Желади Навртки | 9/16 L. H. Големина на Конец | 7/8 ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН Неодамнешно
HIOD Надворешен Цд Диск Оптички Диск ДВД + / - RW Пренослив Ултра Тенок USB 2.0 Надворешен Препишувач На Горилници за КОМПЈУТЕР/Лаптоп/Windows/Mac Неодамнешно
Плејбој Постер Гроздобер Калај Знак Уникатен Метален Ѕид Декор За Дома, Бар, Вечера, Паб, 8 х 12 Инчи,Забава Кујна Декор, Смешни Бар Неодамнешно
Куќиште за тенок школка за 6,8 Поттикне Хартија Бело И Поттикне Хартија Бело Издание На Потпис-Премиум Лесен Стп Кожен Капак Со Автоматско Неодамнешно
Стс Ранчвеар Женска Секојдневна Ацтечка Шема Во Западен Стил Паломино Серапе Мини Ранец Со Скриен Џеб За Носење Неодамнешно
Стс Ранчвеар Женска Секојдневна Ацтечка Шема Во Западен Стил Паломино Серапе Мини Ранец Со Скриен Џеб За Носење

СТИЛСКИ И ПРАКТИЧЕН РАНЕЦСтс Ранчвеар Паломино Сепаре мини ранец е направен за деновите кога треба да п

DEN 2.33
X-DREE 10PCS TBR - 10a 5mm Теренот 10 Позиција Pcb Терминал Блок Лента Бариера Црвена (10PCS TBR - 10a 5mm Теренот 10 Позиција Pcb Терминал Неодамнешно
X-DREE 10PCS TBR - 10a 5mm Теренот 10 Позиција Pcb Терминал Блок Лента Бариера Црвена (10PCS TBR - 10a 5mm Теренот 10 Позиција Pcb Терминал

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 74гр Содржина На Пакетот : 10 ПАРЧИЊ�

DEN 0.67
Давиту Степер Мотор-86степер мотор 86БИГ250С 6Н.М Л101мм Цпу Рутер 34 2фазен Степер Мотор - Неодамнешно
Давиту Степер Мотор-86степер мотор 86БИГ250С 6Н.М Л101мм Цпу Рутер 34 2фазен Степер Мотор -

Стил : А, Дијаметар На Вратило : 12,7 мм Струја / фаза : 5,6 А вртежен момент на Држење : 6нм Чекор агол(степени)

DEN 0.33
Лакас Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 4 Flip4 5g Случај [ 10 Картичка Слотови ] Id Кредитна Сопственикот На Готовина Одвојува Неодамнешно
Лакас Компатибилен Со Samsung Galaxy Z Flip 4 Flip4 5g Случај [ 10 Картичка Слотови ] Id Кредитна Сопственикот На Готовина Одвојува

Специјално дизајниран капак На Куќиштето со магнетен паричник 2 во 1 Изработени од висококвалитетен Стп

DEN 0.67
ТЕРМОС Нерѓосувачки Крал Вакуум-Изолирани Патување Гимнастик, 16 Унца, Мат Челик Неодамнешно
ТЕРМОС Нерѓосувачки Крал Вакуум-Изолирани Патување Гимнастик, 16 Унца, Мат Челик

ОСТАНУВА ТОПЛО ИЛИ ЛАДНО : технологија на термос вакуумска изолација за максимално задржување на темпе�

DEN 639.84
Автомобилски Капак Компатибилен Со Киа Борего Седона Селтос Водоотпорен И Издржлив Против Гребење Ја Штити Бојата На Автомобилот Неодамнешно
Ница Ц 2 Пакет Стадион + Загреан Стадион Седиште Неодамнешно
Ница Ц 2 Пакет Стадион + Загреан Стадион Седиште

2 Пакување Стадион + Загреан Стадион Седиште НАДГРАДЕНО ЗАГРЕАНО СЕДИШТЕ : Седиштето На Стадионот Ница Ц

DEN 1.67
Кодак Макс Зум 800 Брзина 24 Експозиција 35мм Филм Неодамнешно
Кодак Макс Зум 800 Брзина 24 Експозиција 35мм Филм

ИСО 800 Висококвалитетна боја и фини детали за сликата Произведува светли, живописни бои...

DEN 286.08
Узухи Коњ Кафеав Дебел Ремен Низа Ранец Лесен Ранец За Врвки Тешка Вреќа За Мажи Жени Девојчиња Деца Момчиња Тинејџерски Тренинг Неодамнешно
ЗМИЧ Заоблено Огледало На Ѕид, Огледало На Златен Ѕид, Огледало На Бања Со Заоблен Врв, Огледало На Фарма, Огледало На Метална Рамка Неодамнешно
3дроза Печатење На Шампањ реклама Од Алфонс Муча-Керамичка Плочка, 6-Инчен Неодамнешно
3дроза Печатење На Шампањ реклама Од Алфонс Муча-Керамичка Плочка, 6-Инчен

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1 / 4 D градежна оценка Инсталација на подот не се препорачува Сликата се примен�

DEN 3.00
Fafeicy Кабел Стриптизета, Преносни Заштеда На Трудот Пенкало Коаксијален Кабел Стриптизета, МТ-323 ABS Двојна Намена Жица Стриптизета Неодамнешно
Температура Стегач Hvac-HVAC Термоспој HT-05 K Тип Термоспој Стегач Сензор Сонда Поле Парче Термоспој Цевка Стегач 1~3/8 -40~200● Неодамнешно
Температура Стегач Hvac-HVAC Термоспој HT-05 K Тип Термоспој Стегач Сензор Сонда Поле Парче Термоспој Цевка Стегач 1~3/8 -40~200●

Основни Параметри : широк опсег на температура на работењето од 40 € до 200 €Ширина на вилицата на стегачо

DEN 3.33
3дроза Нерамни Уметнички Вертикални Ленти Средно Сини Нијанси-Чаши За Патување Неодамнешно
3дроза Нерамни Уметнички Вертикални Ленти Средно Сини Нијанси-Чаши За Патување

14оз капацитет Изработени од нерѓосувачки челик Рачка за лесно држење со одмор на палецот Лизгајте го ка

DEN 2.33
ДОИТОЛ Бебешки Лажици Лажичка Од Нерѓосувачки Челик Сервирање Метална Лажичка Лажица За Дегустација Лажица Предјадење Лажица Неодамнешно
Гроздобер Кодак Пони 135Ц Камера Неодамнешно
Гроздобер Кодак Пони 135Ц Камера

Пони 135 Ц беше произведен од 195054 Пони 135 Ц го карактеризира бакелитското тело и едноставен визир...

DEN 3.33
Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен Со Casio MTD330D-1AV MTD-330D-1AV Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници Неодамнешно
Богатствата На Каролина Црна Ангус Крава Розова Проверете Декоративни подлоги, 3.5, Разнобојни Неодамнешно
Богатствата На Каролина Црна Ангус Крава Розова Проверете Декоративни подлоги, 3.5, Разнобојни

Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови Трајно обоен и отпорен на избледување..

DEN 0.33
Нејасен Поглед 4, 20х20ин. Неодамнешно
Нејасен Поглед 4, 20х20ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 1049.60
Винил Налепница Налепница За Садови Различни Зборови За Избор Неодамнешно
Винил Налепница Налепница За Садови Различни Зборови За Избор

^ Кликнете На Типот На Материјал За Да Пребарувате Низ Опциите За Зборови За сопствен збор, Кликнете на �

DEN 0.33
Хидрафлук 40-Унца Двоен Ѕид Нерѓосувачки Челик Гимнастик Со Рачка, 2 Пакет Неодамнешно
Хидрафлук 40-Унца Двоен Ѕид Нерѓосувачки Челик Гимнастик Со Рачка, 2 Пакет

Инструкции за нега : Само Миење Раце 3во1 капак за голтка, пиење Или Голтка Тешка рачка за лесно носење тр�

DEN 675.20
Смешнококид Девојки Гимнастика Трико Со Шорцеви Искра Танц Единици Сирена Активни Велосипеди 2-10 Години Неодамнешно
Смешнококид Девојки Гимнастика Трико Со Шорцеви Искра Танц Единици Сирена Активни Велосипеди 2-10 Години

Ако вашата девојка е просечна за нејзината возраст, ве молиме погледнете ги препорачаните големини на в

DEN 2.00
Торби За Складирање Теписи Торба За Складирање Џамбо Килим Голема Проѕирна Пластична Кеса За Тепих Со Најлонски Кабелски Патент Неодамнешно
Замена За Ѕвезда Стоматолошки Лек 360 Сијалица Со Техничка Прецизност 2 Пакет Неодамнешно
Замена За Ѕвезда Стоматолошки Лек 360 Сијалица Со Техничка Прецизност 2 Пакет

Замена ЗА ЅВЕЗДА СТОМАТОЛОШКИ ЛЕК 360 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА ЅВЕЗДА СТОМАТОЛОШКИ ЛЕК 36

DEN 235.20
Дебела Шумска Количка За Перење Тркалачки Тркала Со Решетка За Облека, Решетка За Складирање Жица Сребрена Неодамнешно Продажбата
Дебела Шумска Количка За Перење Тркалачки Тркала Со Решетка За Облека, Решетка За Складирање Жица Сребрена

Цврста Метална Рамка Користи висококвалитетен челик со жичана решетка долж основата поголема стабилно

DEN 895.84
Вазелин Невидлива Решетка За Сушење Облека, Решетка За Сушење Облека Што Може Да Се Повлече, Решетка За Сушење Облека Поставена На Ѕид, Неодамнешно
Dell OptiPlex 7060 Микро Десктоп Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Core i5-8500T 2.1 GHz, 16GB, 256GB SSD, USB Тип-C, Win10Pro Неодамнешно
Dell OptiPlex 7060 Микро Десктоп Бизнис КОМПЈУТЕР, Intel Core i5-8500T 2.1 GHz, 16GB, 256GB SSD, USB Тип-C, Win10Pro

Добијте сигурни перформанси од процесорот I58500 T 21 GHz Intel core i58500 T 2 16gb DDR3 меморија за мултитаскинг моќ 256gb с

DEN 1.00
Icover Samsung Galaxy A32 5G Паричник Случај, 2 во 1 Одвојува Магнетна Кожа Случај со 12 Држачи Картичка Стојат, Crossbody Синџир Неодамнешно
Icover Samsung Galaxy A32 5G Паричник Случај, 2 во 1 Одвојува Магнетна Кожа Случај со 12 Држачи Картичка Стојат, Crossbody Синџир

●2 во 1 Отстранлив Паричник И Куќиште ● Отстранлив Случај За Паричник За Samsung Galaxy A32 5 G, носете телефон,кр�

DEN 415.68
Кабилок Монитор Држач За Држач За Капа Држач За Капа Држач За Капа За Капа Организатор На Шапка Монтирана На Ѕид Торба За Складирање Неодамнешно
2,5 Инчен Капак На Хард Дискот, Проѕирен Изглед Со Двојно Залив Транспарентен Капак на Тврдиот Диск за 2,5 Инчен Хард Диск Неодамнешно
2,5 Инчен Капак На Хард Дискот, Проѕирен Изглед Со Двојно Залив Транспарентен Капак на Тврдиот Диск за 2,5 Инчен Хард Диск

Пп Материјал : куќиштето за складирање На Хард диск е изработено од пп материјал, кој е антистатик, отпор

DEN 736.00
Паметен Часовник За Мажи Жени Брз Текст одговор 1.2 Amoled Секогаш на Екранот За Андроид Телефони И iOS Компатибилен iPhone Samsung Кислород Неодамнешно