KXDFDC Дигитален професионален професионален звук на мерач на мерач на бучава мерач на звук на звук метар за мерење на монитор за мерење на децибели

KXDFDC Дигитален професионален професионален звук на мерач на мерач на бучава мерач на звук на звук метар за мерење на монитор за мерење

DEN 2.33

Неодамнешно

Достапно на барање

Во можност да го измерите нивото на звук од 30 DB до 130d B, со функција за автоматски опсег, тоа го прави вашето мерење брзо и точно Опремено со микрофон на кондензатор, кој може да собере звуци со одлични детали и точност, што го прави сигурен и стабилен инструмент. Со LCD екран со позадинско осветлување, тој нуди голема погодност кога работите ноќе или какви било темни места. Способни да преземат максимално и минимално мерење на вредноста и обезбедува брза и бавна две брзини на мерење. Практични функции, вклучително и држење на податоци, ниско ниво на моќност и исклучување на автоматско напојување. Во можност да го измерите нивото на звук од 30 DB до 130d B, со функција за автоматски опсег, тоа го прави вашето мерење брзо и точно. Опремено со микрофон на кондензатор, кој може да собере звуци со одлични детали и точност, што го прави сигурен и стабилен инструмент. Со LCD екран со позадинско осветлување, тој нуди голема погодност кога работите ноќе или какви било темни места. Способни да преземат максимално и минимално мерење на вредноста и обезбедува брза и бавна две брзини на мерење. Практични функции, вклучително и држење на податоци, ниско ниво на моќност и исклучување на автоматско напојување. Способни да го мерат нивото на звук од 30d B до 130d B, со функција за автоматски опсег, го прави вашето мерење брзо и точно. ЛЦД -екран, нуди голема погодност кога работи ноќе или на какви било темни места. Може да се земе максимално и минимално мерење на вредноста и обезбедува брза и бавна две брзини на мерење.

Избор на купувачи

Основни Обвивки За Компресија На Глуждот, Поддршка За Ракави За Заграда На Глуждот Што Дише За Заштита На Спортот, Истегнување На Неодамнешно
Tjlss Мобилен Телефон Клип Радијатор Игра Радијатор Ладење Вентилатор Преносни USB Напојува Мобилен Телефон Игри Ладилник Топлина Мијалник Неодамнешно
Лајз Карусел Кристал топка Музичка кутија Декорации Фантазија лебдат снег октава кутија Девојче роденденски подарок Божиќ Неодамнешно
Лајз Карусел Кристал топка Музичка кутија Декорации Фантазија лебдат снег октава кутија Девојче роденденски подарок Божиќ

Срцето на сонот на секоја девојка за заменка на принцезата, ги содржи сите слатки зборови во светот, loveу�

DEN 10608.00
Азееда Божиќно Плишано Мече Дрвена Чаша За Јајца Неодамнешно
Азееда Божиќно Плишано Мече Дрвена Чаша За Јајца

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце Миење

DEN 0.33
Персонализирани 6оз. Висол Престој Црна Кожна Колба За Алкохол Со Бесплатно Ласерско Гравирање Неодамнешно
Персонализирани 6оз. Висол Престој Црна Кожна Колба За Алкохол Со Бесплатно Ласерско Гравирање

Вистинска Црна Кожа Од Врвно Зрно; Плоча За Гравирање за Персонализација; 6 Унца Колба Капацитет (малку п

DEN 1.00
Хаибинг Шатор Лесен Инстант Скокачки Шатор за Автоматско Отворање Од 3 До 4 Лица Пренослив Автоматски Шатор За Семејно Кампување Со Шатор Неодамнешно
JR Products 07-30315 COVERATOR REGULATOR AUTOREMENT Неодамнешно
JR Products 07-30315 COVERATOR REGULATOR AUTOREMENT

Се користи со регулаторот 0730355 Пластика, едно парче покривка Лесна, инсталација на SnapOn...

DEN 146.08
КВАНТНО Складирање QSB203YL 20-Пакет 6 Висечки Пластични Полици Контејнери За Складирање На Полици, 17-7/8 x 4-1/8 x 6, Жолта Неодамнешно
КВАНТНО Складирање QSB203YL 20-Пакет 6 Висечки Пластични Полици Контејнери За Складирање На Полици, 17-7/8 x 4-1/8 x 6, Жолта

ИЗДРЖЛИВ : Изработен од издржлива полипропиленска пластика и рабовите на корпата се зајакнати за цврст�

DEN 1.67
Сурблу Ѕид Виси Торба За Складирање Со Леплива Кука, Плакарот Виси Складирање За Џеб, Бања Дом Организатор Торба, Лен Памук Организатор Неодамнешно
Јојофуни 6 парчиња Деца Рибни Фигури, Преслатки Фигурини Од Златна Рипка, Украсни Фигурини Од Златна Рипка, Мал Аквариум, Пластична Лажна Неодамнешно
Кутии за преклопување Со Капаци Мрежеста Кутија Фиока За Панталони Преграда За Складирање Преграда Кутија Торба За Облека Дома Неодамнешно
Еулбеволи Терминал Жица Бариера Блок, 20а 660V Завртка Терминал Лента Повеќенаменски Бакар За Различни Индустрии Неодамнешно
Еулбеволи Терминал Жица Бариера Блок, 20а 660V Завртка Терминал Лента Повеќенаменски Бакар За Различни Индустрии

Широко Користен : Терминална лента ЗА бариера, 20А, 660 V, може широко да се користи во различни индустрии, м�

DEN 444.80
Квартет Корк табла, огласна табла, 5 'x 3' Коркборд, алуминиумска рамка Неодамнешно
Квартет Корк табла, огласна табла, 5 'x 3' Коркборд, алуминиумска рамка

Самостојно заздравување на плута : Трајната, самоуценувачка плута помага да се продолжи животот на ваша

DEN 1584.00
Безбедносна камера со соларна енергија, безбедносна камера од 1080p, камера за откривање на мобилни телефони PIR со соларен панел Y9 Неодамнешно
Гроздобер Делови 594906 Ѕид Уметност Неодамнешно
Гроздобер Делови 594906 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

DEN 479.20
1-5мм Комбинирана Централна Дупчалка Поставена 60 Степени Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка Метална Дупчалка 4/5/6/7/8/10 парчиња Неодамнешно
Абаку 19 Парчиња Комплет За Додатоци За Компресор За Воздух, 3/8 х 25 Стапки Хибридно Црево За Воздух Црвено, 1/4 Комплет За Неодамнешно
Абаку 19 Парчиња Комплет За Додатоци За Компресор За Воздух, 3/8 х 25 Стапки Хибридно Црево За Воздух Црвено, 1/4 Комплет За

Изградбата на гумени и пвц мешавини го нуди најдоброто од двата материјали, лесни од гуменото воздушно �

DEN 415.84
Ви благодариме За Поддршката На Мојот Бизнис Со Топење Восок | 50 Пакувања | 2х3, 5 Во Визит-Картичка | Материјали За Топење Восок Неодамнешно
Зајакот Среќен 2-ри Роденден На Специјална Внука, Розова Симпатична Бебе Девојка 2 Години Роденден Картичка Подарок Неодамнешно
IFQHDD Дома Аудио Проектор Држач Држач Држач Алатка Проектор Послужавник Дома Гимбал Адаптер Лаптоп Лаптоп Лаптоп 1/4 Завртка Неодамнешно
IFQHDD Дома Аудио Проектор Држач Држач Држач Алатка Проектор Послужавник Дома Гимбал Адаптер Лаптоп Лаптоп Лаптоп 1/4 Завртка

Совршен дизајн : дизајнот за задебелување одржува силна стабилност при употреба, со нелизгачки влошки и

DEN 4416.00
ПРСТИ ИНСПИРИРАЈТЕ 16 Парчиња Матрици за Мачки 7, 8х7, 8инч Пластични Комплети За Цртање Пеперутки За Мачки Шаблон За Писмо За Мачки Неодамнешно
Партнери Бренд ПФП912 Флеш Намалување На Пена Торбички, 9 х 12, Бело Неодамнешно
Партнери Бренд ПФП912 Флеш Намалување На Пена Торбички, 9 х 12, Бело

Направено од 1 / 8" полиетиленска пена Одлично за заштита на мали делови Неабразивна, полиетиленска возду

DEN 425.60
Завртки за палецот за прицврстување на копчињата за завртки за завртки starвездени копчиња M8 x 50mm Бакелит триаголник копче за Неодамнешно
OPLXUO 2023 Womenенски тексас Бермуда шорцеви со средно растојание модно лето исцрпено суровини искинаа потресени шорцеви од Неодамнешно
OPLXUO 2023 Womenенски тексас Бермуда шорцеви со средно растојание модно лето исцрпено суровини искинаа потресени шорцеви од

100% полиестер Во теретани шорцеви жени увезени ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според

DEN 495.68
Палма Маскирна Проширување На Папката Со Датотеки 6 Џебови Хармоника Организатор На Датотеки Слатки Папки За Документи Неодамнешно
Палма Маскирна Проширување На Папката Со Датотеки 6 Џебови Хармоника Организатор На Датотеки Слатки Папки За Документи

Пп Висококвалитетен пп материјал, водоотпорен и издржлив Карактеристики 6 џебни прегради со скриени то�

DEN 319.84
XARHAO 3-Полица Кабинет Виси Организатор Зад Вратата, Преклопен Виси Организатор Решетката За Шкафчиња И Кампување, 1 Пакет,12.9 W * 5.1 D * Неодамнешно
Злиу Оган Целосен Сет L R Abxy Z Копчиња ЗА Тастатури СО 3D Капачиња За Палци За GAMECUBE Ngc D Влошки Копчиња За Вклучување Исклучување Неодамнешно
Хаус Клипер Комплет За Нокти За Домаќинство Сини Ножици За Нокти Пинцета Комплети За Педикир Професионален Комплет За Нокти Неодамнешно
Aiihoo хеланки за девојчиња активни јога хулахопки мраз за уметничко лизгање атлетски танцувачки тренинзи панталони Неодамнешно
Aiihoo хеланки за девојчиња активни јога хулахопки мраз за уметничко лизгање атлетски танцувачки тренинзи панталони

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Детска девојка со боја, во боја, бл�

DEN 111.84
Apple MacBook Pro 14 Со ДИСПЛЕЈ СО ТЕЧНА Мрежница XDR, M1 Max Чип со 10-Основен ПРОЦЕСОР И 32-Јадрен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, 64gb Неодамнешно
Apple MacBook Pro 14 Со ДИСПЛЕЈ СО ТЕЧНА Мрежница XDR, M1 Max Чип со 10-Основен ПРОЦЕСОР И 32-Јадрен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, 64gb

Apple Mac Book Pro 14 " Со ТЕЧНА Мрежница XDR Дисплеј 96 W USBC Адаптер За НапојувањеUSBC До Magsafe 3 Кабел ( 2m) Apple 1 Година Ог

DEN 1439.84
X - DREE 5m 64mm Ширина Пвц Топлина Смалуваат Заврши Жолто Зелена ЗА P Батерија пакет (5M 64mm di larghezza пвц termoretraibile Неодамнешно
X - DREE 5m 64mm Ширина Пвц Топлина Смалуваат Заврши Жолто Зелена ЗА P Батерија пакет (5M 64mm di larghezza пвц termoretraibile

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 93гр Содржина На Пакетот : 1 х Пвц Топлинска Обв�

DEN 212.80
НОВА Лон0167 Завртки Инсталација 5 Дупка Бакар Тон Терминали Поврзување Блок Сива 3 Парчиња (Шраубен Инсталација 5-Лох-Купфер-Тон-Аншлус Неодамнешно
Нип Колба 6оз Калај Облик На Бубрег Дизајн На Келтски Круг Идеален За Гравирање Неодамнешно
Нип Колба 6оз Калај Облик На Бубрег Дизајн На Келтски Круг Идеален За Гравирање

Колба колк 6оз Форма На Бубрег калај келтски круг дизајн на предната страна Врежана со келтски круг напр

DEN 974.24
Flier 8s 250A без четка Марински ESC 250A контролер за брзина на брод Неодамнешно
Flier 8s 250A без четка Марински ESC 250A контролер за брзина на брод

8 S 250 A Брод ЕСС ЕСТ ОПТО, без Бек Слободно контактирајте не ако имате какви било прашања Слободно контакт

DEN 3808.00
Домашни дифузери за домови од 1 пар Неодамнешно
Домашни дифузери за домови од 1 пар

Стр Дифузери за есенцијални масла навлажнете го вашиот простор за живеење за да спречите суво Воздушен

DEN 0.67
Кристијано Роналдо 2004 Светски фудбал/фудбалско издадено издание на 250 3 Дебитант за картички! W/H Фреди Аду! Неодамнешно
Кристијано Роналдо 2004 Светски фудбал/фудбалско издадено издание на 250 3 Дебитант за картички! W/H Фреди Аду!

Португалија Starвезда! МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД! Фудбалска легенда! Португалија Starвезда! МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!...

DEN 0.67
Комбо комплети за додатоци за акција Navitech 18-во-1 со Combo Combo Combo со ACTION ACTION CAMERA Неодамнешно
Комбо комплети за додатоци за акција Navitech 18-во-1 со Combo Combo Combo со ACTION ACTION CAMERA

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, кл�

DEN 367.84