Сет за подароци Thinoptics | FrontPage Brooklyn + Universal Pod Правоаголно читање очила

Сет за подароци Thinoptics | FrontPage Brooklyn + Universal Pod Правоаголно читање очила

DEN 1.00

Неодамнешно

Достапно на барање

Направени во САД или увезени Пластична рамка. Ширина на леќи : 44,45 милиметри. Мост : 12,7 милиметри. АРМ : 150 милиметри. Леќите се подготвени на рецепт (Rx-Advo). Очилата за читање на предната страница се најлесните очила за читање во светот, со тежина од само 9 грама, и спарени со исклучителен случај од 4мм, доволно витка за да се придржуваат до задниот дел од вашиот телефон. Очилата за читање на предната страница се најлесните очила за читање во светот со тежина од само 9 грама и спарени со исклучителен случај од 4мм, доволно витка за да се придржуваат до задниот дел од вашиот телефон. Предната страница ја вклучува случајот Милано, во кој има четкан алуминиумски надворешен анодизиран во црна боја, ентериер на поликарбонат и апс со боја на мек допир и механизам за магнетно заклучување. Класичните очила за читање на наслови одговараат на универзалниот случај на подот, во кој има лепило што не се престој за да се држи на вашиот телефон/случај или на која било друга тврда и рамна површина. Поликарбонатните леќи со оптички одделение (што се користат за очила за рецепт со високи производи) се отпорни на уништување, полесни од никел, и тенки како 2 кредитни картички. Flex-Fit технологијата ја синергизира флексибилноста на титаниумската легура со влошки за носот со независна суспензија, испорачувајќи универзално удобен, но стабилен зафат на кој било нос, нагоре или надолу на ниско ниво. Направени во САД или увезени. Пластична рамка. Ширина на леќи : 44,45 милиметри. Мост : 12,7 милиметри. АРМ : 150 милиметри. Леќите се подготвени на рецепт (Rx-Advo). Очилата за читање на предната страница се најлесните очила за читање во светот, со тежина од само 9 грама, и спарени со исклучителен случај од 4мм, доволно витка за да се придржуваат до задниот дел од вашиот телефон. Очилата за читање на предната страница се најлесните очила за читање во светот со тежина од само 9 грама и спарени со исклучителен случај од 4мм, доволно витка за да се придржуваат до задниот дел од вашиот телефон.

Избор на купувачи

Очила за филтрирање со сина светлина со очила за ширење на сини светло за читање, портокалови затемнети +2,00 Неодамнешно
Очила за филтрирање со сина светлина со очила за ширење на сини светло за читање, портокалови затемнети +2,00

Очили за читање на сина светлина ☛ Blocker Blue Light и UV400 леќи, го ублажува визуелниот замор и непријатност од �

DEN 1276.80
Без Сина Мода Компјутерски Очила За Блокирање НА УВ Зраци Анти Сини Отсјај, Сина Светлина Филтер Компјутер Читање Очила Неодамнешно
Без Сина Мода Компјутерски Очила За Блокирање НА УВ Зраци Анти Сини Отсјај, Сина Светлина Филтер Компјутер Читање Очила

Пластична рамка антирефлектирачка леќа неполаризирани Ширина на објективот : 53 милиметри Висина на обј

DEN 239.84
ЛУР ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ 4 Пакет Метал Полу-раб Вклучуваат Сонце Читателите Неодамнешно
ЛУР ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ 4 Пакет Метал Полу-раб Вклучуваат Сонце Читателите

Пластична рамка Ширина на објективот : 2,1 инчи Висина на објективот : 1,3 инчи Мост : 0,6 инчи Рака : 5,3 инчи 4 п

DEN 1.67
БЕХЛАЈН Клип-На Носот Влошки Замена За Очила За Сонце Очила Неодамнешно
БЕХЛАЈН Клип-На Носот Влошки Замена За Очила За Сонце Очила

Материјал : пвцМек, удобен, издржлив, не е лесен за пожолтување, лесен за чистење Тип на монтирање : тип на

DEN 3.33
Диф Хари Потер Очила Дизајнер Компјутер Сина Светлина Блокирање Очила Хогвортс Колекција Неодамнешно
Диф Хари Потер Очила Дизајнер Компјутер Сина Светлина Блокирање Очила Хогвортс Колекција

Откријте Го Светот На Волшебниците со нашата волшебна соработка, хари Потер! Оваа колекција содржи пет �

DEN 2.00
ИЦИ Очила - Гренвен - розова/зелена - +3,00 Неодамнешно
ИЦИ Очила - Гренвен - розова/зелена - +3,00

Стил Имате потреба од малку тропска боја во вашиот живот? Ова модерно стакло за читање со врвови за чита

DEN 1289.60
2 парчиња фотохроматски мачки очи бифокални очила за читање за жени мода на виножито компјутерски величествени читатели на презбиопија Неодамнешно
Чесблу Сино Светло Филтер Компјутерски Очила ЗА Читање УВ420 Заштита Читатели За Жени И Мажи Неодамнешно
Чесблу Сино Светло Филтер Компјутерски Очила ЗА Читање УВ420 Заштита Читатели За Жени И Мажи

Увезени ЗАШТИТЕТЕ ГИ ОЧИТЕекраните што ги гледаме секој ден испуштаат сина светлина што предизвикува г

DEN 2.00
Цинси Ад. Сина Светлина Блокирање Очила Модерен Унисекс Дизајн, Работа На Компјутер/Игри/ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА, Телефон Неодамнешно
Софија вергара х Фостер Грант Женска Софија Очила За Читање Мачки Неодамнешно
Софија вергара х Фостер Грант Женска Софија Очила За Читање Мачки

Увезени Пластична рамка Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 56 милиметри Мост : 18 ми�

DEN 1.67
Читање очила 4 Пакувани шарени храмови читатели Неодамнешно
Читање очила 4 Пакувани шарени храмови читатели

4 пакувања за читање очила за жени Одлично за дома, канцеларија или употреба во кревет...

DEN 335.84
МЕТАЛНА Рамка МЕДОЛОНГ Женска Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање-LH2036 Неодамнешно
МЕТАЛНА Рамка МЕДОЛОНГ Женска Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила За Читање-LH2036

Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА МЕДОЛОНГ Ако вашите очи имаат специјална диоптрија, ве молиме купете при

DEN 527.84
Маре Азуро преголема чаши за читање мажи плоштад читател 0 1.0 1,25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0 Неодамнешно
Маре Азуро преголема чаши за читање мажи плоштад читател 0 1.0 1,25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

Мерење : Ширина на леќи на леќи : 56мм (220in), мост : 17мм (0,67in), рака : 145мм (5,71in), Ширина на рамката : 140мм (5,51in), Вис

DEN 1200.00
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Сообраќај Полицаец Неодамнешно
Здраво-Изглед Микрофибер Чистење Крпа-Сообраќај Полицаец

6" х 8" или 7" х 7 " премиум микрофибер крпа со цврсто зашиени рабови Исполнет со оригиналната уметност На Џо

DEN 1244.80
Масовно видување „etет сетер“ 2 пар женски модни бифокални очила за сонце за сонце Неодамнешно
Масовно видување „etет сетер“ 2 пар женски модни бифокални очила за сонце за сонце

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 335.84
Фејлибај 2 Пакет Мермер Контактни Леќи Случај Сите-Во-Едно Патување Контакт контејнер Впие Складирање Комплет Неодамнешно
Фејлибај 2 Пакет Мермер Контактни Леќи Случај Сите-Во-Едно Патување Контакт контејнер Впие Складирање Комплет

Дизајн сеВоЕдно : доаѓа со пинцета, апликатор за контакт, шише со малку раствор, држач за леќи и огледало

DEN 2.67
ЊУАДА Класичен Правоаголник Рамка Очила За Читање, Човек Сина Светлина Блокирање HD Читачи, Анти Очила Вирус Очите, Јасна Визија Неодамнешно
4 пакувања класични очила за читање пролетни шарки удобни читатели за мажи и жени Неодамнешно
4 пакувања класични очила за читање пролетни шарки удобни читатели за мажи и жени

Увезени Вредност за пари Cessblu 4 Очиглеи за читање на пакети за мажи жени има сет од 4 читатели за одлична �

DEN 313.44
Преголеми Женски Сини Светлосни Блокирачки Очила За Читање Стилски Ретро Компјутерски Читачи Ги Зголемуваат Очилата Со Случај Неодамнешно
Клик Магнетни Очила За Читање, Компјутерски Читачи, Заменливи Леќи, Прилагодливи Храмови, Гроздобер Неодамнешно
Клик Магнетни Очила За Читање, Компјутерски Читачи, Заменливи Леќи, Прилагодливи Храмови, Гроздобер

TR90 рамка Ширина на објективот : 44 милиметри Мост : 19 милиметри Рака : 203 милиметри ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГИ ГУБИТЕ

DEN 719.20
унисекс - Возрасни Најдобри Читатели Овални Очила За Читање Црна / Јасна Леќа, 2.5 Неодамнешно
унисекс - Возрасни Најдобри Читатели Овални Очила За Читање Црна / Јасна Леќа, 2.5

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 103.68
ОКЦИ КИАРИ Тесни очила за читање Womenенски квадрат читател1.0 1.25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0 Неодамнешно
ОКЦИ КИАРИ Тесни очила за читање Womenенски квадрат читател1.0 1.25 1,5 1,75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

Увезени Пластична рамка Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на леќи : 52 милиметри Мост : 19 ми

DEN 255.84
50 парчиња крпи за чистење на микрофибер 7 x 6 инчни крпи за чистење на екранот за паметни телефони лаптопи таблети леќи LCD монитор Неодамнешно
Фотохромичка транзиција со приближно растојание за очила за мажи и жени ретро миопија очила TR90 лесна негативна моќност со кратки очила Неодамнешно
Половина рамка овални очила за читање за жени сребрени метални читатели на преклопување 1.0 1,5 2,0 2.5 3.0 очила за блокирање на сина светлина Неодамнешно
Фостер Грант Алма Читање Очила Црвена 1.50 Неодамнешно
Фостер Грант Алма Читање Очила Црвена 1.50

Пластична рамка Рака : 137 милиметри Објектив / Мост / Рака / ПД : 5018137 58,5 ММ Пластична Рамка Пластична рамка.

DEN 302.24
Кликни магнетни очила за читање, читатели на компјутер, заменливи леќи, прилагодливи храмови, класични Неодамнешно
Кликни магнетни очила за читање, читатели на компјутер, заменливи леќи, прилагодливи храмови, класични

Увезени Решението за изгубени очила Вашата визија и вашата меморија може да ви успеат, но никогаш нема д

DEN 639.20
Сини очила за блокирање на светлина за жени/мажи, анти -очила, очила за читање на компјутер, стилска овална рамка, анти сјај Неодамнешно
Skyoak Нераскинливо еволуирано преклопување очила за читање за жени мажи сина светлина блокирајќи го анти -УВ -очите преклопни преносни Неодамнешно
Воглам Правоаголник Сина Светлина Блокирање Очила За Жени Анти УВ Очила За Очи Адила JGA539674 Неодамнешно
Воглам Правоаголник Сина Светлина Блокирање Очила За Жени Анти УВ Очила За Очи Адила JGA539674

ВУГЛАМ тргнува да им даде на сите погодност за стилски сини очила што ја блокираат светлината, рамки за �

DEN 1.00
DOITOOL 40 пара Очила Мека Замена Анти Чорап Држачи За Храмови Лизга Цевка Метал Храмот Спорт Уво Неодамнешно
DOITOOL 40 пара Очила Мека Замена Анти Чорап Држачи За Храмови Лизга Цевка Метал Храмот Спорт Уво

Силикон Произведено во САД или Увезено Преклопете затворање Само Суво Чисто ЗАФАТИ ЗА УШИ за ОЧИЛА Држа

DEN 2.33
ANYLUV Сина Светлина Блокирање Очила Мажи Компјутерски Игри Очила Правоаголник Метална рамка Анти Очила УВ400 Јасна Леќа Неодамнешно
ANYLUV Сина Светлина Блокирање Очила Мажи Компјутерски Игри Очила Правоаголник Метална рамка Анти Очила УВ400 Јасна Леќа

RATE ЦЕЛОКУПНА СТАПКА НА СИН БЛОК : 45% ANYLUV Синиот Светлосен Штит ги штити вашите очи со филтрирање на 90% од �

DEN 1.00
Платно за чистење на микрофибер за очила за очила за очила 7 x6, 12 пакувања чаши за чистење крпа мека велур, бришење на екранот Неодамнешно
Читањето на производи од Моландра е осветлено - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро Неодамнешно
Читањето на производи од Моландра е осветлено - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро

Шишињата за вода се кул! Ова е шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz Со својата убава мазна површина и у�

DEN 440.00
Гохин Замена Храмови Раце Нозе За Оукли Крослинк Замав ПРО Прекинувач Теренот Очила Неодамнешно
Гохин Замена Храмови Раце Нозе За Оукли Крослинк Замав ПРО Прекинувач Теренот Очила

Композитна рамка Рака : 140 милиметри Совршено Одговара OAKLEY Crosslink PRO, Crosslink Теренот, Crosslink Замав, Crosslink Преки

DEN 447.84
РЕСВИО Преголеми Квадратни Очила За Читање За Жени Машки Пролетни Шарки Рачно Изработени Читатели Транспарентно Сиво Неодамнешно
РЕСВИО Преголеми Квадратни Очила За Читање За Жени Машки Пролетни Шарки Рачно Изработени Читатели Транспарентно Сиво

Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 54 милиметри [ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ]Клас

DEN 703.84
Зени Сина Светлина Блокирање Очила За Читање За Жени Стилски Геометриски Рамка Светлина Очила Неодамнешно
Зени Сина Светлина Блокирање Очила За Читање За Жени Стилски Геометриски Рамка Светлина Очила

Мешани Материјали рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 51 милиметри [БЛОКЗ СИНИ ОЧИЛА за БЛО�

DEN 435.52
Зумирање На Очите Метална Рамка Тркалезни Очила За Читање Со Пружинска Шарка Неодамнешно
Зумирање На Очите Метална Рамка Тркалезни Очила За Читање Со Пружинска Шарка

Увезени Преклопете затворање Ширина на објективот : 45 милиметри Висина на објективот : 45 милиметри...

DEN 875.20
Хенотин 6 Спакувајте Очила За Читање За Жени Сина Светлина Блокирајќи Стилски Дами Читатели Со Очила За Печатење Шаблони Неодамнешно
Хенотин 6 Спакувајте Очила За Читање За Жени Сина Светлина Блокирајќи Стилски Дами Читатели Со Очила За Печатење Шаблони

Увезени Вредност пакет од 6 Жени Читатели за голема цена од 1! Ако секогаш ги заборавате очилата за читањ�

DEN 303.84