Mini WiFi Range Extender, 300m со голема брзина USB безжичен повторувач WiFi засилувач на сигнал за паметен телевизор, лаптоп, мобилен телефон, таблет

Mini WiFi Range Extender, 300m со голема брзина USB безжичен повторувач WiFi засилувач на сигнал за паметен телевизор, лаптоп, мобилен телефон,

DEN 272.64

Неодамнешно

Достапно на барање

【Брзина на Wi Fi】 Може да добиете брзина на пренос на Wi Fi до 300м Се напојува со USB -интерфејсот. 【Приклучок и репродукција】 Компатибилен со IEEE 802.11 b / g / n стандард. Поддржува WEP, WPA / WPS2, WPA-PSK / WPA2-PSK криптирање. Протокол за мрежна поддршка : WEP / WPA / WPA2, WPA -PSK / WPA2 -PSK. 【RJ45 порта】 Претворете го безжичниот сигнал во Етернет со порта RJ45. 【Мрежен адаптер】 Имате две конфигурации, жични и безжични, за да изберете. 【Компатибилност】 Со тоа, можете да го подобрите сигналот за безжична мрежа, да ја подобрите брзината на преносот и Прашања за нашите производи и би сакале да не контактираат. 24-часовна професионална услуга за клиенти, услуга за клиенти за да одговорите на сите ваши прашања. Ова е преносен безжичен USB повторувач. Со тоа, ќе можете да ја подобрите јачината и брзината на постојната безжична мрежа. Можете исто така да поврзете повеќе мобилни уреди и да сурфате на Интернет користејќи паметни телевизори, лаптоп, таблет, паметен телефон или слични компатибилни уреди, што ви дава подобро искуство за сурфање. Напојување со напојување со USB интерфејс, жични и безжични поставки, Wi Fi Repeater /AP /ТВ три режими на работа, применети на мрежна телевизија, безжична мрежа до жична мрежа за ТВ употреба, намалување на жици.

Избор на купувачи

Капел Ројал, држач за клучеви Декоративни куки закачалка со 9 куки складирање монтиран организатор wallидна закачалка црна Неодамнешно
Капел Ројал, држач за клучеви Декоративни куки закачалка со 9 куки складирање монтиран организатор wallидна закачалка црна

Направен со висок квалитет : ABS материјал со карактеристики на силен, здрав, издржлив и долг животен век �

DEN 159.20
Black Diamond Storm 400 фарови Неодамнешно
Black Diamond Storm 400 фарови

Испушта до 400 лумени на MAX поставка Технологијата Powertap овозможува непосредно транзиција помеѓу целосна

DEN 1.00
Менски карго панталони тенок вклопуваат машка боја на машка боја, обични панталони со средно-половини Неодамнешно
Менски карго панталони тенок вклопуваат машка боја на машка боја, обични панталони со средно-половини

100% памук Направени во САД и увезени 715 дена испорака 1 компјутер машки панталони куќа со работа пантолон�

DEN 336.00
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Garmin GNX 375 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ] Неодамнешно
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Garmin GNX 375 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Екранот Филм ]

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 3.00
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Војна Албум Уметност Графика Мека Гел Случај Компатибилен Со Амазон Поттикне 10-Тиот Неодамнешно
Xnlkros Shight Frame Set 10 Pack, Farmhouse Photo Frames, колаж со рамки на wallидови од галерија, 8x10 5x7 4x6 рамки во 3 различни завршувања Неодамнешно Продажбата
Xnlkros Shight Frame Set 10 Pack, Farmhouse Photo Frames, колаж со рамки на wallидови од галерија, 8x10 5x7 4x6 рамки во 3 различни завршувања

Multiplemptiple Рамки за слики : 10 пакувања Комплетите за рамки за слики вклучуваат 2 PCS 8x10 инчен рамка за слика, 4

DEN 463.84
Божиќни фустани за жени 2022 екипаж на вратот Среќни Божиќни работи плус големина без коктел ноќен фустан Неодамнешно
Божиќни фустани за жени 2022 екипаж на вратот Среќни Божиќни работи плус големина без коктел ноќен фустан

100% полиестер Затворање на копчињата ♥ Материјал : мека, удобна и дише, ве одржуваме убаво и удобно цел де

DEN 708.80
Закрепнување 14 Години Med Медалјон Сакура Дрво Цреша Цвет Јинг Јанг Црно Бело Спокојство Молитвен Медалјон Неодамнешно
Закрепнување 14 Години Med Медалјон Сакура Дрво Цреша Цвет Јинг Јанг Црно Бело Спокојство Молитвен Медалјон

14 Години Med Медалјон Сакура Дрво Медалјон Со Цреша Цветови во Форма На Јинг Јанг ЦрноБело На Бронза Задн�

DEN 1.67
Лагуна Моторна Единица За PowerJet 3000 Фонтана Пумпа, 110-Волти Неодамнешно
Лагуна Моторна Единица За PowerJet 3000 Фонтана Пумпа, 110-Волти

Реверзибилен аргил мантил Одговара Лагуна Power Jet 3000 фонтана пумпи 110Волти и АДС одобрени Мери должина од

DEN 0.67
FPE-Виљушкар Прстен-Клипот Nissan 31487-00H00 Hacus Резервен Пазар-Нови Неодамнешно
FPE-Виљушкар Прстен-Клипот Nissan 31487-00H00 Hacus Резервен Пазар-Нови

Квалитет На Дел : Резервен Пазар Состојба : Нова Бесплатна Испорака на Земја ако вашата нарачка е 475 дола�

DEN 1.33
60 компјутери Гроздобер хартија за записи, ретро декларации Антички Васи материјали стари естетика налепници за рачно сметки на налепници Неодамнешно
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи Неодамнешно
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 319.68
SNFSchneidteufel Про Сече Фалсификувани 8 Инчен Готвач Нож Изработени Од X50CrMoV15 Нерѓосувачки Челик И Црна Designономски Рачка Дизајн, Совршен Неодамнешно
Wallидни куки за висечки куки за комунални услуги, маса за множење, куки за бања куки куки лепила куки Неодамнешно
Wallидни куки за висечки куки за комунални услуги, маса за множење, куки за бања куки куки лепила куки

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

DEN 1.67
UpBright¨ New AC/DC Adapter Replacement for LG HW350T HW350T-JE HW350TJE WXGA LED DLP Projector Smart HD TV Tuner/WiFi, HW301TN Неодамнешно
UpBright¨ New AC/DC Adapter Replacement for LG HW350T HW350T-JE HW350TJE WXGA LED DLP Projector Smart HD TV Tuner/WiFi, HW301TN

Подредено ново глобално 19 V195 V AC / DC Адаптер замена за LG HW350 T HW350 TJE HW350 TJE WXGA LED DLP Projector Smart HD TV Tuner / Wi Fi, HW301 TN

DEN 959.84
2 пакувања работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска starвездена галаксиска фантазија Неодамнешно
8 парчиња Ноќта на вештерките тиква знак дрвена тиква знак Декоративен декор од тиква рустикална дрвена табела со тиква и сноп за сликање Неодамнешно
Трдибск Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Премиум Кожен Паричник Флип Случај Со Картичка Слотови Покрие Kickstand Фолио Флип Капак Неодамнешно
Трдибск Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Премиум Кожен Паричник Флип Случај Со Картичка Слотови Покрие Kickstand Фолио Флип Капак

Компатибилност : Случај За Iphone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max, ве Молиме потврдете го моделот на телефонот пред да г�

DEN 991.52
Детска кутија за Samsung Galaxy Tab S7 Fe/S7+/S8+ 12.4 , TechCircle Shock Shock Shock The Shock Shock Shock Eva Foam Handged Stand заштитен случај Неодамнешно
Детска кутија за Samsung Galaxy Tab S7 Fe/S7+/S8+ 12.4 , TechCircle Shock Shock Shock The Shock Shock Shock Eva Foam Handged Stand заштитен случај

? Заштита на заштитниот случај на детски шок за Samsung Galaxy Tab S7 FE 2021 Објавување 124 "[Модел : SMT730 / SMT733 / SMT735 / SMT7

DEN 399.84
Nykaa Надградена лак за отстранување на лакови за лакови за лакови за лакови 24W, отстранување на пареа од пареа Отстранете Неодамнешно
Nykaa Надградена лак за отстранување на лакови за лакови за лакови за лакови 24W, отстранување на пареа од пареа Отстранете

мала големина, лесна за носење мала големина, лесна за носење & 【Професионално отстранување】 Пакетот в�

DEN 0.67
Западен Каубојски Налепници За Резервоари ЗА Риби Пвц Позадина На Аквариум Лесна Употреба Аквариум Со Позадина За Риби за Декорација Неодамнешно
Fenner вози T82202 B-LOC смален диск, 9 завртки за заклучување, M8 x 22 Големина на завртката, 2,125 ID, 3,858 OD, 3,86 ширина Неодамнешно
Fenner вози T82202 B-LOC смален диск, 9 завртки за заклучување, M8 x 22 Големина на завртката, 2,125 ID, 3,858 OD, 3,86 ширина

Способност за пренесување на повисоки вртежи Вистински нула назад Помалку опрема во центарот на градот

DEN 4111.36
10x висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент компатибилен со Sony Alpha A5100 Неодамнешно
10x висока дефиниција 2 елементите за крупен елемент компатибилен со Sony Alpha A5100

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

DEN 1112.00
2023 Облека мода со краток ракав, памучен графички бренд блуза маица за жени есен лето дами 76 76 Неодамнешно
2023 Облека мода со краток ракав, памучен графички бренд блуза маица за жени есен лето дами 76 76

Мека удобна облека модна графичка врвна мета за девојчиња денешни зделки Топ на кратки ракави...

DEN 972.80
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Kyocera MIRAIE F KYV39 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина Неодамнешно
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Kyocera MIRAIE F KYV39 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 1.33
Комплет Чоколадна Вилушка ЗА Натопување 10 парчиња Самостојни Материјали За Печење Комплет Алатки За Украсување Од Нерѓосувачки Челик Неодамнешно
Zukeeljt Trash Can Simple Plastic Trash Can Office Baly Кујна за отпадоци за отпадоци за отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци Неодамнешно
Zukeeljt Trash Can Simple Plastic Trash Can Office Baly Кујна за отпадоци за отпадоци за отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

DEN 472.00
Атлетик за момчиња од OuterStuff Неодамнешно
Атлетик за момчиња од OuterStuff

Повлечете го затворањето 60% памук 40% полиестер Везено име и лого на тимот Кенгур торбичка Поставена од р�

DEN 0.33