Aexit 10 Парчиња Осигурувачи 250v 20A 20amp Брзо Удар Стакло Осигурувачи Цевки 6mm Кертриџ Осигурувачи x 30mm

Aexit 10 Парчиња Осигурувачи 250v 20A 20amp Брзо Удар Стакло Осигурувачи Цевки 6mm Кертриџ Осигурувачи x 30mm

DEN 96.64

Неодамнешно

Достапно на барање

Име На Производот : Стаклен Осигурувач;Тип : Брз Удар Напон на кршење : 250 V;Струја на Кршење : 20А. Димензија : 6 х 30мм/ 0,24 "х 1,2" (Д*Л); Материјал : Стакло, Метал. Нето Тежина : 13гр. Пакет : 10 парчиња х Стаклен Осигурувач. Име На Производот : Стаклен Осигурувач;Тип : Брз Удар. Напон на кршење : 250 V;Струја на Кршење : 20А. Димензија : 6 х 30мм/ 0,24 "х 1,2" (Д*Л); Материјал : Стакло, Метал. Нето Тежина : 13гр. Пакет : 10 парчиња х Стаклен Осигурувач. Дизајниран со стаклена цевка 6 х 30мм, струја НА кршење 20А.Еден вид отпорник со низок отпор кој делува како жртвен уред за да обезбеди заштита од прекумерна струја, или на оптоварувањето или на изворното коло.Со преоптоварување и заштита од прекумерна струја.Нашата продавница има и други цевки со стаклени осигурувачи, КАКО ШТО СЕ 1А, 5А, 10А, 15А, итн.

Избор на купувачи

Х-DREE Генерички Електрични 30mm x 10mm x 8mm Жичен Мотор Јаглеродна Четка 6 Парчиња (Генерико elettrico 30mm x 10mm x 8mm Жичен Мотор Јаглеродна Неодамнешно
Х-DREE Генерички Електрични 30mm x 10mm x 8mm Жичен Мотор Јаглеродна Четка 6 Парчиња (Генерико elettrico 30mm x 10mm x 8mm Жичен Мотор Јаглеродна

Име На Производот : Моторна Јаглеродна Четка;Материјал : Јаглерод,Бакар Боја : Црна, Златен Тон;Големина �

DEN 1392.00
Глава на сензорот за гас Kanomax KM CO Неодамнешно
Глава на сензорот за гас Kanomax KM CO

GSS сензорска технологија Активното земање примероци обезбедува точни читања Компатибилен со сериите 200

DEN 555.20
GLXYSN L01 Огноотпорен Е27 Држач За Светилки Приклучок Со Навој Пластичен Приврзок Светлосна Светилка Замена На Штекерот Неодамнешно
GLXYSN L01 Огноотпорен Е27 Држач За Светилки Приклучок Со Навој Пластичен Приврзок Светлосна Светилка Замена На Штекерот

Огноотпорен Материјал : држачот на светилката е изработен од огноотпорен пластичен материјал, кој обез�

DEN 80.00
Guangming - паметен дигитален мултиметар 4000 брои автоматски опсег Мулти тестер Волтметар Амперметар Омметар AC/DC напон/тесен Неодамнешно
Guangming - паметен дигитален мултиметар 4000 брои автоматски опсег Мулти тестер Волтметар Амперметар Омметар AC/DC напон/тесен

? Издржлив и преносен : Користејќи високо квалитетни материјали, лесни и преносни, издржливи, отпорност �

DEN 782.72
ИДЕАЛНИ ИНДУСТРИИ АД. SureTrace 61-955 Коло Трасер Отворен/Затворен Коло Способност. Црвен мулти сегмент Дисплеј Неодамнешно
ИДЕАЛНИ ИНДУСТРИИ АД. SureTrace 61-955 Коло Трасер Отворен/Затворен Коло Способност. Црвен мулти сегмент Дисплеј

МОЌЕН ТРАГАЧ на КОЛА : Вашето Идеално решение за решавање проблеми Наоѓа прекинувачи и осигурувачи, гре�

DEN 1.33
Кабел за продолжување на Божиќ со 9 стапки со прекинувач за вклучување/исклучување на стапалото - наведен UL Неодамнешно
Кабел за продолжување на Божиќ со 9 стапки со прекинувач за вклучување/исклучување на стапалото - наведен UL

3 излез бел продолжен кабел со прекинувач за вклучување / исклучување 9 стапало кабел со 2жичен поларизир

DEN 2.67
Електричен метар, KWH метар 3P LED DIN-Rail Електрична енергија потрошувачка на енергија Ватметтер мерач на енергија, 20-80A Неодамнешно
Електричен метар, KWH метар 3P LED DIN-Rail Електрична енергија потрошувачка на енергија Ватметтер мерач на енергија, 20-80A

3 фазен мерач на моќност : трифазен електронски мерач на моќност DTM125 S е нова генерација на паметен метар,

DEN 0.67
ПУПКА Индустрии ПМР-9450 Челик Панел Монтажа Железнички 0.63 Л х 1.35 В х 52.5 Ч, Црна Неодамнешно
ПУПКА Индустрии ПМР-9450 Челик Панел Монтажа Железнички 0.63 Л х 1.35 В х 52.5 Ч, Црна

Електроника комплет додаток За употреба со кабинетот лавици Изработени од челик Доаѓа во комплет со це�

DEN 3.00
ПУПКА Индустрии ГОДИШНО-1105-MG Алуминиум Површина Штит Панел 19 L x 8.75 W x 0.13 H, Греј Неодамнешно
ПУПКА Индустрии ГОДИШНО-1105-MG Алуминиум Површина Штит Панел 19 L x 8.75 W x 0.13 H, Греј

Стандардни панели за сите кабинети, лавици за кабинети, релејни лавици и мали куќишта Невентилиран пане

DEN 0.67
Европски адаптер за приклучоци за патувања, адаптер за меѓународни приклучоци со целис со 2 AC -продавници 4 USB порти, тип Ц приклучок за Неодамнешно
Ултрапро Порцелански Држач За Светилки, Средна Основа, Внатрешно Осветлување, Монтирање на Кутија 3-1/4 Или 4, УЛ Наведена, Бела, 18304 Неодамнешно
Дрво силуета за птици 1 банда дуплекс светло прекинувач за покривање на излезните капаци декоративни wallидни плочи за прибирање плоча за Неодамнешно
10 парчиња/Пакет F25AL250V 5X20mm 25a Брз Удар Осигурувач 25 Засилувач 250v Стакло Кертриџ Брзо Дејство Неодамнешно
10 парчиња/Пакет F25AL250V 5X20mm 25a Брз Удар Осигурувач 25 Засилувач 250v Стакло Кертриџ Брзо Дејство

Модел : Ф25АЛ250В Димензија : 5 мм (3 / 16 инчи) х 20 мм (3 / 4 инчи) Вклучен пакет : 10 парчиња Осигурувач За Брз Удар..

DEN 3.00
ДИХОЛ 15 Засилувач Соларен Осигурувач Без Држач За Осигурувачи Во Линија За Соларен Конектор, 10 парчиња 10х38мм Неодамнешно Продажбата
ДИХОЛ 15 Засилувач Соларен Осигурувач Без Држач За Осигурувачи Во Линија За Соларен Конектор, 10 парчиња 10х38мм

Кршење Капацитет : 20КА База на осигурувачи што го задржуваат пламенот Номинална Струја : 15А; Номинален Н�

DEN 478.24
Мини LED Dimmer Knob со ротирачки контролен прекинувач - PWM затемнување за 12-24V LED диоди, целосно водоотпорни, затемнети до 4,8A Неодамнешно
Мини LED Dimmer Knob со ротирачки контролен прекинувач - PWM затемнување за 12-24V LED диоди, целосно водоотпорни, затемнети до 4,8A

Прилагодлива осветленост на вашите прсти : Со едноставно вртење на копчето, можете да затемни или да ги �

DEN 527.84
Нов FLQ 12 FLQ12 FLQ012 FLQ - 12A FLQ - 12 FLQ 12A 500Vac ЏУЏЕ Осигурувач Неодамнешно
Нов FLQ 12 FLQ12 FLQ012 FLQ - 12A FLQ - 12 FLQ 12A 500Vac ЏУЏЕ Осигурувач

Новиот оем дел, УЛ И АДС одобрени Дел број : FLQ012 Големина : 10,3138,1 мм(дијаметардолжина) Новиот оем дел, УЛ И �

DEN 1.00
ФИЛ36040 Квадратни Д-Прекинувач Неодамнешно
ФИЛ36040 Квадратни Д-Прекинувач

Завртка За Монтирање Тип На Рамка : Димензии НА ФИЛ : 4,5 Инчи Широк х 8 Инчи Висок х 3,16 Инч Длабока Тежина : 5

DEN 3.00
Мерач на дигитално ниво на звук на Jieseing 30-130dB децибела мерач за мониторинг на бучава тестер за паметни сензори бучава db Неодамнешно
Мерач на дигитално ниво на звук на Jieseing 30-130dB децибела мерач за мониторинг на бучава тестер за паметни сензори бучава db

Мини дигитален мерач на ниво на звук со стабилни и сигурни перформанси Широко мерење се движи од 30d B до 13

DEN 1.67
Kyhshj Pop Up Floor Electrest со 20 засилувачи од не'рѓосувачки челик GFCI Tamper Ceteplace Outlet, сребро Неодамнешно
Kyhshj Pop Up Floor Electrest со 20 засилувачи од не'рѓосувачки челик GFCI Tamper Ceteplace Outlet, сребро

Поп излез кутија е скриена во вашиот countertop или подот кога е затворен, сè што гледате е стилски сребрен вр

DEN 735.84
Хабел-Рако 2092B25 каиш, ЕМТ, 2 дупка, 1/2-инчен, челик, 25-пакет Неодамнешно Продажбата
Хабел-Рако 2092B25 каиш, ЕМТ, 2 дупка, 1/2-инчен, челик, 25-пакет

Целата челична конструкција ја осигурува механичка заштита за трката Цинк Електро позлатена за отпорн�

DEN 102.88
Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб Неодамнешно
Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб

● Држач за осигурувачи, Џуџе, 30А, 1 Столб ● Број На Столбови : 1 ® Засилувач Опсег : 0 до 30 А...

DEN 1298.88
PRYEU 36W DC напојување 12V 3A AC адаптер UL Наведен wallид монтиран со врв на приклучокот од 5,5 x 2,1мм и конектори за замена од 12 парчиња Неодамнешно
Кутија за прицврстување на кутијата за ладење на алуминиум, цврста засилувач GPS оксид алуминиумска кутија Неодамнешно Продажбата
Кутија за прицврстување на кутијата за ладење на алуминиум, цврста засилувач GPS оксид алуминиумска кутија

【Брза дисипација на топлина】 Кутија за ладење на алуминиум може брзо да ја загрее дисипацијата, спречу

DEN 497.44
LITTELFUSE 022501.5 HXP 225 Серија Брза Постапка 250 V 1.5 А V 4.5 x 14.48 mm Стакло Кертриџ Осигурувач - 50 точка Неодамнешно
LITTELFUSE 022501.5 HXP 225 Серија Брза Постапка 250 V 1.5 А V 4.5 x 14.48 mm Стакло Кертриџ Осигурувач - 50 точка

Работен напон : 250 V Прекинувач : 100 A Оперативен Temprange : 55 до +125 °C Работен Напон : 250 V Прекинувач : 100 A Операти

DEN 563.20
600A Класа за време на одложување j осигурувач 600VAC/500VDC Неодамнешно
600A Класа за време на одложување j осигурувач 600VAC/500VDC

Цена за : Секој елемент : Двојна серија : АЈТ Тело Материјал : Меламин Стандарди : UL / CSA Зелен атрибут на жи�

DEN 251.04
Плоштад Д-HOM2100CP Домашна Линија 100-Засилувач Двополен Прекинувач Неодамнешно
Плоштад Д-HOM2100CP Домашна Линија 100-Засилувач Двополен Прекинувач

Минијатурен прекинувач оценет НА 100А сообразноста на карактеристиките на Производот е сертифицирана о�

DEN 1.67
Внатрешен прекинувач 5 компјутери, прекинувач за апарати за кабел, копче вклучено за ламба, оценето 10A 250V, за светло за Неодамнешно
Внатрешен прекинувач 5 компјутери, прекинувач за апарати за кабел, копче вклучено за ламба, оценето 10A 250V, за светло за

【Висок квалитет на материјал】 Надворешната обвивка на нашиот Heunsi Inline Switch е изработен од фенолна пласт�

DEN 0.33
Awclub Водоотпорен водоотпорен прашина IP65 ABS пластична спој кутија отворено Универзален електричен проект Електричен проект Греј 3.3 x2.3 Неодамнешно
Левитон 95080 IME EB PB1/10/100 Неодамнешно Продажбата
Левитон 95080 IME EB PB1/10/100

IME EB PB1 / 10 / 100 Тип на производ : БЛЕСКАВО СВЕТИЛКА Опис НА производот ЕЛЕКТРОЛИЕР ТИП; 1.53 ИНЧЕН DIA X 2.69 ИНЧЕН

DEN 101.92
CCTUNG 8 ПАКЕТ LED ВДЛАБНАТИ Светла 6W, 8W, 10W, 12W, 14w Месинг LED Светла LED ВДЛАБНАТИ Тавански СВЕТЛА LED Вдлабнати Светлосни ТЕЛА CRI 90+, Неодамнешно
1 Објавувач на декоратори за wallидни плочи без завртки за банда за електрични места, прекинувач за светло, скриени плочи за завртки со Неодамнешно
Место на фузија на влакна Splicer Automatic Focus A-80S ftth Fiber оптички фузија Splicer комплет 5 инчи дигитален LCD екран фузија Неодамнешно
Место на фузија на влакна Splicer Automatic Focus A-80S ftth Fiber оптички фузија Splicer комплет 5 инчи дигитален LCD екран фузија

Побрза загуба на спојување на спојување : SM (001 DB); ДС (0,04ДБ); NZDS (0,04d B) Ефективно измерете ја загубата на врс

DEN 944.00
AEXIT 10 PCS Електрично тестирање Црно подигање 27мм долги електрични тестови за напон на олово за напон Алигаторски клипови Неодамнешно
AEXIT 10 PCS Електрично тестирање Црно подигање 27мм долги електрични тестови за напон на олово за напон Алигаторски клипови

Име на производот : клипови со алигатор; апликација : тестирање работа Големина на подигање : 33 x 10mm / 1,3 "x 0

DEN 101.12
Левитон GFNL2-HGW 20a-125v Болница Одделение Манипулатор Отпорни Водич Светлина Дуплекс Само-Тест GFCI Сад, Бела, 20-Засилувач Неодамнешно
Левитон GFNL2-HGW 20a-125v Болница Одделение Манипулатор Отпорни Водич Светлина Дуплекс Само-Тест GFCI Сад, Бела, 20-Засилувач

Завитканиот Челичен ремен обезбедува супериорен структурен Интегритет, особено во средини за тешка уп�

DEN 584.80
Капа за замена на левитон 5249-капа со О-прстен за склопување на подни кутии Неодамнешно Продажбата
Капа за замена на левитон 5249-капа со О-прстен за склопување на подни кутии

Дијаметарот на капа е 1,46 ”; Дијаметарот на темата е 1 Дијаметарот на капа е 1,46 ”; Дијаметарот на темата е

DEN 159.36
Град 3Дроза Печат - Растенија - Макро фотографија на вените на рубин водопади што плаче црвено -лист. - 2 приклучок за приклучок Неодамнешно
Хенги НЕМА10-30П до 10-30Р Продолжен Кабел, Продолжен Кабел За Фен 3, Адаптер За Кабел За Генератор STW 10guage, Кабел ЗА Напојување Неодамнешно
Мерсен ТРМ Три-Оник Тајм-Доцнење Џуџе Осигурувач, 250вак, 10ка, 30 Ампер, 13/32 Дијаметар х 1-1/2 Должина Неодамнешно
Мерсен ТРМ Три-Оник Тајм-Доцнење Џуџе Осигурувач, 250вак, 10ка, 30 Ампер, 13/32 Дијаметар х 1-1/2 Должина

Времеодложување џуџе осигурувач Тој е оценет СО 250 волти НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и се нуди во ампер рејтинг О

DEN 1279.84
Кихлер 15667азт Додаток Столб Комплет 36 во, Текстура Архитектонски Бронза Неодамнешно
Кихлер 15667азт Додаток Столб Комплет 36 во, Текстура Архитектонски Бронза

36 Во H x 4 за употреба со Kichler 15005, 15011, 15205 и 15211 пејзаж осветлување тела (12 V) Текстурирана Архитектонска Брон

DEN 3455.36
10 Пакет АТР 20 ЗАСИЛУВАЧ ОСИГУРУВАЧИ Осигурувачи Блејд Коло Купер БУСМАН Микро АТР20 Неодамнешно
10 Пакет АТР 20 ЗАСИЛУВАЧ ОСИГУРУВАЧИ Осигурувачи Блејд Коло Купер БУСМАН Микро АТР20

10 ПАКЕТ НА 20 ЗАСИЛУВАЧ АТР БЛЕЈД СТИЛ ОСИГУРУВАЧИ ОВА Е ЗА ОСИГУРУВАЧИ ВО СТИЛОТ НА СЕЧИЛОТО ОД 10 ПК 20 АМ�

DEN 1515.20